Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hitman

IO Interactive Square Enix PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
67 odpowiedzi na ten temat

#61 Nyjacz Napisany 15 lutego 2021 - 17:55

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Też dobry przykład, że RT jest bez sensu.


  • 0

#62 Rudolf Napisany 08 kwietnia 2021 - 19:20

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 734 Postów:
Mam dość oryginalne pytanie. Na ps storze pojawił się ten darmowy klient hitmana 3, da się przejść tam trening oraz zmieniające się misje (na start był Dubaj z 3, teraz jest pierwsza misja z 2). Da się w tym kliencie przeglądać dowolnie kampanie z wszystkich części trylogii, a przy próbie zagrania jest przekierowanie do Access packa z danej części. Z tego co widziałem/czytałem mając fizyczne egzemplarze gry da się to odblokować w 3, nie trzeba mieć cyfry danego tytułu. Natomiast wygląda to tak trochę, jakby mając dysk z 1 czy 2 można ograć daną część bez kupowania 3 właśnie w 3, posiadając tylko tego klienta. Dobrze to rozumiem? Chciałem kupić 3 i dopiero potem kolejne części, ale zacząć i tak od pierwszej, więc trochę spoko by było, jakby się dało ograć poprzednie części w next genowej oprawie 3 bez kupowania jej :olo:

Drugie pytanie - jest sens kupować dlc do 1 i 2? Spoko są tę misje? Czy to walić i kupić po taniości używki 1 i 2?
  • 0

#63 oranje Napisany 08 kwietnia 2021 - 19:38

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Ja aż zainstalowałem pierwszą część, ale gra każe kupić z psstore. Może ma to związek, że trójkę ściągnąłem wersję ps5, a jedynka nie ma ukepszenia do tej wersji.
  • 0

#64 Rudolf Napisany 08 kwietnia 2021 - 19:49

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 734 Postów:
Teraz czytam i tam są jakieś kombinacje, że 1 trzeba mieć przez legacy Pack z 2 :olo: ale nie wiem czy tego się jakoś nie da i tak odblokować przez pobranie czegoś do 1 (ale chyba tylko przy goty?). Widzę, że 2 gold jest dalej na promce, da się też tam chyba jakoś taniej 1 odblokować, będę kupował to napiszę jak to działa (o ile się uda).

3 mnie kusiła odkąd usłyszałem o misji w dworku, natomiast fanem serii byłem od zawsze, każda część skończona poza okropnym Absolution. Od nowej trylogii się odbiłem przez dziwny proces wydawniczy w momencie premiery, a potem o tym zapomniałem mimo dobrych opinii. W sumie się cieszę, bo teraz przejdę to w lepszej wersji. To co do tej pory zobaczyłem w tym kliencie przypomniało mi jaka ta seria może być fenomenalna. Ten prolog z 2, jaki klimacik w czasie sztormu, samotny dom, ciary jak się szło z tej plaży :banderas:

Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 08 kwietnia 2021 - 20:16

  • 0

#65 oranje Napisany 08 kwietnia 2021 - 22:13

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
BTW ja od absolution zacząłem przygodę z serią i uwielbiam te część mimo iż nie ma za wiele z klasycznymi Hitmanami.
  • 0

#66 Rudolf Napisany 08 kwietnia 2021 - 22:26

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 734 Postów:
Mi tam to przejście w grę akcji przeszkadzało na tyle, że się odbiłem, teraz pewnie bym inaczej do tego podszedł, wtedy spodziewałem się ładniejszego BM po prostu.

Kupiłem tę 2 gold i wygląda na to, że 1 w 3 można ogarnąć na dwa sposoby- kupno goty Access packa z 1 w cyfrze albo przez posiadanie na storze legacy packa, który można dostać tylko poprzez ściągnięcie go w 2, gdy się ma 1 w napędzie albo kupioną na storze. No i idzie to zrobić przez klienta 2 też, tak jak tutaj z 3, więc teoretycznie nie trzeba mieć dwójki kupionej.

I da się grać w te części bez kupowania 3, więc sam sobie odpowiedziałem :olo:
  • 0

#67 Hellmans Napisany 07 lutego 2022 - 14:28

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

 

Aż głupio było psuć ten pokaz. Atakujcie w gejpasiku, piękna to jest trylogia.


  • 0

#68 Schrodinger Napisany 07 lutego 2022 - 14:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

chłop otruty i uduszony w kiblu, a baba poleciała z balkonu, piękna to gra :banderas: 


  • 0



Inne z tagami: