Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hyper Light Drifter

Heart Machine Playism PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
42 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 15 marca 2014 - 19:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
przewiduje hita. wyjdzie tez na ps4.
 
trailer:

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 15:08

  • 0

#2 Spuczan Napisany 15 marca 2014 - 21:05

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 054 Postów:

Jak ja nie lubię takiego niechlujstwa. Ty i Szynka możecie sobie przybić piątkę. Zero informacji, zero estetyki, zero gramatyki i ortografii.

Jakbym mógł to dałbym wam bana na zakładanie tematów. Wy to chyba bierzecie udział w jakimś wyścigu - kto założy więcej gównianych tematów ten ma większego epeniska. Smutne.

 

Umówmy się więc, że Ciebie nigdy tu nie było. Kropka.

 

Wiem, że jesteś fanem SONY. Już nie takim jak kiedyś ale pominąłeś kilka istotnych informacji. Choćby to, że HLD wychodzi też na PC (i już widzę konsolowych z*ebów - to forum konsolowe, pc nikogo!!!onejedenelewenaście) czyli, że będzie multiplatformą więc nie tu jest jego miejsce.

:link: http://www.gry-onlin...16.asp?ID=22338

Hyper Light Drifter to dwuwymiarowy action RPG z piękną grafiką przypominającą najładniejsze gry z ery 8 i 16 bitów. Gra tworzona jest przez małe studio z LA o nazwie Heart Machine (http://www.heart-machine.com/ - można tu kupić samą grę w różnych wersjach oraz genialny soundtrack!)

 

Należałoby też wrzucić kilka screenów coby popodziwiać jedynego do tej pory pretendenta do miana Dizajnu Roku 2014:

Prawdopodobnie logo

Clipboard09.jpg

Śliczna plansza

Clipboard01.jpg
Druga śliczna plansza
Clipboard02.jpg
Tajemnicze eksperymenty
Clipboard03.jpg
Możliwość sterowania mechem
Clipboard04.jpg
Kolejna wypaśna plansza
Clipboard05.jpg
Walka z wrogami
Clipboard06.jpg
Być może walka z bossem (ostatnim? - pewnie nie)
Clipboard08.jpg
 
Dla mnie to musthave 2014 obok: MGSV:GZ, Evil Within i Pillars of Eternity!
 
To coś co lata obok głównego bohatera przypomina mi trochę starą grę na NESa której teraz sobie nie przypomną ale jutro będę już wiedział :olo:  Ciekawe czy będzie to działać tak samo?

Ten post był edytowany przez Spuczan dnia: 15 marca 2014 - 21:21

  • 3

#3 Schrodinger Napisany 15 marca 2014 - 21:08

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

fajne guwno, zagraubyn


  • 0

#4 burnstein Napisany 15 marca 2014 - 21:17

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Jak ja nie lubię takiego niechlujstwa. Ty i Szynka możecie sobie przybić piątkę. Zero informacji, zero estetyki, zero gramatyki i ortografii.

...

pominołeś...

 

A poza tym to o jeju, o jeju, nie sądziłem, że ta pikność wyjdzie poza PC  :please:


  • 0

#5 Spuczan Napisany 15 marca 2014 - 21:24

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 054 Postów:

Dzięki.

 

Jak zwykle brat przyszedł z pomocą. Gra o której myślałem nazywa się Shatterhand (a to o czym mówiłem pojawia się w 1:48):


  • 0

#6 ACZ Napisany 15 marca 2014 - 21:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:

czyli, że będzie multiplatformą więc nie tu jest jego miejsce.

co za bzdury...

tu jest dzial handheldowy, ktory jest ROZDZIELNIE traktowany od stacjonarek.


  • 0

#7 Tawotnica Napisany 14 czerwca 2014 - 19:00

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

 

cudnie wygląda. 


  • 0

#8 nole Napisany 05 sierpnia 2014 - 16:01

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Wywiadzik z twórcą gry Alexem Prestonem:

 

http://www.psvitahub...creator-of.html

Alex zapytany o inspirację podaje... uwaga... A LINK TO THE PAST !!! - such a timeless graphical style, amazing presentation and tight gameplay. :kwiatek:  Także może być naprawdę ostro!


  • 0

#9 ACZ Napisany 27 sierpnia 2015 - 20:24

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:

nowy trailer:


  • 0

#10 nole Napisany 27 sierpnia 2015 - 22:52

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Do dział multiplatformy  również należałoby przenieść. Giereczka wychodzi na wiosnę 2016 na Vitę, PS4, XO, a nawet na WiiU!   :doge:


Ten post był edytowany przez nole dnia: 27 sierpnia 2015 - 23:46

  • 0

#11 Spuczan Napisany 22 marca 2016 - 17:00

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 054 Postów:

http://kotaku.com/ht...ight-1766365269

 

 

Hyper Light Drifter is coming to PC and Mac March 31st. Here’s a new trailer to celebrate, which says the game will be coming to consoles later this year.


  • 0

#12 fingus Napisany 22 marca 2016 - 18:36

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Wygląda jak mesjasz. :gusta:


  • 0

#13 Schrodinger Napisany 01 kwietnia 2016 - 15:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
IGN gra i jest osą
http://www.ign.com/v...azing-ign-plays

a na PS4 chyba dopiero w czerwcu :(
  • 0

#14 ACZ Napisany 15 lipca 2016 - 19:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:

Premiera na PS4 nastąpi 26 lipca.

 

Po raz kolejny przewidziałem kraszera, bo na pc gra ma średnią not 85%.


  • 0

#15 BeSOS Napisany 15 lipca 2016 - 23:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mega mam parcie na to cudo. Myślę że klimatem kosi i do tego ponoć gameplay rox...
  • 0

#16 Schrodinger Napisany 15 lipca 2016 - 23:26

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

to zrób preorder bo aktualnie jest na psn za 50 zł :) też się jaram i bede bral preorder :tak: 


  • 0

#17 BeSOS Napisany 15 lipca 2016 - 23:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Uuuuuuuuuu to biere, myślałem że 100 krzykną :)))
  • 0

#18 Schrodinger Napisany 15 lipca 2016 - 23:30

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

normalnie jest 67 a teraz coś koło 50, 


  • 1

#19 BeSOS Napisany 15 lipca 2016 - 23:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Kupione, thx za cynk:)
  • 0

#20 burnstein Napisany 16 lipca 2016 - 00:00

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

To umoczyłeś, gra jest podobno trudna :cf: Znów będzie Jedynek płakał i zębami zgrzytał :(


  • 0

#21 BeSOS Napisany 16 lipca 2016 - 07:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Cwele zrobiły immediate payment znów na preordera. W sumie jeśli ceny mają być sporo niższe to jest to jakiś pomysł bo do tej pory różnic przy preorderze a kupnie dzień po premierze nie było.
  • 0

#22 Schrodinger Napisany 16 lipca 2016 - 11:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Też zamówiłem, ta płatność to pewnie ie żeby się nie rozmyślać jak wyjdzie crap
  • 0

#23 Tawotnica Napisany 25 lipca 2016 - 07:36

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Będę tu day1! (a to już jutro!).  Mocno liczyłem na wersję PSV jeszcze w tym roku, ale chyba nic z tego nie będzie :( więc ogarnę na PS4. 


  • 0

#24 Schrodinger Napisany 25 lipca 2016 - 08:10

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
U mnie już się w menu PS4 pojawiła ikonka z odliczaniem :^^:
  • 0

#25 Schrodinger Napisany 25 lipca 2016 - 23:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Pyknalem 15 min, gierka ryje oprawa i kręci suty nawet na 47calach :^^:
  • 0

#26 BeSOS Napisany 26 lipca 2016 - 05:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

dzisiaj orando! :szau:  :szau:  :szau:


  • 0

#27 BeSOS Napisany 26 lipca 2016 - 19:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gra jest boner! Pierwszy Boss już padł i właśnie Lecę na drugiego, ciężko było mi wyłączyć konsole bo pewnie tak jeszcze bym drugiego rozwalił podczas jednego posiedzenia a rzadko mi się takie długie oranko zdarza. Gameplay jest naprawdę mocny no i ta oprawa ala FEZ.
Poziom ty trudności w sam raz ale od kiedy podpakowalem postać jest sporo łatwiej ale też akcje można bardziej widowiskowe wykręcać więc jest satysfakcja :) wali mnie brak fabuły bo na 1 miejscu jest klimacik i gameplay czyli tak jak być powinno :)
  • 0

#28 Tawotnica Napisany 26 lipca 2016 - 22:17

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Też pyknąłem pierwszego bossa, zebrałem ze cztery kryształy czy co to tam jest. 

 

- dashowanie / skakanie jest przemiodne. Raz, że w walce można efekciarskie uniki robić i skakać od przeciwnika do przeciwnika. Dwa, i to mi się chyba jeszcze bardziej podoba, otwiera mnóstwo ukrytych ścieżek. Zauważenie i wylądowanie na skarpie szerokiej na dwa piksele i dostanie znajdźki w nagrodę jest tak bardzo sycące  :ninjadance:

 

- wizualnie to neo-retro-orgazm. Jakieś olbrzymy wspinające się na góry w tle, krztuszący się krwią bohater jak ma mało życia, przewijające się od menusów przez mapki aż do huda zastosowanie figur geometrycznych, odpowiednie dawkowanie neonowych kolorów (wszystkie techniczne elementy, mapka podziemia)

 

- patent z doładowaniem pocisków do pistoletów, kiedy ciachamy wrogów/przedmioty jest świetny. To uczucie, kiedy braknie naboi jak strzelasz do maga i wiesz, że musisz podbiec. Brakuje mi jedynie strifowania, nie znalazłem nigdzie w sterowaniu takiej opcji.

 

- kill roomy potrafią zaskoczyć ilością przeciwników i gimmickami jak zapadające się podłoże czy wysuwające się z niego ściany.

 

- życie odnawia się na modłę soulsowych estus flask, czyli z pewnym lagiem  

 

Jedyne do czego bym się przyczepił to minimalistyczny soundtrack. Ten świat miałby potencjał na dudniące 8-bitowe anthemy, a poza walką z bossem tylko jakieś ledwo słyszalne plumkanie w tle. Wiem, że niby klimacik ezoteryczny ma tworzyć, ale to gra do szwendania się i lizania ścian, więc posłuchałbym akompaniamentu czegoś żywszego trochę. 


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 26 lipca 2016 - 22:19

  • 4

#29 Schrodinger Napisany 27 lipca 2016 - 00:02

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Doszedłem do pierwszego bossa, mega żabozord, zabił mnie trzy razy i odpuściłem, teraz zobaczyłem że można jakieś ulepszenia brać wiec sobie wziałem to skakanie szybkie i jutro podejdę do bossa jeszcze raz. Wizualnie miazga, gameplay fajny, killroomy faktycznie potrafią zaskoczyć. Dla mnie ogólnie gierka to w każdym aspekcie rozwinięcie Titan Souls, albo TS to minimalistyczna wersja Driftera ;)
  • 0

#30 BeSOS Napisany 27 lipca 2016 - 05:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Ja poszedlem na wschod najpierw i teraz polnoc robie. 

 

Jedyne co faktycznie byloby do poprawy to mapa - szczegolnie podziemie ejst totalnie bezuzyteczne, szkoda tez ze jakos nie zaznaczaja sie na niej zamkniete drzwi bo zapamietac jak gdzie sie doszlo przy takiej budowie swiata to bedzie wyczyn....

 

Srajkun, kup sobie taki cios mieczem ala Ninja Gaiden gdzie sie laczy dash i miecz - wtedy z odleglosci kosi sie pzreciwnikow na pol - kill roomy od razu przybieraja na widowiskosci i flow jest lepsze bo bgez tego tzreba nieco sie kitrac po katach a tak rachu ciachu i po sprawie :cf: . Dokupilem tez ulepszenie dashowania i odbijanie pociskow - mastah :banderas:


  • 0



Inne z tagami: