Skocz do zawartości

Smartfony - temat ogólny


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4520 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 20 sierpnia 2004 - 09:23

Gość__*
  • Goście
Obecnie jestem posiadaczem Sony Eriicsson'a t630l. Jestem z niego bardzo zadowolony. Imo swietny tel.
  • 0

#62 Gość__* Napisany 25 sierpnia 2004 - 12:25

Gość__*
  • Goście
Obecnie mam Nokie 6230 i Motorole V600 (obie w Era Tandem). A co chcialabym miec? Hmm... Nokia 7610 lub moze Siemens S65 (jeszcze go niestety nie ma), albo jakies japonskie skrzydelka z kamerka 3 mega pixele :D
  • 0

#63 Gość__* Napisany 28 sierpnia 2004 - 18:21

Gość__*
  • Goście
Mam 3510i (calkiem niezly), chce Nokie 6600 :)
  • 0

#64 Gość__* Napisany 05 września 2004 - 19:34

Gość__*
  • Goście
Mam zamiar kupić Motorole C450 co myślicie o tym fonie?
  • 0

#65 Gość__* Napisany 06 września 2004 - 14:28

Gość__*
  • Goście
no, roznie, lepsza bylaby wg mnie V300 czy cos z serii male, zgrabne i z klapka - te sa jeszcze na topie :) a jaka oferte ci proponuja, tj. cena, abonament, siec, itp.? :P
  • 0

#66 Gość__* Napisany 06 września 2004 - 17:27

Gość__*
  • Goście
telefon kupuje na allegro nie che się wiązać z nikim żadną umową (hehe ale to zabrzmaiało) chyba wezmę prepaid POPa.
a zastanawiam się jeszcze nad jednym telefonem nad Neciem E313,
na allegro dostępny jest w kup teraz za 290złprzecież ten tewlefon ma bardzo duże możliwości i chyba się opłaca kupić go za taką cene
  • 0

#67 Gość__* Napisany 07 września 2004 - 15:21

Gość__*
  • Goście
nie pisze sie w internetowe aukcje, ale radzilbym tobie nokie z nowszych serii (5,6,7) i koniecznie Heyah, POP jest o niebo gorszy :twisted:
  • 0

#68 syon Napisany 07 września 2004 - 16:53

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

i koniecznie Heyah, POP jest o niebo gorszy :twisted:


No czy ja wiem :roll: kumpel poszedł i wziął na próbe Heyah. Po paru miechach powiedział, że żałuje tych 25 zeta na starter bo mógł mieć za to zgrzewke, czyli wiadomo o co chodziło... Mam POP'a już dwa lata i powiem szczerze, że nie żałuję gdyż nie przykuwam uwagi do sieci, ale skoro przez taki okres czasu nie zmieniłem to chyba onacza, że "coś" w tym jest (znaczy się w operatorze ;) ). - koniec offtopa.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 07 września 2004 - 16:58

Gość__*
  • Goście
Heyah

60gr/15gr

Nowy POP (faaajnie :P )

80gr/20gr

Jesli nie widac roznicy, to po co przeplacac :twisted:
................................................................................
Nokia - Siemens - Motorola - Samsung - Sagem - Phillips

Ta kolejnoscia sie kierujcie, gdy qpujecie komorke.
  • 0

#70 Gość__* Napisany 07 września 2004 - 17:01

Gość__*
  • Goście
Mam to (Mitsubishi Trium Eclipse):

Dodany obrazek

a chciałbym jakąś porządną i w miarę nową Nokię. Jednak funkcjonalność Nokii > wszystko inne
  • 0

#71 Gość__* Napisany 07 września 2004 - 17:03

Gość__*
  • Goście
ten tel wyglada strasznie... smiesznie :lol: antena mocno jezdzi po suficie? :twisted: :wink: all you need is Nokia... ew. 2300 jest ladna, choc kiepska technicznie.
  • 0

#72 Gość__* Napisany 08 września 2004 - 19:02

Gość__*
  • Goście

Nokia - Siemens - Motorola - Samsung - Sagem - Phillips

Ta kolejnoscia sie kierujcie, gdy qpujecie komorke.


