Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bloodborne

PS4 From Software rajkoch leszczyk GOTY2015

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5011 odpowiedzi na ten temat

#3961 Kurzy Napisany 24 maja 2017 - 19:02

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Raikoh pewnie wyśmieje wyzwanie

Gdzie jest Raikoh??!?!?!?!? Przecież on jest tu ciągle :cf: Czy właśnie teraz naradza się z kilkoma polakami wspólokatorami przy wódce z polskiego sklepu i myśli co ma zrobić?!?!?!?!?!


  • 0

#3962 Spuczan Napisany 24 maja 2017 - 21:20

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Już wymyślił. Teraz zastanawia się jak to napisać.

Początek mu podyktowałem:
"Drogie ameby, Polaczki cebulaczki i Wy którzy nigdy nie byliście na szczycie żadnego rankingu..."
  • 0

#3963 keogh Napisany 24 maja 2017 - 22:11

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

swego czasy byłem wysoko w wipku i bardzo wysoko w hotlajnmajami i blur


  • 0

#3964 ACZ Napisany 24 maja 2017 - 22:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

W Hotline Miami niby gdzie byłeś wysoko?


  • 0

#3965 bartezoo Napisany 25 maja 2017 - 09:22

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Dżemor był zapraszany na FC w DkS III nie raz, tłumaczył się, że on nie gra FC tylko najazdy bo tak działa Kursed Klaun. 


  • 0

#3966 Schrodinger Napisany 25 maja 2017 - 09:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Dżemor był zapraszany na FC w DkS III nie raz, tłumaczył się, że on nie gra FC tylko najazdy bo tak działa Kursed Klaun. 

 

Nie wierzę w Twoje bulszity, legenda by tak nie postąpiła


  • 0

#3967 Raikoh Napisany 25 maja 2017 - 09:27

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Jeśli chodzi o grupę na Fejsie - faktycznie, dawał screeny z rankingami kiedyś tam. Ale w tych rankingach nie znajdziesz czegoś takiego jak stosunek zwycięstw do porażek. Nie. Chodzi o dużą ilość grania, nołlajfienie w danym przymierzu, najazdy itd. Jakby ktoś dużo siedział i siedział i siedział... to na pewno się pojawi kiedyś w rankingu na jakimś tam wyższym miejscu. No chyba, że totalnie nie umiałby grać. A Raikosze umie grać. No ale ja też umiem grać. I co z tego? Nic, legendą nie jestem i nie będę. Możliwe, że bym go rozj*bał, może on by mnie bił, trudno stwierdzić. Jak niekiedy oglądałem jego streamy z rozgrywki, to żadnym wymiataczem nie jest. Zresztą w PvP zapewne też nie, bo przyznam, że jakiś czas temu (jesienią?) grałem w Dks3 z Fighterem_PL, rozmawiając na party, no i jak zapytałem go o Rajkosza, to przyznał krótko: "To debil jest". No i pytałem czy się pojedynkowali w Dks3, a on, że dość niedawno i że lał naszą legendę.

Poza tym Rajkosze na grupie ma chyba obecnie bana. I raczej jak się pojawia i znów zaczyna się jego pier**l*nie, to w większości reakcja ludzi jest taka, by ten bajkopisarz wypie*dalał. No cóż.

Na forum dark-souls.pl (strona Fajtera) też ma bodajże bana. Zresztą gdzie on bana nie miał / nie ma.

 

Zagralbym z Toba, ale po tym wpisie tracilbym jednak swoj czas. 

Napisales wiele bzdur wyzej, a jako, ze to forum, wiec odpisze.

Streamowalem wiele razy i zawsze ratio mialem w okolicach 90/95%, ale hejterzy swoje :lol: Zaklamanie by oczernic siega zenitu. 

O jakim graniu piszesz - bo nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze nawet jakbys siedzial Ty, Taikun, Kurzy i reszta tutejszych casuali - pisze jak jest, nie obrazam - to nie bylbys w pierwszej 500tce nawet. Policz sobie ile musialbys grac by zabic 15tys samych hostow? 

Na to sklada sie wiele czynnikow i sam skill nie wystarczy. Myslalem, ze jestes oprocz mnie i Jurasa tutaj osoba ktora cos wie na temat BB, a widze, ze jednak nie wiesz praktycznie nic, ale ten Twoj wydzwiek wpisu jest w starym stylu tylko teraz bez obrazania, a cichaczem swoje. Kazdy kto zna BB wysmialby Cie po tym wpisie. Nie wiem, zzaloz temat na reddicie czy 4chan i spytaj czy gracz tylko dobry (czyli nawet nie wy) mialby szanse na pierwsza setke. Moze wtedy pomyslisz.

 

Darksouls.pl? :lol: Juras swoim wpisem ladnie podsumowal to gowno ktore zbudowalem z fajterem, dobrze, ze wyszlo jak wyszlo. Serio.

 

I zobaczcie teraz na tych pajacykow :lol: Sami bajkopisarze. :clown:

Po pierwsze z Fajterem nie walczylem jesienia, wcale nie walczylismy oprocz kilku dni po premierze w PL fight clubie gdzie jeszcze nikt nie mial z nas postaci do pvp.

Mysle o tej jesieni i przypomina mi sie jedna rzecz :lol: Najechalem fajtera w pierwszym dodatku Ashes of Ariandel. Mysle sobie, fajnie, w koncu bedzie starcie. 5min minelo a fajter gdzies ukryty i po chwili przychodzi wiadomosc w stylu - ”hej bro, yea, po trollujemy razem?” Mysle sobie uuuuu ciepelko sie zrobilo panie fajter? No ale uj tam, zabilem u niego kilku graczy i znudzilo mnie”

Macie tutaj kolejny dowod - kazdy chce byc najlepszy, podobnie jak reddit tak i fajter lze jak pies. Gosc jest falszywy jednak z tego co widze dalej, bo byl do nie dawna na kazde moje zawolanie. Gosc ktory w pvp nie dawal rady to przezucil sie na speedruny, ale i tam nie dawal rady to teraz jest najwiekszym trollem community co widac na jego kanale. Mi tam to nie przeszkadza, ale niech nie pierdoli glupot. 

Ty Pico nie jestes graczem pvp, z tego co widze to nawet nie grasz na FC, wiec po co mam niby tracic czas na Ciebie? Co moge zyskac? IMO nic. 

Mam lepszy pomysl, dawaj mi fajtera w BB albo DkS3, bo za jego slaba fantazje rozniose go z przyjemnoscia.


  • 1

#3968 Schrodinger Napisany 25 maja 2017 - 09:31

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

ale się obsrał 


  • 3

#3969 Raikoh Napisany 25 maja 2017 - 09:34

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Wole rozniesc falszywego fajtera niz grac na kazde zawolanie no name'a. Gdzie karva byli wszyscy jak gralem w BB i wrzucalem na potege filmiki, streamujac itd? Wtedy tez pisalem, ze jestem nr1 i nikt mi nie podskoczy? Gdzie byli wtedy ci wszyscy bajkopisarze? 

Czemu nikt nie chcial walczyc jak roznioslem najlepszego goscia z reddita (filmiki sa)? 

A po roku wyskakuje Kurzy czy Pico i pisze cos w stylu - ”moze bym z nim wygral, moze nie” :clown: Umieram ze smiechu, serio :lol:

 

Fajter i tak ma latke kseroboya, zawsze malpowal pomysly innych co mu czesto wytykaja na jego kanale. 

Blazenada nie zna granic widze. Dawaj fajterek, wybierz czy BB (tutaj sie obsrasz, ale daje wybor) czy DkS3. 

Umawiamy termin i gramy best of 3. 

Walczyl ze mna jesienia :lol: Prawie... jakby sie nie zesral i nie pisal wiadomosci o trolowaniu razem. :fp:

 


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 25 maja 2017 - 09:38

  • 0

#3970 Kurzy Napisany 25 maja 2017 - 09:43

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Rai weź zagraj z tym pico i już. Rozniesiesz go a forum będzie miało zabawę. Tyle czasu na pitolenie o niczym a szkoda Ci godzinki na granie w cudowną giereczke? Pico, masz postać PVP?
  • 0

#3971 Schrodinger Napisany 25 maja 2017 - 09:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Problem że nie rozniesie, filmiki raikoha nie pokazują skill gdzie się na milimetry unika ciosu tylko tanie zagrania :cf: 


  • 0

#3972 Bzduras Napisany 25 maja 2017 - 09:59

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Pico rozjechałby go jak kaczkę jednocześnie karmiąc syna i pytając Wrednej, co dzisiaj tworzą na obiad, ale przynajmniej się z tym nie obnosi na każdym kroku
  • 0

#3973 burnstein Napisany 25 maja 2017 - 10:01

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Rajkoch zgodził się walczyć z Pikiem w DS3.


  • 0

#3974 Raikoh Napisany 25 maja 2017 - 10:03

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

I wlasnie za takie zaklamane, pelne hejtu, idiotyczne posty - ktore moga zrobic wrazenie na casualach ktore nigdy nie graly w BB koncze pisac w tym temacie. A dokladniej odpowiadac na lol posty. 

Bo sie robi jakis polski reddit z lizaniem sie po tylkach znajomych noobow starajacych sie zakrzywic rzeczywistosc.

 


  • 0

#3975 burnstein Napisany 25 maja 2017 - 10:05

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

(...) koncze pisac w tym temacie (...)

I o to wszystkim nam chodziło, wygraliśmy  :kamina:


  • 0

#3976 tomasz Napisany 25 maja 2017 - 10:30

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:

wiec po co mam niby tracic czas na Ciebie? Co moge zyskac? IMO nic.

Nie wiem w takim razie, co zyskałeś i jak traktujesz czas, który straciłeś na ciągłym odświeżaniu tematu i pisaniu, uwaga -- tylko na tej stronie tematu --takich ścian wątpliwej jakości literatury w obronie swojego przerośniętego ego i w próbie połatania pękniętej dupy:

Zagralbym z Toba, ale po tym wpisie tracilbym jednak swoj czas.
Napisales wiele bzdur wyzej, a jako, ze to forum, wiec odpisze.
Streamowalem wiele razy i zawsze ratio mialem w okolicach 90/95%, ale hejterzy swoje :lol: Zaklamanie by oczernic siega zenitu.
O jakim graniu piszesz - bo nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze nawet jakbys siedzial Ty, Taikun, Kurzy i reszta tutejszych casuali - pisze jak jest, nie obrazam - to nie bylbys w pierwszej 500tce nawet. Policz sobie ile musialbys grac by zabic 15tys samych hostow?
Na to sklada sie wiele czynnikow i sam skill nie wystarczy. Myslalem, ze jestes oprocz mnie i Jurasa tutaj osoba ktora cos wie na temat BB, a widze, ze jednak nie wiesz praktycznie nic, ale ten Twoj wydzwiek wpisu jest w starym stylu tylko teraz bez obrazania, a cichaczem swoje. Kazdy kto zna BB wysmialby Cie po tym wpisie. Nie wiem, zzaloz temat na reddicie czy 4chan i spytaj czy gracz tylko dobry (czyli nawet nie wy) mialby szanse na pierwsza setke. Moze wtedy pomyslisz.

Darksouls.pl? :lol: Juras swoim wpisem ladnie podsumowal to gowno ktore zbudowalem z fajterem, dobrze, ze wyszlo jak wyszlo. Serio.

I zobaczcie teraz na tych pajacykow :lol: Sami bajkopisarze. :clown:
Po pierwsze z Fajterem nie walczylem jesienia, wcale nie walczylismy oprocz kilku dni po premierze w PL fight clubie gdzie jeszcze nikt nie mial z nas postaci do pvp.
Mysle o tej jesieni i przypomina mi sie jedna rzecz :lol: Najechalem fajtera w pierwszym dodatku Ashes of Ariandel. Mysle sobie, fajnie, w koncu bedzie starcie. 5min minelo a fajter gdzies ukryty i po chwili przychodzi wiadomosc w stylu - ”hej bro, yea, po trollujemy razem?” Mysle sobie uuuuu ciepelko sie zrobilo panie fajter? No ale uj tam, zabilem u niego kilku graczy i znudzilo mnie”
Macie tutaj kolejny dowod - kazdy chce byc najlepszy, podobnie jak reddit tak i fajter lze jak pies. Gosc jest falszywy jednak z tego co widze dalej, bo byl do nie dawna na kazde moje zawolanie. Gosc ktory w pvp nie dawal rady to przezucil sie na speedruny, ale i tam nie dawal rady to teraz jest najwiekszym trollem community co widac na jego kanale. Mi tam to nie przeszkadza, ale niech nie pier**li glupot.
Ty Pico nie jestes graczem pvp, z tego co widze to nawet nie grasz na FC, wiec po co mam niby tracic czas na Ciebie? Co moge zyskac? IMO nic.
Mam lepszy pomysl, dawaj mi fajtera w BB albo DkS3, bo za jego slaba fantazje rozniose go z przyjemnoscia.

Wole rozniesc falszywego fajtera niz grac na kazde zawolanie no name'a. Gdzie karva byli wszyscy jak gralem w BB i wrzucalem na potege filmiki, streamujac itd? Wtedy tez pisalem, ze jestem nr1 i nikt mi nie podskoczy? Gdzie byli wtedy ci wszyscy bajkopisarze?
Czemu nikt nie chcial walczyc jak roznioslem najlepszego goscia z reddita (filmiki sa)?
A po roku wyskakuje Kurzy czy Pico i pisze cos w stylu - ”moze bym z nim wygral, moze nie” :clown: Umieram ze smiechu, serio :lol:

Fajter i tak ma latke kseroboya, zawsze malpowal pomysly innych co mu czesto wytykaja na jego kanale.
Blazenada nie zna granic widze. Dawaj fajterek, wybierz czy BB (tutaj sie obsrasz, ale daje wybor) czy DkS3.
Umawiamy termin i gramy best of 3.
Walczyl ze mna jesienia :lol: Prawie... jakby sie nie zesral i nie pisal wiadomosci o trolowaniu razem. :fp:
I wlasnie za takie zaklamane, pelne hejtu, idiotyczne posty - ktore moga zrobic wrazenie na casualach ktore nigdy nie graly w BB koncze pisac w tym temacie. A dokladniej odpowiadac na lol posty.
Bo sie robi jakis polski reddit z lizaniem sie po tylkach znajomych noobow starajacych sie zakrzywic rzeczywistosc.


Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 25 maja 2017 - 10:32

  • 0

#3977 Raikoh Napisany 25 maja 2017 - 10:38

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Lepsze przerosniete, ale prawdziwe ego niz klamstwa niby osob normalnych by je sobie sztucznie powiekszyc. Tylko wszystko wychodzi na jaw, przyklad reddita czy wyzej fajtera ktory fantazje tez ma dobra, a jak moglo dojsc do walki praktycznie pierwszy raz to nagle wielki kolega i chcial wspolnie trollowac tych ktorzy go najezdzali. 

Moj minus jest taki, ze ile by nie pisali tego samego to ja zawsze odpowiadam. Tylko mi to nie przeszkadza, bo wtedy jedyne co widac to sciemy osob tych niby fajnych i normalnych.


  • 0

#3978 Schrodinger Napisany 25 maja 2017 - 10:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Pico rozjechałby go jak kaczkę jednocześnie karmiąc syna i pytając Wrednej, co dzisiaj tworzą na obiad, ale przynajmniej się z tym nie obnosi na każdym kroku

 

O tak, słuchanie jak Wredna czy Pico nie rezygnują z hardkorowego grania zmagając się z trudami życia codziennego to cudowna rzecz przywracająca wiarę w człowieczeństwo, w które wątpi się słuchając TEXZa i tym podobnych DeboDedich :tak: 

 

A Dżemor to tchórz i tyle, LEGENDĄ forum NIKOGO w BB i DkS zostaje jednogłośnie Pico! 


  • 0

#3979 Bzduras Napisany 25 maja 2017 - 11:07

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
żurom to legenda tylko w swojej głowie
  • 0

#3980 Hellmans Napisany 25 maja 2017 - 11:08

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Lepsze przerosniete, ale prawdziwe ego niz klamstwa niby osob normalnych by je sobie sztucznie powiekszyc. Tylko wszystko wychodzi na jaw, przyklad reddita czy wyzej fajtera ktory fantazje tez ma dobra, a jak moglo dojsc do walki praktycznie pierwszy raz to nagle wielki kolega i chcial wspolnie trollowac tych ktorzy go najezdzali. 
Moj minus jest taki, ze ile by nie pisali tego samego to ja zawsze odpowiadam. Tylko mi to nie przeszkadza, bo wtedy jedyne co widac to sciemy osob tych niby fajnych i normalnych.


koncze pisac w tym temacie.


:hihi:



Zawsze jak pisze spadam to najlepiej dodac maksymalnie okolo 30min, bo zawsze jeszcze zagladne i cos tam odpisze :cf:


Ten post był edytowany przez Hellmans dnia: 25 maja 2017 - 11:10

  • 1

#3981 MonsieurWoland Napisany 25 maja 2017 - 11:12

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

 

Nie wiem w takim razie, co zyskałeś i jak traktujesz czas, który straciłeś na ciągłym odświeżaniu tematu i pisaniu, uwaga -- tylko na tej stronie tematu --takich ścian wątpliwej jakości literatury w obronie swojego przerośniętego ego i w próbie połatania pękniętej dupy:

 

 

To metoda walidacji jego jestestwa. Bez wlasnego wyobrazenia o legendzie  soulsow pozostaje mu tylko cala reszta jego zycia. Ktora w tym przypadku sprowadza sie do kilku metrow kwadratowych brazowej wykladziny. Nasza rzeczywistosc jest zbyc rozdzierajaca i zostaje zastapiona wlasna realnoscia. Wszelkie wasze proby nawiazania tutaj kontaktu sa odbierane jako atak na ta jego rzeczywistosc. Bez tej rzeczywistosci nie ma zycia, tylko wegetacja.

 

Swoja droga czeste zjawisko u wykluczonych spolecznie osob.


Ten post był edytowany przez MonsieurWoland dnia: 25 maja 2017 - 11:14

  • 3

#3982 Starh Napisany 25 maja 2017 - 11:16

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Czyli Pico królem BB.
Umarł król, niech żyje król!
  • 0

#3983 Raikoh Napisany 25 maja 2017 - 11:17

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Poszedl raporcik za fantazje doktorku. 

Zastanawiam sie kiedy ci dupa pekla, by wymyslac takie glupoty. 

 

 

Dalej jest Helmans - ”... a dokladniej odpowiadac na lol posty”

 

Jako, ze siedze na forum to zrobie wyjatek i zawalcze z najlepszym z was. Wybierzcie osobe, nastepnie BB lub DkS3, termin jaki tej osobie by pasowal i jedziemy. 

 

 


  • 0

#3984 Woroq Napisany 25 maja 2017 - 11:42

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 667 Postów:
Pierwszą legendą Bloodborne jest Danteusz. To on był testerem From Software przed wydaniem BB.
Sorry Pico, jesteś wicelegendą ;)
  • 0

#3985 bartezoo Napisany 25 maja 2017 - 12:18

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Dżemor raporty składa bo ktoś napisał zdanie wielokrotnie złożone na jego temat i on tego nie zrozumiał? :clown:


  • 0

#3986 ACZ Napisany 25 maja 2017 - 12:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

 

No ale na 10 walk jak nie pokona mnie 10 razy, to gówno a nie legenda.

Zasady z dupy, bo przecież Raikoh nie ma 100% skuteczności, bo to niemożliwe. Poza tym, jak np. będziesz uciekał przed Raiem (:cf:) to przy 10 walkach widowisko może potrwać nawet godzinę, a to może być nużące do oglądania.

Zagracie po ludzku, czyli tak jak gra się w PVP, czyli do 3 zwycięstw.

A stream to rzeczywiście słaby pomysł, bo może generować lagi.


  • 0

#3987 Danteusz Napisany 25 maja 2017 - 14:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

Pierwszą legendą Bloodborne jest Danteusz. To on był testerem From Software przed wydaniem BB.
Sorry Pico, jesteś wicelegendą ;)

Pierwszy to na pewno nie byłem, chyba ze na tym forum ;)
  • 0

#3988 Daddy Napisany 25 maja 2017 - 14:38

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Proponuję, by spór rozstrzygnąć w walce, a nie we wzajemnym obrzucaniu się inwektywami (mniej lub bardziej wymyślnymi) w tym temacie, bo tu nic nowego raczej nie da się już wymyślić.

 

Jak obie strony potwierdzą chcę spuszczenia drugiej wpi3rdolu, to otworzymy temat o igrzyskach BB/DkS3, żeby było gdzie streama/filmik wrzucić.


Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 25 maja 2017 - 14:38

  • 0

#3989 Juras Napisany 25 maja 2017 - 15:06

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:
I tak, żeby było sprawiedliwie, czyli równe ilości HP, leczaczy, uciekaczy etc, to potrzeba chyba trzeciej osoby, co by przywołała dwa wściekłe najeżdżacze i na siebie napuściła?
  • 0

#3990 Woroq Napisany 25 maja 2017 - 17:34

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 667 Postów:
Kurwa co za maj :banderas:
  • 1



Inne z tagami: