Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox One pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
179 odpowiedzi na ten temat

#31 vagrant3 Napisany 02 grudnia 2014 - 16:53

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

powiem tak - ja mam 1tb toshiby na dodatkowe instalki gier i jest dobry. w pendrive'y się nie bawię.


  • 0

#32 Pawel333 Napisany 08 grudnia 2014 - 15:15

Pawel333

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:

Pytania:

Można grę uruchomić z płytki jeśli jest zrzucona na dysk? - jeśli tak to jak?

Można włączyć "tryb" offline PRZED zalogowaiem się?


  • 0

#33 vagrant3 Napisany 08 grudnia 2014 - 15:23

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Pytania:

Można grę uruchomić z płytki jeśli jest zrzucona na dysk? - jeśli tak to jak?

Można włączyć "tryb" offline PRZED zalogowaiem się?

 


1. nie

2. nie (choć nie sprawdzałem opcji profilu w settings będąc przed zalogowaniem...)


  • 1

#34 Hellmans Napisany 01 maja 2015 - 11:29

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Zaczęło mi się pobierać jakieś drugie Halo Master Chief Collection, też waży 60GB tylko ma inną ikonkę. WTF?

 

TGFgXTf.jpg


  • 0

#35 Marbel Napisany 01 maja 2015 - 11:40

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Może te ODST?
  • 0

#36 Hellmans Napisany 01 maja 2015 - 11:41

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

60GB? :olo:


  • 0

#37 Marbel Napisany 01 maja 2015 - 11:53

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Ale to niby aktualizacja jakaś czy tak zupełnie od siebie konsola Ci wrzuciła ściąganie? W ogóle to masz wersje pudełkową czy cyfrową? Nightfall też miało być do obejrzenia.
  • 0

#38 Hellmans Napisany 01 maja 2015 - 12:08

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Mam cyfrową wersję. Dzisiaj wyskoczyło "gotowe do zainstalowania", to kliknąłem instaluj. Dopiero potem patrzę, że to ma 60GB.


  • 0

#39 Ney Napisany 02 maja 2015 - 19:55

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Wyjaśniło się o co chodzi z tymi 120 giga? Bo sam chce kupić cyfrowo kolejce, ale rozmiar straszy :)
  • 0

#40 Schrodinger Napisany 02 maja 2015 - 22:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Ney jak kupię Xboxa to bedziemy grać w halo ? :D


  • 0

#41 Hellmans Napisany 02 maja 2015 - 23:42

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Wyjaśniło się o co chodzi z tymi 120 giga? Bo sam chce kupić cyfrowo kolejce, ale rozmiar straszy :)

 

Kolekcja ma 60, bo przecież ją przeszedłem :olo:

 

Pobieram z ciekawości, ale obstawiam, że to to samo z innego regionu. Napiszę jutro.


  • 0

#42 Ney Napisany 03 maja 2015 - 05:54

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
@Taikun
Tak, jedziemy cała serie na legendary na coopie :)
  • 0

#43 Hellmans Napisany 03 maja 2015 - 10:24

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Zagadka rozwiązana. Na marketplace są dwie wersje Halo Master Chief Collection:

a) cyfrowe Halo MCC do kupienia luzem

b) cyfrowe Halo MCC z bundla z konsolą, które w jednej paczce oprócz gry z punktu a) ma jeszcze wrzucone Halo Channel i Halo Nightfall, czyli dwie (chyba) darmowe pierdoły.

 

Z jakiegoś powodu konsola pozwala pobrać więc to samo jako osobna gra.

 

edit: a inna ikonka zmienia się po ściągnięciu większej części danych :)


Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 03 maja 2015 - 10:35

  • 0

#44 Hellmans Napisany 03 maja 2015 - 14:31

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

To jeszcze inne pytanie. Zmieniłem sobie język w konsoli na angielski, żeby mnie Forza nie straszyła polskimi DJami w radiu. Widzę, że zmieniło się też menu konsoli, a ceny w sklepach są w dolarach. Jak to działa? Mam powiedzmy polską zdrapkę na 50zł, to mogę jej używać tylko w polskim marketplace? Czy to się jakoś przelicza?

 

edit: ok, poczytałem faq

"Wartość przechowywanej gotówki

 
Co stanie się, jeśli kupię bon upominkowy Microsoft w Niemczech, płacąc w euro, i dodam go do swojego konta, a następnie wyjadę do Polski? Czy jego wartość zostanie przekonwertowana z euro na złotówki?
 
Salda nie są konwertowane z jednej waluty na inną. Musisz wydać środki w walucie, w jakiej zostały nabyte. Gdy przeniesiesz się do innego kraju lub regionu, musisz kupić nowy bon upominkowy Microsoft, ponieważ salda w jednej walucie nie będzie można wykorzystać na innym rynku."

Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 03 maja 2015 - 14:58

  • 0

#45 vagrant3 Napisany 04 maja 2015 - 10:58

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

dokładnie tak jest - każdy region ma osobny 'portfel' i kasa ze zdrapek się nie konwertuje, ale zmieniać regiony można bez ograniczeń.

 

natomiast jak podpiętą ma się kartę albo paypala, to można zmieniając regiony zorientować się w jakiej walucie wyjdzie dany zakup najtaniej (najczęściej oczywiście w amerykańskich dolcach) i tak kupić.


  • 0

#46 Marbel Napisany 04 maja 2015 - 16:56

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
BTW czy na X360 da radę zapłacić Paypalem? Chciałem kupić Puzzle Fightera bo mi jakies 2$ zostały na MS koncie i dopłacić PayPalem jednak mnie nie puścił. Problem USA konta na XL??
  • 0

#47 Marbel Napisany 23 sierpnia 2015 - 13:40

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Planuję kupić półkę pod tv by się zmieściły wszystkie konsole - pod X360, PS3 i przede wszytkim pod XOne. Półkę będę sam projektował, ale ze względu na ograniczone miejsce i konieczność zachowania symetryczności mogę uzyskać dziurę i wielkości 41,5 cm x 15 cm (szerokość X wysokość) na każdy sprzęt. Długa będzie na ok 40 cm z przodu i z tyłu bez osłony, a więc tu będzie miała przewiew.

No i właśnie o oddychanie XOne mi chodzi. Ona ma główną wentylację od góry. Czy pozostawienie ok 6 cm od góry i po 4 cm po bokach będzie wystarczające? Nie chciałbym przegrzać mojej głównej zabawki do grania.


  • 0

#48 vagrant3 Napisany 24 sierpnia 2015 - 09:48

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

No i właśnie o oddychanie XOne mi chodzi. Ona ma główną wentylację od góry. Czy pozostawienie ok 6 cm od góry i po 4 cm po bokach będzie wystarczające? Nie chciałbym przegrzać mojej głównej zabawki do grania.


raczej ok. mnie się wydaje, ze konsolka 'oddycha' z każdej strony, ale te kilka cm powinno wystarczyć.
  • 0

#49 torq314 Napisany 24 sierpnia 2015 - 10:03

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:
Zrób więcej luzu na jednej z półek, ja bym nad konsolą zostawił jednak więcej miejsca.

Niby ratuje Cię że pleców nie będzie więc odprowadzanie do tyłu będzie, ale i tak nie masz gwarancji że będzie tam odpowiedni ruch powietrza.
  • 0

#50 Marbel Napisany 24 sierpnia 2015 - 11:28

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Od gory mogę rozepchać trochę "projekt", po bokach nie bardzo. Chyba żebym połączył dwie półki obok siebie. Plan zakładał jeden otwór na jedną konsolę. PS3 i X360 są mniejsze więc tu obaw nie mam. Ok jeszcze pomyślę. Może pochwalicie się swoimi? Ja musze mieć na wysokość 60-65 cm. Szeroka na ok 90-95.
  • 0

#51 Tawotnica Napisany 04 października 2015 - 19:42

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
Chyba w mojej konsoli jest jakiś grubszy fail z kartą sieciową:

- od wczoraj pady bezprzewodowe od XONE nie trzymają połączenia dłużej niż 2 minuty. Rozłączają się na paręnaście sekund. Przeszedłem przez wszystkie punkty z support.xbox.com, tj. aktualizacja oprogramowania padów, ponowne połączenie z konsolą, wyłączenie lub usunięcie wszystkich urządzeń/metalowych elementów mogących zakłócać połączenie bezprzewodowe. Nic nie pomogło.

- dzisiaj do tego dochodzą problemy z netem bezprzewodowym. Dokładnie tak jak z padami, co parę minut czkawka w połączeniu. W najlepszym wypadku powoduje to lagi w grze, w najgorszym komunikat "can't connect to xbox live" jak w D4.

Gram więc z padem na kablu i wyłączonym netem :olo: Słaba opcja. Przed chwilą w Sunset Overdrive znowu mi pad zaczął nawalać - zacinają się kierunki wybierane gałkami do takiego stopnia, że dopiero odłączenie kabla USB i ponowne połączenie pomaga. Nie jest to wina kontrolerów ani kabla, bo z PC działają normalnie.

Co powinienem teraz najlepiej zrobić? Pisać na tym śmiesznym forum supportowym? Odnieść do sklepu i prosić o wymianę gwarancyjną? Chciałbym na premierę w Tomb Raidera zagrać, więc średnio widzi mi się wysyłka gdzieś do UK.
  • 0

#52 vagrant3 Napisany 07 października 2015 - 15:50

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
coś zdecydowałeś?

nic o czym piszesz nie jest oczywiście normalnie. sporadycznie pad może stracić łączność z konsolą, ale nie co kilka minut. na xbone korzystam wyłącznie z netu bezprzewodowego i też żadnych przygód nie miałem. statsy są dobre, moc 100%, utrata pakietów max 1% (i to pewnie przez dostawcę), nie rozłącza.

ciekawe czy to możliwe że zj***li coś akurat w tej dziwnej wersji którą masz...

w każdym razie skoro podpowiedzi supportu nic nie dają i nie zmienia też nic zupełne wyłączenie konsoli (czasem ciągłe usypianie jej powoduje różne anomalia), to kontaktowałbym się z serwisem ms. przez sklep nic bym nie załatwiał, tylko zadzwonił na polską infolinię i pogadał z nimi.

EDIT

tu jeszcze można zarejestrować konsolę i coś poklikać (pewnie można też zgłosić usterkę): https://myservice.xb...es/Welcome.aspx

Ten post był edytowany przez vagrant3 dnia: 07 października 2015 - 15:56

  • 0

#53 vagrant3 Napisany 08 października 2015 - 12:18

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

z forum pe:

 

 

 

Od dłuższego czasu konsola moja miała problemy z łącznością z padem. Na początku coś tam zrywało od czasu do czasu, ale ostatnio przybrało to bardzo na sile i nie było 10 minut grania bez upierdliwego rozłączania. Byłem zmuszony do grania na kablu co było dość niewygodne. Stwierdziłem, że trzeba w końcu wysłać konsolę do serwisu. No i teraz cała procedura:

 

- zgłoszenie zrobione w czwartek 10 września

- w piątek 11 września kurier odbiera paczkę z konsolą

- we wtorek 15 września paczka dociera do niemieckiego serwisu

- w czwartek 17 zostaje do mnie odesłana konsola

- dziś, czyli 22 września, przywozi mi kurier sprzęt

 

Konsola nówka sztuka razem z miesięcznym Goldem i wszystko działa tak jak należy smile.png Serwis MS jak zwykle nie zawodzi.

 

 

EDIT.

wniosek? nie ma się co patyczkować - coś nie działa, to od razu do serwisu.


Ten post był edytowany przez vagrant3 dnia: 08 października 2015 - 12:31

  • 1

#54 Tawotnica Napisany 08 października 2015 - 15:25

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:

No to przed chwilą wróciłem z UPS Access Pointa - paczka nadana. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak gładko jak u gościa z forum pe. 


  • 0

#55 vagrant3 Napisany 08 października 2015 - 15:32

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
przejrzałem u nich temat o serwisie, to praktycznie u każdego tak to wygląda.

zgłaszałeś usterkę przez stronę?
  • 0

#56 Tawotnica Napisany 08 października 2015 - 16:18

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:

Tak, trzymałem się punkt po punkcie ich procedur zlecenia serwisowego. 


  • 0

#57 Tawotnica Napisany 20 października 2015 - 19:12

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
Update: dzisiaj wrócił XBONE z serwisu. Za fatygę dostałem kod 1 m-c golda. Jeszcze nie sprawdzałem czy pady działają przez dłuższy czas, bo dopiero gierki instaluję/ściągam ponownie. Jeśli wszystko będzie hulać to plus dla MS za sprawne działanie.
  • 0

#58 Marbel Napisany 20 października 2015 - 19:19

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Jak długo czekałeś?
  • 0

#59 Tawotnica Napisany 20 października 2015 - 19:25

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
od 8.10., czyli niecałe 2 tygodnie.
  • 0

#60 Pawlik Napisany 21 października 2015 - 14:56

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Twój czy nówka?
  • 0