Napewno nie!
Najpierw patrzcie na SE, potem na Nokie. Reszta to telefony gowno warte, ze tak powiem ;) SE robi obecnie chyba najlepsze fony. Nokia troche przesadza z modelami. Chca za duzo kasy od ludzi wyciagnac. Najnowszy fon od SE (chyba k700) jest za.je.bi.sty 41 mb pamieci, etc !
  • 0

#73 Gość__* Napisany 09 września 2004 - 13:35

Gość__*
  • Goście
Mam pytanie. Czy placa mi sie zamienic Nokie 5510 na Sony Ericssona T300 (http://www.allegro.p...p?item=30706818 tak wyglada. Jest to zdjecie na Allegro, bo nie znalazlem zdjecia w necie)???????

Pytam sie, bo nie chcialbym popelnic bledu ...
  • 0

#74 Gość__* Napisany 09 września 2004 - 13:58

Gość__*
  • Goście

Napewno nie!

Na pewno na peno osobno :twisted:

Najpierw patrzcie na SE, potem na Nokie

Znajdz mi taka ilosc Javy i dodatkow, jakie ma Nokia, do SE...

Reszta to telefony gowno warte, ze tak powiem

Na przyklad Siemens SX65 :? 13 cm kwadratowych, kamera i reszta :) czuje, zes jest ktos z cyklu oldschool, czyli lubisz tuningowac stare fony - wtedy to ma sens :P

Terpil, cos mi wyraznie mowi, ze nie...
  • 0

#75 Gość__* Napisany 09 września 2004 - 15:15

Gość__*
  • Goście
Terpil - nie wymieniaj!

Siemens'y - nie podoba mi sie w nich wyswietlacz(kolorki), menu, aparaty kijowe(jakosc) no i nie sa tak trawale jak SE czy Nokia.

Moze nie ma tyle az javy etc do SE. Ale tyle ile jest wystarcza spokojnie ;)
  • 0

#76 Gość__* Napisany 09 września 2004 - 15:35

Gość__*
  • Goście
Dzieki za rade ;)

Ja wolalbym miec Sony Ericssona T610 albo 630 niz Nokie 61xx, 62xx czy inna z tych nowszych (ale skusilbym sie na 6600 :D). Jest ladniejszy i lepiej wyglada. Ma swoj styl, a Nokie sa wszystkie takie same (wg.mnie). Ale Nokia ma duuuuuuuuuuuuuuzo ciekawych dodatkow do telefonow. No i ClubNokia 8) Chociaz SE nie zostaje w tyle ;)
  • 0

#77 Gość__* Napisany 12 września 2004 - 14:24

Gość__*
  • Goście
Ja mam N-gage i jestem naprawde zadowolony :D a jeśli kiedyś zmienie komórke to tylko na N-Gage 2 :lol:

Dodany obrazek
  • 0

#78 Gość__* Napisany 12 września 2004 - 15:23

Gość__*
  • Goście

Dzieki za rade ;)

Ja wolalbym miec Sony Ericssona T610 albo 630 niz Nokie 61xx, 62xx czy inna z tych nowszych (ale skusilbym sie na 6600 :D). Jest ladniejszy i lepiej wyglada. Ma swoj styl, a Nokie sa wszystkie takie same (wg.mnie). Ale Nokia ma duuuuuuuuuuuuuuzo ciekawych dodatkow do telefonow. No i ClubNokia 8) Chociaz SE nie zostaje w tyle ;)


Zawsze mozesz miec karte clubu nokia. Ja ja mam a posiadam aparat SE. Poprostu wyrobilem ja sobie jak mialem fona Nokii. I teraz mam znizki w kinach, sklepach etc.
  • 0

#79 Gość__* Napisany 12 września 2004 - 17:26

Gość__*
  • Goście

Moze nie ma tyle az javy etc do SE. Ale tyle ile jest wystarcza spokojnie

wiec daj mi powod, dla ktorego SE sa lepsze od Nokijii :P

ale skusilbym sie na 6600

obledne marzenie gracza? nie martw sie, ja tez przez to przechodzilem - do kiedy zobaczylem cene :twisted:

Jest ladniejszy i lepiej wyglada

ale szerszy niz pad do PS2 :lol:

Nokie sa wszystkie takie same

zmartwie cie, nokie z nowych serii wygladaja jak: fotel, komorka-kameleon, puderniczka :)

Ja mam N-gage i jestem naprawde zadowolony

tylko jak rozmawiasz, to ludzie dzwonia po panow w bialych fartuchach - syndrom bocznej czesci? :twisted: tym, co qpili pierwsza nokie powinni dawac druga w zamian friko :?

Zawsze mozesz miec karte clubu nokia. Ja ja mam a posiadam aparat SE. Poprostu wyrobilem ja sobie jak mialem fona Nokii. I teraz mam znizki w kinach, sklepach etc.

groszowe, ale zawsze - aco z przysylaniem materialow reklamowych?
  • 0

#80 Gość__* Napisany 12 września 2004 - 18:45

Gość__*
  • Goście
Dlaczego Nokia jest gorsza od SE? Albo dlaczego SE jest lepszy od Nokii? Juz mowie...

1. Sposob/material wykonania. "Plastik" (obudowa) duzo trwalasza jest w SE. Wazne to dla tych osob, ktorym komorki czesto wypadaja z kieszeni (Ja ;) ). Pozatym w Nokiach klapka/tyla obudowa od baterii czesto "lata" w SE nie ma o tym mowy.
2. Wyswietlacz. Przyznam sie, ze nie wiem ile ma kolorow Nokia i SE. Ale napewno wieksze wyswietlacze sa w SE.
3. Pamiec. Pod wzgledem pamieci SE jest duzo "wiekszy". Pamiec tel. Pamiec na obrazki etc. W najnowszym SE k700i jest az 41 mb pamieci na "duperele". W Noki maxymalnie ile? Fakt, faktem, ze do Noki mozna dokupic sobie pamiec (?). Ale w SE mamy standardowo az 41 mb(moded k-700i (?)) ( nie jestem pewnien czy to ten model, ale chyba tak :) Mozna go zobaczyc na bilbordach np ERY.
4. Wylapywanie sieci. SE jest w tym bardzo dobry, ma bardzo dobra antene.
5. Pod wzgledem opcji nie chce porownywac tel. BO kazdemu fonowi czegos brakuje...

Tyle. Ale wybor nalezy do Ciebie ;)
  • 0

#81 syon Napisany 12 września 2004 - 19:15

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Dobra mam dwa pytania:

:arrow: jak dostać tą kartę klubu Nokia :?: Wiem, że mogłem sobie poszperać na stronie, ale chce to usłyszeć od kogoś kto ją ma :roll:

:arrow: na jakim telefonie najlaepiej/najprzyjemniej/najłatwiej jest grać. Mam tu na myśli komórki od Nokii i nie z serii N-Gage :?:
  • 0

#82 Gość__* Napisany 13 września 2004 - 12:00

Gość__*
  • Goście
Fakt. Dziwnie się przez niego gada ale można się przyzwyczajić. Trzeba pamiętać, że to pierwsza taka komórka na rynku i zawsze znajdzie się coś co można poprawić. Dla mnie ta wada nie przekreśla tego telefonu. Lubie grać, słuchać muzyki i mieć stały kontakt z przyjaciółmi poza domem a ten telefon wszystko to zapewnia poza tym Symbian i wszystkie aplikacje z nim związane ehhhh czy trzeba mówić coś jeszcze :D
  • 0

#83 Gość__* Napisany 15 września 2004 - 19:15

Gość__*
  • Goście
Karte mozna wyrobic przez neta. Wchodzisz na http://www.nokia.pl/...okia/index.html potem dajesz dodlacz sie i wypelniasz forumularz. Po ponad tygodniu poczta przychodzi Ci karta, ktora uprawinia do znizek etc. Wiecej poczytaj na wyzej podanej stronie www.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 17 września 2004 - 15:04

Gość__*
  • Goście

na jakim telefonie najlaepiej/najprzyjemniej/najłatwiej jest grać. Mam tu na myśli komórki od Nokii i nie z serii N-Gage

Qp 3510i, a w instrukcji wybierz np. obudowe dla graczy :D :idea:

Dziwnie się przez niego gada ale można się przyzwyczajić

z przechodniami gorzej :twisted:

Dla mnie ta wada nie przekreśla tego telefonu. Lubie grać, słuchać muzyki i mieć stały kontakt z przyjaciółmi poza domem a ten telefon wszystko to zapewnia poza tym Symbian i wszystkie aplikacje z nim związane ehhhh czy trzeba mówić coś jeszcze

Ze QD jest stokroc lepsze, coz... a wady pierwszego n-gage - nokia startuje na handrynku :wink:

A karte dostaniesz, jak wypelnisz formula w instrukcji, czytaj ze zrozumieniem :lol:
  • 0

#85 Shinigami Napisany 17 września 2004 - 19:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 358 Postów:
Ja od wczoraj mam Alcatela 735 w Idei Optimmie 30. Świetny telefon :D Czuje się te moc :D
  • 0

#86 Gość__* Napisany 18 września 2004 - 09:49

Gość__*
  • Goście

Ja od wczoraj mam Alcatela 735


MOglbys pokazac obrazek, bo nie kojarze ?

Co kogo nie obchodzi jak ktos gada przez telefon. Wg. mnie wiekszosc ludzi zna telefon "poziomy". MI o wiele lepiej rozmawia sie przez 5510 niz te "standardowe". Wygodniej, sluchawka lepiej lezy w dloni i mniejsze ryzyko przysloniecia anteny.

wg. mnie najlepszym telefon (jaki mialem i na jakich gralem) do grania jest 5510. Gra sie jak na GB. POlecam. Pinball na 5510 wymiata ;) nie ma ryzyka, ze niechcacy jednym palcem nacisniesz dwa klawisze i przegrasz. Zdazalo mi sie juz to nie raz w poprzednich fonach.

Ja osobiscie, gdybym mogl (za darmo ;)) wymienilbym sie na 3300 (telefon muzyczny) albo N-Gage.

Dlatego N-Gage, ze jakbym przyniosl do szkoly, to stalbym sie GURU ;) Moglbym pobierac oplaty za granie. I sprzedalbym za 1000 zł w komisie, a potem kupil 3300 ;)
  • 0

#87 Shinigami Napisany 18 września 2004 - 17:33

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 358 Postów:

MOglbys pokazac obrazek, bo nie kojarze ?

Mówisz masz
Dodany obrazek
  • 0

#88 Gość__* Napisany 18 września 2004 - 17:53

Gość__*
  • Goście
ile zabuliles? :) bo jak kontynuujesz umowe i miales wysokie rachunki, to dadza ci taniej :P jest jeszcze jedna nokia, taki maly n-gage tylko ze z samym mp3, nie pamietam jak sie zwie
  • 0

#89 Shinigami Napisany 18 września 2004 - 18:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 358 Postów:
Dałem 1,22 zł. Od poniedziałku w promocji dopiero. Jak narazie sprawuje się bardzo dobrze.
  • 0

#90 Gość__* Napisany 18 września 2004 - 18:50

Gość__*
  • Goście
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: TO CZEMU JA PRZY KONTYNUACJI 120 ZA NOKIE 3510I :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
  • 0