Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ori and the Blind Forest

PC X360 XONE

75 odpowiedzi na ten temat

#61 Marbel Napisany 20 sierpień 2016 - 19:40

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 7681 Postów:
Ja kolejny raz kupował nie będę, jednak kod powinien działać... Bo czemu nie? Nie ma racjonalizacji a jeśli nawet przełączasz się na region USA i wbijasz kodzik. Btw... Sam kod można popchnąć dalej i się odzyska część kasy.
  • 0

#62 Tawotnica Napisany 21 sierpień 2016 - 10:43

Tawotnica

Samus Aran

• Reformatorzy
  • 9923 Postów:

a skąd kupujecie? Na videogamesplus z przesyłką do PL wychodzi jakieś 110zł, z tym że paczka idzie do 28 dni:

https://www.videogam...oducts_id=23976

• 0

#63 Inuki Napisany 21 sierpień 2016 - 11:50

Inuki

Viewtiful Joe

• Forumowicze
  • 1099 Postów:

a skąd kupujecie? Na videogamesplus z przesyłką do PL wychodzi jakieś 110zł, z tym że paczka idzie do 28 dni:

https://www.videogam...oducts_id=23976

Wyszło mi 112zł w przybliżeniu. W sumie to całkiem ciekawa oferta. Pod uwagę braliśmy głównie tą aukcję:

http://www.ebay.com/...TEAAOSwGXtXgWP6

Na innych aukcjach, albo nie chcą wysyłać do Polski, albo mają pojedyncze sztuki. Na chwilę obecną jest w sumie 6 chętnych osób, więc już koszty są niższe. Jednak teraz, to się zastanawiam, czy ma sens kupowanie tego na spółkę, bo przy większej paczce jest spora szansa, że doliczą jeszcze cło. I wtedy z cebuli nici :-P Kupowanie na eBayu w pojedynkę się nie kalkuluje, ale ta oferta videogamesplus jest już do przełknięcia. Będzie trzeba pomyśleć.

Co do kodu, to działa ponoć tylko na kontach USA. Nie wiem czy przełączenie się na ten region pomoże. Nigdy nie wbijałem nic na konto zagraniczne. 

• 0

#64 Tawotnica Napisany 21 sierpień 2016 - 21:14

Tawotnica

Samus Aran

• Reformatorzy
  • 9923 Postów:

Jak z ebaya to ja się nie pisze. Global shipping program to jeden wielki przekręt, bo przesyłka idzie najpierw do UK i stamtąd pośrednik wysyła dopiero do końcowego odbiorcy. Przy ewentualnych zwrotach to jest jakiś dramat, dodatkowo istnieje ryzyko, że dwa razy naliczy się cło i podatek. Wyguglaj sobie opinie o Pitney Bowes albo przejrzyj na reddicie doświadczenia klientów z zamawianiem u sprzedawców, biorących udział w GSP.

videogamesplus to sprawdzony sklep, wiele razy od nich brałem gierki na 3DSa z US i nigdy nie miałem problemów. Ebay w tej chwili to loteria. 

• 0

#65 gruby Napisany 29 sierpień 2017 - 09:38

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4416 Postów:

Wczoraj miałem kolejną sesję z Ori i caly czas jestem zauroczony. Nie dość, że gierka jest przepiękna, z nietuzinkowym settingiem, to dopracowanie poziomów i mechanika stoją na mega, mega wysokim poziomie. Ostatnio tak dobrze pykało mi się w Donkeya na Wii - responsywność i design poziomów pozwala na fantastyczne zabawy mechaniką. Nałożenie na świetną platformówkę elementów metroidvanii to strzał w dziesiątkę, kolejne usprawnienia fajne i zaskakujące - jak cały system z odbijaniem projectaili. No i gierka ma świetny, zgrabnie narastający poziom trudności.  Szczerze powiem, że nie spodziewałem się tak dobrej platformówki spod ręki innej niż Nintendo.

Dla Ori porzuciłem chwilowo Wiedźmaka 3, a to świadczy chyba najlepiej o jakości tej gry. Jestem po megaintensywnym chapterze w drzewie i aż się zgrzalem podczas końcówki. Czy typki odpowiedzialne za tę grę zrobili coś jeszcze? Bo jestem ich najnowszym psychofanem.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 29 sierpień 2017 - 09:38

• 2

#66 bartezoo Napisany 29 sierpień 2017 - 10:13

bartezoo

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1802 Postów:

Nie, ale robią dwójkę na którą również jestem niesamowcie nagrzany. 

• 0

#67 Mateo Napisany 29 sierpień 2017 - 13:14

Mateo

Master Chief

• Forumowicze
  • 2672 Postów:
Greg, priv. :)
  • 0

#68 gruby Napisany 31 sierpień 2017 - 10:52

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4416 Postów:
Ok dotarłem do pierwszej zamulajacej części- muszę nosić spowalniające kryształy i biegać po ścianach. Bardzo słaby poziom mam nadzieje ze ten fragment jest krótki bo aż rzuciłem gierkę w kąt i wróciłem do gracefull explosion. Ori jest doskonale w szybkich, dynamicznych platformowkowych planszach, nie wiem kto wpadł na pomysł żeby nagle wprowadzić tę nudziarską mechanikę.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 31 sierpień 2017 - 10:54

• 0

#69 Greg Napisany 31 sierpień 2017 - 23:30

Greg

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 22241 Postów:
Jak ktoś chce jeszcze Ori w pudle to dziś ostatnia szansa. W sensie w piątek. Przypominam, że wyszła tylko w Stanach, kosztuje 20 dolców plus tax co daje około 85 zł za używaną w idealnym stanie (nówki nie do dostania w gamestopie). Oprócz gry jest soundtrack na cd
  • 0

#70 Mateo Napisany 01 wrzesień 2017 - 14:48

Mateo

Master Chief

• Forumowicze
  • 2672 Postów:

Dobry chłop z Ciebie. Oczekuje na tę gre, jak na Świąteczną gwiazdkę. :zakochany: ps. W końcu Xbox nie będzie sie kurzył.. :olo:

• 0

#71 Tynio Napisany 01 wrzesień 2017 - 14:59

Tynio

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2132 Postów:

Widzę, że zapoczątkowałem modę na wersję pudełkową :)

• 0

#72 Mateo Napisany 01 wrzesień 2017 - 15:03

Mateo

Master Chief

• Forumowicze
  • 2672 Postów:
Mam nadzieje, że nigdy nie przestaną ukazywać sie wersje pudełkowe na 'konsolach'. :)
  • 0

#73 Greg Napisany 01 wrzesień 2017 - 16:07

Greg

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 22241 Postów:
Tylko cyfra. Pudełka są dla zwierząt
  • 0

#74 Mateo Napisany 01 wrzesień 2017 - 17:33

Mateo

Master Chief

• Forumowicze
  • 2672 Postów:
Cyfra tak czy siak zabije wersje pudełkowe, ale to pewnie za X lat.. ;)
  • 0

#75 Woroq Napisany 01 wrzesień 2017 - 21:14

Woroq

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2139 Postów:

Widzę, że zapoczątkowałem modę na wersję pudełkową :)

:clown:
  • 0

#76 Tynio Napisany 01 wrzesień 2017 - 21:22

Tynio

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2132 Postów:

Cyfra tak czy siak zabije wersje pudełkowe, ale to pewnie za X lat.. ;)

Niestety zbliża się to nieubłaganie i następna generacja może całkiem inaczej wyglądać niż było to wcześniej.
  • 0

Dodaj odpowiedź

Inne z tagami: