Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gunman Clive 2

Hoerberg Productions eShop 3DS

  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
32 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 09 czerwca 2014 - 18:32

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

 

Nintendo zupdatowało swój kanał youtube o tonę trailerów z eShopu. M.in. można znaleźć tam właśnie ten. Druga część sympatycznej platformwóki za 8zł.

 

 


  • 0

#2 lukaszSA Napisany 09 czerwca 2014 - 19:06

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

O. Dobrze wiedzieć, że mały developer może odnieść aż tak duży sukces w eShoopie


  • 0

#3 erzetPL Napisany 09 czerwca 2014 - 19:25

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Jedynka jest bardzo sympatyczna. Bardzo spodobał mi się jej design. Dwójkę też pewnie sprawdzę. :tak:


  • 0

#4 Kaxi Napisany 09 czerwca 2014 - 22:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Wygląda sympatycznie i w dobrej cenie kupię dla kaczek :)


  • 0

#5 erzetPL Napisany 09 czerwca 2014 - 22:40

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Nie wiadomo, czy w dobrej cenie. W sumie po sukcesie "jedynki" mogła im woda sodowa do głowy uderzyć. :olo:

 

Ja jedynki jeszcze nie skończyłem, ale jak za niedługo ma być dwójka, to za niedługo to zrobię. Będzie moim priorytetem. 


  • 0

#6 Pious Napisany 09 czerwca 2014 - 23:09

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Za dyszkę chętnie znowu wezmę. Spoko gierka.


  • 0

#7 BigJoe Napisany 10 czerwca 2014 - 15:20

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

Jedynka jest świetna, więc z dwójką pewnie będzie podobnie.Co do ceny to po tym co zobaczyłem na trailerze sądzę że będzie ona oscylowała w granicach 30zł.


Ten post był edytowany przez BigJoe dnia: 10 czerwca 2014 - 15:23

  • 0

#8 erzetPL Napisany 20 sierpnia 2014 - 16:46

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Wiadomo już coś więcej o grze? Z chęcią już bym sobie pograł, bo ostatnio skończyłem wreszcie "jedynkę". :)


  • 0

#9 BigJoe Napisany 21 sierpnia 2014 - 22:48

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

Ile ci zajęło przejście jedynki?


  • 0

#10 erzetPL Napisany 22 sierpnia 2014 - 13:21

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

Niecałe 3 godziny. :)


  • 0

#11 BigJoe Napisany 22 sierpnia 2014 - 13:36

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

Na jakim poziomie?


  • 0

#12 Tawotnica Napisany 20 stycznia 2015 - 23:58

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Następna podbitka:

US version has also passed lotcheck! It will release in booth regions next week on the 29th

co do ceny to o ile dobrze pamiętam Bertil na gafie pisał o 3€
  • 0

#13 lukaszSA Napisany 21 stycznia 2015 - 00:18

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Biorę


  • 0

#14 Kaxi Napisany 21 stycznia 2015 - 09:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Propsuję.


  • 0

#15 Tawotnica Napisany 30 stycznia 2015 - 15:22

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Gracie? Jeżeli nie, to zagrajcie, bo Gunman Clive 2 miażdży jedynkę pomysłowością.

qwRkDrN.jpg

Cv7zx16.jpg

6qQm2d3.jpg

No i jak to wygląda z 3D! :gusta:

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 30 stycznia 2015 - 15:22

  • 2

#16 lukaszSA Napisany 30 stycznia 2015 - 15:25

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Jest też trudniejszy, albo coś mi się myli


  • 0

#17 Tawotnica Napisany 30 stycznia 2015 - 16:44

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Nie wiem, chyba nie. Pierwsze przejście półtorej godzinki mi zajęło bez większych przestojów. Jedynie w poziomie z Pandą parę razy więcej zginąłem no i na szefkach oczywiście zanim się patternów nauczyłem:

l1EzCkN.jpg
  • 0

#18 Spuczan Napisany 09 marca 2015 - 21:13

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Gracie? Jeżeli nie, to zagrajcie, bo Gunman Clive 2 miażdży jedynkę pomysłowością.
 

Grałem i przeszedłem. To był bardzo dobry zakup.

 

Mi pierwsze przejście zajęło 1:37. Zaciąłem się w dwóch miejscach. Chociaż może raczej powinienem napisać, że zatrzymałem się na dłużej. Pierwsze to plansza gdzie skaczemy po tym przesuwającym się "wężu" a drugie to ostatni boss (mało brakowało a ta pieprzona kaczka na końcu posłała by mnie do piachu. Więcej czasu spędziłem też w misjach z lataniem i jeżdżeniem na koniu. Trzeba się było nauczyć sterowania.

 

Jest też trudniejszy, albo coś mi się myli

Jest zdecydowanie łatwiejszy. Gra szybciej "nagradza" za powtarzanie danego etapu wyposażając nas w lepszą pukawkę. A z pistoletem który strzela trzema pociskami naraz większość odcinków i bossów możemy śmignąć za pierwszym razem.


  • 0

#19 Ryan Napisany 15 marca 2015 - 09:08

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dopiero zacząłem grać, ale jest trudniej niż w jedynce. Gdyby nie umiejętności, które zdobyłem w GC, to już pierwsza plansza na normalu byłaby bolesna. Sprawdziłem nawet jak się ma przejście na nowo pierwszej planszy w GC - zero obrażeń. A w GC2 kilka razy mimo wszystko wpadkę zaliczam. Tak czy owak - obie części świetne. :^^:
  • 0

#20 Spuczan Napisany 17 marca 2015 - 09:43

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

No właśnie nie jest. Jest łatwiej niż w pierwszej części a wydaje Ci się tak bo nie masz opanowanych wszystkich plansz. Przeszedłeś jedynkę trzy razy więc gra wydaje Ci się prosta. Dwójka oferuje mnóstwo różnorodnych plansz oraz często wrzuca nas na jakieś zwierzaki i pojazdy z którymi spotykasz się pierwszy raz.


  • 0

#21 Ryan Napisany 17 marca 2015 - 09:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Już za pierwszym razem przechodziłem jedynkę szybciej, niż dwójkę. Poza tym nawet jeśli (załóżmy) zginę w dwójce kilka razy mniej, niż w jedynce, to dzięki temu, że mam już dużo doświadczenia z jedynki. Walki z bossami są (póki co, przeszedłem 19 plansz z AFAIK 25) łatwiejsze, ale same plansze wymagają więcej uwagi. głównie ze względu na to, że się więcej dzieje.

To co może wpływać w GC2 na postrzeganą łatwość jest to, że poziomy są lepiej zbalansowane. Jedynka miewała absurdalnie trudne fragmenty pod koniec poziomów i generalnie nierówna była cała. Dwójka jest płynniejsza. Ale nie jest łatwiejsza.

Ten post był edytowany przez Ryan dnia: 17 marca 2015 - 09:54

  • 0

#22 Spuczan Napisany 17 marca 2015 - 10:08

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Poza tym nawet jeśli (załóżmy) zginę w dwójce kilka razy mniej, niż w jedynce, to dzięki temu, że mam już dużo doświadczenia z jedynki. 

 

Raczej zginiesz więcej razy chociaż mogę się mylić bo 115 (Gunman Clive) śmierci to dużo. Dwójka jest zdecydowanie dłuższa a doświadczenie na nic się zda w planszach których nie było w jedynce.


  • 0

#23 Ryan Napisany 17 marca 2015 - 10:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
115 śmierci to dużo, bo? Dwójka jest dłuższa według jakiej metryki? Jakie umiejętności z jedynki nie przydadzą mi się w dwójce?
  • 0

#24 Spuczan Napisany 17 marca 2015 - 10:40

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

1) Według jednostki czasu potrzebnego do przejścia gry;

2)  Źle zadałeś pytanie insynuując, że coś takiego napisałem, niepotrzebnie drążysz.

 

Jakie umiejętności z jedynki nie przydadzą mi się w dwójce?

 

 

 

Poza tym nawet jeśli (załóżmy) zginę w dwójce kilka razy mniej, niż w jedynce, to dzięki temu, że mam już dużo doświadczenia z jedynki. 

 

Dwójka jest zdecydowanie dłuższa a doświadczenie na nic się zda w planszach których nie było w jedynce.

 

 


  • 0

#25 Ryan Napisany 17 marca 2015 - 11:07

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Żadnych plansz z dwójki nie było w jedynce. Więc twierdzisz, że żadne doświadczenie z jedynki nie przyda się. To bezsensowne, do tego piję. Dla mnie każde posiedzenie z grą (bo gram na kiblu albo w zbiorkomie) to ponowne przyzwyczajanie się do sterowania. Im więcej w jedynkę grałem, tym łatwiej przychodziło mi sterowanie w dwójce (skok pod B miesza mi w mózgu). Samo to sprawia, że z czasu spędzonego z #1 korzystam w #2. A rzeczy tego typu jest więcej.
  • 0

#26 Spuczan Napisany 17 marca 2015 - 11:18

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Nie. Napisałem jedynie, że doświadczenie z jedynki nie przyda się w planszach których nie było w jedynce (nie ma skakania i takiego strzelania). Nadal niepotrzebnie drążysz.


  • 0

#27 Ryan Napisany 17 marca 2015 - 11:22

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Widzę, że ubodło to co napisałem w innym wątku. :clown: Nadal piszesz kompletne głupoty, bo mówimy o kontynuacji - pełniejszej grze, która buduje na mechanizmach jedynki. Znajomość tych mechanizmów jest nieoceniona w rozkminianiu dwójki, bo skupiam się tylko na nowych rzeczach, a nie na tym, co już znam, np. jak walczyć z wysuwanymi z podłogi dynksami strzelającymi w 5 stron, jak radzić sobie z kolesiami kryjącymi się za skrzynką, jak radzić sobie z ptaszkami, jak radzić sobie z fizyką w polach grawitacyjnych, itp. Znajomość planszy jest ważna, ale znajomość mechanizmów i patentów - których z jedynki przeniesiono bardzo dużo - daje na starcie boost. Jeśli twierdzisz inaczej, to piszesz bzdury.
  • 0

#28 Spuczan Napisany 17 marca 2015 - 11:25

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Nic nie ubodło. Po prostu nie rozumiesz tego co napisałem. I nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz bo nie skończyłeś jednyki i myślisz, że skoro w jedynce było to co było to w dwójce nie ma żadnych nowości.

 

Znajomość planszy jest ważna, ale znajomość mechanizmów i patentów - których z jedynki przeniesiono bardzo dużo - daje na starcie boost. J

W dwójce są nowe mechanizmy i patenty. Ale ponieważ skupiłeś się na czymś innym nie jesteś w stanie tego zrozumieć. Tak czy inaczej tracisz czas. Zrozumiesz jak przejdziesz.


  • 0

#29 Ryan Napisany 17 marca 2015 - 11:30

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

I nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz bo nie skończyłeś jednyki i myślisz, że skoro w jedynce było to co było to w dwójce nie ma żadnych nowości.

Skończyłem jedynkę. W dwójce jestem na ostatnim świecie. Jasne, że są nowości - plansze "wierzchem" przesuwane w bok i wgłąb. Ale żadna z nich nie sprawiła mi większych problemów - więcej czasu spędziłem np. na bujającym się statku (na którym ginąłem np. na motywach, które znałem z jedynki - przez nieuwagę, a nie z powodu nowości) niż na wyścigach na pandzie.
 

W dwójce są nowe mechanizmy i patenty. Ale ponieważ skupiłeś się na czymś innym nie jesteś w stanie tego zrozumieć. Tak czy inaczej tracisz czas. Zrozumiesz jak przejdziesz.

Znowu stawiasz chochoły. Piszesz o rzeczach, których nie twierdzę, zbijasz je i triumfujesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Nie pisałem, że nie ma nowych patentów. Pisałem, że przeniesiono masę patentów z jedynki, które musiałbym dodatkowo (do tych nowych) odkrywać, gdybym w jedynkę nie grał. Nawet wypisałem Ci jakie to są patenty. Pisałem, że ta wiedza przeniesiona z jedynki pomaga. Ty - dwukrotnie - napisałeś, że nie pomaga.
  • 0

#30 Spuczan Napisany 17 marca 2015 - 12:49

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Odnośnie chochołów:

 

 Więc twierdzisz, że żadne doświadczenie z jedynki nie przyda się. To bezsensowne, do tego piję. 

Nic takiego nie napisałem. Czytanie ze zrozumieniem 0 pkt.

 

Jakie umiejętności z jedynki nie przydadzą mi się w dwójce?

Nic takiego nie napisałem. Czytanie ze zrozumieniem 0 pkt.

 

 

 

I nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz bo nie skończyłeś jednyki i myślisz, że skoro w jedynce było to co było to w dwójce nie ma żadnych nowości.

Skończyłem jedynkę. W dwójce jestem na ostatnim świecie. Jasne, że są nowości - plansze "wierzchem" przesuwane w bok i wgłąb. Ale żadna z nich nie sprawiła mi większych problemów - więcej czasu spędziłem np. na bujającym się statku (na którym ginąłem np. na motywach, które znałem z jedynki - przez nieuwagę, a nie z powodu nowości) niż na wyścigach na pandzie.

Jeżeli rzeczywiście kończysz dwójkę to wszystko o czym teraz pisałeś nie ma żadnego sensu. Ponieważ na przykład leciałeś samolotem. Czyli jednak doświadczenie z jedynki nie pomogło Ci w tym miejscu.

 

 

 

W dwójce są nowe mechanizmy i patenty. Ale ponieważ skupiłeś się na czymś innym nie jesteś w stanie tego zrozumieć. Tak czy inaczej tracisz czas. Zrozumiesz jak przejdziesz.

Ty - dwukrotnie - napisałeś, że nie pomaga.

 

Nic takiego nie napisałem. Czytanie ze zrozumieniem 0 pkt.

 

Ja napisałem, że doświadczenie z jedynki nie przyda się w dwójce podczas tzw. nowości (np. panda, samolot) a nie, że w ogóle się nie przyda. Ty tego nie jesteś w stanie pojąć więc wymyślasz (" Więc twierdzisz, że żadne doświadczenie z jedynki nie przyda się"). Cały czas w swoich postach zamieszczasz coś czego ja nie napisałem i zrzucasz mi, że to ja to robię. Poziom argumentacji i logiki 0 pkt.

 

Zarzucasz mi, że mnie coś ubodło, że piszę głupoty i że triumfuje w alternatywnej rzeczywistości. Więc znowu wymyślasz lub ponownie: nie rozumiesz. Ja starałem się Ci coś wytłumaczyć a to co robisz Ty nie da się określić inaczej niż pisanie kompletnych głupot.


  • 0



Inne z tagami: