Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ninja Gaiden 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1315 odpowiedzi na ten temat

#1261 Nyjacz Napisany 21 grudnia 2009 - 22:42

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
A ja nie mogę przejść 14 chaptera. Problem jest taki, że pokonałem dwóch bossów i był zapis. No ok, zapisałem grę. Teraz mam trzech bossów pod rząd, bez możliwości zapisu i bez żadnych leczniczych przedmiotów. Erm... Fuck.
  • 0

#1262 Scorpio Napisany 22 grudnia 2009 - 19:38

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
NGS2 ma inne rozdziały ... możesz podać tych bossów lub tytuł rozdziału? To jest ostatni? Z Dagra Dai i Archfiend na koniec?
  • 0

#1263 MonsieurWoland Napisany 23 grudnia 2009 - 01:02

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

A ja nie mogę przejść 14 chaptera. Problem jest taki, że pokonałem dwóch bossów i był zapis. No ok, zapisałem grę. Teraz mam trzech bossów pod rząd, bez możliwości zapisu i bez żadnych leczniczych przedmiotów. Erm... Fuck.


OLO, nie korzystasz z manual save'a? Nie masz juz zadnych przedmiotów specjalnych typu 9x niebieska kula, chleb murasamy lub life of the goddess? - one wszystkie uzupelnia Ci pasek na maksa.
  • 0

#1264 Nyjacz Napisany 23 grudnia 2009 - 19:20

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Ostatni szefowie to są, no. Mam ich zabić trzech pod rząd i nie mam ŻADNEGO przedmiotu. NIC. Totalnie nic. Tylko bronie.
  • 0

#1265 Scorpio Napisany 23 grudnia 2009 - 21:07

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jaki poziom trudności? Na odpowiedniku Normal w Sigma 2 przez całą grę przedmiotu nie użyłem o_O W sumie Dagra Dei to trudność, pierwszy Archfiend to czysty łuk i kilka uników, druga faza też jakoś zabójcza nie była ...
  • 0

#1266 MonsieurWoland Napisany 23 grudnia 2009 - 21:09

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
No cóż, musisz dobrze z łuku pocharatac tego przerosnietego robaka. Jak wejdziesz w flow, to on bedzie tylko wypluwał zwłoki. A w swojej ostatniej formie jest jeszcze prostszy - gdy bedzie przy brzegu skarpy podbiegasz i robisz kosa YYY na brzuch. Jak zaczyna latac - fire ninpo.

Ja już jestem na newgame+ w 4 chapterze. Próbuje odlokowac acziki za 1000 ulitm i 1000 obliteracji. Przy okazji przejde gre za pomoca samej kosy. Potem zrobie run bez uzycia broni i od jajek w chapterze 13stym odblokuje acziki za pozostałe pozostałe bronie. A potem to zostana juz same poziomy trudnosci do rozlozenia OLO.

Scorpio Ty z ta Sigma nie wyskakuj. Dzisiaj grałem ten fragment z ogromnymi schodami w chapterze 13stym. W NG2 na Acolyte wybiega tam 12 Ninja, na miejsce kazdego zabitego, przybiega nastepny az do momentu gdy zabijemy 48 przeciwników. W Sigmie, wyskakuje tam natomiast 4 Ninja XD
  • 0

#1267 Nyjacz Napisany 23 grudnia 2009 - 21:14

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Gram na tym najłatwiejszym. Pierwszy boss jest spoko w sumie, drugi mnie bije :<.
  • 0

#1268 MonsieurWoland Napisany 23 grudnia 2009 - 21:22

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Nyu ale Ty piszesz o Chapterze 14stym? Finałowa walka (składa sie w sumie z 4 etapów), czy bijesz po raz drugi starych bossów (chapter 13)?
  • 0

#1269 Nyjacz Napisany 23 grudnia 2009 - 21:36

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Piszę o tym chapterze, gdzie ten drugi boss, którego mam pokonać jest wielki i trzeba go z łuku rozwalić, strzelając w ryj, później w kulę.
  • 0

#1270 MonsieurWoland Napisany 23 grudnia 2009 - 21:39

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
No to walka wyglada tak,
1wszy etap - musisz mu zabrac 40% hp
2gi etap - zabierasz kolejne 20%
3ci etap - ostatnie 40%
Tutaj jest save
4ty etap - boss zmienia postac. Wykanczasz go na dobre

Gdzie jestes?
  • 0

#1271 Scorpio Napisany 23 grudnia 2009 - 21:41

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
I jest trudniejszy od Dagro Dei (tego mnicha) o_O

