Skocz do zawartości

Zdjęcie

Destiny of Spirits

Q? SCE Japan f2p

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 06 kwietnia 2014 - 00:11

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 049 Postów:
13317114523_de06b1e157_b.jpg

Byłem pewien, że ma już swój temat, ale znalazłem nigdzie, więc zakładam, bo jest okazja podzielić się screenami swoich Person duszyczek!

Gra free to play na Vitę dostępna od ca. 2 tygodni na PSN okazała się całkiem wciągająca, mimo że jeszcze to wszystko zbyt ślamazarnie chodzi jak na mój gust (loadingi przy każdej czynności). Ale nie narzekam tylko gram, bo zachęca mnie login bonus, żeby codziennie z kwadrans popykać. Poza tym lubię turówki (tutaj akurat mamy wariację na temat w czasie rzeczywistym) i zbierać Pokemony. Regionalizacja gry, objawiająca się w różncyh duszyczkach w zależności od kontynentu na którym się znajdujemy to fajny patent. Opłaca się mieć w związku z tym znajomych z różnych części świata. Launch trailer:




Moje rary:

LsjuCSQ.jpg

CYiftML.jpg

5uxqvA3.jpg

9naeTiN.jpg

Ua7FxFW.jpg

BP9yKgK.jpg

FhDysTE.jpg

Y7i8GIO.jpg


Mam szczęście do metalowych potworów, ale pakuję wszystkie UC i C w Knacka, bo już ma bliziutko do wymaksowania, więc pozostałe dwa tylko blokują sloty. Przydałby mi się jakiś shadow dobry, ale za cholerę nie ogarniam jak w tej grze da się przeprowadzić wymianę. Rzuciłem na próbę ze 2-3 stworki, jakiś goblin z knacka wisi już chyba czwarty dzień i nic. :ok:

Kolejna rzecz, której nie ogarniam (albo raczej mój net) to hunty. Tylko raz, w pierwszym dniu grania udało mi się upolować jakąś duszę, później Vita z reguły odmawiała posłuszeństwa przy podawaniu lokalizacji, co jest o tyle dziwne, że przy loginie zazwyczaj nie ma z tym problemu :hmmm:
W każdym bądź razie jak ktoś ma model z 3G (zapomniałem w ogóle, że takie kiedykolwiek się ukazały) i dużo podróżuje, to z tej funkcji może mieć wreszcie pożytek.

Wiem, że burnstein jeszcze gra oprócz mnie. Nikt więcej się nie skusił sprawdzić? Gra jest darmowa, tak prawdziwie darmowa, bo nie trzeba mieć plusa :lol: Tanich chwytów pay2win dotychczas nie zauważyłem, jedynie można zaoszczędzić czas na leczeniu całej drużyny, bo health regeneruje się 1HP na minutę.
  • 0

#2 burnstein Napisany 06 kwietnia 2014 - 11:13

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Tawot, jak jeśli masz plusa to można zgarnąć 30 (czy 35) tych brązowych orbzów za darmo, wystarczy wejść w sklepiku na te orbzy i jest opcja zassania za darmo.


  • 0

#3 szczudel Napisany 01 maja 2014 - 15:22

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Jak sie te platne orby zbiera normalnie? Ze mozna kupic to wiem, ale chyba powinno sie tez jakos inaczej dac.

 

Czy stworki moga znikac? Zniknal mi jeden a na pewno go nie mergowalem.


  • 0

#4 burnstein Napisany 01 maja 2014 - 15:32

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Orby występuja jako nagrody za kolejne logowania w danym miesiącu (widać za który dzień co się dostaje jak przy włączeniu gry wyskakuje ci info o login bonus), jak ma się wykupionego plusa to raz w miesiącu można wbić do pstora i zgarnąć 35 orbów za darmo, dużo wpada jako rekompensata za emergency maintanance gównianych serwerów. Ostatnio były dwa kilkudniowe i za każdy wpadło po 50 orbów.

 

Orby polecam w pierwszej kolejności od razu wwalić w 'expand collection size' co jest nieporównywalnie przydatniejsze niż Rkowy stworek których i tak sporo wpada z common summonów.

 

Stworki nie znikają, jak go nie ma to musiał być zmerdżowany.


  • 0

#5 szczudel Napisany 01 maja 2014 - 16:15

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Kuzwa, no nie wiem, jakbym LV 8 w kogos wmergowal to widzialbym to po skoku czyjegos levelu. Kurde no wyparowal.

 

Czy oplaca sie summonowac za orby? Kiedy mozna wulosowac cos lepszego za zwykle krysztaly niż UC. Losowalem juz z kilkadziesiat razy i mam co najwyzej UC.


  • 0

#6 szczudel Napisany 01 maja 2014 - 16:37

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Jak dziala hunt? Ja musze isc w kierunku kompasu czy jak np pojade do pracy to sie naliczy? Czy musze miec neta aby zhuntowac czy wystarczy sam gps?


  • 0

#7 burnstein Napisany 01 maja 2014 - 16:59

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Nie wiem jak z huntem, nie mam 3g i nie wynoszę Vity z domu. Chyba trzeba po prostu wejść do huntu będąc gdzie indziej niż bazowo. Jak będziesz miał jednego stworka z orbów to potem będziesz miał problem z podbiciem mu maksymalnego levelu, imo lepiej pierw robić miejsce na gromadzenie spitytów, a potem jak już wymaksujesz to wywalać na zaawansowany summoning, bo do niczego innego się te orby nie przydają.


  • 0

#8 Tawotnica Napisany 01 maja 2014 - 19:28

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 049 Postów:
Hunty to po prostu dodatkowe summony, które zależą od ilości przebytego dystansu od ostatniej lokacji. Ja np. teraz przemieściłem się paręset km na północ i wpadł jeden R, trzy UC i dwa C z hunta. Nie wiem czy duży wpływ ma kierunek w jakim się przemieszczasz. Większość czasu i tak Vita mi nie łapie lokacji, więc mało korzystam z tej opcji.

Z orbami jest tak jak burn mówi - expand collection w pierwszej kolejności. Ja czasami też używałem, żeby sobie w eventach odrobić próby, bo za raid bossów fajne nagrody wpadają (np. jokery do mergowania, 4000 zwykłych odbów itp.)

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 01 maja 2014 - 19:29

  • 0

#9 Dixi Napisany 01 maja 2014 - 19:38

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:
Hmm opinie chyba raczej przychylne :hmmm: Wrzucilem ja do sciagania, moze cos z tego bedzie :)
  • 0

#10 burnstein Napisany 01 maja 2014 - 19:40

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Raid bossa napoczynasz i czekasz aż ci friendsi zaciukają :P


  • 0

#11 szczudel Napisany 03 maja 2014 - 15:03

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Nauczylem sie wreszcie jak przeskoczyc lvl cap, teraz zacznie sie zabawa. Wpadly mi tez pierwsze R, szkoda ze na razie same lesne ale Herakles jest wart wszystkiego. Czekam tez na jakas inna fortune niz bad luck. Mam kilkadziesiat tysiecy niebieskich sfer a jupowac spirits nie mam zywnie za co :\

 

No i wreszcie doczytałem jak najlepiej levelowac.


  • 0

#12 Dixi Napisany 03 maja 2014 - 15:46

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Ja trochę pograłem i jest całkiem fajnie, ale jeszcze pewne rzeczy muszę ogarnąć/dotycztać. Np. jak dostać lepsze potworki... wystarczy kupować te po 300 i liczyć na szczęście ? Zbierać je czy mergować itp :)

Czuję, że jak będę wiedział wszystko co chcę wiedzieć to wciągnę się jeszcze bardziej :) Na razie odpalam to chętniej niż Muramasę, choć tamta urzeka grafiką.


  • 0

#13 szczudel Napisany 03 maja 2014 - 21:07

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Ta gra to istny moloch. Nie wiem ile trzeba by poswiecic aby zaliczyc caly swiat. Owszem trzeba losowac do skutku.

Podpowiadam (bo mi umknelo) ze jak zmaxujesz postac to mozesz jej cap podniesc mergujac ja z taka sama.

 

 


  • 0

#14 Dixi Napisany 06 maja 2014 - 13:43

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Miałem grać w to w przerwach od Muramasy, a skończyło się na tym, że to Muramasę odpalam, gdy mam przerwę od Destiny of Spirits :doge: Gra potrafi niesamowicie wciągnąć. Mogliby trochę podciągnąć pewne rzeczy, np dać jakieś fajne urozmaicone tekstury dla plansz gdzie walczymy, np. jakieś dno oceanu, gdy walczymy z potworkami wodnymi etc, ale nie ma co się czepiać, bo gra sprawdza się doskonale i nie wiem czy to nie jest moje największe pozytywne zaskoczenie jeśli chodzi o gry na Vitę. Już sama radość z wylosowania Rare summona podczas losowania jest duża. Co będzie jak uda mi się trafić na Super Rare  :mog:

Jedna kwestia trochę mnie męczy, czy te Spirity okazjonalne, czyli np. zwierzaki z Tearaway są też możliwe do wylosowania za 300 Summon Stones, czy wyłącznie za orby ?


  • 0

#15 burnstein Napisany 06 maja 2014 - 13:48

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Tylko orby, Advanced Summony też mają inną pulę stworków niż podstawowa za summon stonsy.


  • 0

#16 Tawotnica Napisany 06 maja 2014 - 13:50

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 049 Postów:
Wyłącznie przez orby. Wymieniać orbowe spirity też tylko można za inne orbowe (w sensie zwykłego nie zamienisz ze znajomym na orbowego).
  • 0

#17 szczudel Napisany 06 maja 2014 - 14:03

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Zauwazyłem, że te Rary to wcale nie maja lepszych statystyk niz zwykłe UC. Mój koles przypominajacy Ifrita z mieczem ma lepsze statsy niz Rary a poza tym łatwo jest mu przebijac Lvl Cap. 

 

Na razie ostro ide w farmienie Summon stones. Jak jest dzien że sie wylosowywują podczas walk to wpadam na największych cieniasów i samograjem walcze z 2 pojedynków mam z 400 orbów wiec po 20 walkach jest jakies 8K, losuje , updateuje i w kółko.

 

Ten dodatkowy quest za raid points juz za 8 dni się kończy a moi bossowie na 13Lvl - chciałbym dojśc do 20 dla każdego aby te dodatkowe summony dostac - moze sie uda - srednio dziennie robie 3 bossów.


  • 0

#18 burnstein Napisany 06 maja 2014 - 14:10

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Z tego co kojarzę to UC można przebić level cap chyba tylko dwa czy trzy razy, R o raz więcej, SR o jeszcze jeden raz więcej. W krótkiej perspektywie UC sprawdzają się świetnie, bo można karmić je takimi samymi stworami i mają potężne bonusy, ale w dłuższej R i SR zajadą dalej, no i maja lepsze skille.


  • 0

#19 szczudel Napisany 06 maja 2014 - 14:15

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Juz przebiłem 2 razy Cap. Widzimy sie za 10lvl z odpowiedzia na ta zagadke. Ale ja nie wiem czy będe w ta grę na tyle długo aby dojśc do np 60 lvlu. 


  • 0

#20 szczudel Napisany 06 maja 2014 - 20:53

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Ciekawostka. Jak gdzies pojedziecie to robcie hunt, nie czekajcie aby wrocic do domu i zaliczyc podwojna trase. Nacialem sie tak dzisiaj. Po takim round tripie gra liczy ze nigdzie nie byliście. A ze hunta mozna zrobic bez wifi (sam GPS) i potem w domowej sieci zhuntowane stworki pobrac.


  • 0

#21 nole Napisany 20 listopada 2014 - 20:13

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 717 Postów:

Przez najbliższe dni chyba warto odkurzyć gierkę, bo dużo stuffu wpadnie za logowanie się i granie. Dodatkowo na PSstore są darmowe orby dla Plusowiczów.

Szczegóły:

 

http://blog.eu.plays...nd-new-content/


  • 0

#22 burnstein Napisany 20 listopada 2014 - 20:25

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Loadingi zabiły dla mnie te grę. Szybkie włączanie żeby coś tam pyknąć zmieniało się w festiwal oglądania lołding skrinów.


  • 0

#23 szczudel Napisany 21 listopada 2014 - 16:44

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

To jest koszt - "always" online.

Ta gra sie nie ładuje - ona sie synchronizuje z serwerem. Wciąga , ale faktycznie nie da sie to na dłuzsza mete grac.


  • 0

#24 nole Napisany 26 marca 2015 - 12:47

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 717 Postów:

Co za patafiany :bash:. Jeszcze niedawno chwalili się milionem pobrań, a teraz wyłączją serwery! Dokładnie 30 czerwca 2015.


  • 0

#25 burnstein Napisany 26 marca 2015 - 13:04

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Dobrze, że dość szybko olałem, teraz by mnie mocno dupsko piekło :cf:


  • 0



Inne z tagami: