Skocz do zawartości

Zdjęcie

LittleBigPlanet 3

PS3 PS4 SCE Little Big Planet

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
35 odpowiedzi na ten temat

#31 nole Napisany 31 października 2014 - 15:59

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Dostaliśmy 100% potwierdzenie:

Wszystkie zakupione wcześniej DLC do poprzednich części będą działać z LBP 3! YESSS! Oczywiście trzeba będzie je dociągać ponownie z listy pobierania, a w moim przypadku to będzie kupa roboty. :P 

Ale to jeszcze nie wszystko. Będzie można zaimportować sejwa z 1 oraz 2 i wtedy wszystko co w tamtych grach już pozdobywaliśmy mamy od razu na dzień dobry dostępne w LBP 3! :kwiatek: 

Do stworzonych przez nas leveli w poprzednich częściach też będzie od razu dostęp z glównej planety LBP3.

Naprawdę bardzo ładnie zadbali o ciągłość serii i dopieścili oddanych fanów.  :tak:

Edyta. I do tego jeszcze ci farciarze Angole dostaną taki oto extra bundelek w sklepie GAME UK  :ok:

630x.jpg


Ten post był edytowany przez nole dnia: 31 października 2014 - 16:02

  • 0

#32 michalmarek77 Napisany 31 października 2014 - 16:03

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Na ps4 tez? :cf:
  • 0

#33 nicun Napisany 07 grudnia 2014 - 21:17

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 640 Postów:

Wersja na PS3 to niedopracowany syf :(


  • 0

#34 michalmarek77 Napisany 15 stycznia 2015 - 16:53

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Jakiś czas temu skończyłem LBP3. Kampanię, co oczywiście, z małym wyjątkiem, nie jest żadnym wyczynem i nie o to w serii chodzi.

Trudno mi ocenić LBP3. Jako fan serii, tego teatrzykowego stylu i gameplay'u bawiłem sie przednio.

z trampek mnei nie wywaliło, acz nie było gorzej niż w przypadku LBP czy LBP2.

Nowe postaci to świetne urozmaicenie, choć kompletnie niewykorzystane. Ptak, pies czy Klocuch mają raptem po jednym przeznaczonym wyłącznie doń poziomie. Nie ma poziomów, w których zamiennie z nich korzystamy, w żaden sposób nie są one konkretnie wyeksponowane i są fajnym, acz ubogim tłem całości..Szkoda, czuję tu konkretne DLC. Innego wyjścia po prostu nie ma.

Podobały mi się hub-owe poziomy w danych światach - bardzo fajnei to zostało wprowadzone do gry, nie ma odczucia "niepotrzebności", tego, że wpieprzono to na siłę...

Gra, jak każda z serii, to przede wszystkim lekkie, wymagające nie tylko zręczności, śmiganie po sprytnie, wdzięcznie zrobionych poziomach. To one, nie sama mechanika grania, są istotą LBP i tym, co daje największą frajdę.

Dosłownie widać i czuć przywiązanie do najmneijszych detali, jakie włożyli nań projektanci gry. Czapki z głów. 

Po prostu nie sposób bez uśmiechu i podziwu nad pomysłowością kreatorów, śmigać po tych przepięknie zrobionych poziomach. Sam miód, i powód dla którego zawsze będę kupować każdą kolejną inkarnację serii...

Serii, która akurat w tym wydaniu nie została w całości zrobiona przez Media Molecule - kampanię stworzyli magicy z Sumo Digital, i tym razem także, niemal perfekcyjnie, im się udało...

Neistety, gra przeznaczona jest dla dzieciaków /nie oszukujmy się/ głównie, i to co dzieje się w ostatnim starciu z Bossem jest po prostu przykre...

Sam poziom trudny nie jest - to raczej ta lekko lagowa responsywnośc gry uprzykrza nam tu życie. Poziom trzeba przejśc niemal perfekcyjnie, co w przypadku niskeigo, lekkiego poziomu trudnosci wczesniej moze byc lekkim szokiem...

Był dla mego syna. No przykro mi się zrobiło, gdy malec, po przejsciu neimal całej gry, zalał się łzami, po kolejnej bezowocnej próbie zakończenia gry. Nie tak powinno się robic gry - albo poziom trudności rosnie stiopniowo, albo wcale. Gra dla dzieciaka w której całośc można przejść niemal na wdechu, a końcówka, po części przez samą mechanikę, jest aż taką ścianą nie do przeskoczenia ? Nie tędy droga...

Powyższe to oczywiście żaden problem dla starych pierników, ale miejcie to uwadze jakby ktoś chciał dać grać dziecku...

Inna sprawa, że przez mój głupi wybór, nie byłem w stanei w pełni delektować się giereczką...

Kupiłem za 30$ kod na amerykanskiego digitala, i co bylo do przewidzenia, tona moich dodatkow z gra nie dziala...

Damn. 

Dla mozliwosci zabawy z nimi na PS4, LBP3, jest dobra wymowka by gre kupic...

A o levelach spolecznosci pisac nie bede , bo wiadomo, ze wiele z nich ocier sie o geniusz, i zycia moze braknac, gdy ktos sie w nich lubuje i czerpie frajde z grania.

 

Ocenic gry nie potrafie, mam mieszane uczucia. Bawiłem sie /i w sumei nadal bawie/ okej, acz bez DLC sporo frajdy mi ucieklo. Łzy syna tez zrobiły swoje - mały neispecjalnei ma ochote gre ogladac, nie mowiac o graniu...No szkoda, szkoda...

Zobaczymy czy sie przekona ponownie jak kupie wersje PL i poinstaluje te jego ulubione dodatki.


Ten post był edytowany przez michalmarek77 dnia: 15 stycznia 2015 - 16:55

  • 2

#35 michal9631 Napisany 15 stycznia 2015 - 20:28

michal9631

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:

Ja raczej łyknę trzecią część i to, mimo wszystko, będzie raczej wersja na PS3.


  • 0

#36 michalmarek77 Napisany 15 stycznia 2015 - 20:37

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Niczego nie stracisz. Ta gra na PS4 wręcz krzyczy "jestem peestrójkową grą". Co, oczywiście, w żaden sposób jej nie ujmuje bo ta gra zachwyca przede wszystkim designem. Grafa w niej od zawsze, juz na PS3, byla swietna. Pewnie wrzucę jakieś fotki z LBP3 jutro do wiadomego tematu...


  • 0



Inne z tagami: