Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rise of the Tomb Raider

Crystal Dynamics Square Enix XONE X360 PS4 PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
668 odpowiedzi na ten temat

#661 Marbel Napisany 27 listopad 2016 - 13:04

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 8159 Postów:
Tak na XOne też kupiłem w promocji season Pass. Te dodatki trochę dziwne i ta Baba Yaga to chyba jedyny z prawdziwego zdarzenia... No ale też dziwny bo ma troche straszyć.
  • 0

#662 Nexus Napisany 07 styczeń 2017 - 22:58

Nexus

Tears In Rain

• Forumowicze
  • 6440 Postów:

Gram i kurcze ewidentnie gra chyba we wszystkim jest słabsza od poprzedniej części. Nawet graficznie jest gorzej - przynajmniej na podstawowej PS4 rozdzielczość jest wyraźnie niższa niż w poprzedniczce a miejscówki słabsze. Jakieś to niedorobione wszystko. :-(

Ten post był edytowany przez Nexus dnia: 07 styczeń 2017 - 22:58

• 1

#663 twilitekid Napisany 08 styczeń 2017 - 00:11

twilitekid

HBH

• Forumowicze
  • 6740 Postów:

Jeśli to jest słabsze od tamtej gry, która była już mocno słaba, to ten Rise musi być już crapem...

• 0

#664 Starh Napisany 16 czerwiec 2017 - 00:32

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 4738 Postów:

Taikun kup TRa, pamiętaj!

• 0

#665 Schrodinger Napisany 16 czerwiec 2017 - 00:37

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56922 Postów:
No wiem, wiem, szukam na allegro bo mnie na imprezie nakręciliście
  • 1

#666 Kurzy Napisany 16 czerwiec 2017 - 01:10

Kurzy

NIKT MNIE NIE LUBI

• Forumowicze
  • 13797 Postów:
A ja chyba wreszcie ogram Uncharted 4:p
  • 0

#667 ACZ Napisany 01 wrzesień 2017 - 22:30

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32222 Postów:

Na master rejsy wypluto demo rimejka dwójki.

Do zassania tu:

https://www.aspidetr...-demo-version-1

pssite.com:

O Tomb Raider: The Dagger of Xian pisaliśmy już jakiś czas temu. W astronomicznym skrócie, grupka fanów skupiona wokół społeczności Tomb Raidera postanowiła odświeżyć Tomb Raidera 2. Po uzyskaniu oficjalnej zgody od Crystal Dynamics, prace ruszyły i powoli odnawiano pierwszą lokację z gry - Wielki Mur. Do tej pory Nicobass (autor) publikował zrzuty i nagrania wideo prezentujące postępy w swoim projekcie. Ale wczoraj postanowił wypuścić demo na komputery.

Wersja demonstracyjna Tomb Raider: The Dagger of Xian zawiera odświeżony pierwszy poziom, który można w pełni ukończyć. Lara Croft ma podłożony głos Jennifer Milward, za muzykę odpowiada Dean Kopri, a za skrypt Alexandre Serel. Wymagania wersji demonstracyjnej nie są jakieś wygórowane:

• Windows 7 64 bit wzwyż
  • GPU z obsługą DX11
  • 4GB RAM (zalecane 8GB)
  • 6GB miejsca na dysku twardym

• 0

#668 xell Napisany 02 wrzesień 2017 - 09:11

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 16987 Postów:
Na tym poziomie się chyba zakończy. Szkoda, ale nie dziwota, że koleś nie chce w to pompować lat swego życia.
  • 0

#669 DaddyMadCaddy Napisany 07 październik 2018 - 11:58

DaddyMadCaddy

lord of the board

• Moderatorzy
  • 28707 Postów:
yUaPmU2.jpg

RcfL4VX.jpg

To jedne z moich ulubionych screenów z tej gry. Bardzo mi podeszło to, co się wtedy działo i jak się to działo. Ale zanim do tego doszło...

Do RotTR przymierzałem się dość długo. Czekałem na wersję na PS4, ale jak wyszła, to zawsze było coś innego. W końcu zagrałem jak Microsoft wrzucił ją do Game Passa. Ale jak to mam w swoim niefajnym zwyczaju gierki, które mi ostatecznie bardzo siadają zaczynam, po ok 1-2 godzinach przerywam z jakieś bliżej nieokreślonego powodu - tu akurat był, ale o tym za chwilę - a jak już wrócę, to jadę w giereczkę na non-stopie z wielką przyjemnością.

Oprócz samego początku nie pamiętam pierwszej godziny gry, czyli
Spoiler

Doszedłem do
Spoiler

i tam mi się zaczęło nudzić. To na chwilę przerwałem i przypomniałem sobie o giereczce po kilku miesiącach :olo: Włączyłem ten nudny etap i po kilkunastu minutach nagle zaczęło się coś dziać. I zostałem z tą przygodą do samego końca.

Choć przygoda sama w sobie nie jest jakaś rewelacyjna, ale też nie boli jej śledzenie. Mimo, że główny motyw średnio mnie ruszył, to przynajmniej w grobowcach nie znajdowaliśmy tłumika do pistoletu, a otwierając podwoje (udało mi się uchwycić moment podwójnych :parker: )

uqWzTAT.jpg

uczyliśmy się umiejętności, które nawet sensownie były związane z faktem, że czytamy starożytne księgi.

Choć nie po to się gra w gry z serii TR, żeby śledzić fabułę czy logiczność grobowców, prawda? Chodzi o gameplay i eksplorację i tu tkwi jeden z dwóch głównych atutów gry. Naprawdę świetnie mi się wspinało, strzelało z łuku i broni palnych do nawet wymagających przeciwników, jak ten jegomość:
Spoiler

Lepiej niż w Uncharted, choć lubię gry z tamtej serii. Tak w ogóle, historia i postacie (poza niektórymi) z Uncharted plus rozgrywka z TR i mielibyśmy "ultimate Indiana Jones experience" jak dla mnie. Tak, tak, wolę tamte postacie od Jonaha, którego trochę zepsuł mi Jedyn, ale grając w grę muszę się z nim zgodzić :cf:

Drugi as to grafika - ta gra jest naprawdę śliczna :please: Nie wiem jak inne wersje, ale w XB1X Enhanced w 4k (nawet bez HDRu) robi tu mocno. 

skKjm6b.jpg

12wbpC2.jpg

MU824AL.jpg

oTlLOzT.jpg

GP77qhn.jpg

2TGQ0cq.jpg

PfcNz19.jpg

zr3MHRR.jpg

I na koniec miły forumowy akcent:

NGCf1qC.jpg

Nie wiem jak to się robi, też bym był upuścił trochę grosiwa dla lolków z listy, którzy będą chcieli grać, a jeszcze nie mieli okazji. Warto, choć nie mesjasz, to wygląda i daję frajdę :gusta:

8.6/10 :olo:

Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 07 październik 2018 - 11:58

• 2

Inne z tagami: