Skocz do zawartości

Smartfony - temat ogólny

• Zaloguj się by odpowiedzieć
4320 odpowiedzi na ten temat

#4291 Schrodinger Napisany 31 marzec 2020 - 11:25

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 61879 Postów:

Czyli g00wno, dzięki

• 0

#4292 burnstein Napisany 31 marzec 2020 - 11:52

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 45967 Postów:

To chyba dobrze, mniejsze ryzyko raka jąder.

• 0

#4293 cybercotlet Napisany 31 marzec 2020 - 11:55

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 7143 Postów:

Raczej większe.

• 0

#4294 Marbel Napisany 19 kwiecień 2020 - 09:17

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8879 Postów:

Mam problem z zakupem nowego telefonu. Mój LG G6 już trochę ma zadyszkę ale na nowego fona nie chciałbym wydać więcej niż +/- 1000 zł. Chciałbym by telefon w stosunku do mojego był szybszy, bateria trzymała lepiej (mój obecny nie wytrzymuje często do wieczora) i aparat był w miarę spoko. No i na celu miałem Motorolę One Vision ale boję się tam o baterię i szybkość działania. Konkurentem jest tu Xiaomi Redmi Notę 8 Pro. Szybki, ale duży, a aparat tam jest chyba średni (nocne słabo) i gdzieś wyczytałem, że wifi ma problem jak BT jest włączony (spada drastycznie prędkość). No i jestem w kropce - jakieś sugestie?

Aha i mam 900 zł w bonach do Euro RTV więc raczej jestem tak ograniczony...

• 0

#4295 Otacon Napisany 19 kwiecień 2020 - 10:01

Otacon

krakowski cymesik

• Forumowicze
  • 15347 Postów:
https://www.kimovil.com/pl/
  • 0

#4296 Schrodinger Napisany 19 kwiecień 2020 - 10:03

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 61879 Postów:
Motorolę są raczej ok jeśli chodzi o szybkość działania bo mają czystego androida. Trochę słabo bo miałeś flagowca a teraz chcesz coś lepszego za cenę budżetowego
  • 0

#4297 Marbel Napisany 19 kwiecień 2020 - 10:12

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8879 Postów:

Motorolę są raczej ok jeśli chodzi o szybkość działania bo mają czystego androida. Trochę słabo bo miałeś flagowca a teraz chcesz coś lepszego za cenę budżetowego

G6 kupiłem kiedyś za 1500 zł w MM i to jest maxmax co mógłbym dać. LGków nie ma w Euro a generalnie się przyzwyczaiłem, choć chyba nie są to teraz topowe fony. Żona ma Huawei P20 i jest dość ok. Ale P30 w moim budżecie się nie zmieści a rok temu za tyle jej kupiliśmy. Drożeją te telefony :(
  • 0

#4298 Sotaku Napisany 19 kwiecień 2020 - 13:32

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39714 Postów:
Drożeją, ale ja na prom e kupiłem w euro swojego mate 20 pro i żona dostała za 600 zł mate 20 lite także nie wyszło najgorzej. To było półtora roku temu więc nie wiem jak teraz, ja pod koniec roku będę się rozglądał za telefonem.
  • 0

#4299 cybercotlet Napisany 19 kwiecień 2020 - 14:22

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 7143 Postów:

No i na celu miałem Motorolę One Vision ale boję się tam o baterię i szybkość działania.

Rudolf ma, miałem w ręce też ten telefon i śmiga pięknie i zdjęcia też ładne robi. Jak nie potrzebujesz najszybszego procka i kupy ramu to telefon bardzo gody polecenia tym bardziej, że śmiga chyba teraz w okolicy 800zl.

• 2

#4300 krak2610 Napisany 19 kwiecień 2020 - 14:22

krak2610

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2190 Postów:

G6 kupiłem kiedyś za 1500 zł w MM i to jest maxmax co mógłbym dać. LGków nie ma w Euro a generalnie się przyzwyczaiłem, choć chyba nie są to teraz topowe fony. Żona ma Huawei P20 i jest dość ok. Ale P30 w moim budżecie się nie zmieści a rok temu za tyle jej kupiliśmy. Drożeją te telefony :(
Xiaomi mi 9 używam od wakacji i jestem bardzo zadowolony. W sierpniu bez promki 1800 chociaż było taniej od jakiś sklepów typu bestcena, ale wolałem brać z bardziej rzetelnego sklepu. Nie wiem jak teraz stoi, ale może się zmieścisz w budżecie.
  • 1

#4301 Marbel Napisany 19 kwiecień 2020 - 14:35

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8879 Postów:

Xiaomi mi 9 używam od wakacji i jestem bardzo zadowolony. W sierpniu bez promki 1800 chociaż było taniej od jakiś sklepów typu bestcena, ale wolałem brać z bardziej rzetelnego sklepu. Nie wiem jak teraz stoi, ale może się zmieścisz w budżecie.
Piszesz o tym:
https://m.euro.com.p...rBoCAkAQAvD_BwE
64GB jest za 1399 zl.
Hm. Co o nim napiszesz? Duży/ciężki? Ma diodę powiadomień albo Always on Display? Jak aparat robi fotki (w tym w ciemnych pomieszczeniach/nocy)? I bateria jak trzyma. Na szybko przypomina mi tego Note 8 Pro. Nie masz jakichś problemów przy BT+WiFi? To mnie martwi bo stale BT używam (zegarek+słuchawka).
  • 0

#4302 cybercotlet Napisany 19 kwiecień 2020 - 15:16

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 7143 Postów:

Szczerze jebać Xiaomi - u nich zawsze są jakieś dziwne problemy one są dobre jak nie masz wygórowanych wymagań. Problemy z BT albo jakieś dziwne bugi w tym ich MIUI.

• 0

#4303 krak2610 Napisany 19 kwiecień 2020 - 15:44

krak2610

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2190 Postów:

Piszesz o tym:
https://m.euro.com.p...rBoCAkAQAvD_BwE
64GB jest za 1399 zl.
Hm. Co o nim napiszesz? Duży/ciężki? Ma diodę powiadomień albo Always on Display? Jak aparat robi fotki (w tym w ciemnych pomieszczeniach/nocy)? I bateria jak trzyma. Na szybko przypomina mi tego Note 8 Pro. Nie masz jakichś problemów przy BT+WiFi? To mnie martwi bo stale BT używam (zegarek+słuchawka).

To nie ten ale tego też rozważałem. Ten który wysłałeś ma trochę gorszy procesor i trochę gorszy aparat. Ciężko mi stwierdzić o ile gorszy. 

Co do mojego czyli Mi9:

- Ma diodę powiadomień i always on display

- zdjęcia wg. mnie robi zajebiste, chociaż w recenzjach jako wadę wspominali właśnie jakość zdjęć w nocy, musisz sam zobaczyć po reckach. Ogólnie te obiektywy w mi9 to jest wysoka półka i na bank w średniaku od Samsunga/Huawei nie będziesz mieć lepszych 

- codziennie w samochodzie jest pod bt i wszystko git, rzadko korzystam z wifi+bt ale raz na jakiś czas podepnę się w kuchni pod głośnik i nie było żadnych problemów, kumpel ma ten sam telefon, zegarek samsunga i jakieś słuchawki bt i nie narzekał 

- jedyna wada tego telefonu z mojej perspektywy to właśnie bateria - 3300 mAh - jak na taki ekran to za mało. Mnie to aż tak nie przeszkadza, ale to kwestia stylu życia. 

Ten co Ty wysłałeś ma właśnie większą baterię więc to spora zaleta. No i ma jacka jeśli Ci potrzebny.

@cybercotlet Ja nie miałem żadnych dziwnych bugów, ani problemów z bt. Moje trzy ostatnie telefony to właśnie flagowiec xioami, średniak samsung, flagowiec samsung. Na tej podstawie oceniam, że osobiście wolę flagowca xiaomi niź średniaka samsunga.

Ten post był edytowany przez krak2610 dnia: 19 kwiecień 2020 - 15:45

• 0

#4304 cybercotlet Napisany 19 kwiecień 2020 - 16:23

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 7143 Postów:
Xiaomi by było spoko gdyby nie ich ta nakładka miui. Dlatego tylko one plus
  • 0

#4305 Schrodinger Napisany 19 kwiecień 2020 - 16:31

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 61879 Postów:

OnePlus 8 z tym nowym seks kolorkiem z tyłu, niech tylko powiedzą że cena startowa 2700 to się poczeka aż zejdzie do 2k i bedzie grany   :burn:

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 19 kwiecień 2020 - 16:31

• 0

#4306 Otacon Napisany 19 kwiecień 2020 - 17:29

Otacon

krakowski cymesik

• Forumowicze
  • 15347 Postów:

Xiaomi by było spoko gdyby nie ich ta nakładka miui. Dlatego tylko one plus

Nie mam żadnych problemów z nakładką od xiaomi
  • 0

#4307 Marbel Napisany 19 kwiecień 2020 - 18:23

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8879 Postów:
Krak to mi jeszcze zamieszałeś. Mi9T wyskoczyło do rozpoznania choć wolałbym jak dotychczas czytnik linii z tyłu. Generalnie boję się dużego telefonu a ta Motka jest tylko dłuższa niż mój LG jednak w benchmarkach ten X Note 8 Pro ma 2x więcej punktów i ma 6GB RAMu.
  • 0

#4308 Dixi Napisany 19 kwiecień 2020 - 20:16

Dixi

Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

• Forumowicze
  • 3716 Postów:
Dla mnie nowy OnePlus 8 to trochę rozczarowanie. Tak na sucho na papierze nie widzę znaczących różnic pomiędzy 7T a 8. Aparaty pewnie trochę lepsze, delikatnie większa bateria i procek, ale z cenami już poszli mocno w górę. 3300 za podstawkę i 4200 za Pro :nie:
  • 0

#4309 BeSOS Napisany 19 kwiecień 2020 - 22:40

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 24498 Postów:
No w tym momencie przestałem wyznawać OP.
Podstawowe modele już nie są wcale jakoś super bo ewidentnie rezerwują największe game changery dla wersji pro która kosztuje 4 klocki :lol: wersja podstawowa powyżej 3 k to też jakieś nieporozumienie tym bardziej że różnice są zerowe w stosunku do 7t a cena wyższa o 6 stów... ja rozumiem że to są świetne telefony ale marka sama w sobie jeszcze nie zapracowała na ten próg cenowy i dla wielu osób jest to nadal firma krzak.
Nie podoba mi się też że wsadzili zakrzywiony ekran do wersji podstawowej, imo zmiana na gorsze bo te ekrany są mniej praktyczne.
Mój następny tel to już nie będzie OP, szkoda.

Zabawne jak OP odjebalo,mam nadzieję że się 8ki nie sprzedadzą tak jak sobie chinole zaplanowały, tym bardziej po tym co odjebalo Apple z bebechami na poziomie iPhone 11 za 399$ :olo: chuj że obudowa z epoki kamienia łupanego, teraz chińczyki będą miały run for their money.
  • 0

#4310 Otacon Napisany 20 kwiecień 2020 - 18:13

Otacon

krakowski cymesik

• Forumowicze
  • 15347 Postów:
One plus należy do oppo? Jaracie się chińczykami?
  • 0

#4311 Schrodinger Napisany 20 kwiecień 2020 - 18:54

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 61879 Postów:

z OP8 sprawdziłem jedynie kolor :olo: jak poczytałem to nawet nie ma sensu zmieniać z OP7T, prędzej sobie te karbonowe plecki od OP zamówię 

• 0

#4312 Marbel Napisany 20 kwiecień 2020 - 18:55

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8879 Postów:

Ja już mam spokój - zamówiłem Moto One Vision bo weszła promka na Euro za 898 zł. Akurat miałem tyle w bonach do tego sklepu więc wpadło idealnie. Mam nadzieję, że będę zadowolony, bo tych telefonów jest teraz tyle, że głowa mała - zaszedłem aż do P20 i P30. Pierwszy za 999 zł (!) ale tylko z odbiorem w sklepach (hmmm) a drugi za 2k to już przesada. Generalnie minus bateria, duży plus zdjęcia (w tym nocne, a LG słabuje) a inne fony to trochę za duże dla mnie wychodziły (i za ciężkie) - teraz taka tendencja na wielkie telefony. Gdzie to nosić? Torebkę bym musiał sobie kupić ;)

• 1

#4313 cybercotlet Napisany 20 kwiecień 2020 - 19:21

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 7143 Postów:

z OP8 sprawdziłem jedynie kolor :olo: jak poczytałem to nawet nie ma sensu zmieniać z OP7T, prędzej sobie te karbonowe plecki od OP zamówię 

Ledwo 7T kupił i już by chciał zmieniać - co za konsumpcjonizm. Ja swoją 7 zmienię pewnie jak się zjebie albo 10T wyjdzie :olo:

• 0

#4314 Schrodinger Napisany 20 kwiecień 2020 - 19:23

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 61879 Postów:

:cf: jest sos jest zabawa! 

Ale najlepsze jest to że OP7T nie ma co zarzucić, zdjęcia robi zajebiste, chodzi jak żyleta, bateria ładuje się moment i starcza spokojnie na cały dzień nawet jak mocno używam. A ostatnio stawiałem go obok S10 i S20 (bo oba konfigurowałem i trochę się bawiłem) i oba te telefoniki wyglądały przy nim jak zabawki :olo:

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 20 kwiecień 2020 - 19:24

• 0

#4315 cybercotlet Napisany 20 kwiecień 2020 - 19:39

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 7143 Postów:

Zdjęcia na stockowej apce robisz czy wrzuciles se najnowszy gcam + jakis prawilny .xml?

Na gcamie to jest dopiero petarda jeśli chodzi o zdjęcia :banderas:

• 0

#4316 Schrodinger Napisany 20 kwiecień 2020 - 22:02

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 61879 Postów:
Daj jakiejś linki, gcama wrzucałem ale bez xmla dobrego
  • 0

#4317 burnstein Napisany 28 maj 2020 - 09:46

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 45967 Postów:

O, widzę, że jak będę kiedyś wymieniał swojego biednego smarkfona to na Xperię 10 II.

• 0

#4318 cybercotlet Napisany 28 maj 2020 - 13:29

cybercotlet

Official Fullblox Master

• Forumowicze
  • 7143 Postów:

Kolegów oszukasz, mamę oszukasz, nas oszukasz ale swojego portfela nie oszukasz

• 0

#4319 burnstein Napisany 28 maj 2020 - 13:34

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 45967 Postów:

No nie, a ten smarkfon będzie za rok kosztował pewnie coś koło tysiaka, więc w sam raz dla takiego biedaka jak ja.

• 0

#4320 Otacon Napisany 28 maj 2020 - 14:38

Otacon

krakowski cymesik

• Forumowicze
  • 15347 Postów:
Poczekaj 2 lata. Jeszcze tańszy będzie.
  • 0