Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gunman Clive 2

Hoerberg Productions eShop 3DS

  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
32 odpowiedzi na ten temat

#31 Spuczan Napisany 20 marca 2015 - 10:06

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Duckmode w 2ce zajął mi 24:32. Padłem 27 razy. Tak jak się spodziewałem większość śmierci to niewyćwiczone nowe fragmenty rozgrywki a prym wiedzie jazda na koniu. Co dziwne dziś uruchomiałem ten stage ponownie i kolejny raz przejechałem bez straty życia.

 

Teraz przyszła pora na Ms. Johnson. Odpuściłem na razie Chieftain Boba bo walka wręcz nie wydaje mi się łatwa.

 

Gra jest naprawdę miodna. A za tą cenę to wręcz musthave do sprawdzenia. Niektóre poziomy z powodzeniem mogłyby zostać wciśnięte do gier z serii Mario. Piję tutaj szczególnie do stage'ów ze zmianą grawitacji gdzie co chwile skaczemy po suficie lub różnorakich platformach. Czekam na 3cią część! 


  • 0

#32 Ryan Napisany 20 marca 2015 - 17:50

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Więc twierdzisz, że żadne doświadczenie z jedynki nie przyda się. To bezsensowne, do tego piję.

Nic takiego nie napisałem. Czytanie ze zrozumieniem 0 pkt.


Nieco dalej:

Jeżeli rzeczywiście kończysz dwójkę to wszystko o czym teraz pisałeś nie ma żadnego sensu. Ponieważ na przykład leciałeś samolotem. Czyli jednak doświadczenie z jedynki nie pomogło Ci w tym miejscu.


Nigdzie nie napisałem, że exp z jedynki przyda mi się w każdym momencie dwójki. Napisałem natomiast, że części patentów, które znałem z jedynki nie muszę opanowywać w dwójce, bo już w nią grałem. Rozwijałem tę myśl ze dwa razy w nadziei, że przeczytasz i zrozumiesz, ale najwyraźniej nic z tego, bo w Twoim świecie albo wszystko się przydaje, albo nic. Nie ma odcieni pośrednich. Ja już nie wiem, czy jesteś złośliwy, czy faktycznie nie rozumiesz, ale wali mnie to, szczerze. Proszę, postaraj się w miarę możliwości nie odnosić już do niczego, co piszę na forum. Nie lubię marnować w taki sposób czasu.
  • 0

#33 Spuczan Napisany 21 marca 2015 - 10:38

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Forum jest do wyrażania opinii a dopóki nie obrażam nikogo mam prawo do własnego zdania. Tym bardziej jak widzę co próbujesz "tworzyć". Miotasz się jak kot i sam już nie wiesz o co Ci chodzi. Mogę Ci jeszcze zacytować parę przykładów niespójności jakie zawarłeś w tych paru postach ale i tak tego nie zrozumiesz. 

 

A jeżeli nie lubisz marnować czasu w taki sposób to po prostu tego nie rób. To twój wybór nie mój. Zawsze też możesz powiedzieć, że się znudziłeś jak to masz w zwyczaju robić kiedy kończą Ci się argumenty.


  • 0



Inne z tagami: