Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox One pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
179 odpowiedzi na ten temat

#91 vagrant3 Napisany 17 marca 2016 - 10:46

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Fajnie, że przywrócili w zakładce z aczikami miesięczny ranking.

 

coś mi się zdaje że tkwię na dnie tego rankingu haha


  • 0

#92 Inuki Napisany 18 marca 2016 - 21:37

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

coś się zmieniło? musiałbym sprawdzić jak jest u mnie, bo dawno nie zaglądałem do osiągnięć. kiedyś było też tak, że każdą grę z listy można było usunąć, jeśli nie zrobiło się w niej ani jednego osiągnięcia, ale nie wiem czy dalej tak można.

Nic się nie zmieniło; jedynie osiągnięcia z tych dem na stronie xbox.com powędrowały do zakładki "ostatnio grane" i zniknęły z listy. Na konsoli wszystko jest po staremu, z tym, że co dziennie jest jakaś rotacja. Raz mi wyświetla Banjo, raz Perfect Dark, a raz Fable Heroes, czy też inne tytuły. Praktycznie za każdym razem mam co innego, ale usunąć całkowicie się nie chcą. 

 

No i od wczoraj mam problem z siecią. Niby wszystko jest OK, pisze, że wszystkie usługi dostępne, ale na głównym ekranie jest "połącz z Xbox Live" i kicha. Gry nie działają, społeczności i sklepu nie ma. Nie pomaga hard reset, ani przechodzenie w offline/online. 


  • 0

#93 Marbel Napisany 19 marca 2016 - 08:55

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:


Fajnie, że przywrócili w zakładce z aczikami miesięczny ranking.


coś mi się zdaje że tkwię na dnie tego rankingu haha
Ha dokładnie! Zawsze na czele a wczoraj w końcu znalazłem ten ranking a Vag na dnie! Imo ta tabela mogłaby być w głównym menu jak kiedyś.
  • 0

#94 Spuczan Napisany 21 marca 2016 - 16:27

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

Wydaje mi się, że już Tawot już poruszał ten temat ale nie mogę tego znaleźć.

 

Jak zgrać obrazek z gry z Xbox One na pendrive'a?


  • 0

#95 Schrodinger Napisany 21 marca 2016 - 16:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Jak zgrać obrazek z gry z Xbox One na pendrive'a?

 

Wykup GOLDa


  • 0

#96 Hellmans Napisany 21 marca 2016 - 16:44

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Pendrive co to średniowiecze? Chmura :sir:

http://xboxdvr.com/


  • 0

#97 Spuczan Napisany 21 marca 2016 - 16:54

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

 

Jak zgrać obrazek z gry z Xbox One na pendrive'a?

 

Wykup GOLDa

 

Czyli jednak legendy okazały się prawdziwe.

 

Pendrive co to średniowiecze? Chmura :sir:

http://xboxdvr.com/

Do tego też potrzebuję Golda?


  • 0

#98 Hellmans Napisany 21 marca 2016 - 21:18

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Nie byłem nigdy w sytuacji bez golda, więc nie wiem  :dunno:


  • 0

#99 Spuczan Napisany 24 marca 2016 - 15:51

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

Zieloni Bracia!

Czy można udostępnić wiele obrazków naraz za pomocą OneDrive czy zawsze muszę wybierać każdy osobno? Jeżeli tak to jak udostępnić kilka za jednym razem?


  • 0

#100 Spuczan Napisany 18 kwietnia 2016 - 14:01

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

Zabrałem swojego One'a w świat. Wylądowałem w miejscu gdzie nie było internetu więc grałem na swym Xboxie bez tego zbędnego ficzeru. Po powrocie do domu Xbox One nie łączy się z internetem mimo iż w opcjach Xbox twierdzi, że jest połączony a test przebiega pomyślnie. Jak żyć?


  • 0

#101 Pawlik Napisany 18 kwietnia 2016 - 14:09

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

nie wiem, ja mam tak często, choć mój łan nie opuszcza salonu. To taka trochę gówniana konsola, trzeba z tym żyć.


  • 0

#102 Tawotnica Napisany 18 kwietnia 2016 - 14:14

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

a myślałem, że tylko ja mam takiego felernego kloca, że mi karta sieciowa nawala :hmm: Czasami pomaga hard reset, tj. odłączenie od prądu na parę chwil po wyłączeniu konsoli (trzymając długo przycisk on/off), ale dla mnie to też loteria. 


  • 0

#103 Spuczan Napisany 18 kwietnia 2016 - 16:43

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

Jedyną rzeczą którą zrobiłem a mogłaby mieć ewentualny wpływ na brak internetu było uruchomienie Xboxa One w trybie niskiej rozdzielczości (przytrzymanie symbolu Xbox i eject). Zrobiłem to ponieważ Xbox One nie mógł się dogadać z moim monitorem (Benq GL2450). Wcześniej nie miałem takich problemów. Zrobię to co zrobił Tawot i będę się modlił żebym od tej pory nie musiał grać na kablu.


  • 0

#104 Spuczan Napisany 19 kwietnia 2016 - 08:11

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

Zrobiłem to co Tawot napisał i niestety nadal nie mam połączenia. Rozumiem, że u hellmansów, vagrantów i marbeli wszystko śmiga?


  • 0

#105 vagrant3 Napisany 19 kwietnia 2016 - 10:13

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Rozumiem, że u hellmansów, vagrantów i marbeli wszystko śmiga?

 

pewnie, że śmiga. skontaktuj się z infolinią zielonych, może coś doradzą. albo podłącz kabelkiem, może jakiś update masz do ściągnięcia?


  • 0

#106 Hellmans Napisany 19 kwietnia 2016 - 10:15

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

U mnie jak u Stana: wszystko działa. Inna sprawa, że od kupna konsoli mam w niej internet po kablu.


  • 0

#107 Spuczan Napisany 19 kwietnia 2016 - 20:35

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

 

Rozumiem, że u hellmansów, vagrantów i marbeli wszystko śmiga?

 

pewnie, że śmiga. skontaktuj się z infolinią zielonych, może coś doradzą. albo podłącz kabelkiem, może jakiś update masz do ściągnięcia?

 

Dzięki. Po podłączeniu kabla zapas bezprzewodowego internetu został uzupełniony. Mam nadzieję, że wystarczy na długo.


  • 0

#108 Marbel Napisany 20 kwietnia 2016 - 05:46

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ja też mam internet po kablu bo konsola stoi koło routera a kiedyś jak testowalem streaming do komputera to po kablu miało być lepiej.
  • 0

#109 Chewie Napisany 26 kwietnia 2016 - 16:16

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

nie da się nic kupić przez stronę xbox.com bez dodawania karty nawet jak jest za darmo? ostatnio próbowałem aktywować golda na okres próbny który kosztuje 0 złotych i się nie dało bez dodawania karty, tak samo z dodatkami do alan wake które były za darmo


  • 0

#110 Spuczan Napisany 26 kwietnia 2016 - 16:45

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:
Nie da się.
  • 0

#111 Tawotnica Napisany 23 maja 2016 - 18:00

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Moja Xoni wędruje trzeci raz do naprawy. Tym razem chyba coś poważniejszego, bo oprócz tego że:

 

- pad się w ogóle nie łączy

- sieć znowu łapie czkawkę

 

doszły następujące problemy:

 

- system łapie zawiechy w offline mode, przeklikiwanie menusów trwa wiecznie albo w ogóle nie działa

- nie mogę uruchomić żadnej aplikacji, nawet paska pomocy "For some reasone XYZ has taken too long to start. (0x8027025a).

 

Hard reset i czyszczenie cache nie pomaga, więc zostałem z de facto nie używalnym sprzętem. Wcześniej przynajmniej mogłem grać offline z padem na kablu. Chyba czas się pożegnać z MS, może ten Xbone 1.5 zostanie ogłoszony to pod koniec cyklu życia będzie można kupić używkę, żeby ograć te trzy exy na krzyż...  

 

 

 

 


  • 1

#112 Hellmans Napisany 23 maja 2016 - 20:25

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

[*]


  • 0

#113 vagrant3 Napisany 23 maja 2016 - 23:18

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
wolałbym nie grać zupełnie niż być offline (i chvj ze zawsze jestem ukryty).
  • 0

#114 Shinigami Napisany 28 czerwca 2016 - 23:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Konsola pokazuje mi błąd 0x87c47400, kiedy wchodze w achievementy. Wbiłem na pomoc techniczną i gość mi powiedział, że acziki można przeglądać tylko mając golda. Kierwa, od kiedy taka zmiana weszła w życie? Co ten MS :lol2:


  • 0

#115 vagrant3 Napisany 29 czerwca 2016 - 11:24

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
chyba kogos jebneło w ms, jeśli to prawda.
  • 0

#116 Schrodinger Napisany 29 czerwca 2016 - 11:25

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Przecież ktoś już na forum o tym pisał jakiś czas temu :hmmm:
  • 0

#117 Hellmans Napisany 29 czerwca 2016 - 11:29

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Moja Xoni wędruje trzeci raz do naprawy. Tym razem chyba coś poważniejszego, bo oprócz tego że:

 

- pad się w ogóle nie łączy

- sieć znowu łapie czkawkę

 

doszły następujące problemy:

 

- system łapie zawiechy w offline mode, przeklikiwanie menusów trwa wiecznie albo w ogóle nie działa

- nie mogę uruchomić żadnej aplikacji, nawet paska pomocy "For some reasone XYZ has taken too long to start. (0x8027025a).

 

Hard reset i czyszczenie cache nie pomaga, więc zostałem z de facto nie używalnym sprzętem. Wcześniej przynajmniej mogłem grać offline z padem na kablu. Chyba czas się pożegnać z MS, może ten Xbone 1.5 zostanie ogłoszony to pod koniec cyklu życia będzie można kupić używkę, żeby ograć te trzy exy na krzyż...  

 

A gold wykupiony? :cf:


  • 0

#118 Pawlik Napisany 29 czerwca 2016 - 12:25

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
I jak się sprawa skończyła? Chyba jest teraz taki przywykłej, że jak sprzęt trafia 3 raz do naprawy gwarancyjnej to przysługuje wzrot kasy?
  • 0

#119 Spuczan Napisany 29 czerwca 2016 - 12:37

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 053 Postów:

Konsola pokazuje mi błąd 0x87c47400, kiedy wchodze w achievementy. Wbiłem na pomoc techniczną i gość mi powiedział, że acziki można przeglądać tylko mając golda. Kierwa, od kiedy taka zmiana weszła w życie? Co ten MS :lol2:

I tyle? Żadnej przepychanki z botami na fb? Komentowania głupich zasad? Jestem zawiedziony Szini :u2: 

 

A tak poważnie to wcale mnie to nie dziwi. Ciekawe kiedy dodadzą taką opcję, że achievementy będą "wpadać" tylko jak się ma wykupionego golda :lol2:


  • 0

#120 Shinigami Napisany 29 czerwca 2016 - 12:44

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Spoko, powiedziałem gościowi z tech supportu że jestem zawiedziony takim postępowaniem i że takie rzeczy skłaniają mnie bardziej w kierunku PS4 :shigsy:


  • 0