Skocz do zawartości

Zdjęcie

No More Heroes


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
251 odpowiedzi na ten temat

#61 Krill Napisany 01 grudnia 2007 - 14:19

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Muszę przyznać, że podejście redaktorów Famitsu do tej gry nieco mnie zaskoczyło. Nie dość, że została całkiem wysoko oceniona (8,8,9 i 9 wszak znaczy, że jest to solidny produkt) to jeszcze napisali, że "gra jest dużo za trudna dla użytkowników Wii" (za WiiCenter.pl). Dość mgliste stwierdzenie, ale zakładam, że to dobrze, bo pewnie trzeba będzie trochę bardziej się napocić by ukończyć No More Heroes, które na Wii jest pozycją unikalną i z pewnością będzie warte wydania na nie pieniędzy. W związku z tym sprawdziłem podaną datę premiery w Europie- ciekawe czy faktycznie pojawi się w lutym? Tym niemniej- zdecydowanie warto czekać :tak: ...
  • 0

#62 ogqozo Napisany 01 grudnia 2007 - 15:00

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Po objerzeniu nowych filmików na IGN-ie stwierdzam, że gra jest niezwykle ładna. Jedna z ładniejszych na tej generacji. Kapitalny design, niektóre kadry z gry wyglądają jak obrazy mistrzów, albo jak sceny z dobrego filmu. Postać Travisa prezentuje się świetnie - rozwala mnie cień na jego okularkach. Sam gameplay jednak prezentuje się dość drętwo. Tak więc - NMH zapowiada się na prawowitego następcę Killer 7. Zobaczymy jeszcze, jak wyjdzie sterowanie, bo w K7 wyszło tak sobie.
  • 0

#63 gruby Napisany 02 grudnia 2007 - 19:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mi właśnie gameplay się na maksa podoba. I muzyka. Oj czuję, że gra bedzie boska.
  • 0

#64 Kaxi Napisany 04 grudnia 2007 - 19:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

ESRB Content Descriptors: Blood and Gore, Crude Humor, Intense Violence, Sexual Themes, Strong Language


:^^:
  • 0

#65 Gość__* Napisany 08 grudnia 2007 - 19:24

Gość__*
  • Goście
Europejska wersja obędzie się bez krwi:
http://www.gamesrada... ... ionId=1006
To jest kur*a jakaś farsa.
  • 0

#66 Krill Napisany 08 grudnia 2007 - 20:44

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:

Europejska wersja obędzie się bez krwi:
http://www.gamesrada... ... ionId=1006
To jest kur*a jakaś farsa.


Jakby to powiedziała pani Stanisława z Klanu - Bożesztymój ! :blah: Czytam i własnym oczom nie wierzę...Najpierw nieszczęsny Manhunt 2 padł ofiarą cenzorów, a teraz gra mająca być jego substytutem zostaje w tak barbarzyński sposób okaleczona. Oczekiwałem hektolitrów krwi i znowu się zawiodłem. Skandal :/ !
  • 0

#67 Eldarion Napisany 09 stycznia 2008 - 17:18

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
Ngamer UK ocenia na 94 %
  • 0

#68 Krill Napisany 09 stycznia 2008 - 18:06

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Czyżby kolejny must have? Patrząc po ofercie na Wii w tej dziedzinie odpowiedż najprawdopodobniej zabrzmi - tak. No i dla mnie osobiście inspiracje w twórczy sposób czerpane z tradycji i spuścizny Grand Theft Auto plus tak wykręcony design postaci i leveli jest naprawdę fachowy i niebanalny, żeby nie powiedzieć niekonwencjonalny.
Tylko szkoda braku krwi, damn.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 10 stycznia 2008 - 15:28

Gość__*
  • Goście
Design designem ale technicznie to jest syf straszny. Beznadziejne tekstury i jedna wielka pustka. W kolko walkowany przez Sude w kazdej grze ten sam "styl" graficzny tez mi juz sie przejadl. Nie dla mnie gra :nie:
No chyba ze fabula da rade
  • 0

#70 Voo Napisany 10 stycznia 2008 - 16:07

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
ale może poczekajmy na noty inne niż Ngamer
  • 0

#71 Kaxi Napisany 14 stycznia 2008 - 20:12

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://gonintendo.co...dex.php?paged=2

Edge daje 9. Słabo?
  • 0

#72 Danteusz Napisany 14 stycznia 2008 - 20:17

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Wygląda na to ze Wii dostało wreszcie poważny hit dla dorosłych który nie jest konwersją ani remake'iem.
  • 0

#73 Gość__* Napisany 14 stycznia 2008 - 22:10

Gość__*
  • Goście
mimo zę do tej gry podchodzę nieufnie to jednak chyba nie bedzie to kolejny rogal ale prawdziwa gra. :hmmm:
  • 0

#74 Nexus Napisany 14 stycznia 2008 - 22:17

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Właśnie wraz początkami Wii liczyłem bardzo że takie pokecone projekty będą lądowały na ta kosnolkę. Bardzo mi się ta gierka "widzi". Szkoda że to raczej wyjątek od reguły... :hmmm:
  • 0

#75 ogqozo Napisany 15 stycznia 2008 - 16:02

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Właśnie wraz początkami Wii liczyłem bardzo że takie pokecone projekty będą lądowały na ta kosnolkę. Bardzo mi się ta gierka "widzi". Szkoda że to raczej wyjątek od reguły... :hmmm:


Jak dla mnie, to Wii ma właśnie najwięcej takich chorych psychicznie gier. Nie mówię, że są dopracowane itd., ale na pewno normalnymi nie nazwiesz takich pozycji jak Wario Ware, Rayman Raving Rabbids, Eledees, Zack & Wiki czy choćby nadchodzące de Blob. A na innych konsolach? Jeździsz, strzelasz, tłuczesz po pysku. Nie jest źle.
  • 0

#76 Kaxi Napisany 19 stycznia 2008 - 13:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Niesamowity wywiad z twórcą NMH:

“Usually I get new ideas when I’m in the bathroom taking a sh*t. This time it was the same thing”


:hmmm:


I komentarz kolesia, który zamieścić wywiad:

Learning that No More Heroes has its genesis in the bottom of a toilet bowl doesn’t give me great confidence in the quality of the finished product, but I suppose we’ll have to keep an open mind.


  • 0

#77 AdamekPL Napisany 20 stycznia 2008 - 03:00

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Widzę że wszystkim klimat się podoba, a ja jestem odmienego zdania. Zbyt wykręcony jak dla mnie (tak samo jak Killer 7), więc zbytnio sie tym tytułem nie interesuje. Ale oceny wysokie, ciekawe jak sie sprzeda.
  • 0

#78 Malutki Napisany 22 stycznia 2008 - 11:55

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Kolejna recka , tym razem od GameTrailers ocena 8.2 .
http://www.gametrail.../game/3242.html
Pozostaje nam nic innego jak tylko czekać :^^: .
Tu mamy kolejny wywiad z twórcą gry:
http://computerandvi...e.php?id=179651

“Usually I get new ideas when I’m in the bathroom taking a sh*t. This time it was the same thing”


Hmm dziwny sposób ma pan Suda jeżeli chodzi o wpadanie na pomysły , ale skoro toaleta mu służy to czemu nie.
  • 0

#79 Nexus Napisany 22 stycznia 2008 - 11:59

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

I komentarz kolesia, który zamieścić wywiad:

Cytat:
Learning that No More Heroes has its genesis in the bottom of a toilet bowl doesn’t give me great confidence in the quality of the finished product, but I suppose we’ll have to keep an open mind.

Nie rozumiem kolesia. Wiadomo nie od dziś że wiele największych wynalazków tego świata i nowych idei rodziło się na kiblu...

Poza tym Suda nie poprzestaje na samej idei - potrafi an tym zarobić... :lol:
Dodany obrazek
  • 0

#80 Gonzo Napisany 22 stycznia 2008 - 14:42

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
Nie oglądajcie tej recki, bo będziecie żałować, że Wii ma blokadę regionalną. Premiera w Stanach jutro, w Europie za 5 tygodni (29. lutego). Gra mnie ma, choć dopiero GT Review mnie przekonała.
  • 0

#81 Gość__* Napisany 22 stycznia 2008 - 16:05

Gość__*
  • Goście
obejrzalem.
rozwala kompletnie.
ja chce wii :cry:
  • 0

#82 Gość__* Napisany 22 stycznia 2008 - 17:52

Gość__*
  • Goście
Szkoda, że wii jest takie drogie :/ Bo 1000zł za tą konsole to za dużo jest... Mam nadzieję, że kiedyś stanieje do ceny 500zł to sobie może kupie dla tego tytułu. Bo on taki fajny jest...
  • 0

#83 Voo Napisany 22 stycznia 2008 - 19:20

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
wygląda OBŁĘDNIE, chciałbym tylko przypomnieć, że niestety my, europejczycy, nie zobaczymy tej gry w takiej postaci :/ Skoro "gore" ma być wycięte czy też w jakiś sposób zamaskowane to ja sie pytam co w ogole zostanie, skoro tutaj każda akcja konczy się przepiekną i komiksowo przerysowaną fontanną krwi? :cojest:

ciekaw jestem jaka wersja będzie u Kangurów
  • 0

#84 Gość__* Napisany 22 stycznia 2008 - 19:23

Gość__*
  • Goście

wygląda OBŁĘDNIE, chciałbym tylko przypomnieć, że niestety my, europejczycy, nie zobaczymy tej gry w takiej postaci :/ Skoro "gore" ma być wycięte czy też w jakiś sposób zamaskowane to ja sie pytam co w ogole zostanie, skoro tutaj każda akcja konczy się przepiekną i komiksowo przerysowaną fontanną krwi :cojest:

wiedzialem zę to wyglada zbyt pieknie by było prawdziwe X_X
  • 0

#85 Krill Napisany 22 stycznia 2008 - 23:03

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Filmiki z No More Heroes prezentują się przefachowo, a Travis Touchdown ze swoją kataną jest po prostu zajebisty. Design postaci i dynamika tego tytułu są niesamowite. To musi być must-have.
  • 0

#86 Malutki Napisany 22 stycznia 2008 - 23:42

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Staram się nie oglądać za dużo trailerów żeby nie psuć sobie klimatu podczas grania , ale podczas zerkania na tą recenzje rozbawił mnie tekst Travis’a :

If i become number one will you do it with me.


(chyba dobrze napisałem w razie czego sorki za błędy )
  • 0

#87 Gość__* Napisany 22 stycznia 2008 - 23:48

Gość__*
  • Goście
Włąśnie jestem ciekaw historyjki bo pomimo swej pozornej głupoty i kiczowatosci może okazać sie bardziej głeboka niż kałuża. I nie chodzi mi tu o jakieś głebokie przesalnia ale własnie takie trafne obserwacje społeczne (Suda chyba zresztą cos przebakiwał o tym).

anyway ten anarchristyczno-punkowy klimat (jak to ujeli w tej recenzji) jest wspost urzekający. I jeszcze te wszystkie oldschoolowo wygladajace ikonki. Sweet ^^ (juz nawet ten pocięty gore jakoś przeżyje byle tylko w to zagrać)

Edit: obejrzałem jakis filmik gdzie jest pokazana ta cenzura (czarne piksele zamiast krwi) nie wyglada to źle (myślałem ze bedzie gorzej) ale mimo to szkoda że nie zobaczymy pełnokrwistej wersji (jakos specjalnym fanem tryskajacej juchy w grach nie jestem ale tu mnie to akurat autentycznie zachwyca).
  • 0

#88 Danteusz Napisany 23 stycznia 2008 - 12:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
9 od Gamespotu
http://www.gamespot....oes/review.html
7.8 od IGN
http://wii.ign.com/a...6/846921p2.html
Ciekawe, rozbieżność oceny spora, a zazwyczaj Gamespot ocenia bardziej surowo.
  • 0

#89 AdamekPL Napisany 23 stycznia 2008 - 12:45

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Recenzja z GT nastraja bardzo optymistycznie.
  • 0

#90 gruby Napisany 23 stycznia 2008 - 13:05

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

9 od Gamespotu
http://www.gamespot....oes/review.html
7.8 od IGN
http://wii.ign.com/a...6/846921p2.html
Ciekawe, rozbieżność oceny spora, a zazwyczaj Gamespot ocenia bardziej surowo.


Gametrailers po środku. ze swoim 8.2. Bardzo fajnie ogląda się ich recenzję, ale mam nadzieję, że w grze nie będzie zbyt monotonnie.
  • 0