Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ninja Gaiden 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1315 odpowiedzi na ten temat

#1231 Mani Napisany 30 października 2008 - 13:20

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Jest 1250 GS (nie achievków) jak konsola wróci z serwisu to zabieram sie.
  • 0

#1232 PomezZ Napisany 30 października 2008 - 14:43

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Mam na liście kilka osób z calakiem w NG2. Generalnie jest ciężko. A, że w temacie się nikt nie wypowiada? Przecież to forum N+.
  • 0

#1233 PomezZ Napisany 05 marca 2009 - 14:54

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
W końcu dorwałem NG2. jestem dopiero w 3 chapterze toteż wstrzymam się z werdyktem do momentu przejścia całości. Generalnie gra się bardzo przyjemnie. Razi jednak niesamowicie wykonanie tej gry. Dawnoooo nie grałem w tak paskudną grę. Poważnie.
  • 0

#1234 Gość__* Napisany 08 marca 2009 - 09:47

Gość__*
  • Goście

Razi jednak niesamowicie wykonanie tej gry. Dawnoooo nie grałem w tak paskudną grę. Poważnie.


Zrozumiałbym, gdybyś napisał to o części późniejszych leveli, ale w tej sytuacji można to skomentować tylko tak:

Dodany obrazek
  • 0

#1235 Texz Napisany 08 marca 2009 - 12:42

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Po trzech pierwszych chapterach można się z Pomezzem zgodzić. Paskuda to mało powiedziane. Szczęście, że Wenecja to ostatnia paskudna lokacja w tej grze.
  • 0

#1236 Raiot Napisany 08 marca 2009 - 16:10

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
No jest, Chapter nr 1 Mentor no ninpo, no items, Dragon Sword only, brak walki z Bossem nie nagrała się pożądana.....

Jakość z Youtuba, później dodam opcje ściągnięcia sobie ich na dysk kompa. Jako iż filmiki są w formacie MP4 nie byłem wstanie ich przerobić na WMV a co za tym idzie nie udało mi się złożyć ich do kupy :( więc jest w częściach ,plus nie wiem czemu filmik nr 1 ma slow'a :-? :-o

Chapter nr 1 Mentor

Part 1 :
http://www.sendspace.pl/file/Qx79P6tr/ download
youtube

Part 2 :
http://www.sendspace.pl/file/3vQh0S6P/ download
youtube

Part 3 :
youtube

Part 4 :
http://www.youtube.com/watch?v=ER-xZSORx9Y youtube

Part 5 :
http://www.youtube.com/watch?v=oUMhsVIB2gQ youtube

Part 6 :
http://www.youtube.com/watch?v=5TiRqGxoeWY youtube

Part 7 :
http://www.youtube.com/watch?v=jl9mb1mWCCA youtube

Chapter 2 Mentor

Part 1 :
http://www.youtube.com/watch?v=dvLJCzzP8F0 yputube

napiszcie coś od siebie jak wam się chce :P
  • 0

#1237 syon Napisany 09 marca 2009 - 09:38

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Małpie sztuczki w akcji :)

Ja na mentorze zatrzymałem się przy pierwszym trialu w 3 akcie. Mógłbym go ominąć, ale life of gods piechotą nie chodzi :spoko:
  • 0

#1238 McDrive Napisany 17 marca 2009 - 20:34

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Można przenieść do dział :P
Skan: http://img6.imagesha... ... 81fe85.jpg
Dobra, już widzę, że jest temat :lol:
  • 0

#1239 117 Napisany 23 marca 2009 - 13:02

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
przelazlem wczoraj w koncu na acolyte gre... czuje wielkie niezadowolenie z faktu, ze nie wpadl mi achv za przejscie gry uzywajac tylko dragon sword bo pilnowalem sie cala gre by innej broni nie uzywac :/ Ogólnie prosto... 7.h na przejście. Jestem zdecydowanie rozczarowany oprawa graficzna, voiceactingiem i fabula. W jednyce fabula nie byla jakas fenomenalna, ale z pewnoscia byla lepsza. Ogolnie NGB>NG2. Gameplayowo mistrzostwo swiata, a ja nawet nie uzylem jeszcze innej broni niz Dragon Sword. Przejde pewnie jeszcze raz na Warrior i zakoncze swoja przygode z NG2. Mentory i Master Ninja nie dla mnie... moze kiedys jak bede mial wiecej czasu i nerwow.
  • 0

#1240 PomezZ Napisany 29 marca 2009 - 10:20

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Przechodziłem grę na najniższym poziomie trudności. Doszedłem do 12 chapteru i skasowałem sobie sejwy. Obecnie cisnę na Warriorze. O ile graficznie, fabularnie ta gra to niemal dno, tak chyba nigdy nie grałem w grę tak sycącą gamepleyowo. Tego się nie da opisać. Kiedy już się opanuje bronie, pozna strategie wrogów ta gra robi się tak niebotycznie miodna, że ciężko znaleźć słowa aby to opisać. Kiedy teraz myślę rozgrywce w God of War albo DMC, to ogarnia mnie pusty śmiech. Bedę starał się ukończyć Mentora i Mastera. Choćbym miał siedzieć nad tym i pół roku.
  • 0

#1241 Gość__* Napisany 29 marca 2009 - 10:22

Gość__*
  • Goście
W DMC4 grałeś na Humanie, to się nie liczy ;)
  • 0

#1242 PomezZ Napisany 29 marca 2009 - 11:03

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Nie o to chodzi. IMO ogólnie DMC jest przereklamowany. Nie jest zły. Jest po prostu przehypowany. I zabiorę się za niego w swoim czasie.
  • 0

#1243 Gość__* Napisany 29 marca 2009 - 11:43

Gość__*
  • Goście
Dla mnie akurat NG2 jest przereklamowane. Fajna siekanka, ale nie jest to coś, w co chciałbym się zgłebić tak, jak ma to miejsce w DMC.
  • 0

#1244 PomezZ Napisany 29 marca 2009 - 12:17

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
NG2 jest mocno przereklamowane i to jest fakt. Gdyby jednak gra pod względem wykonania stanęła na wysokości zadania, to nie byłoby się do czego przyczepić. Zresztą o gustach się nie dyskutuje nie? Dla mnie NG ma najlepszy system ze wszystkich mordoklepek (takich chodzono-bieganych), dla Ciebie pewnie DMC. Ciekawe co pokaże w tej kwestii Sony z GoW3. Ja liczę raczej na więcej fajerwerków niż treści ponieważ po obejrzeniu trailera z jakiegoś zamkniętego pokazu miałem uczucie Dejavu.
  • 0

#1245 Danteusz Napisany 29 marca 2009 - 12:20

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
GoW to przede wszystkim fajerwerki, system walki jest tam celowo prosty, żeby skupić się na przechodzeniu gry a nie męczeniu z trudnymi przeciwnikami. Ciekawi mnie czy NGS2 naprawi błędy NG2, bo z tego co ludzie piszą niewiele brakuje do naprawdę świetnej gry.
  • 0

#1246 BeSOS Napisany 29 marca 2009 - 15:06

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dla mnie ejdyną wadą NG2 jest momentami słaba, sterylna oprawa. Chociaż ostatnio grałem w DMC4 i ciężko mi wybrać brzydsza grę - chyba jednak NG2 wygrywa dzięki widowiskowym pojedynkom.
I zgadzam sie z Pomezem, ta gra nie ma sobie równych, samo cięcie przeciwników jest tak fantastyczne, że bledną przy nim wady i okazjonalna frustracja.
Co do Sigmy 2 - jeśli faktycznie gra miałaby byc ocenzurowana to gra wiele na tym straci, choć nie chce mi się w to wierzeyć bo niby po co wywalać z gry oś co stanowi o jej mocy?
  • 0

#1247 Danteusz Napisany 29 marca 2009 - 16:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
Zdaje się że zamiast krwi będzie fioletowe coś, trochę lipnie, ale da się przeżyć.
  • 0

#1248 Ney Napisany 29 marca 2009 - 16:39

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Fioletowa...nawet z ludzi????????????? Bezsens totalny. Na X360 też z niektórych potworów nie jest czerwona, ale z ludzi jak najbardziej :twisted:
Zresztą krew da się jeszcze przeżyć jak zmienią kolor oby tylko nie zmniejszyli jej ilości no i opcji odrywania kończyn - jak to zmienią to gry nic nie uratuje :foch:
  • 0

#1249 Raiot Napisany 04 kwietnia 2009 - 13:07

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
DMC? proszę was......jest dobry nawet bardzo dobry(IMO to nr 2) ale gdzie tej grze do NG? Niema to jak odciąć nogę Ninjasowi, odpalić mu "technikę wykończenia" skoczyć w stronę następnego pana, odciąć mu głowe zapomnieć w że w ogóle stał nam na drodzę, zrobić dasha i na kolejnym ninjasie poczęśtować "Izume Drop" :-D Nie ma drugiej takiej gry która daje nam tyle możliwości, nie ma drugiej takiej gry w której leje się tyle krwi i w której widać ślady walki ( ciała pokonanych przeciwników) nie wspominając już o "Ultimate Technik" i kapitalnych animacji technik wykończenia.......

Co do NGS2, krew będzie ale w śladowych ilościach, będzie można ciąć panów na plasterki i stoswać na nich techniki wykończenia tyle że zamiast krwi będzie to fioletowe "coś" Za to będzie na pewno, lepsza grafika lepszy framerate,nowe bronie nowi przeciwnicy brak starych bugów, także może być na prawdę świetnie!:)
  • 0

#1250 MonsieurWoland Napisany 10 kwietnia 2009 - 10:43

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ktoś ma może pod ręką adres do torrenta z demem gry?
  • 0

#1251 rikku100 Napisany 10 kwietnia 2009 - 11:36

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
torrenta może i nie ale ktoś dawno temu dawał na Megaupload Szerloku http://www.megaupload.com/?d=NGSB092E może być?
  • 0

#1252 MonsieurWoland Napisany 10 kwietnia 2009 - 12:53

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Skoro to linkacz od Ciebie to jakos to przeboleje :^^: Dzieki :^^:
  • 0

#1253 MonsieurWoland Napisany 04 grudnia 2009 - 14:17

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Czy upgrade'y broni sa przenoszone pomiedzy poziomami trudności?
  • 0

#1254 Scorpio Napisany 04 grudnia 2009 - 14:31

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dla tych, co dłuższe chwile spędzili przy obu częściach. Która jest według Was lepsza?
  • 0

#1255 MonsieurWoland Napisany 18 grudnia 2009 - 01:25

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Przeszedłem Ninja Gaiden oraz Ninja Gaiden Black na Very Hard/Master Ninja, teraz jestem po 2óch chapterach NGII i jak narazie sequel bardziej mi sie podoba.

Anyway: gra jest miodzio, narazie lece na Acolyte zeby pozbierac wszystkie crapy i nabic acziki za bronie. Juz jednak w kosciach czuje ze ponownie trzeba poswiecic dla tego tytulu sporo krwi, potu i lez Dodany obrazek Lama Maka narzekał na złą prace kamery - rzeczywisce czasami przeskakuje z wzgledu na waskie pomieszczenia, ale od czego jest przycisk od szybkiego resetu ustawienia widoku. Widac Maka nie opanował podstaw i sam pod soba dołek wykopał OLO Dodany obrazek
  • 0

#1256 Scorpio Napisany 18 grudnia 2009 - 17:17

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ty LOLu ... ja Sigma 2 od Warriora zacząłem :D
  • 0

#1257 MonsieurWoland Napisany 18 grudnia 2009 - 18:03

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Zobaczymy kto pierwszy calaczka/platynke wyciagnie Dodany obrazek

Nie wspominjac juz wogole o tym, ze grasz w uproszczona wersje Dodany obrazek
  • 0

#1258 Scorpio Napisany 18 grudnia 2009 - 20:39

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
34% na razie, nawet nie mam czaszek :P
Prawdziwe wyzwanie w sumie to poziom Master Ninja. Reszta to "zabij 1000 xxx bronią/wykonaj 100 xxx". Raczej wyzwania na cierpliwość i spokojne masakrowanie kolejnych przeciwników, niż skill ;)
  • 0

#1259 MonsieurWoland Napisany 18 grudnia 2009 - 21:37

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
O to kompletnie zmienili trofiki w stosunku do aczików. Tutaj nie ma aczików za zabicie xxx osób dana bronia. Jest jeden za wykonanie 1000 Obliteration's, 1000 Ultim. No i moje ulubione po 5GSa za zaliczenie całej gry przy uzyciu tylko jednej broni. To bedzie zabawne OLO.

edit: Przejrzałem te trofiki, jedyne trudne to zaliczenie wszystkich chapterów na ocene Master Ninja, na poziomie trudnosci Master Ninja. Na x360 wystarczy przejsc gre na tym poziomie. Z drugiej strony na x360 sa wyzwania DLC, wykonac ostatnie misje 8-12 na 4 miliony karmy do podobno hardkor nad hardkory.
  • 0

#1260 Scorpio Napisany 19 grudnia 2009 - 11:57

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
To faktycznie skiepścili, że tak zróżnicowali :/ Achievmenty na X0 ciekawsze się wydają :/
  • 0