Shin: widze że z Tobą najlepsza dyskusja: Twa ulubiona i najmniej ulubiona broń? U mnie naj: Flail (zaje... kosi kończyny) i Dragon Sword, najmniej: pazurki (nawet nie pamiętam nazwy): słabe, gooopie ... a i tak 1000 oponentów trza będzie nimi posiekać :D
  • 0

#1272 Nyjacz Napisany 23 grudnia 2009 - 21:42

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Napiszę od nowa. Mam 14 chapter i mam do pokonania trzech ostatnich bossów. Pierwszy jest łatwy, z drugim mam problem (ten, do którego trzeba strzelać z łuku). Pomożesz mi jeśli powiesz czy będzie jakiś save przede mną jeszcze. Bo jeśli nie to to jest hardkor.
  • 0

#1273 MonsieurWoland Napisany 23 grudnia 2009 - 21:47

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Tak, jest save systemowy.
  • 0

#1274 Scorpio Napisany 23 grudnia 2009 - 21:49

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dokładnie jak mówi shinian. W tym wypadku, musisz złapać flow na uniki ... na pewno po kilkunastu próbach się uda :) Powodzenia życzę osobiście :)
  • 0

#1275 MonsieurWoland Napisany 23 grudnia 2009 - 21:58

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Shin: widze że z Tobą najlepsza dyskusja: Twa ulubiona i najmniej ulubiona broń? U mnie naj: Flail (zaje... kosi kończyny) i Dragon Sword, najmniej: pazurki (nawet nie pamiętam nazwy): słabe, gooopie ... a i tak 1000 oponentów trza będzie nimi posiekać :D


Narazie uczylem sie grac 3 bronmi - pazurki to Falcon's Talons. Korzystałem z nich, kosy, dual katana oraz dragon sword.

W sumie wychodzi na to, że kazda bron ma swoje mocne i słabe punkty. 3cio poziomowy Falcon's Talons swietnie spisuje sie przeciwko ludziom - wystarczy wstukac YYYY i jezeli zała kombinacja wejdzie w przeciwnika to od razu zostaje mu oderwana konczyna i wystarczy go dobic.

Kosa - swietnie kontroluje sie nia tlum. Podładowana wysyła fale która wybija wszystko co stoi przed graczem. Kontra z uzyciem Y tez jest swietna bo od razu ucina dolna konczyne. Do tego po pionowym wbiegnieciu na sciane, odskoczeniu od niej i wcisnieciu Y w powietrzu Ryu rzuca nia w najblizszego przeciwnika. My w tym momencie jestesmy niesmiertelni, wiec ogolnie bardzo milo.
edit: Jeszcze w biegu wystarczy przytrzymac Y, jezeli przeciwnik jest blisko Ryu nadziewa go na kose, ciska o ziemie. Przeciwnik jest nieruchomy przez kilka sekund i wchodza w niego wszystkie combosy.

Dual Katany dobre sa na psy ninja - xxxy

3cio poziomowy Dragon Sword jest swietny na mocniejszych przeciwników - wklepiesz xyxxyx i Ryu łapie przeciwnika, wyskakuje z nim w powietrze i uderza jego glowa o ziemie. A my podczas tej akcji cieszymy sie 1-2 sekundami niesmiertelnosci i mozemy obejrzec co sie wokol nas dzieje.
  • 0

#1276 Scorpio Napisany 23 grudnia 2009 - 22:03

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W sumie kosa ma najlepsze UT, które działa na odległość. Minus to fakt, że jest wolna. Flail znów ogólnie nie jest za potężny, ale jakoś wywijanie nim to fajna zabawa :) Z tym odbiciem od ściany nie znałem, jak będę miał okazję, spróbuję o_O

Dragon ma dobre XXYYY i XX(trzymać chwilę)YYYY na 3 poziomie :) A Izuna Drop na mniejszych poziomach też jest chyba dostępne, o ile się nie mylę. Dla innych broni także. Plus daje ładne odepchnięcie wrogów w pobliżu i pozwala na naładowanie UT ... jak się uda XD
  • 0

#1277 MonsieurWoland Napisany 25 grudnia 2009 - 15:57

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Scorpio dostałes acziki za 1000x OT/UT? Jezeli tak to mniej wiecej kiedy? Ja jestem na new game+ na acolyte i aczików brak. Wg. poradnika powinny sie one odblokowac na poczatku playthrough 2.
  • 0

#1278 Ney Napisany 25 grudnia 2009 - 18:25

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja tego achieva nie nabijałem, ale wydaję mi się że najlepszy na niego sposób w wersji na Xboxa to te schody z masą ninjasów pod koniec gry. Ładuje się kose Y, wysyła falę uderzeniową i ginie masa przeciwników jednocześnie więc szybciutko to można nabić.
W wersji na PS3 przeciwników w tym miejscu jest może 5% tego co na 360 więc byłoby ciężej z tym...
  • 0

#1279 Scorpio Napisany 25 grudnia 2009 - 19:05

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Na razie przeszedłem grę na Warrior, teraz jestem zmuszony na easy, bo za to też trofeum :/ Jeszcze nie mam za 1000 killi żadną bronią. To samo UT, OT i jeszcze GT muszę zrobić, której to techniki rzadko używam :/ Pewnie w misjach (tryb w NGS2) będę bronie trofeował, bo przeciwników w cholerę, bez przerwy i zalicza kille brońmi do wyniku ;)
  • 0

#1280 MonsieurWoland Napisany 25 grudnia 2009 - 20:30

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Ney, grałem te schody w Ninja Gaiden Sigma 2. Co za porazka - tam rzeczywiscie wyskakuje tylko 4 Ninja jednoczesnie.

Dostałem aczika za UT pod koniec 2 playthrough. Teraz tylko jeszcze troche cierpliwosci i zgarne za OT. Mam tylko pytanie, czy jezeli wykonamy OT na niezywym przeciwniku (podbijemy go z ziemi zanim zamieni sie w karme) to nabija nam to rowniez OT do aczika, czy nie?
  • 0

#1281 ACZ Napisany 25 grudnia 2009 - 20:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:

Na razie przeszedłem grę na Warrior, teraz jestem zmuszony na easy, bo za to też trofeum :/

OLO nad OLO
A tak się dziwił, że ktoś gra dla acziwów/trophies, a jak kupił PS3 to od razu się zaraził chorobą. Co za hipokryta. Dodany obrazek Dodany obrazek
  • 0

#1282 MonsieurWoland Napisany 25 grudnia 2009 - 20:45

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Na razie przeszedłem grę na Warrior, teraz jestem zmuszony na easy, bo za to też trofeum :/

OLO nad OLO
A tak się dziwił, że ktoś gra dla acziwów/trophies, a jak kupił PS3 to od razu się zaraził chorobą. Co za hipokryta. Dodany obrazek Dodany obrazek


Popelniles blad logiczny. Byłby hipokryta gdyby teraz sie nadal dziwił. Tak był, poprosty ignorantem:P Acziki wciagaja, jeszcze nie jest ze mna tak zle zebym kupował crapy aby tylko nabic kolejne 1000GSa, ale lubie sobie wymasterowac gre która mi sie podoba, oj lubie. A w NG2 bede mial calaczka nawet jezeli musialbym zjesc wlasne buty.
  • 0

#1283 ACZ Napisany 25 grudnia 2009 - 20:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
No tak, jesteś Scorpio totalnym ignorantem w takim razie. Dodany obrazek Dodany obrazek
  • 0

#1284 Scorpio Napisany 25 grudnia 2009 - 21:04

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Akurat normalnie acziki w innych grach olewam, ale NGS2 po prostu chcę wymasterować. Podobnie DMC4, GOW3 i ogólnie slashery ;) Kiedyś to było przejście DMC i D
  • 0

#1285 Kradziej Napisany 25 grudnia 2009 - 21:35

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Ale dupa, w każdej normalnej grze za przejście jej na jakimś poziomie trudności z marszu dostaje sie 'cziki za niższe poziomy :o
  • 0

#1286 MonsieurWoland Napisany 25 grudnia 2009 - 21:58

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
W wersji na x360 tez tak jest.
  • 0

#1287 Scorpio Napisany 25 grudnia 2009 - 23:10

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
No to chyba to jest najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na walkę i kille ... mnóstwo killi ... tyle, że ja bezkrwawo :/
  • 0

#1288 ACZ Napisany 26 grudnia 2009 - 01:13

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
Tak samo zrobił Capcom w DMC4. To żałosne zagranie, bo producent zakłada, że po przejściu np. normala gracz nie będzie miał na tyle umiejętności, aby przejść easy, żal...
  • 0

#1289 Scorpio Napisany 26 grudnia 2009 - 01:14

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ale tak samo w sumie można traktować to, że ukończenie planszy w DMC3 nie odblokowywało jej na poziomie łatwiejszym ;)
  • 0

#1290 MonsieurWoland Napisany 26 grudnia 2009 - 01:31

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Okey, ale tak jest tylko w sigmie 2. W NG2 po przejsiciu Warriora odblokowuje sie aczik za Alcolyte.
  • 0