Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojny multiplatform VI: Znowu nas oszukano i fałszywy mesjasz

X360 WiiU Currentgen 2014 PS4 XOne PS3

  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
14976 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Wojny multiplatform VI: Znowu nas oszukano i fałszywy mesjasz (74 użytkowników głosowało)

Na konsolę wybrałem

  1. PS4 (40 głosów [54.05%] - Zobacz)

    Procent głosów: 54.05%

  2. XO (10 głosów [13.51%] - Zobacz)

    Procent głosów: 13.51%

  3. PC (11 głosów [14.86%] - Zobacz)

    Procent głosów: 14.86%

  4. Głosowanie pastgena Nintendo (13 głosów [17.57%] - Zobacz)

    Procent głosów: 17.57%

Głosuj

#8341 xell Napisany 19 kwietnia 2015 - 18:23

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 327 Postów:

Ja nie pisałem że "dorzuca kilkunastu" tylko "drugie tyle" czyli kilka, bo tyle napisał Ryan.

Strzeliłeś sobie w kolano tym 7-8 :tak:

ryan napisał "kilka na boot windy + kilka-kilkanaście na boot uefi" - drugie tyle to co najmniej kilkanaście sekund, nawet dwadzieścia kilka w ekstremalnym przypadku. :P


  • 0

#8342 torq314 Napisany 19 kwietnia 2015 - 18:27

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:
to tym bardziej nie jest 7-8 :P
  • 0

#8343 xell Napisany 19 kwietnia 2015 - 18:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 327 Postów:

Trochę przesadziłem, niemniej jakby nie patrzeć to boot laptopa (od momentu przyciśnięcia power do reakcji na input myszką) to jakieś 9 sekund, znacząco szybciej od 28 sekund w ps4 :P


  • 0

#8344 torq314 Napisany 19 kwietnia 2015 - 18:45

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:
Ejże, znów to samo.

Pierwszy moment kiedy możesz ruszać myszą to jest ekran logowania. Jeszcze musisz zalogować się żeby móc cokolwiek zrobić.
  • 0

#8345 Ryan Napisany 19 kwietnia 2015 - 18:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Możesz mieć autologowanie. W 360 też byś liczył nawigowanie w celu zalogowania się do konta, gdyby było wyłączone autologowanie? ;) Lapc, z racji sprzętu "na sztywno" ładuje UEFI w 2-5 sekund i w 5-10 Windowsa, do ekranu startowego przy autologowaniu.

Ten post był edytowany przez Ryan dnia: 19 kwietnia 2015 - 18:50

  • 0

#8346 Otacon Napisany 19 kwietnia 2015 - 19:10

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

Z monitorkiem czy bez monitorka to 2 tys.? :hihi:

Do ceny konsoli zazwyczaj nie, niestety do blaszakow do giereczek tak. No ale jak ktoś lubi mieć skrzynkę w salonie pod TV i miotać się z klawiaturką i myszeczką to jego sprawa :clown:
 
No w wynajmowanym od banku mieszkanku o wielkości schowka na miotły takie sytuacje mogą być problemem i proszę cię nie nazywaj większego pokoju w mieszkaniu salonem :clown:

Kilka lat w warszawie ale wsiokiem jak widać zostaniesz na zawsze :yao:
  • 0

#8347 terra Napisany 19 kwietnia 2015 - 19:46

terra

    Demigod

  • Forumowicze
  • 9 730 Postów:

No ide, nie mam czasu na złomiarzy a teraz wszedł kolejny co woli komputer bo nie pozwolą mu grac na telewizorze rodziców na konsoli :cf:

 

Gram na konsoli, strzelaj dalej ślepakami.

 

 

 

Z monitorkiem czy bez monitorka to 2 tys.? :hihi:

Do ceny konsoli zazwyczaj nie, niestety do blaszakow do giereczek tak. No ale jak ktoś lubi mieć skrzynkę w salonie pod TV i miotać się z klawiaturką i myszeczką to jego sprawa :clown:

 

A rzeczywistość taka, że podłączają kąputerki do tych 24, może 27 cali i widzą takie full hd ostre bo im rozmiar monitorka ukrywa :hihi:

 

Dobra idę, bo już nie mogę z tych złomiarzy i ich bólu dupy :cf:
 

 

Zazwyczaj? Świat nie zna przypadku w którym ktoś kupił by konsole stacjonarną i użytkował ją bez monitora/telewizora. No ale zazwyczaj XD 


  • 0

#8348 Hellmans Napisany 19 kwietnia 2015 - 20:10

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Z monitorkiem czy bez monitorka to 2 tys.? :hihi:

 

2000zł z Windowsem :hihi:


  • 0

#8349 Stan Napisany 19 kwietnia 2015 - 20:13

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

 

Z monitorkiem czy bez monitorka to 2 tys.? :hihi:

 

2000zł z Windowsem :hihi:

 

Uuu Majonez wstawia linki do pirackich serwisów. Będzia ban! :cf: 


  • 0

#8350 Kurzy Napisany 19 kwietnia 2015 - 21:00

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Z monitorkiem czy bez monitorka to 2 tys.? :hihi:

Do ceny konsoli zazwyczaj nie, niestety do blaszakow do giereczek tak. No ale jak ktoś lubi mieć skrzynkę w salonie pod TV i miotać się z klawiaturką i myszeczką to jego sprawa :clown:

No w wynajmowanym od banku mieszkanku o wielkości schowka na miotły takie sytuacje mogą być problemem i proszę cię nie nazywaj większego pokoju w mieszkaniu salonem :clown:

Kilka lat w warszawie ale wsiokiem jak widać zostaniesz na zawsze :yao:
Powiedział cwaniaczek wieśniaczek mieszkający z teściami :clown:

Wielkość nie ma tu znaczenia, nigdzie w salonie bym pod tv nie wstawiał komputera stacjonarnego do grania, szanujmy sie.

I gowno wiesz o tym czy jest banku ale co moze powiedzieć taki wsiok z pończocha na twarzy :hihi:

Ależ wywołałem pieczenie, nie spodziewalem sie tego, ze prowokacje moje ktore sa jednak bombami prawdy spowodują takie uszczekiwania, xell i Tera to goście, ale chciałbym sobie wyobrazic tego Otakone 160 cm jak skacze z pończocha na głowie bo go piecze :clown:

Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 19 kwietnia 2015 - 21:04

  • 0

#8351 Otacon Napisany 19 kwietnia 2015 - 21:13

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

znów za dużo wypiłeś. 


  • 0

#8352 Kurzy Napisany 19 kwietnia 2015 - 21:20

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

znów za dużo wypiłeś.

Piszesz teraz z komputera w salonie ze tak oszczędnie w słowach bo niewygodnie?

Otakone, nie martw sie, tylko 2 piwa wypiłem. Jakby cos to pisz priv jak nie chcesz na forum tego pisać co nie ziomeczku.

Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 19 kwietnia 2015 - 21:20

  • 0

#8353 Otacon Napisany 19 kwietnia 2015 - 21:27

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

salonie ( :yao:)  większość o robotniczo chłopskich korzeniach a nagle każdy ma salon w domu. nawet ci na 35 metrach.

wypiłeś dwa piwka wbiłeś się z jakimiś idiotyzmami w temat typu, że komp za 2k a jeszcze monitor trzeba kupić. Tak jakby na kąsolach dało się grać bez TV.

 

a piszę sobie elegancko siedząc przy biurku. Wiem, wiem w kawalerce nie byłoby miejsca ;)


  • 0

#8354 Kurzy Napisany 19 kwietnia 2015 - 21:34

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

salonie ( :yao:) większość o robotniczo chłopskich korzeniach a nagle każdy ma salon w domu. nawet ci na 35 metrach.
wypiłeś dwa piwka wbiłeś się z jakimiś idiotyzmami w temat typu, że komp za 2k a jeszcze monitor trzeba kupić. Tak jakby na kąsolach dało się grać bez TV. Dlatego większość sprzedaży to teraz laptopy a pecetowcy gracze w większości sie kisza przy biurku w rogu i grają na monitorkach, to jest zabawne. A konsola to rzecz salonowa i do komfortowego grania i na imprezkę bo buzz i singstar dostarczają.

a piszę sobie elegancko siedząc przy biurku. Wiem, wiem w kawalerce nie byłoby miejsca ;)

Czyli siedzisz przy swoim komputerku przy biurkuna 23 calach. Dziekuje, oto mi chodziło :tak:

Do konsoli nie musisz dokupywać TV bo TV to osobna podstawowa rzecz w domu wiec w salonie czy tam pokoju konsola elegancko sobie spoczywa pod TV.

I juz przestań o tym moim mieszkaniu bo widzę ze ulubiony przytyk oprócz wsioka teraz sobie znalazłeś. Słabe to i na sile.

Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 19 kwietnia 2015 - 21:36

  • 0

#8355 Otacon Napisany 19 kwietnia 2015 - 21:44

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

olo osobna podstawowa rzecz :yao: chyba dla janusza. gracz swój tivik wybiera dopieszczony aby kolorki, odświerzanie to i tamto. (Poczytaj temat o telewizorach)

i telewizor taki to nie paść za tysiaka więc przestań bezczelnie kłamać.

Nigdy też nie pisałem, że na pc gram na kanapie. Żaden szanujący się pececiarz tak nie robi. przed telewizorem się gra w gierki telewizyjne :yao:

 


  • 0

#8356 torq314 Napisany 19 kwietnia 2015 - 21:47

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:
po warnie i już proszę o spokój z podjazdami
  • 0

#8357 fingus Napisany 19 kwietnia 2015 - 21:50

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Jeszcze jeden należy się za "odświerzanie". :cf:
  • 0

#8358 Aleks Napisany 19 kwietnia 2015 - 21:54

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
a hellmans dostał warna za link do pirata? nie życzę sobie tego na forum
  • 0

#8359 Kurzy Napisany 19 kwietnia 2015 - 21:56

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

olo osobna podstawowa rzecz :yao: chyba dla janusza. gracz swój tivik wybiera dopieszczony aby kolorki, odświerzanie to i tamto. (Poczytaj temat o telewizorach)
i telewizor taki to nie paść za tysiaka więc przestań bezczelnie kłamać.
Nigdy też nie pisałem, że na pc gram na kanapie. Żaden szanujący się pececiarz tak nie robi. przed telewizorem się gra w gierki telewizyjne :yao:

No tak, rywalizacja na rynku TV jest przez graczy bo inni kupują za 999zl :tak:

Chcesz czy nie TV to podstawowa rzecz i jak bardzo nie chciałbys byc Januszem co pokazujesz od dawna swoimi poglądami zmyślonymi, jestes nim :( Pewnie tv ostro cały dzien po robocie jak wszyscy wrócą leci ale spoko, telewizor dla Januszy a nie dla elity otakona :hihi:

Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 19 kwietnia 2015 - 21:58

  • 0

#8360 Otacon Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:02

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

kłamiesz. u mnie tv mało leci także przestań perdolić i się dalej pogrążać.

A tv to podstawowa rzecz i centrum domowego życia u ciebie na wsi


  • 0

#8361 Kurzy Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:07

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

kłamiesz. u mnie tv mało leci także przestań perdolić i się dalej pogrążać.
A tv to podstawowa rzecz i centrum domowego życia u ciebie na wsi

Czyli jednak masz TV :olo: No dziwne, nie jest podstawowa rzeczą w domu ale jednak nawet przeciwnik Otakon ma, zabawne, juz nie bulwersuj sie tak Otakon i przestań z ta wsią :hihi:

Największe buraki to Ci którzy właśnie wytykają palcami innych ze sa wsiokami :clown:
  • 0

#8362 Danteusz Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Kurzy zaorał Otacona :olo:
  • 0

#8363 Otacon Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:15

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

zarzucasz mi, że "Pewnie tv ostro cały dzien po robocie jak wszyscy wrócą leci" co jest kłamstwem. Napiszę ci jeszcze raz, może tym razem zrozumiesz co czytasz: mało oglądam TV. a, że mam, każdy ma, nawet bezdomni. 

Jak pisałeś w twoich stronach telewizor w domu bardzo ważna rzecz na co odpisałem, że gracz nie zadowala się jakimś podstawowym modelem x2 za tvdo ceny kąsoli trzeba doliczyć 

 

edit.

zaorał ale chyba sobie za domem pole pod cebule :olo:


Ten post był edytowany przez Otacon dnia: 19 kwietnia 2015 - 22:17

  • 0

#8364 torq314 Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:23

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:

a hellmans dostał warna za link do pirata? nie życzę sobie tego na forum


tak.

@kurzy, otacon, idzcie gdzieś na piwo razem albo chociaż zróbcie sobie przerwę do jutra.
  • 1

#8365 Juras Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:30

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Jeszcze jeden należy się za "odświerzanie". :cf:

 

Komputerek taki wszechstronny i mu nie podkreślił? :lol:


  • 0

#8366 nole Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:30

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 729 Postów:

Pcfagi nam tu usilnie przedstawiają rzeczywistość w różowych barwach: przepotężna moc, wszystko śmiga, a jakieś problemy to tylko jednostkowe przypadki...

...a tymczasem kolejna duża premiera - Mortal Kombat X. No to lecim:

1. Niesamowite "overthetop" wydarzenia mają miejsce w Story Mode, ale niestety pecetowcy muszą uwierzyć na słowo, bo przez jakieś fatalne ustawienia gammy praktycznie nic na ekranie w tym trybie nie widać! :olo: 

DigitalFoundry:
"The main story cut-scenes and real-time QTE segments of the game suffer from an erroneous gamma set-up on PC that crushes dark details and all information contained in shadows. This makes night-time scenes practically unwatchable, spoiling many of the game's excellently choreographed fight sequences."

2. Wszystkie X-reje i Fatale "capped" na 30 klatek. Tak więc konsolowa decyzja artystyczna pozostaje utrzymana w mocy. :hihi: 

3. Ed Boon dziękuje na Twitterze konsolowej braci za miliony rozegranych gier online, ba nawet wymienia mobile, bo jest też siakaś gierka na telefoniki, a o master race ani słowa. Zdaje się, że są jakieś problemy z multi na pc, w każdym razie wygląda mniej więcej tak:

 

tumbleweed.gif

4. Z grą na Steamie również są jakieś problemy, bo dają rekompensaty w postaci monet wszystkim odpalającym grę:

IGN:
"PC players will be given 10,000 Krypt Koins redeemed automatically the next time they start up the game to make up for some of Mortal Kombat X's reported issues on Steam."

Także podsumowując (za DF):

"...right now the PS4 game is the best way to take the fight to Shinnok in this new Mortal Kombat."

Master Race My Ass  :reggie:


  • 2

#8367 Kurzy Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:32

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Ja ju kończę ta sprzeczkę bo niedziela, jutro do pracy a tu musze z plebsem sie siłować.
  • 0

#8368 Stan Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:36

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

MKX to mordobicie, jest to rzecz typowo konsolowa. Z tym nie ma co dyskutować. A cap 30 klatek to debilizm. 


  • 0

#8369 Aleks Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:38

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

też nie rozumiem tej blokady na 30 fps, przecież tym tylko wkurwią graczy, a konsolowcy i tak mają to gdzieś jak to tam chodzi na PC.


  • 0

#8370 Otacon Napisany 19 kwietnia 2015 - 22:40

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
O co te halo przecież bijatyki jak i wyścigi nikogo :yao:
  • 0



Inne z tagami: