Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bloodborne

PS4 From Software rajkoch leszczyk GOTY2015

• Zaloguj się by odpowiedzieć
4886 odpowiedzi na ten temat

#4741 krak2610 Napisany 08 styczeń 2018 - 21:15

krak2610

Dante

• Forumowicze
  • 1378 Postów:
Ubilem właśnie cienie. Bardzo fajna walka. Trochę mi zeszło Ale w końcu się udało. Szybko mi poszło i nie doszło do tej fazy gdy te węże wyskakuja z wody. Aż się zacząłem zastanawiać czy nie miałem jakiegos buga bo od momentu zabicia pierwszego pozostałe dwa stały się bardzo pasywne

Ten post był edytowany przez krak2610 dnia: 08 styczeń 2018 - 21:16

• 0

#4742 Woroq Napisany 09 styczeń 2018 - 11:54

Woroq

Al Pączino

• Reformatorzy
  • 2814 Postów:
W pierwszej minucie podcastu niezatapialni, cała prawda o Mielu w Bloodborne. Nawet śmieszne :)

http://niezatapialni.com/?p=2760

Ogólnie polecam calosć, zwłaszcza fanom MGSa :clown:
  • 1

#4743 ACZ Napisany 16 styczeń 2018 - 21:24

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 31823 Postów:

• 0

#4744 Hanz Napisany 22 styczeń 2018 - 14:17

Hanz

soundcloud.com/drontdodo

• Forumowicze
  • 2235 Postów:

Smaczki o MGSie podpjerdolone z kanału SuperBunnyhop. Mam nadzieję, że wspominają o tym w którymś momencie..

Ten post był edytowany przez Hanz dnia: 22 styczeń 2018 - 18:00

• 0

#4745 Woroq Napisany 22 styczeń 2018 - 14:22

Woroq

Al Pączino

• Reformatorzy
  • 2814 Postów:

Smaczki o MGSie podpjerdolone z kanału SuperBunnyHop. Mam nadzieję, że wspominają o tym w którymś momencie..

? Nie wiem czy znasz tę ekipę ale Pstrągowski przez ostatni miesiąc przechodził MGSy 1, 2, 3, 4. Relacjonował wszystkow Grupie :hmmm:
Napisz swoje zarzuty na grupie Nieczyste zagrywki, myślę że się mylisz...
  • 0

#4746 Hanz Napisany 22 styczeń 2018 - 18:00

Hanz

soundcloud.com/drontdodo

• Forumowicze
  • 2235 Postów:

Nie przepadam za wojowaniem w Internecie, dlatego dzięki, ale nie dzięki :)

Tak, czy inaczej, łap materiał Dżordża i oceń sam:

• 0

#4747 krak2610 Napisany 06 luty 2018 - 18:17

krak2610

Dante

• Forumowicze
  • 1378 Postów:
Właśnie ubilem matkę więc z tego co rozumiem jestem przed finałem. Matka spoko boss ale łatwa, za pierwszym razem padła. Miałem grać dlc ale chyba jednak skończę najpierw główny wątek i zrobię przerwę od BB na coś innego.
  • 0

#4748 krak2610 Napisany 06 luty 2018 - 21:04

krak2610

Dante

• Forumowicze
  • 1378 Postów:

Spoiler dotyczący zakończenie BB.

Spodziewałem się jakiejś epickiej walki, zajarany udałem się na finał. Grałem bez poradników więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Postanowiłem dać się zabić Gehremanowi. A tu bum, napisy końcowe i koniec. Trochę mi smutno. Ogólnie gra zajebista ale to zakończenie pozostawiło niedosyt. Na liczniku prawie 70 godzin i 81 level.  Najlepszy był początek kiedy walka z każdym przeciwnikiem była wyzwaniem. Wtedy najbardziej udzielał mi się ciężki klimat wioski Yharnam i tych okolic. Z czasem przyswoiłem sobie system walki i było dużo łatwiej. Z bossów najwięcej czasu spędziłem na Amelii. 

• 0

#4749 Woroq Napisany 07 luty 2018 - 11:10

Woroq

Al Pączino

• Reformatorzy
  • 2814 Postów:

Nie przepadam za wojowaniem w Internecie, dlatego dzięki, ale nie dzięki :)

Tak, czy inaczej, łap materiał Dżordża i oceń sam:

Jest sporo i inspiracji. Pisałem z Tomkiem Pstrągowskim, oglądał ten i inne materiały.
Szacun dla Ciebie za wyłapanie ;)
  • 0

#4750 Raikoh Napisany 08 luty 2018 - 01:58

Raikoh

Dark Hollywood

• Forumowicze
  • 16353 Postów:

Spodziewałem się jakiejś epickiej walki, zajarany udałem się na finał. Grałem bez poradników więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Postanowiłem dać się zabić Gehremanowi. A tu bum, napisy końcowe i koniec. Trochę mi smutno. Ogólnie gra zajebista ale to zakończenie pozostawiło niedosyt. Na liczniku prawie 70 godzin i 81 level.  Najlepszy był początek kiedy walka z każdym przeciwnikiem była wyzwaniem. Wtedy najbardziej udzielał mi się ciężki klimat wioski Yharnam i tych okolic. Z czasem przyswoiłem sobie system walki i było dużo łatwiej. Z bossów najwięcej czasu spędziłem na Amelii. 

Jak dla ciebie zakonczenie pozostawia niedosyt to znaczy, ze to nie jest gra dla ciebie i jej nie rozumiesz. 

Dzis zajzalem w ranking i przede mna 2 cziterkow. Plus mam jeszcze 2 postacie w pierwszej 30stce. Lacznie 16tys zabitych. Nikt mnie juz nie wyprzedzi, bo server prawie pusty. 

Zapisany w waszym koszmarze na zawsze... Wladca Cursed Clan, DeathStalkerRai

2w4gvir.jpg

I w bonusie pies na lvl 100, ale CRF i Depth5. Do platyny wystarczy samo C z Depth4, czyli ten z ktorym tutaj walczylo pare osob. Ten wyzej sporo mocniejszy, ale poskladany jak kundelek.

A tutaj pograzony streamer. Na poczatku lubilem go, ale zawsze dostawal w dupe ze mna i raz na streamie jak siedzialem z tajniaka to plakal ludziom, tutaj bylem jeszcze dla niego mily. Swietny w pvp, ale nie ten poziom oczywiscie co EdgeLordRai. W sumie jak kazdy. Nawet ktos kometke zostawil, ze dobrze, ze go rozwalilem. 

Ogladam sobie walki z BB swoje. :)

Wiersz czwarty, przykazania drugiego. Swięta księga Przeklętego Klanu - Smierć we śnie

”....Zasłońcie swe oczy, pastuchy swiatła, zasłońcie swe oczy nim pojawi sie święta postać ciemności i waszego koszmaru. Czyż nie wiecie, że ciemność pochłonie wasze światło, a chłód zgasi ostatni promień ciepła? Kosmos, sen. Zostaną tylko Ci ktorzy staneli po słusznej stronie. Kto sprzeciwi sie ciemności zginie - tak orzekl święty DeathStalkerRai i tak orzekł Mephistopheless - prawdziwy Bóg. Założyciele Przeklętego Klanu. Nadchodzi nowy koszmar i Ci którzy przetrwali, teraz zapłacą - strach wyżre ich od środka, od zewnątrz zostaną pocięci ostrzami prawdziwych łowców. Nie jesteście żadnymi łowcami, jesteście pastuchami przegranej strony. Zasłońcie swe oczy gdy nadejdzie koszmar. Klęknijcie i błagajcie o litość. Lecz oni nie znają litości....”

Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 08 luty 2018 - 07:20

• 3

#4751 krak2610 Napisany 08 luty 2018 - 10:02

krak2610

Dante

• Forumowicze
  • 1378 Postów:
Jak w coś grałem 70 godzin to znaczy że gra jest bardzo dla mnie. Zapomniałem napisać że nie używałem żadnych pomocnikow.
  • 0

#4752 fingus Napisany 08 luty 2018 - 10:18

fingus

Jebaniutki!

• Moderatorzy
  • 33069 Postów:
Na Raikoha nie zwracaj uwagi. ;) Gra nie jest dla nikogo, tylko dla niego i nikt nie gra w nia tak jak należy i nie rozumie jej tak jak sie powinno, tylko on (i Vaati).

Końcówką którą widziałeś jest jedną z dostępnych, można też zakończyć walką (i to całkiem epicką). Moim zdaniem warto podejść do NG+. Mając doświadczenie z pierwszego podejścia, nie powinno to być takie czasochłonne. A byłeś w Czalosach/Kielichach? Warto sprawdzić, pierwsze to banał, ale potem robi się wyzwanie, można ładnie sie obłowić, a i nerwów natracić na co silniejszych przeciwnikach. Jest teź paru nowych bossów.

A z Amelią też męczyłem sie najdłużej. :ok: Potem szło z górki. Tzn. jesli nie liczyć dodatku. Sprawdź go, jest swietny.
  • 2

#4753 filip Napisany 08 luty 2018 - 10:43

filip

caaan doo !

• Forumowicze
  • 5959 Postów:
Ototo. Szczegolnie pierwsze zdanie —nie czytaj raikoha. Nie interesuje go to, co napisales, tylko jak moze wykorzystac aktywnosc w temacie by po raz kolejny wrzucic swoje najlepsze chwile w zyciu nagrane na yt i moze dostac od kogos troche tak upragnionej aprobaty i walidacji :nie:

Historia smutna niemal jak ta corek Gascoigna
  • 0

#4754 Yoori Napisany 08 luty 2018 - 11:08

Yoori

Chłopak Kingi

• Forumowicze
  • 8356 Postów:

Spodziewałem się jakiejś epickiej walki, zajarany udałem się na finał. Grałem bez poradników więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Postanowiłem dać się zabić Gehremanowi. A tu bum, napisy końcowe i koniec. Trochę mi smutno. Ogólnie gra zajebista ale to zakończenie pozostawiło niedosyt. Na liczniku prawie 70 godzin i 81 level. Najlepszy był początek kiedy walka z każdym przeciwnikiem była wyzwaniem. Wtedy najbardziej udzielał mi się ciężki klimat wioski Yharnam i tych okolic. Z czasem przyswoiłem sobie system walki i było dużo łatwiej. Z bossów najwięcej czasu spędziłem na Amelii.

Jak dla ciebie zakonczenie pozostawia niedosyt to znaczy, ze to nie jest gra dla ciebie i jej nie rozumiesz.
Wczoraj cały dzień to było walkowane w tech issues :fp:
Właśnie dlatego mało kto pisze tutaj o swoich odczuciach z gier, dajcie mu bana w końcu.
  • 0

#4755 Schrodinger Napisany 08 luty 2018 - 11:09

Schrodinger

PS4PRO + LG OLED 55B7V

• Moderatorzy
  • 55099 Postów:

Aktualnie ma bana, a jak się post nie podoba Jureczek to opcja raportuj i tyle!

• 0

#4756 burnstein Napisany 08 luty 2018 - 11:12

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 41249 Postów:

Spodziewałem się jakiejś epickiej walki, zajarany udałem się na finał. Grałem bez poradników więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Postanowiłem dać się zabić Gehremanowi. A tu bum, napisy końcowe i koniec. Trochę mi smutno. Ogólnie gra zajebista ale to zakończenie pozostawiło niedosyt. Na liczniku prawie 70 godzin i 81 level. Najlepszy był początek kiedy walka z każdym przeciwnikiem była wyzwaniem. Wtedy najbardziej udzielał mi się ciężki klimat wioski Yharnam i tych okolic. Z czasem przyswoiłem sobie system walki i było dużo łatwiej. Z bossów najwięcej czasu spędziłem na Amelii.

Wczoraj cały dzień to było walkowane w tech issues :fp:
Właśnie dlatego mało kto pisze tutaj o swoich odczuciach z gier, dajcie mu bana w końcu.

Poza tobą i LL piszą raczej wszyscy.

• 0

#4757 Juras Napisany 08 luty 2018 - 11:16

Juras

Ninja na koniu

• Forumowicze
  • 2327 Postów:

Aktualnie ma bana, a jak się post nie podoba Jureczek to opcja raportuj i tyle!

Mnie się podoba i nie będzie raporta.
  • 0

#4758 Woroq Napisany 08 luty 2018 - 11:22

Woroq

Al Pączino

• Reformatorzy
  • 2814 Postów:
Krak, dopóki jesteś w formie, nie zmieniaj klimatu, graj dalej. W The Old Hunters.
Moim zdaniem to lepsza opcja niż NG+. Alternatywna wersja Yharnam, nowi, wymagający przeciwnicy jak bossowie (studnia :evil:), epicki Ludwig, Kos, nowe bronie. Jest trudno ale to jedno z najlepszych DLC w historii!
  • 2

#4759 Nyjacz Napisany 08 luty 2018 - 12:03

Nyjacz

Hug for Itsuno

• Forumowicze
  • 7537 Postów:

Ogólnie najlepiej zostać na NG i tam przejść DLC, a także upokorzyć każdego z opcjonalnych bossów. Nawet spróbuję tak zrobić następnym razem, bo po kielichach miałem chyba naprawdę dobrą postać i samo The Old Hunters nie sprawiało mi trudności.

• 0

#4760 SosaiKyo Napisany 08 luty 2018 - 12:06

SosaiKyo

Rikimaru

• Forumowicze
  • 508 Postów:

Studnia to chyba najtrudniejsze co było w BB.

• 0

#4761 Woroq Napisany 08 luty 2018 - 12:22

Woroq

Al Pączino

• Reformatorzy
  • 2814 Postów:

Ogólnie najlepiej zostać na NG i tam przejść DLC, a także upokorzyć każdego z opcjonalnych bossów. Nawet spróbuję tak zrobić następnym razem, bo po kielichach miałem chyba naprawdę dobrą postać i samo The Old Hunters nie sprawiało mi trudności.

Krak pisał że skończył grę, nie cofnie się. Chyba że będzie kombinował z chmurką i save.
A, Nyacz, Twoje zdanie na temat poziomu trudności się nie liczy ;) Porównaj swój czas przejścia i Kraka ;)
  • 0

#4762 Nyjacz Napisany 08 luty 2018 - 13:09

Nyjacz

Hug for Itsuno

• Forumowicze
  • 7537 Postów:

To DLC pod koniec NG+ chyba? Bo rozumiem, że to się skaluje i na początku NG+ DLC będzie bardzo trudne?

I historyjka na koniec posta. Kumplowi polecałem Bloodborne'a i DS3, bał się tych produkcji mocarnie ze względu na mitologię dotyczącą poziomu trudności, a i całe gierkowe życie spędził na przechodzeniu FPS-ów na easy. Ma ~25h na liczniku i ma przedostatniego bossa przed sobą. Także albo patche mega ułatwiły grę, albo niektórym zdecydowanie bardziej klika mechanika tych gierek w głowie.

• 0

#4763 burnstein Napisany 08 luty 2018 - 13:21

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 41249 Postów:

Ja w NG+ ani głupków ze studni ani Kosa nie ubiłem, o, taki mój wygląd słaby.

• 0

#4764 Woroq Napisany 08 luty 2018 - 13:25

Woroq

Al Pączino

• Reformatorzy
  • 2814 Postów:

To DLC pod koniec NG+ chyba? Bo rozumiem, że to się skaluje i na początku NG+ DLC będzie bardzo trudne?

I historyjka na koniec posta. Kumplowi polecałem Bloodborne'a i DS3, bał się tych produkcji mocarnie ze względu na mitologię dotyczącą poziomu trudności, a i całe gierkowe życie spędził na przechodzeniu FPS-ów na easy. Ma ~25h na liczniku i ma przedostatniego bossa przed sobą. Także albo patche mega ułatwiły grę, albo niektórym zdecydowanie bardziej klika mechanika tych gierek w głowie.

Jeśli;
-grał samotnie,
- grał bez przewodników
to jest niezły.
W kooperacji to możliwe, widziałem sporo gości którzy od pierwszych bossow wzywali pomocników, kryli się gdzieś w rogu i czekali aż ktoś za nich zrobi robotę.
No, chyba że jestem takim łamagą. Ostatnio z DLC przechodziłem 40 h, platyna i calak w DLC to było 130 h
  • 0

#4765 Nyjacz Napisany 08 luty 2018 - 13:29

Nyjacz

Hug for Itsuno

• Forumowicze
  • 7537 Postów:

Ma filmy ze wszystkich bossów jak miota nimi solo, uczuliłem go na to.

• 0

#4766 Woroq Napisany 08 luty 2018 - 13:40

Woroq

Al Pączino

• Reformatorzy
  • 2814 Postów:

Ma filmy ze wszystkich bossów jak miota nimi solo, uczuliłem go na to.

Czyli jednak na forum same melepety :cry:

Wrzuć link, chętnie popatrzę :)

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 08 luty 2018 - 13:41

• 0

#4767 bartezoo Napisany 08 luty 2018 - 14:47

bartezoo

Master Chief

• Forumowicze
  • 2611 Postów:

2w4gvir.jpg

raikoh jesteś na trzecim miejscu co tak słabo?

• 0

#4768 SosaiKyo Napisany 08 luty 2018 - 17:39

SosaiKyo

Rikimaru

• Forumowicze
  • 508 Postów:

Najwidoczniej są lepsi i to dużo lepsi.

• 0

#4769 filip Napisany 08 luty 2018 - 17:43

filip

caaan doo !

• Forumowicze
  • 5959 Postów:

Krak, dopóki jesteś w formie, nie zmieniaj klimatu, graj dalej. W The Old Hunters.
Moim zdaniem to lepsza opcja niż NG+. Alternatywna wersja Yharnam, nowi, wymagający przeciwnicy jak bossowie (studnia :evil:), epicki Ludwig, Kos, nowe bronie. Jest trudno ale to jedno z najlepszych DLC w historii!

Dokładnie. DLC to integralna część tej historii, w dodatku całe jest zajebiste. Zanim się tknie ng+ czy tym bardziej kielichy ( :bue: ), to koniecznie dlc

Edit: Nyjacz, już nie raz w tym temacie obalaliśmy mit o trudności BB. Kilku forumowiczów wrzucało bardzo konkretne nagrania ze swoich walk. Jeśli ktoś serio się w gierkę wkręcił i poświęcał uwagę na poprawę skilla w czasie gry (tj. nie biegł na jana żeby szybko szkonczyc, bo "jakos to bedzie"), to szybko się przekonywał, że to nie jest nic specjalnego.

Ten post był edytowany przez filip dnia: 08 luty 2018 - 17:45

• 0

#4770 Nyjacz Napisany 08 luty 2018 - 17:56

Nyjacz

Hug for Itsuno

• Forumowicze
  • 7537 Postów:

Edit: Nyjacz, już nie raz w tym temacie obalaliśmy mit o trudności BB. Kilku forumowiczów wrzucało bardzo konkretne nagrania ze swoich walk. Jeśli ktoś serio się w gierkę wkręcił i poświęcał uwagę na poprawę skilla w czasie gry (tj. nie biegł na jana żeby szybko szkonczyc, bo "jakos to bedzie"), to szybko się przekonywał, że to nie jest nic specjalnego.

No ja się z tym zgadzam. Kiedyś, mimo miłości do trudnych gierek, to mając wrażenie, że Soulsy to jest masochizm dla pojebów, nie miałem wystarczająco odwagi, by spróbować, olo. A potem gierki okazują się całkiem proste, ale najlepsze jest to, że jak dają ścianę na 10-50 prób, to cały czas jest efekt "ostatniej próby", a nie zniechęcenia.

• 0

Inne z tagami: