Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil 7: Biohazard

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
602 odpowiedzi na ten temat

#1 Kazuo Napisany 22 kwietnia 2014 - 16:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

rn2Inzm.jpg

 

 

Oficjalnie gierka już powstaje, Capcom samo to potwierdza, a więcej szczegółów prawdopodobnie poznamy na zbliżających się wielkimi krokami targach E3. Kontrowersyjna szóstka nie przypasowała naprawdę wielu osobom, więc miejmy nadzieję, że kolejna odsłona przywróci serii dawny blask - może nawet na miarę RE4. Co byście chcieli zobaczyć w RE7? Jakich bohaterów, jakie rozwiązania? Powrót do korzeni, więcej akcji, a może jeszcze coś innego?

 

Piszcie karwa :cf:

 

http://www.ppe.pl/ne...ent_evil_7.html

 

 


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 19:09

  • 0

#2 michalmarek77 Napisany 22 kwietnia 2014 - 16:06

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Fuck, nie wazne kto bedzie  - kazda pelnoprawna kontynuacje RE lykam niczym pelikan   :)

 

Co by nie mowic, kazda z gier byla swietna, i przy kazdej co najmniej swietnie sie bawilem. Czemu teraz mialo by byc gorzej ?

Skadinad podejrzewam, ze zaraz bedzie lament ortodoksow, ze RE sie juz dawno skonczylo....Damn, gry video maja dawac frajde, radoche - a ta seria CAPCOMU to po prostu gwarantuje.

 

#nie_jestem_fanboyem_RE_ani_zoltoniebieskich


Ten post był edytowany przez michalmarek77 dnia: 22 kwietnia 2014 - 16:06

  • 0

#3 Kazuo Napisany 22 kwietnia 2014 - 16:14

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

IMO najlepiej jakby się okazało, że to tak naprawdę remake RE2, chociaż prawdziwym sequelem też nie pogardzę. Dawać Leona, dawać miasto z zombiakami, dawać tyranty - to się nigdy nie znudzi :D


  • 1

#4 Rudolf Napisany 22 kwietnia 2014 - 16:40

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Chcę, żeby ulepszenia były jak w 5, żeby było podobne tempo jak tam i żeby nie przekombinowali, 


  • 0

#5 psxfan Napisany 22 kwietnia 2014 - 16:41

psxfan

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 466 Postów:

Chrisa i jakąś laskę (chciałbym aby była miedzy bohaterami jakaś chemia damsko/męska takie dupy i taki ciacha a zachowują się trochę jak pedały i lezby :cf: )

A miejscem akcji mogła by być jakaś wioacha na wschodniej części rosji, albo innym ponurym miejscu 

wieśniacy z RE4 byli mega, te ich teksty i wygląd az sie chciało takiego żula strzelic w łeb 

 

Dla mnie ta seria jest obowiązkowa, 


Ten post był edytowany przez psxfan dnia: 22 kwietnia 2014 - 16:44

  • 0

#6 leon Napisany 22 kwietnia 2014 - 16:48

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Duchowy spadkobierca RE4 zaraz będzie. Nazywa się The Evil Within. W RE7 Chcę charakterystyczną bandę do mordowania, jak wieśniaki z re4, klimatycznych miejscówek jak z re4, dopracowanego gameplayu i systemu upgraedów. No i grafa i dzwięk ma kosić bo fabuła to wiadomo, że będzie głupia.


Ten post był edytowany przez leon dnia: 22 kwietnia 2014 - 16:48

  • 0

#7 AndrzejSon Napisany 22 kwietnia 2014 - 16:52

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:

Zawsze gdy slysze zapowiedz nowego RE, mam ciarki i licze na swietna gre. Czegos tak rewelacyjnego jak RE 2 pewnie nigdy juz nie doczekamy, mam nadzieje, ze tak gownianego jak RE 6 rowniez. To byl jedyny resident, ktorego nie skonczylem. Optymizmem nie palam, ale licze, ze bedzie dobrze.

 

Generalnie chyba jednak wole Silent Hill.


  • 0

#8 fingus Napisany 22 kwietnia 2014 - 17:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Chcę zachowania tego, co było dobre w piątce, naprawienia tego, co było w niej słabe i nie pakowania się w błędy szóstki. Chce akcji jak w "desperate escape" a nie nudnego łażenia po korytarzach jak w "spencer mansion" (czy jak tam nazywały się te dodatki). No i chcę fajnego coopa na splicie. I zachęty do przechodzenia gry więcej niż raz - jakieś bonusy do odblokowania, bronie do rozwinięcia, etc. Elementy rpg byłyby ciepło przyjęte.
  • 2

#9 Texz Napisany 22 kwietnia 2014 - 17:14

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Chcę klimatu gęstego jak w Dead Space, miejscówek z rimejków na NGC, systemu walki ala Max Payne i grafy nextgen only. 


  • 0

#10 ACZ Napisany 22 kwietnia 2014 - 17:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:

sądzicie, ze gra wyjdzie na WiiU?


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 22 kwietnia 2014 - 17:16

  • 0

#11 Shinigami Napisany 22 kwietnia 2014 - 17:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
in4before POWRÓT DO KORZENI I HORROR!!!!! :ziewa:

Ma być dynamicznie jak w 6, klimatycznie jak w 4 i fajnie jak w 5.

Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 22 kwietnia 2014 - 17:18

  • 1

#12 torq314 Napisany 22 kwietnia 2014 - 17:18

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:

sądzicie, ze gra wyjdzie na WiiU?


Po co miałaby?
  • 0

#13 Texz Napisany 22 kwietnia 2014 - 17:21

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

sądzicie, ze gra wyjdzie na WiiU?

 

Prędzej wyjdzie na Dreamcasta. W końcu lepiej się sprzedał, right?


  • 0

#14 psxfan Napisany 22 kwietnia 2014 - 17:28

psxfan

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 466 Postów:

sądzicie, ze gra wyjdzie na WiiU?

prędzej na wii 


  • 0

#15 leon Napisany 22 kwietnia 2014 - 17:43

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

RE7 Będzie exem na WiiU. Żebyście się nie zdziwili :reggie:


  • 0

#16 Rudolf Napisany 22 kwietnia 2014 - 17:47

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Fingus idealnie streścił to czym chciałbym, żeby była ta gra. Takie cuś to ja mogę nawet w pełnej cenie kupić. Tylko Capcom znając życie nie chce moich  pieniędzy i zrobią coś kompletnie innego... 


  • 0

#17 Likensmart Napisany 22 kwietnia 2014 - 17:55

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:

Ja chciałbym zobaczyć sikającą żyrafę. :cf:

 

Spoiler


  • 1

#18 Kazuo Napisany 22 kwietnia 2014 - 18:01

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

RE7 Będzie exem na WiiU. Żebyście się nie zdziwili :reggie:

Capcom chyba już się wystarczająco przejechało na Nintendo.

 

 

Na prawdziwy powrót do korzeni nie ma co liczyć - ostra akcja w tych czasach to podstawa, nawet w Evil Within nie będzie jej brakować (potwierdzono spory arsenał broni), więc w Residencie tym bardziej. ALE. Jeżeli cała gra będzie wyglądać jak pierwsze dwa chaptery Leona w RE6, to ja to biorę bez mrugnięcia okiem. Wywalić te idiotyczne gadki między postaciami (Jake i Sherry :fp: ), wrócić do ciężkiego klimatu, survivalu i brutalności z pierwszych Resów, osadzić to wszystko w jakiejś dobrej lokacji i polać soczystym strzelaniem (QTE i upgrade'y broni można zostawić) - będzie git. Poza Leonem chętnie bym zobaczył kogoś ze starszej ekipy, np. Rebeccę, Claire albo Barry'ego, dawno nie było tych postaci.

 

A co myślicie o reboocie? Chcielibyście? Ja nie, bo to jednak zbyt ryzykowne posunięcie. Tomb Raiderowi dobrze to zrobiło, DMC już niekoniecznie, poza tym troche szkoda, żeby cała ta rozbudowana linia fabularna i postacie poszły w odstawkę.

 

 


  • 0

#19 Zwyrol Napisany 22 kwietnia 2014 - 18:12

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

Nie chcę widzieć żadnych spedalonych javo rodem z jrpgów. Wymiany ognia z przeciwnikami też mogą sobie darować, ograniczyć walkę do prostego kopniaka, czy skręcenia karku, zamiast combosów, niech wywalą też ten słaby rozwój postaci z perkami z RE6. Powinien wrócić merchant, bo handel między chapterami z RE5 to też była padaka.


  • 0

#20 AndrzejSon Napisany 22 kwietnia 2014 - 19:10

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:

RE7 Będzie exem na WiiU. Żebyście się nie zdziwili :reggie:

 

 

 

 

 

A co myślicie o reboocie? Chcielibyście? Ja nie, bo to jednak zbyt ryzykowne posunięcie. Tomb Raiderowi dobrze to zrobiło, DMC już niekoniecznie, poza tym troche szkoda, żeby cała ta rozbudowana linia fabularna i postacie poszły w odstawkę.

Ja bym chciał reboot dwójeczki. W sprawie DMc się nie zgadzam, ale ja nie znoszę pierwszych czterech odsłon, za to ten ubiegłoroczny(?) bardzo mi sie podobał. Chciało mi się nawet dwa razy skończyć.


  • 0

#21 Sotaku Napisany 23 kwietnia 2014 - 13:45

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Reboot dwójki byłby mile widziany :tak:
  • 0

#22 Kazuo Napisany 23 kwietnia 2014 - 22:44

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Macie na myśli remake chyba :olo:


  • 0

#23 fingus Napisany 23 kwietnia 2014 - 22:56

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Ja reboot akceptuję bez problemów - cała ta spuścizna i linia fabularna lata mi totalnie, mogą ją gwałcić, zresztą dopiero w czwórkę pograłem sobie porządnie. I bardziej podobają mi się ci wieśniacy, którym z głów wyłażą węże, niż jakieś tam nudne zombie. Przykro było patrzeć, jak szóstka z jednej strony robi recykling pomysłów, a z drugiej psuje fajny dizajn - dlaczego pilarza z workiem na głowie przerobiła na jakieś organiczne coś? Może w zamyśle miało wyglądać to przerażająco i obrzydliwie, ale wyglądało słabo.
  • 0

#24 Zwyrol Napisany 24 kwietnia 2014 - 12:37

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

RE2 w stylu RE4.

 

 

 


  • 2

#25 Yoori Napisany 24 kwietnia 2014 - 14:12

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Grałbym


  • 0

#26 Kazuo Napisany 24 kwietnia 2014 - 17:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ja bym nap*erdalał :mog: Jak na amatorski projekt wygląda to bardzo dobrze, tylko te gadające laski-zombie i biegaczy mogli sobie odpuścić. No i trochę mnie martwi, że tak wiele drzwi jest zamkniętych, ale to pewnie dlatego, że gra jest jeszcze w fazie alfa i później będą dorabiać resztę lokacji.


  • 0

#27 ACZ Napisany 24 kwietnia 2014 - 17:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:

nic nie beda dorabiac, bo nic wiecej nie bedzie.

 

pssite.com:

Rod Lima, który podobnie jak ja, uważa Resident Evil 2 za najlepszą odsłonę serii, postanowił zobaczyć jak wyglądałaby ta produkcja, gdyby zastosowano w niej rozwiązania z nowszych odsłon. Zaimplementował widok z Resident Evil 4 i dostosował go w szczątkowych lokacjach Raccoon City, które wyciągnął z szynowego shooterka Resident Evil: Darkside Chronicles. Dorzucił też cały system inwentarza i mechanikę strzelania z nowszych odsłon serii i voila!

...

"Nie chcę zrobić remake'u - są inne grupy, które chcą się tego podjąć. Pobawiłem się paroma linijkami kodu, skleiłem to w całość i uznałem, że wygląda to całkiem dobrze, więc nagrałem krótkie wideo. Nie kryje się za tym nic więcej."

 


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 24 kwietnia 2014 - 17:28

  • 0

#28 Kazuo Napisany 24 kwietnia 2014 - 17:40

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Szkoda, ale nadzieja wciąż w ekipie z Invader Games (których notabene remake na tę chwilę i tak podoba mi się bardziej).


  • 0

#29 psxfan Napisany 24 kwietnia 2014 - 20:08

psxfan

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 466 Postów:

chyba trzeba bedzie kupić 4 z psn, szkoda że ma zjebane trofea ale co tam gameplay/kilmat jest warty 

 

tym bardziej że w 4 grałem u kogoś, nigdy "sam tego nie doświadczyłem" :hihi:


  • 0

#30 Kazuo Napisany 24 kwietnia 2014 - 20:52

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nawet się nie przyznawaj :mog:

 

Czwórka faktycznie ma spieprzone trofea. Podobnie jak Code Veronica, które notabene ma jedno trofeum trudniejsze niż wszystkie trofiki z RE5 i RE6 razem wzięte, a warte jest tylko jedno zakichane złoto :yao:


  • 0



Inne z tagami: