Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bloodborne

PS4 From Software rajkoch leszczyk GOTY2015

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5011 odpowiedzi na ten temat

#3871 Daddy Napisany 17 maja 2017 - 19:33

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

To już będzie tylko jego wola, bo fizycznie będzie mógł za ok. 4h :olo:


Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 17 maja 2017 - 19:33

  • 0

#3872 Tynio Napisany 17 maja 2017 - 19:33

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Wróci tylko jeszcze nie wie o tym. 


  • 0

#3873 fingus Napisany 17 maja 2017 - 19:47

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Z graniem w soulsborny jest jak z [...albo nie...]. Nie możesz się tak rzucać bez przygotowania, licząc że na pewno będzie fajnie, bo tylko się zrazisz i zniechęcisz. Najpierw dobrze coś poczytać na ten temat, przygotować się, a potem zacząć, ostrożnie, bez pośpiechu, tutaj cierpliwość popłaca. Na początku może nie być łatwo, ale po pewnym czasie sam zobaczysz, jakie to fajne i satysfakcjonujące, i będziesz chciał więcej i więcej.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 17 maja 2017 - 19:47

  • 1

#3874 burnstein Napisany 17 maja 2017 - 20:15

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Tynio murowany kandydat na każuala roku 2017.


  • 0

#3875 Tynio Napisany 17 maja 2017 - 20:17

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Tynio murowany kandydat na każuala roku 2017.

 

A jakie są nagrody przewidziane? 

Bo do pierwszego miejsca brakuje mi tylko przegonić jedną osobę.

Ale co by nie ukrywać podium mam gwarantowane. 


  • 0

#3876 Woroq Napisany 17 maja 2017 - 20:29

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 664 Postów:


Tynio murowany kandydat na każuala roku 2017.


A jakie są nagrody przewidziane?
Bo do pierwszego miejsca brakuje mi tylko przegonić jedną osobę.
Ale co by nie ukrywać podium mam gwarantowane.
Tak Cię podziwialem za Twój PLUS rate :( Teraz niebezpiecznie zblizasz się do 100%. To i tak najlepszy wynik na forum ale regres formy jest faktem.
  • 0

#3877 burnstein Napisany 17 maja 2017 - 20:34

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

No niestety, żeby utrzymać Tynio musiałby się ograniczyć do postów w szopingu, zwierzingu i kulinarnym konsumingu :dunno:


  • 0

#3878 Tynio Napisany 17 maja 2017 - 21:21

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Za kilka dni powinienem wrócić do formy jak coś. 

 

- kota już mi nikt nie plusuje.

- gierki jakie kupuję nie podobają się wam

- Pizza nie smaczna bo za gruba lub za dużo składników

 

No sory, ale nie dam filmików jak piorę żonę bo wara załapie ,a wklejanie gołych swoich fotek zakazane.

 

Teraz to już tylko pozostaje mi zatańczyć na uszach lub .... nie na piszę bo znowu mnie pewien osobnik zjedzie ;( 


Ten post był edytowany przez Tynio dnia: 17 maja 2017 - 21:25

  • 0

#3879 twilitekid Napisany 18 maja 2017 - 11:32

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Raikoh, jest czwartek. Czekam!
  • 0

#3880 Schrodinger Napisany 18 maja 2017 - 11:37

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Raikoh napisał że już nigdy nie wróci na forum.
  • 0

#3881 Pawlik Napisany 18 maja 2017 - 11:41

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

pisał też, że ma gust i smak. 


  • 0

#3882 twilitekid Napisany 18 maja 2017 - 11:42

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Tak nim połamało?
 
Taa... :olo:
 
http://nikogoforum.p...r/26746-raikoh/
 

Ostatnio aktywny: Dzisiaj, 01:26

 


Ledwo ban zszedł :olo:


Ten post był edytowany przez twilitekid dnia: 18 maja 2017 - 11:43

  • 0

#3883 Schrodinger Napisany 18 maja 2017 - 11:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
sprawdził że napisaliście gówno posty i Was olał
  • 0

#3884 MonsieurWoland Napisany 18 maja 2017 - 11:58

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

 

[']


  • 0

#3885 twilitekid Napisany 18 maja 2017 - 12:08

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Moge odtrabic maly sukces?
  • 0

#3886 Woroq Napisany 18 maja 2017 - 12:11

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 664 Postów:

sprawdził że napisaliście gówno posty i Was olał

Jesteś winnym numer 1. Miałeś świadczyć o jego legendzie ale poddałeś się presji grupy

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 18 maja 2017 - 12:26

  • 0

#3887 Zois Napisany 18 maja 2017 - 12:27

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 803 Postów:

 

 

Poszukaj w necie kto jest nr1.


https://www.reddit.c...r_in_the_world/

nie ma tutaj nic o tobie

No, takich tematow jest sporo. Akurat wybrales ten gdzie praktycznie nic nie ma ciekawego i pierdzielenie o niczym. Brawo, ale nie kompromituj sie. Wrzucaj wiecej reddita :lol: Chociaz i w ich tematach wlasnie sa wpisy o mnie i o rankingu, ale ty jestes lewy, wiec sam ci znajde w czwartek. Pomoge ci.

 

może ten temat https://www.reddit.c...pvp_bloodborne/


  • 0

#3888 Schrodinger Napisany 18 maja 2017 - 12:36

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:


This guy is the most annoying "player" that I've ever encountered: cries whenever he loses and also the only time he managed to win!



This video showcases my Professional Class "Skill Build", one of my 6 builds that I'm working on finishing. My adversary in this video is a self proclaimed Bloodborne & Souls legend. In reality he's just a dirty fighter who waits for you to bow before trying to 1 or 2 shot you with Bone Marrow Ash. He also resorts to ambushing players from behind rather than engaging in an honorable duel from the start. He's childish in defeat, so instead of a "GG", he will resort to trolling hatemail along with the most bullshit excuses as to why he lost. I also have a video of me schooling him on how to really use a Bloodtinge build with my 1 and only female hunter. Hopefully, this vid will be enjoyed by someone who's met this troll in PvP.



...lol, cheer up there's still Dark Souls 2 waiting for you!

https://www.youtube.com/watch?v=B9HEMAAqQYA

He sent me some hatemail saying i was laggy and i was from a (3rd world) brazil country Kappa
  • 5

#3889 Starh Napisany 18 maja 2017 - 12:51

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Ja mam Tak jak Tynio. Nie widzę w BB nic nadzwyczajnego. Ta gra to kalka soulsow w innym designie. Grając w BB mam wrażenie jakbym grał w kolejnego asassyna osadzonego w innych czasach. Ten sam gameplay z lekkimi modyfikacjami, paroma innowacjami i tyle. Dodatkowo brak jakiejkolwiek historii, wszystko poukrywane z dupy i weź tu poczuj jakąś imersje. Gierka jest ogólnie fajna, ale tutaj na forum ma przypiętą łatke kultu. Największa beka, że hejtuja takiego dadiego czy grega za granie w ac, a sami lykają wszystko od FS.

BB to fajny szpil, ale za 10 lat nikt o tej grze nie będzie już pamiętał. Jest dużo więcej lepszych gier tej gen, które na forumku przeszły bez większego echa, a są imo lepsze.

Ten post był edytowany przez Starh dnia: 18 maja 2017 - 12:52

  • 1

#3890 Schrodinger Napisany 18 maja 2017 - 12:59

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
przywrócić minusy!
  • 7

#3891 Rudolf Napisany 18 maja 2017 - 13:00

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:
Ludzie piszą o BB, bo gra ma genialny level design (kto nie zrobił :banderas: przy takim skrócie w lesie? ), co obecnie jest rzadkością. Dodatkowo ma już sprawdzony bardzo dobry gameplay, który chyba nikomu nie przeszkadza (wręcz przeciwnie). Sam mam lore w dupie, ale odmówić niesamowitego klimatu grze nie można i jest nie do podrobienia. O feelingu starć nawet nie wspominam, walki z bossami tutaj i w Dks III to poezja (animacje przeciwników! ), nie ma tego w innych tytułach. No i rozumiem, że tytuł może nie każdemu przypaść do gustu, ale porównanie tego do AC to lekki ulung mode on :pf: BB ma obecnie większy kult na takim gafie niż standardowe soulsy, więc myślę, że ludzie nawet za 15 lat będą o tym tytule dyskutować jako świetnym przykładzie tego jak należy projektować giereczki videło dla dzieci (chyba, że wyjdzie jeszcze lepszy sequel w międzyczasie :banderas: ) ;)
  • 0

#3892 filip Napisany 18 maja 2017 - 13:02

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

No dobrze, to już wiemy jak traktować każdą kolejną opinię Starha o grach :reggie:

 

Brak imersji, BB jak asasyn, nikt nie będzie pamiętał :lol:

 

Dawno takich bzdur nie czytałem :D

 

PS. Niech zgadnę - Uncharted, fifa, NFS to serie dobrze Ci znane? :D

 

 

 


Ten post był edytowany przez Filipeniek dnia: 18 maja 2017 - 13:03

  • 0

#3893 Kurzy Napisany 18 maja 2017 - 13:04

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Gameplay w assassynie taki sam jak w BB. Karwa, czas odpocząć od forumka bo tu się dziwne rzeczy zaczynają dziać :nie:


  • 0

#3894 Schrodinger Napisany 18 maja 2017 - 13:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Starh ja się nie dziwie że masz problemy z kobitą skoro jesteś takim beta male!!!! Lore i fabułę mam w dupie ale eksploracja i konstrukcja poziomów z tymi skrótami to :bowdown: a do tego czysty gameplay i robienie kielichów na połowie życia to jeden z lepszych growych wspomnień w tej generacji
  • 0

#3895 Starh Napisany 18 maja 2017 - 13:05

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Napisałem, że gra nie ma klimatu? Nic takiego nie padło... Klimat jest i to dosyć ciężki. Level design fajny, ale to juz było.

Jednakże nie czuję tego samego bakcyla co przy pierwszych soulsach. A jak mowicie o klimacie to nic nie pobije etapu z tymi syrenami z DS.

Kurzy jak widzę ciągle myśli o popo albo nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Czy ja napisałem, ze gemaplay jest taki sam? Nie.. To inne światy pod względem rozgrywki, odniosłem się tylko do zmian gameplayowych względem poprzedników i podałem przykład AC jako analogi.

Taikun czy ja napisałem, że BB to gra słaba? Cytat "świetny szpil".

Nie rozumiem tylko gloryfikowania tej gry.

Ten post był edytowany przez Starh dnia: 18 maja 2017 - 13:08

  • 0

#3896 Woroq Napisany 18 maja 2017 - 13:08

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 664 Postów:

Ja mam Tak jak Tynio. Nie widzę w BB nic nadzwyczajnego. Ta gra to kalka soulsow w innym designie. Grając w BB mam wrażenie jakbym grał w kolejnego asassyna osadzonego w innych czasach. Ten sam gameplay z lekkimi modyfikacjami, paroma innowacjami i tyle. Dodatkowo brak jakiejkolwiek historii, wszystko poukrywane z dupy i weź tu poczuj jakąś imersje. Gierka jest ogólnie fajna, ale tutaj na forum ma przypiętą łatke kultu. Największa beka, że hejtuja takiego dadiego czy grega za granie w ac, a sami lykają wszystko od FS.

BB to fajny szpil, ale za 10 lat nikt o tej grze nie będzie już pamiętał. Jest dużo więcej lepszych gier tej gen, które na forumku przeszły bez większego echa, a są imo lepsze.

Raikoh! WRÓĆ! Broń honoru!

A poważnie. Starh, jak długo grałeś w BB? To co piszesz jest dziwne, porównywanie BB do ubikrapow jest dziwaczne. Rozumiem że gra może się nie podobać, ale wydaje się że nie wiesz o czym piszesz..
  • 1

#3897 bartezoo Napisany 18 maja 2017 - 13:27

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Ja mam Tak jak Tynio. Nie widzę w BB nic nadzwyczajnego. Ta gra to kalka soulsow w innym designie. Grając w BB mam wrażenie jakbym grał w kolejnego asassyna osadzonego w innych czasach. Ten sam gameplay z lekkimi modyfikacjami, paroma innowacjami i tyle. Dodatkowo brak jakiejkolwiek historii, wszystko poukrywane z dupy i weź tu poczuj jakąś imersje. Gierka jest ogólnie fajna, ale tutaj na forum ma przypiętą łatke kultu. Największa beka, że hejtuja takiego dadiego czy grega za granie w ac, a sami lykają wszystko od FS.

BB to fajny szpil, ale za 10 lat nikt o tej grze nie będzie już pamiętał. Jest dużo więcej lepszych gier tej gen, które na forumku przeszły bez większego echa, a są imo lepsze.

 

Jezu jaki stek bzdur wysmarowałeś. Za 10 lat to ta gra będzie stawiana obok RE 4 czy Bayonetty jako esencja genialnej i kompletnie nie starzejącej się gry pod kątem gameplayu. Kalka soulsów teh luleh, a Tlou to kalka Uncharted w innym designie a GTA V to kalka GTA IV w innym mieście. 

 

Jak nie widzisz tej krzty geniuszu w tej grze to przykro mi ale zmień hobby. Bardzo malo jest gier tzw AAA które w tak świadomy sposób są w opozycji do wspólczesnego game designu w której musisz mieć wszystko na tacy (nie ma szczałki, nie ma fabuly, olo). W tę grę się gra w przeciwieństwie do Wiedzmina, którego więcej się ogląda niż realnie gra. A story jest tylko trzeba użyć glowy. 

 

 

masz jak potrzebujesz wszystko na tacy

 

 

Tynio a może ty z zamkniętymi oczami grasz w to? Jak widze pogubionych chłopców, którzy grają w gry od 20 lat i nie potrafią ogarnąc tej gry to zawsze im polecam to na start

 

 

potem robi się łatwiej jak już zczaisz reguły gry, Soulsy czy BB to takie Castlevanie 3D. Trzeba poznać przeciwników, układ poziomów etc No i najważniejsze grać rozważnie, powoli i eksplorować a z czasem przyjdzie wprawa.


  • 3

#3898 Starh Napisany 18 maja 2017 - 13:32

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Dam gierce szansę, zacznę od początku i może się przekonam.
  • 1

#3899 Schrodinger Napisany 18 maja 2017 - 13:42

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
na tym forum jesteś już skreślony
  • 3

#3900 twilitekid Napisany 18 maja 2017 - 13:55

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Ja sobie obiecuję kiedyś zawieźć żonę z dzieckiem do teściów i przysiąść na cały dzień do BB :olo: Tak z doskoku tego typu gry nie mają sensu. Wcześniej grałem tylko w DkS. Kiedy siadałem regularnie na min 2h to był mesjasz. Kiedy miałem mniej czasu i grałem rzadziej i krócej pojawiła się irytacja i brak ogarnięcia. W rezultacie odpuściłem jakoś w połowie :(


  • 0



Inne z tagami: