Skocz do zawartości

Zdjęcie

No More Heroes


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
251 odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 06 września 2006 - 22:23

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Wiem tyle:



Muzyka rządzi. Design rządzi. gameplayu nie widać. Dubbing zasysa.
  • 0

#2 Gość__* Napisany 06 września 2006 - 23:15

Gość__*
  • Goście
Zapowida się na całkiem wykręcenie ale czy aż tak jak Killer7?

Oby... hehe...
  • 0

#3 Kot Fritz Napisany 07 września 2006 - 02:59

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
Helter Skelter - zrazu pomyślałem o Tetsuo, ale to nie to:( Jak by nie było gra zapowiada się na słusznie powyginaną tu i ówdzie. A voiceacting może być, jak dla mnie. Fakt, brzmi tragicznie, ale do klimatu pasuje.
  • 0

#4 BeSOS Napisany 07 września 2006 - 12:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Głupie to :]
  • 0

#5 Gość__* Napisany 09 września 2006 - 08:38

Gość__*
  • Goście
mi się podoba, trochę mi sie w stylu kojaży z Personą z PSXa
  • 0

#6 Gość__* Napisany 03 grudnia 2006 - 19:12

Gość__*
  • Goście
Nowe scany
http://www.jeux-fran... ... mages.html
Wygląda to bardzo interesująco :jeee:
  • 0

#7 Ryan Napisany 04 grudnia 2006 - 01:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Samurai Champloo macha do mnie jak na to patrzę. :D Może być ciekawie. :^^:
  • 0

#8 gruby Napisany 04 grudnia 2006 - 10:45

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Oby bylo bardziej grywalne od Killer 7. Ale fajny art style. no i machanie mieczem moze nabrac dzieki Wii fajnego feelingu. Zobaczymy, ale zapowiada sie niezle, chociaz killer ap raczej z tego nie wyniknie.
  • 0

#9 Mani Napisany 04 grudnia 2006 - 23:11

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Grafa fajna , ciekawe co z tego wyniknie ...machanie kataną ? ponoc w RS zrąbane wiec mam nadzieje ze tutaj bardziej sie postarają.
  • 0

#10 Kaxi Napisany 08 grudnia 2006 - 17:33

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Hmm, wprawdzie z teog mzoe wysjc wszystko, ale obecnie obok MP3 to chyba jeden z najbradizje interesujacych projektow na Wii. Na IGN jets krotki wywiad na jej temat.
  • 0

#11 Mielu Napisany 08 grudnia 2006 - 17:36

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Hmm, wprawdzie z teog mzoe wysjc wszystko, ale obecnie obok MP3 to chyba jeden z najbradizje interesujacych projektow na Wii. Na IGN jets krotki wywiad na jej temat.


Kaxi Code :klaszcze: sorry Kox nie mogłem się powstrzymać :^^:

sorry za ot ludzie :ninja:
  • 0

#12 Kaxi Napisany 08 grudnia 2006 - 17:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Hmm, wprawdzie z teog mzoe wysjc wszystko, ale obecnie obok MP3 to chyba jeden z najbradizje interesujacych projektow na Wii. Na IGN jets krotki wywiad na jej temat.


Kaxi Code :klaszcze: sorry Kox nie mogłem się powstrzymać :^^:

sorry za ot ludzie :ninja:



Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni
na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc
ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa
i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe
i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.
Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie,
ale cłae sołwa od razu.


  • 0

#13 fingus Napisany 08 grudnia 2006 - 23:18

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

Ziondge z nnmyazsowji bdimamani popeyzorwarmdzni
na bcryjtkyish uateresywintch

Tia, jasne. To zwykły bullshit.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 08:34

Gość__*
  • Goście

Tia, jasne. To zwykły bullshit.


Ja nie miałem żadnych problemów z przeczytaniem tego tekstu..ba dopiero po kilku słowach kapłem się że coś jest nie tak... :^^:
  • 0

#15 fingus Napisany 09 grudnia 2006 - 13:16

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
s-a-m, mojego, czy Kaxiego? Jeśli przestawić literki nie naruszając geometrii słowa, będzie ono czytelne - jeśli zrobisz to tak, jak w moim cytacie, to ni w ząb nie zrozumiesz ani słowa.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 09 grudnia 2006 - 13:19

Gość__*
  • Goście

s-a-m, mojego, czy Kaxiego? Jeśli przestawić literki nie naruszając geometrii słowa, będzie ono czytelne - jeśli zrobisz to tak, jak w moim cytacie, to ni w ząb nie zrozumiesz ani słowa.


A ja zrozumiałem oby dwa..dziwny jestem... :niepewny:
  • 0

#17 Arasz Napisany 09 grudnia 2006 - 13:30

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Jak dla mnie postacie maja strasznie jerkowate głosy :blah:
chyba, że to jakis zabieg stylistyczny :P
  • 0

#18 Krill Napisany 24 lutego 2007 - 21:32

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Tekst w najnowszym N+ najarał mnie okrutnie na tę pozycję. No wystarczy popatrzeć- stylistyka i klimat No More Heroes są niesamowite, podobnie jak wszystkie materiały dotyczące tej gry, które się dotąd ukazały.

Ale lektorzy są chyba rodzinką bądź kumplami po fachu ekipy nagrywającej na potrzeby serii Resident Evil- brzmią niesamowicie kiepsko. Jednakże z drugiej strony do tak szalonej gry pasują nawet nieźle...

Fajne są też wszystkie efekty przy strzałach czy akcjach mających na celu pozbawić oponenta życia- są bardzo efektowne. Zapowiada się kolejny must have na Wii...


Ciekawa zapowiedź + screeny : http://gry.onet.pl/3... ... wiedz.html
  • 0

#19 gruby Napisany 10 marca 2007 - 10:54

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Na IGN jest nowy trailer. moim zdaniem szykuje sie totalny odlot. Muzyka to mistrzostwo. Poza tym na IGN jest streszczenie wystapienia SUDY na GCN i w kolejce na Wii Grasshopper ma 3 gry.

BTW niech ktos kto ma boskie uprawnienia zmieni tytul tematu. Gra nazywa sie juz No more heroes.
  • 0

#20 xell Napisany 10 marca 2007 - 11:03

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

Poza tym na IGN jest streszczenie wystapienia SUDY na GCN i w kolejce na Wii Grasshopper ma 3 gry.

Bez kitu? Ostatnio w wywiadzie mówił, że ich następny projekt będzie na Xa 360. Najwyraźniej łatwiej im znaleźć wydawcę na gry na Wii.
A trailer odlotowy :)
  • 0

#21 gruby Napisany 10 marca 2007 - 11:13

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Bez kitu? Ostatnio w wywiadzie mówił, że ich następny projekt będzie na Xa 360. Najwyraźniej łatwiej im znaleźć wydawcę na gry na Wii.
A trailer odlotowy :)

No tez sie zdziwilem. Zapowiedzial 3 gry na Wii (w tym NMH) i dwie na DS. Wiec trudno wyczc czy z projektu na 360 cos wyjdzie. Z tego co slyszalem caly grasshoper ma 20 ludzi, wiec Wii jest chyba w miarerozsadnym wyborem. Ale kto go tam wie.

Co do trailera - szkoda ze wszystko ma tak malo klatek. :( I tekstury domow przedstawiaja troche do zyczenia (nie maja tekstur...:/) Ale klimat zapowiada sie mocny.
  • 0

#22 Krill Napisany 10 marca 2007 - 11:54

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Drugi trailer to po prostu wymiot. Travis Touchdown to, jak mniemam po fryzurze i rzucanych przez niego odzywkach, prawdziwy szaleniec i madafaka w jednym. Wywijając mieczem a'la świetlnym niczym naznaczony piętnem ojca Luke nieźle ubija przeciwników. Moment, w którym przecina jednego na pół jak dorodnego arbuza podgrzał nieźle atmosferę. Podoba mi się też to, jak bez wahania i szybko Travis morduje atakujących go ludzi. To po prostu imponujący profejonalizm.

Ciekawa struktura gry (tu mam na myśli likwidowanie pozostałych zabójców), nienormalny a przy tym zajebiście ciekawie zaprojektowany futurystyczny styl i ogólna odmienność przyciągnęły moją uwagę do tej gry. Która, przewiduję, będzie intensywna, ale zapewne krótka.
  • 0

#23 ACZ Napisany 10 marca 2007 - 13:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Byłbym jednak ostrożny w ocenianiu, czy to będzie hit, bo statnia gra Grasshopper na PS2 to Samurai Champloo: Sidetracked ze średnią ocen 66%. No, ale w sumie Killer 7 też nie ma jakiejś wysokiej średniej ocen, a się podobał.
  • 0

#24 Krill Napisany 10 marca 2007 - 13:12

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Dużo podobnych do tych znanych z Grand Theft Auto motywów wyjdzie No More Heroes tylko na dobre. Z opisów wynika, że mechanika rozgrywki będzie naprawdę niepowtarzalna- i dlatego pewnie jest to exclusive na Wii. Z przyjemnością sprawdzę też walkę mieczem, jako że nie maiłem jeszcze okazji tego robić, bo nie dałem się nabić w butelkę jak coniektórzy palanci( :hmmm: może bardziej pasowałoby tu określenie- frajerzy), którzy kupili Red Steel...
  • 0

#25 Gość__* Napisany 11 marca 2007 - 10:21

Gość__*
  • Goście
Ciekawy trailer ale wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 12 marca 2007 - 09:18

Gość__*
  • Goście
Jak dla mnie pierwsza gra na Wii na którą naprawdę czekam i która może pokaza, że z tej konsoli będzie coś za wyjątkiem masy konwersji ze starszych sprzętów i zetswów minigier. Mam nadzieje, że gra się uda i będzie jak pochlastac wrogów :)
  • 0

#27 vagrant3 Napisany 15 marca 2007 - 15:03

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
Przyjrzałem się bliżej temu co do tej pory wiadomo i mam strasznie mieszane uczucia odnośnie tej gry. Z jednej strony jest na prawdę rewelacyjna muzyka i dzwięk, grafika wykonana w stylu który bardzo lubię (strasznie moje estetyczne zmysły połechtał trailer z TGS 2K6 :P ), dosć chłodny bohater i zapewne ciekawy gameplay. Z drugiej strony mamy okrutnie słabe głosy postaci, dialogi też póki co też wyglądające biedniutko, fabuła również nie zapowiadająca się zbyt ciekawie... Jestem oczywiście w stanie na nią przymknać oko, bo to taka stylistyka, którą rozumiem, ale jeżeli nie będzie chociaż ciekawych dialogów (w co raczej wątpię, a nawet jak będą to efekt zepsują aktorzy użyczający bohaterom strun głosowych :/ ), a gameplay okaże się ciekawy tylko na trailerze, to ta gra nie będzie już miała nic do zaoferowania.
  • 0

#28 gruby Napisany 15 marca 2007 - 15:11

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Dla mnie ta gra to też zagadka. nie grałem w Killer 7 (moze w weekend nadrobie zaleglosci), ale sam pomysl NMH mi sie podoba. Tylko... no wlasnie... tylko obawiam sie o gameplay, ktory na razie nie pokazal jakichs rewolucyjnych patentow na miare psa w Fable 2 ;)
  • 0

#29 vagrant3 Napisany 15 marca 2007 - 15:20

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

nie grałem w Killer 7 (moze w weekend nadrobie zaleglosci)

Mam identyczne plany, bo choć Killer 7 dostawał w sieci umiarkowanie pochlebne oceny, to straszliwie mnie interesuje :ninjadance:

tylko obawiam sie o gameplay, ktory na razie nie pokazal jakichs rewolucyjnych patentow na miare psa w Fable 2

Tak, pies machający ogonem z ładnie wykonanym futerkiem dodałby tej grze kilka punktów mojego zainteresowania ;]
  • 0

#30 gruby Napisany 15 marca 2007 - 15:22

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Mam identyczne plany, bo choć Killer 7 dostawał w sieci umiarkowanie pochlebne oceny, to straszliwie mnie interesuje :ninjadance:

Mi się strasznie podoba grafa. Ale boje sie o gameplay na szynach. najbardziej w grach lubie sie szwedac itd, a tam z tego co wiem jest to mocno okrojone. Pod tym wzgledem NMH zapowiada sie lepiej.

Aha. Na tym filmiku nowym jest jedna rzecz ktora mnie nie pokoi - zupelnie wyludnione miasto. :/
  • 0