Skocz do zawartości

Zdjęcie

E3 2014 - Nintendomination 2015

E3 EA Microsoft Nintendo Sony Ubisoft

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
619 odpowiedzi na ten temat

#31 Texz Napisany 08 maja 2014 - 13:13

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Rok temu nie oglądałem żadnej z konf. Jedynie śledziłem informacje na PPE czy innych sajtach. Szkoda było siedzieć po nocach. 


  • 0

#32 Chewie Napisany 08 maja 2014 - 13:20

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Zelda Wii U będzie, bo już o tym mówili kilka razy. Nawet w zeszłym roku mogli ją pokazać, ale zrezygnowali. Chyba, że ją przekładają na nową konsolę, to wtedy oczywiście jej nie pokażą.

 

Generalnie:

Microsoft -  wszystkich

 

SONY - nikogo

 

EA - BATTLEFRONT

 

Nintendo - Pokemony, Zelda Wii U i Majora na 3DSa.

fixed


  • 0

#33 Schrodinger Napisany 08 maja 2014 - 13:29

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
CO SZYKUJE SONY NA E3 2014 !!!


-Trzyminutowy zwiastun nowego Uncharted na silniku gry. Premiera latem 2015 roku, a do tego tropikalna sceneria i skakanie po różnych okresach. Powrót Nate'a
-Nowa gra Media Molecule z wykorzystaniem gogli Morpheus. Być może powiązana ze znakiem towarowym Entwined. Premiera w 2015 roku
-Gran Turismo 6 na PS4 w 1080p i z 60 klatkami na sekundę pod postacią Gran Turismo 7 Prologue. Premiera w 3-4 kwartale 2015 roku
-Wideozajawka God od War 4 - trochę CGI, trochę silnika gry. Premiera w 2015 bez konkretniejszej daty
-Znak towarowy Kill Strain okazuje się podtytułem nowego Syphon Filter na PS4. Nad grą pracuje Sony Bend, a data premiery to zima 2014
-Wipeout na PS4. Producent pozostaje nieznany, choć największe szanse ma Sony London, Evolution lub Firesprite
-Coś nowego od Quantic Dream z grafiką na poziomie dema Dark Sorcerer
-The Order: 1866 z demem, które dziennikarze będą mogli ograć na targach. Premiera jesienią 2014
-Ninja Theory pracuje nad grą na PS4, najpewniej kolejnym Heavenly Sword, które jest już w mocno zaawansowanej fazie produkcji
-Sony London pokaże swój pierwszy tytuł AAA od lat. Wiadomo tylko tyle, że będzie to TPS z przytupem.
-Guerrilla Games przywiezie na E3 swojego nowego erpega. Tytuł powinien ucieszyć hardkorowych graczy
-Sucker Punch pokaże nowe, rozbudowane DLC do trzeciego inFamous. Nowe moce, być może nowe miejsce akcji
-Sony Japan Studios z dwoma, moze trzema nowymi tytułami. Project Beast - duchowy spadkobierca Demon Souls. Oprócz tego The Last Guardian na PS4 z premierą jeszcze w tym roku. Trzecia gra to tajemnica
-Prezentacja Evolution. Demo gry ukaże się w trakcie konferencji
-Na scenie pojawią się: Rockstar (zapowiedź GTA V na PS4), Ubisoft, Electronic Arts, Konami, Capcom, Warner Bros, Activision, Square Enix, Take Two

i jeszcze gifik podsumowania

sony-microsoft-e3-gif.gif

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 08 maja 2014 - 13:31

  • 1

#34 Dixi Napisany 08 maja 2014 - 13:31

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Ja powoli łapię już hype na E3 (jak co roku :olo:) więc będzie oglądane.

 

Co chciałbym zobaczyć?

- Niech pokażą coś nowego o Wiedźminie 3, bo dawno już nic nie było :^^:

- Cyberpunk 2077 - Jakiś nowy CGI albo chociaż skrawek gameplayu  :please:  :why:

- Jakiś nowy ciekawy RPG. Może być ten od Guerilla Games albo chociaż jakiś nowy Fallout  :ok:

 

Dodatkowo jakiś nowy ciekawy Ex od Sony i jestem zadowolony  :na:


Ten post był edytowany przez Dixi dnia: 08 maja 2014 - 13:32

  • 0

#35 Shinigami Napisany 08 maja 2014 - 13:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Dokładnie to samo, co było w linku na poprzedniej stronie!


  • 0

#36 Chewie Napisany 08 maja 2014 - 13:37

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

taikun to jest potwierdzone? ale widzę że głównie kotlety


  • 0

#37 Nexus Napisany 08 maja 2014 - 13:39

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

-Ninja Theory pracuje nad grą na PS4, najpewniej kolejnym Heavenly Sword, które jest już w mocno zaawansowanej fazie produkcji


Z Nariko, please... :zakochany:


  • 0

#38 Shinigami Napisany 08 maja 2014 - 13:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Serio. Ludzie nie otwierają linków czy nie znają angielskiego? Ta lista była stronę temu :reggie:


  • 0

#39 Schrodinger Napisany 08 maja 2014 - 13:41

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
szynka jakieś omamy masz
  • 0

#40 Shinigami Napisany 08 maja 2014 - 13:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Dobra, to było w innym temacie. Macie szczęście :cf:

http://nikogoforum.p...anki/?p=1559844


  • 0

#41 Schrodinger Napisany 08 maja 2014 - 13:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
boksa chcesz?
  • 0

#42 Wezyr Napisany 08 maja 2014 - 13:45

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Czuję w kościach, że Micro zje Sony. Jest za dużo niedopowiedzeń ze strony zielonych, że wspomnę Quantum Break, nowych Gearsach i oczywiście chmura od MS. Sony skończyło się na PS2.


  • 0

#43 Druciak Napisany 08 maja 2014 - 13:46

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Mam nadzieję, że wiecie iż ta lista to jest od ludzi, którzy zebrali plotki i połączyli w taki spis?

 

O MS też taka jest, a w niej m.in. Fallout 4. :olo:


  • 0

#44 Stan Napisany 08 maja 2014 - 13:55

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

-Sony London pokaże swój pierwszy tytuł AAA od lat. Wiadomo tylko tyle, że będzie to TPS z przytupem.
-Guerrilla Games przywiezie na E3 swojego nowego erpega. Tytuł powinien ucieszyć hardkorowych graczy
-Oprócz tego The Last Guardian na PS4 z premierą jeszcze w tym roku. 
 

Sony London kiedys zrobiło jakąs gre AAA?  

Każdego rpga przyjmę z otwartymi rekami. 

natomiast ostatni cytowany wpis, pokazuje, ze ta lista to tylko plotki  :yao:

 

Ja powoli łapię już hype na E3 (jak co roku :olo:) więc będzie oglądane.

 

Co chciałbym zobaczyć?

- Niech pokażą coś nowego o Wiedźminie 3, bo dawno już nic nie było :^^:

- Cyberpunk 2077 - Jakiś nowy CGI albo chociaż skrawek gameplayu  :please:  :why:

- Jakiś nowy ciekawy RPG. Może być ten od Guerilla Games albo chociaż jakiś nowy Fallout  :ok:

WIeska 3 na pewno pokażą, może demko? Na Cyberpunka bym nie liczył, przy tak bliskiej premierze 3 Wieska skupia sie na jego promocji. Jak wyżej napisałem, każdego nowego RPGa przyjme, chciałbym aby BioWare pokazało nowego ME,albo projekt w uniwersum SW, który niby maja robić. 


  • 0

#45 Chewie Napisany 08 maja 2014 - 13:57

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

fallout 4 exem na xbone?

 

clay_sheeeit.gif


Ten post był edytowany przez Chewie dnia: 08 maja 2014 - 13:58

  • 0

#46 Druciak Napisany 08 maja 2014 - 14:05

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Nah, wpisany jest jako pokaz multiplatform razem z nowym CoDem.

Przekonamy się za miesiąc co tam nam przyszykowali.


  • 0

#47 Schrodinger Napisany 08 maja 2014 - 14:08

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Fallout 4 na nextgeny i Wiesiu może umrzeć
  • 0

#48 nole Napisany 08 maja 2014 - 14:56

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Sony London kiedys zrobiło jakąs gre AAA?

Obie części the Getaway jeszcze pod nazwą Team Soho. Achhh, oddałbym jedno jądro za trzeciego Getawaya.
  • 0

#49 Texz Napisany 08 maja 2014 - 14:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Sony ma wysoko postawioną poprzeczkę po tych fejkach z GTAV na PS4 i resztą ściem...
  • 0

#50 fingus Napisany 08 maja 2014 - 15:34

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

-Trzyminutowy zwiastun nowego Uncharted na silniku gry. Premiera latem 2015 roku, a do tego tropikalna sceneria i skakanie po różnych okresach. Powrót Nate'a

Nikogo już ta seria. #dalibyconowego

-Nowa gra Media Molecule z wykorzystaniem gogli Morpheus. Być może powiązana ze znakiem towarowym Entwined. Premiera w 2015 roku

Gogle? so looooool :lol2:

-Gran Turismo 6 na PS4 w 1080p i z 60 klatkami na sekundę pod postacią Gran Turismo 7 Prologue. Premiera w 3-4 kwartale 2015 roku

Grat nudismo nikogo. W ścigałki to się grało w latach 90, czas wyrosnąc z samochodzików. :cf:

-Wideozajawka God od War 4 - trochę CGI, trochę silnika gry. Premiera w 2015 bez konkretniejszej daty

God'o'war? Sooooo pastgen. Kto dziś będzie grać w emo zabijakę?

-Znak towarowy Kill Strain okazuje się podtytułem nowego Syphon Filter na PS4. Nad grą pracuje Sony Bend, a data premiery to zima 2014

To nie do tego brandzlowali sonyboye, jako do "gearsów przed gearsami"? Sooo pastgen. Nikt już nie gra i nie potrzebuje covershooterów.

-Wipeout na PS4. Producent pozostaje nieznany, choć największe szanse ma Sony London, Evolution lub Firesprite

Znów nikogo ścigałka, w dodatku jakaś seria ciągnąca się w nieskończoność.

-Coś nowego od Quantic Dream z grafiką na poziomie dema Dark Sorcerer

Kolejna niegra której nie zrozumiesz jak ci dwójka dzieci nie nabija platynek?

-The Order: 1866 z demem, które dziennikarze będą mogli ograć na targach. Premiera jesienią 2014

Znowu gearsy? Czy mamy rok 2006?

-Ninja Theory pracuje nad grą na PS4, najpewniej kolejnym Heavenly Sword, które jest już w mocno zaawansowanej fazie produkcji

Kontynuacja jakiegoś krapa z początków ps3? Meh :ziewa:

-Sony London pokaże swój pierwszy tytuł AAA od lat. Wiadomo tylko tyle, że będzie to TPS z przytupem.

Nie wiadomo co to, ale wiadomo że znów jakiś tpp shooter. Booring.

-Guerrilla Games przywiezie na E3 swojego nowego erpega. Tytuł powinien ucieszyć hardkorowych graczy

No zobaczymy. Tak zawoalowane te zapowiedzi, że pewnie pokażą tylko planszę tytułową. Stawiam, że to jakaś kopia Soulsów.

-Sucker Punch pokaże nowe, rozbudowane DLC do trzeciego inFamous. Nowe moce, być może nowe miejsce akcji

LOL. Dlc do krapa. Extra.

-Sony Japan Studios z dwoma, moze trzema nowymi tytułami. Project Beast - duchowy spadkobierca Demon Souls. Oprócz tego The Last Guardian na PS4 z premierą jeszcze w tym roku. Trzecia gra to tajemnica

The Last Guardian? :lol2:
A Project Beast to podobno fejk. :(

-Prezentacja Evolution. Demo gry ukaże się w trakcie konferencji

Może od razu Revolution. :hihi:

-Na scenie pojawią się: Rockstar (zapowiedź GTA V na PS4), Ubisoft, Electronic Arts, Konami, Capcom, Warner Bros, Activision, Square Enix, Take Two

Na scenie, a może na widowni - w sumie co za różnica. :olo:
  • 2

#51 nole Napisany 08 maja 2014 - 15:35

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

 

 

Generalnie:

Microsoft -  wszystkich

fixed

 

BhYHo.gif


  • 1

#52 Schrodinger Napisany 08 maja 2014 - 15:37

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:


-Trzyminutowy zwiastun nowego Uncharted na silniku gry. Premiera latem 2015 roku, a ..

..... blablabla .... kosmicznie dlugi i nudny post fingusa który można streścić jako bul dópu że nintendo nie pokaże nic
 
[/quote]



  • 3

#53 burnstein Napisany 08 maja 2014 - 15:39

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 127 Postów:

...

#dalibyconowego

...

W ścigałki to się grało w latach 90, czas wyrosnąc z samochodzików. :cf:

...

Mówisz, że Nintendo nie ma już nic do zaoferowania? Szkoda, przymierzałem się do kupna WiiU :(


  • 0

#54 fingus Napisany 08 maja 2014 - 15:40

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
@Taikoubou - Błąd, a nawet dwa. Po pierwsze - mój post jest nie dłuższy od Twojego (bo to tylko po parę słów do każdego punktu - jeśli przeczytanie tego przerasta Cię intelektualnie, to wyrazy współczucia). A ból dupy jest z powodu tego, że Sony nie pokaże nic ciekawego, bo ps4 to niby jedyna licząca się konsolka, a na razie prezentuje się daremnie, tak w dokonaniach jak i zapowiedziach. Boli mnie to strasznie, bo wkrótce ją kupię by pograć w Diablo Party. :(

@Burnbabyburn - Oczywiście, miałeś jakieś wątpliwości? Ci, co kupili Wii U, robili to, aby zagrać w odświeżonego Wind Wakera.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 08 maja 2014 - 15:41

  • 0

#55 nole Napisany 08 maja 2014 - 15:59

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Boli mnie to strasznie, bo wkrótce ją kupię by pograć w Diablo Party. :(

 

A czy Fingus Doktore to się przypadkiem nie wmanewrował w X360 wersję Diablo 3? I co teras bendzie? Olać progres i zaczynać od nowa na PS4, czy kupić słabszom i droższom konsolę, na którą Diablo 3 będzie niewiadomokiedy?  :hihi:  :cf:


  • 0

#56 fingus Napisany 08 maja 2014 - 16:10

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Czemu wmanewrował? Zaliczyłem inferno na PC, zaliczyłem inferno na x360, teraz zaliczę inferno na ps4. W czym problem? Im więcej grania tym lepiej. :^^: Oczywiście, że olewam progres. I tak zacząłbym nową postacią, z tej wycisnąłem co się dało (zresztą szaman niezbyt przypadł mi do gustu, gram teraz w hardcore czarodziejką i bardziej mi się podoba). Jasne, że Blizzard mógł to lepiej zrobić i zintegrować progres z kąsolek z battlenetem, aby mi się rozwinięci rzemieślnicy rzenieśli, receptury i złoto w skrytce (byłoby łatwiej zaczynać), ale trudno - kij im w ryj. I tak teraz testuję "olewanie progresu", bo na hardcore nie ma łączonego progresu, więc każda postać startuje od zera. :sir:
  • 0

#57 Ryan Napisany 08 maja 2014 - 17:42

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

To piękne, jak niewiele trzeba, żeby zdeptać genialne pomysły biznesowe MS. Będę ten filmik wklejał wszędzie, gdzie plejslejwy napiszą, że coś na platformę MS sprzedało się tylko ze względu na genialny marketing i świetny PR. Np. w każdej dyskusji o Halo. :olo:
  • 1

#58 Stan Napisany 08 maja 2014 - 18:14

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Fallout 4 na nextgeny i Wiesiu może umrzeć

Nie. 


  • 0

#59 kostek Napisany 08 maja 2014 - 18:41

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:

Ja na bank będę na EA i M$. Jeśli Sony znów dojebie 2 w nocy to raczej odpadam. Jak się studiowało to można było ślęczeć, a teraz praca niestety ogranicza :)


  • 0

#60 psxfan Napisany 09 maja 2014 - 22:35

psxfan

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 466 Postów:

Mam nadzieję, że wiecie iż ta lista to jest od ludzi, którzy zebrali plotki i połączyli w taki spis?

 

O MS też taka jest, a w niej m.in. Fallout 4. :olo:

ja bym się nie zdziwił, F3 też pokazywali na ms

 

Patrzyłem w kalendarz to wychodzi mi ze Ms nie obejrzę, co mnie martwi bo coś czuje ze to bedzie najlepsza konfa, moze tam po raz pierwszy pokażą mass effect 4, nie mówiąc o Halo 5 


  • 0



Inne z tagami: