Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alien: Isolation

Creative Assembly Sega PS4 PS3 XONE X360 Switch PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
487 odpowiedzi na ten temat

#391 Starh Napisany 14 stycznia 2016 - 23:02

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Przechodzić na średnim czy najwyższym poziomie trudności? 


  • 0

#392 oranje Napisany 14 stycznia 2016 - 23:19

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Najwyższy jaki jest potrzebny do trofeum ;)
  • 0

#393 michalmarek77 Napisany 15 stycznia 2016 - 13:47

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Najwyższy może totalnie zniszczyć Ci psychę. 

Normalny specjalnie się nie różni od najwyższego - obcy zachowuje się mniej więcej tak samo, jedynie Androidy (i ludzie) są o WIELE BARDZIEJ nieznośni. 

Klimat, strach, w obu przypadkach ten sam tylko na najwyższym wkurw będzie większy. 

 

 


  • 0

#394 Mateo Napisany 16 stycznia 2016 - 15:38

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 108 Postów:

normalny starh, i tak cie gra wgniecie w fotel swoją zajebistością. rekomendacja!!


  • 0

#395 Bzduras Napisany 20 stycznia 2016 - 21:02

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Skończyłem giereczkę. Napsuła mi nerwów i zaszczuła jak żadna inna. Klimat - rewelacja, poczucie beznadziei połączone z nerwowym robieniem pod siebie na dźwięk dudnienia z szybów wentylacyjnych. Mechanika - rewelacja, jeszcze nigdy nie czułem się jak szczur uciekający przed kotem... z tym, że taki szczur, co to może przypieprzyć kotu mołotowem w ryło, jeśli zdąży. Fabuła - o niebo lepsza od Aliens, Alien 3 i Alien Ressurection. Grafika - śliczna. Zadania stawiane przez grę - przeciętne, dość przewidywalne i opierające się na zasadzie "jak ma już być dobrze to zróbmy tak, żeby było jednak źle", taka trochę odwrotność Uncharted.

 

Zakończenie - granda, farsa, POPiS, Trybunał Konstytucyjny i Kurski w mediach! Kto, ja się pytam, KTO DO TEGO W OGÓLE DOPUŚCIŁ?!

Spoiler
Gdyby nie ten szczegół nie wahałbym się wystawić 9+, tak jest "tylko" 9. Jedno z najintensywniejszych doznań na obecnych konsolach i jeden z lepszych horrorów growych w kategorii "wszystko co nie ma w nazwie Silent Hill i numerka 1-3".

 

A, grałem na hardzie


Ten post był edytowany przez Itachi dnia: 20 stycznia 2016 - 21:04

  • 1

#396 Spuczan Napisany 20 stycznia 2016 - 21:06

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 030 Postów:

Plus za ostatni akapit i resztę tekstu.


  • 0

#397 Bzduras Napisany 20 stycznia 2016 - 21:09

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Dziękuję, Spuczuś, na Ciebie zawsze można liczyć :*


  • 0

#398 Mateo Napisany 20 stycznia 2016 - 21:14

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 108 Postów:

dobrze napisane, ale Silent Hilla nie da sie pobić. Konami, dlaczego to nam zrobiliście..


  • 0

#399 Spuczan Napisany 20 stycznia 2016 - 21:17

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 030 Postów:

Spuszczan, Spuczuś wystarczy Spu  :why:

 

Sam zamierzam kupić Aliena i sprawdzić jak się w to gra.  Więcej takich tekstów poproszę.

 

@Mateo miałeś się poprawić.


  • 0

#400 Mateo Napisany 20 stycznia 2016 - 21:28

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 108 Postów:

Gdybyś wiedział jak bardzo cenie serie Silent Hill, to byś tak do mnie nie pisał Spuczuś. :(


  • 0

#401 Bzduras Napisany 20 stycznia 2016 - 21:54

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Spuszczan, Spuczuś wystarczy Spu :why:

W moim serduszku zawsze będziesz Spuczuś :*

Jak ktoś się zastanawia czy warto wydać kasę na tą giereczkę to już odpowiadam: nie zastanawiajcie się i wydajcie kasę na tą giereczkę. Jedna z niewielu, które nie zostawiają uczucia hajsu wywalonego w błoto po ich skończeniu.
  • 0

#402 Mateo Napisany 21 stycznia 2016 - 13:28

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 108 Postów:
To jest ta gra którą zachowam w pudełku. Edit

Ten post był edytowany przez Mateo dnia: 04 stycznia 2017 - 00:43

  • 0

#403 michalmarek77 Napisany 21 stycznia 2016 - 13:44

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Hmn...co jak co ale ending A:I perfekcyjnie pasuje nie tylko do samej gry ale do "tradycji" filmów z podwójnogębnym.

No i sama fabuła jest prześwietna - zdecydowanie najlepsza (obok Alien) w całej historii filmów z Obcym. (Okej, "Aliens" to świetny film akcji, który niestety paskudnie zdeprecjonował potęgę Xenomorphów)

Swoją drogą, Spuczusiu (:olo:), zazdroszczę Ci...Tyle świetnych gier ograłeś na przestrzeni lat a najlepsza ciągle przed Tobą.

 


  • 0

#404 Schrodinger Napisany 21 stycznia 2016 - 13:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 968 Postów:
znaczy alien to najlepsza gra ever?
  • 0

#405 Bzduras Napisany 21 stycznia 2016 - 13:53

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Hmn...co jak co ale ending A:I perfekcyjnie pasuje nie tylko do samej gry

Ymmmm... Nie.

ale do "tradycji" filmów z podwójnogębnym.

Tym bardziej nie! Pasuje co najwyżej do chamskiego DLC z "tru ending" albo kontynuacji gry. DLC nie było, kontynuacji nie zapowiedzieli... ale może?
  • 0

#406 Mateo Napisany 23 stycznia 2016 - 11:20

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 108 Postów:

Alien nie jest najlepszą imo grą ever, ale będzie pamiętany jako rewelacyjna pozycja. :)


  • 0

#407 Pawlik Napisany 23 stycznia 2016 - 11:50

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ja zacząłem wczoraj, jeszcze obcego nie spotkałem a już myślałem, czy sobie melisy nie jebnąć, skończyło się na piwku :cf:

 

Co do grafiki, to nie wiem czy Sylvan jest ślepy czy może gra na crt, ale z tym oświetlaniem i ciemnościami gra faktycznie wygląda fotorealistyczni, no chyba, szczególnie robi wrażenie zaraz po skończeniu Dishonored ;) 


  • 0

#408 michalmarek77 Napisany 23 stycznia 2016 - 14:09

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

ja zacząłem wczoraj

giphy.gif


  • 0

#409 Mateo Napisany 23 stycznia 2016 - 14:35

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 108 Postów:

Pawlik to nic, zabawa sie fajnie zaczyna po spotkaniu syntetyka. ależ ta gra jest dobra!


  • 0

#410 Cudak Napisany 03 listopada 2016 - 10:10

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Dobra, wreszcie skończyłem giereczkę. Co za genialny kawałek grania, chyba najlepsza obok Wiedźmina gra na PS4 w jaką miałem okazję zagrać, a i ścisły top giereczek ogólnie.

 

 

Wszystko w tej grze robi, szczególnie udźwiękowienie i muzyka. Ten moment kiedy słyszysz ruch pod lub nad sobą w szybach, albo po chwili spokoju piknięcie czujnika ruchu. Kupsko w gaciach. Muzyka fenomenalna, szczególnie w kilku końcowych etapach gdzie dodawała +100 do klimatu i zafajdanych spodni.

 

Obcy obcy obcym, poziomy z nim to klasa mimo dużej powtarzalności typu:

 

- dochodzimy do drzwi

- nie działają

- trzeba włączyć generator/znaleźć klucz

- cofamy się

- mamy co potrzeba

- wychodzi obcy

- wymijanka w drugą stronę

 

Myślałem, że kiedy zdobędę miotacz ognia będzie mi lżej, ale niestety zapasy paliwa nie były aż tak duże, a obcy na długo nie uciekał. :olo:

 

Etapy bez niego, za to z androidami też znakomite. Skurwole były prawie tak samo straszne, te plastikowe twarze i czerwone oczy. No i ich teksty w stylu "nie biegaj", "znajdę cię" wypowiadane zimnym głosem robota, miazga. 

 

Ogólnie gra miała kilka miażdżących momentów i poziomów, szczególnie podobał mi się reaktor, ta ciemność, wyładowania elektryczne i deszcz, genialnie to wyglądało i brzmiało. No i jeszcze moment kiedy schodzimy na sam dół stacji żeby znowu się przywitać ze starym znajomym. Nie chciałem dalej iść, tylko stałem i się patrzyłem. :olo:

 

No i dla mnie końcówka znakomita, idealnie rozegrane, kiedy myślisz, że już spoko i jesteś bezpieczny a tu beng. Cholernie zawiodę się jak nie dostanę drugiej części historii Amandy.


  • 5

#411 BeSOS Napisany 03 listopada 2016 - 10:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Dokladnie, jedna z najlepszych gierun na PS4, jesli chodzi o klimat to w zasadzie nie ma sobie rownych, moze tylko SOMA jeszcze tutaj doskoczyc ale to jednak nie ten sam poziom wykonania bo jednak indorek.

 

Dwojki raczej nie bedzie bo recki chyba powstrzymaly zadowalajaca sprzedaz :(


  • 0

#412 Cola Napisany 03 listopada 2016 - 12:40

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Zgadzam się w pełni. Do dzisiaj gram online, daleka droga do platyny.


  • 0

#413 Bzduras Napisany 04 listopada 2016 - 15:43

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Ale zakończenie to jest żenada, przynajmniej scena po tym, co napisał Cudak. Napluli mi tym w pysk


  • 0

#414 Cola Napisany 11 listopada 2016 - 11:23

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Zastanawiam się którą klasę postaci ciągnąć do 100lvl  :hmmm:


  • 0

#415 Pawlik Napisany 02 stycznia 2017 - 21:15

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

no i wróciłem do gry :olo:

 

wydaję mi się, że robienie więcej jak jednego chapteru na sesje to nie ma moje siły, wczoraj ganiałem się z androidami, dziś z alienkiem. Trzeba być chyba cyborgiem by grać w to dłużej. 

Dziś gdy już myślałem, że najgorsze za mną, gdy zrobiłem "level" to musiałem tylko wejść do windy, wchodzę aktywuje winde, gdy już mam wcisnąć przycisk aby zjechać to nagle zostałem nadziany, co sie wkurwiłem to moje :olo:


  • 0

#416 BeSOS Napisany 02 stycznia 2017 - 22:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ach co za gierunia co rusz mnie kusi znów zacząć :zakochany:
  • 0

#417 Raikoh Napisany 04 stycznia 2017 - 00:31

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Bardzo fajna gierka, ale podstawa to zaczac na Hard.


  • 0

#418 Mateo Napisany 04 stycznia 2017 - 00:44

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 108 Postów:
A jest jakaś sensowna różnica? Normal/Hard?
  • 0

#419 Bzduras Napisany 04 stycznia 2017 - 05:08

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Jest w zachowaniu Aliena, na hardzie nie odpuszcza tak łatwo. Polecam grać od Harda wzwyż
  • 0

#420 Godot Napisany 17 lutego 2017 - 21:04

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Kupiłem w tej promocji. Zagram po ograniu Zeldy. Bo chyba nie dam rady przejść Residenta a potem Aliena. Takie emocje i strach to nie dla mnie, nie ten wiek olo
  • 0



Inne z tagami: