Skocz do zawartości

Zdjęcie

Burnout Paradise

Criterion EA PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1245 odpowiedzi na ten temat

#1231 Danteusz Napisany 04 maja 2019 - 22:50

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Burnoucik do wyrwania za 4 dyszki w promocji. Zastanawiam się czy kupić, bo nigdy nie grałem w tę część :hmmm: trofiki to platyny trochę lipne, zebranie 7 graczy na stadionie to pewnie większy hardkor niż DMC5 i Sekiro?

Jak dali w Plusie to było łatwe
  • 0

#1232 Kazuo Napisany 04 maja 2019 - 23:09

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

jak kupisz to ja też wezmę, po tylu latach można dać mu drugą szansę

 

ed. jest avril w ost?

To biore, daaaawno już nie grałem w żadne wyścigi. 

 

 

Burnoucik do wyrwania za 4 dyszki w promocji. Zastanawiam się czy kupić, bo nigdy nie grałem w tę część :hmmm: trofiki to platyny trochę lipne, zebranie 7 graczy na stadionie to pewnie większy hardkor niż DMC5 i Sekiro?

Jak dali w Plusie to było łatwe

 

Czyli trzeba czekać aż znowu dadzą, żeby wbić platsa  :sapek:


  • 1

#1233 keogh Napisany 07 maja 2019 - 20:03

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

tak jak taka formuła open worldu dla burnouta ssała te x lat temu, tak ssie nadal, deficyt na arcade niestety tego nie zmienił

i pomyśleć, ze głównie chodzi o taki bzdet jak zamknięcie tras na czas wyścigu, bo open roaming sam w sobie nie jest taki zły..

najlepszy burnout od czasów 3,4,5 to nadal reboot most wanted


  • 1

#1234 Kurzy Napisany 07 maja 2019 - 20:12

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Ale powiedz co konkretnie Ci nie pasuje w tej grze?
  • 0

#1235 keogh Napisany 07 maja 2019 - 20:13

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

tak jak taka formuła open worldu dla burnouta ssała te x lat temu, tak ssie nadal, deficyt na arcade niestety tego nie zmienił

i pomyśleć, ze głównie chodzi o taki bzdet jak zamknięcie tras na czas wyścigu, bo open roaming sam w sobie nie jest taki zły..

najlepszy burnout od czasów 3,4,5 to nadal reboot most wanted

 


Ten post był edytowany przez keogh dnia: 07 maja 2019 - 20:16

  • 0

#1236 Kurzy Napisany 07 maja 2019 - 20:52

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
„Głównie”. Czy jeśli by tego nie było reszta elementów jest ekstra dla Ciebie?
  • 0

#1237 Kazuo Napisany 07 maja 2019 - 22:07

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Pomyśleć, że ostatnie wyścigi w jakie grałem to Need for Speed: Hot Pursuit z... 2010. Są w ogóle jakieś dobre arcade racery na PS4? Kojarzę jakiegoś Flatouta czy The Crew, ale ile to faktycznie jest warte?


  • 0

#1238 keogh Napisany 07 maja 2019 - 22:45

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

@kurz

jak napisałem 'głównie' czyli, że nie

 

@kaz

mało tego, ale to też trochę dlatego, że arcade rozwartwił się na quasi-sim,

Flatouta 4 nie tykać, masz nfs`y z których najlepszy jest najbardziej hejotowany - nfs2015. Jakiś czas temu w plusa dali onrush, który daje ogromną frajdę przez kilka pierwszych godzin, ale evo niestety zajeboło się słabą klaryfikacją i brakiem zwykłego 'finish at 1st place'.

Crew jest świetne, szczególnie pod multi, gdzie gierkę można robić w coopie, ogrom i ambicja tej gry zostaje w głowie na długo, a wszystkim tak bardzo przykro, że to ubi, a nie ninitendo i kojima robi najlepsze sanboxy.

O dziwo jest sporo futuracerów (jeśli tego szukasz) i równie wiele indie popierdółek około racingowych.

 

Na grudzień przeniosiono(znowu) prawdziwego flatouta, czyli Wreckfest, niedawno wyszła aplha Dangerous Driving od paru typa od burnouta


  • 1

#1239 Kazuo Napisany 08 maja 2019 - 17:48

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Future-racery niekoniecznie mnie kręcą, ale to Crew trzeba będzie obadać. Lepiej jedynkę czy dwójkę? W sequelu widzę że można popierdalać też motorówkami i samolocikami, a grafika stoi na całkiem wysokim poziomie. 


  • 0

#1240 Hellmans Napisany 08 maja 2019 - 18:31

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

xD


  • 0

#1241 keogh Napisany 09 maja 2019 - 11:07

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Dwójki jeszcze nie sprawdziłem, ale nie pasi mi festyniarska otoczka, gorsza oprawa, słaby (zerowy) model zniszczeń. Choć pewnie gra się w to podobnie jak w jedynkę + samolociki i motorówki. I tak jak piszesz, gra przy takiej skali jest bardzo ładna, szczególnie oświetlenie.

Zapomniałem jeszcze napisać o Driveclub, czyli ostatniej dużej hardcorowej klasycznej arkejdówce. Po zamknięciu serwerów z gry pewnie wyleciało kilka fajnych ficzerów, ale mimo wszystko bardzo warto, szczególnie jak lubisz bardzo trudne tytuły.

Btw. kup far cry 5, a potem new dawn - zrobimy singla w coop - ciągle mi mało tej gierki.


  • 1

#1242 Nyjacz Napisany 09 maja 2019 - 12:15

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 005 Postów:
I co jeszcze? RDR2 i Anthem?
  • 0

#1243 keogh Napisany 09 maja 2019 - 12:16

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

tam chyba samochodami nie da się jeździć..


  • 0

#1244 Kazuo Napisany 09 maja 2019 - 13:34

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Btw. kup far cry 5, a potem new dawn - zrobimy singla w coop - ciągle mi mało tej gierki.


Tak jak graliśmy w Burnouta? :cf: nah, akurat FPSy to nie moja bajka.
  • 0

#1245 vagrant3 Napisany 09 maja 2019 - 13:37

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Zapomniałem jeszcze napisać o Driveclub, czyli ostatniej dużej hardcorowej klasycznej arkejdówce. Po zamknięciu serwerów z gry pewnie wyleciało kilka fajnych ficzerów, ale mimo wszystko bardzo warto, szczególnie jak lubisz bardzo trudne tytuły.


serwery drivecluba to ponoć w 2020 dopiero zamykają, ale nie sprawdzałem
  • 0

#1246 keogh Napisany 09 maja 2019 - 13:51

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

 

Btw. kup far cry 5, a potem new dawn - zrobimy singla w coop - ciągle mi mało tej gierki.


Tak jak graliśmy w Burnouta? :cf: nah, akurat FPSy to nie moja bajka.

 

Gram teraz, udało mi się jednak jakoś przeskoczyć wstręt i pocisnę trochę dłużej, możesz więc wbijać. Jak skończę chyba kupie dominator na vite i dajcie w końcu te remastery 345, albo chociaż w ps2 classics!

 

 

Zapomniałem jeszcze napisać o Driveclub, czyli ostatniej dużej hardcorowej klasycznej arkejdówce. Po zamknięciu serwerów z gry pewnie wyleciało kilka fajnych ficzerów, ale mimo wszystko bardzo warto, szczególnie jak lubisz bardzo trudne tytuły.


serwery drivecluba to ponoć w 2020 dopiero zamykają, ale nie sprawdzałem

 

dobrze wiedzieć -, jak tam drit2?


  • 0



Inne z tagami: