Skocz do zawartości

Zdjęcie

Virtual Console - które gry powinny się tam znaleźć


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
251 odpowiedzi na ten temat

#241 funditto Napisany 12 grudnia 2016 - 13:48

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Nie wiem jakie pudełko potrzebne, ale na forach nintendo piszą, że wreszcie można to dorwać w normalnej cenie, bo na ebayu ceny są kosmiczne. Sprawdź dokładnie i rekinuj

Ten post był edytowany przez funditto dnia: 12 grudnia 2016 - 13:49

  • 0

#242 Tawotnica Napisany 12 grudnia 2016 - 13:53

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Obadam temat. Kolekcjonerom pewnie jest potrzebna wersja vanilla, a takiej rzeczywiście może nie być - teraz mi świta, że to przecież w selects też wyszło.

 

A co do wydania na WiiU - może lepiej poczekać na wersję z GCN na Switchu? Ja tam się nie znam na Pikminach, bo to zupełnie nie moja seria, ale jak sterowanie wiilotem nie jest jakieś uber-miodne to wolałbym chyba na żywą konsolę kupić.  

 

 


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 12 grudnia 2016 - 13:53

  • 0

#243 funditto Napisany 12 grudnia 2016 - 14:08

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Akurat w Pikminy (3) grało się dużo lepiej na padzie od wii niż w poprzednie na gacku, ale jak kto woli.
  • 0

#244 funditto Napisany 06 lutego 2017 - 13:52

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Myślałem, że Nintendo nie planuje już nic rzucać do Virtual Console na WiiU, a tu niespodzianka, bo w czwartek ląduje Ogre Battle 64 - ponoć strasznie ciężko dostępny tytuł


  • 0

#245 mic Napisany 06 lutego 2017 - 15:59

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Doskonała wiadomość jeśli chodzi o OB64 ! Mam oryginalny cart na N64 z USA, wielka szkoda, że gra nigdy nie ukazała się wtedy w Europie bo jest pozycją w stylu który idealnie pasował do psx'a swego czasu a wyszła tylko na N64.  Gra jest świetna i sam chyba nawet kupię aby komfortowo zagrać bez potrzeby podłączenia wysłużonego N64 oraz TV CRT :) Chętnie bym chciał aby SE przywrociło gry z tej serii do "życia", najlepiej na Nintendo Switch ! :)


  • 0

#246 Tawotnica Napisany 06 lutego 2017 - 19:55

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Zatrważająco złożona gierka, której nigdy do końca nie ogarnąłem (grałem dopiero na Wii VC). Ubóstwiam Tactics Ogre, ale walki na modłę RTSową to dla mnie raczej dealbreaker.

Square, jeśli nie zwerbuje Matsuno do kolejnej odsłony nie ma po co wskrzeszać serii (chyba, że na komórkach :cf:). To jego scenariusz daje ten niesamowity klimat. Chciałbym, żeby Fire Emblem choć trochę sobie odpatrzyło od Ogre zamiast z części na część nieprzyjemnie zaskakiwać coraz bardziej błahą historyjką :(
  • 0

#247 Kaxi Napisany 20 lutego 2017 - 12:45

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

Harvest Moon 64 w tym tygodniu. Nice!


  • 0

#248 Hellmans Napisany 06 czerwca 2017 - 19:18

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

buk istnieje :banderas:

 


  • 0

#249 Schrodinger Napisany 06 czerwca 2017 - 20:03

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

gej frik :bowdown: wjedzie ten nowy 2DSik


  • 0

#250 Tynio Napisany 06 czerwca 2017 - 20:45

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Może będzie jakaś limitowana wersja 2DS XL 


  • 0

#251 Hellmans Napisany 17 września 2017 - 11:01

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Przy kupnie wpada kod na Celebi do Ultra Sun/Moon i Sun/Moon, oraz motyw do 3DSa z muzyczką z menu :banderas:

 


  • 0

#252 Tawotnica Napisany 11 kwietnia 2018 - 17:26

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Wow, temat z resetera odnośnie brakujących na VC gier Konami:

https://www.resetera...e-issued.35489/
 

[Source Info]
He told me that before the Wii's VC went live, Nintendo sent certain 3rd party publishers a list with all their previous games, and asked which of those games they wanted to have reissued on the VC. The reason why Contra was never added to the VC? Clerical error: someone forgot to checkmark the game on the list before sending it back.

Years later, a person in Konami's digital department wanted to correct this error and resubmit the list to include Contra, and the Genesis titles, but before that could happen, that person was no longer in a position to go forward with it.
[End Source Info]

 

:wat:

 

jeśli to prawdziwy powód dla którego nie było Contry na NES Classic, to... :fp: cóż, zostaje wersja z salonów z serii Arcade Archives. 


  • 0