Skocz do zawartości

Zdjęcie

Shin Megami Tensei IV

Atlus 3DS eShop

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
71 odpowiedzi na ten temat

#61 Kradziej Napisany 20 grudnia 2014 - 23:22

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Jako, że nie grałem przez ponad miesiąc, to dzisiaj w pociągu zacząłem zabawę od nowa. I utwierdziłem się w przekonaniu, że samiuteńki początek - te pierwsze kilka questów w Naraku - jest po prostu beznadziejny. Umrzeć jest super łatwo, a rozmowy z demonami nie mają sensu. Koszmar. Ja już raz miałem to za sobą, a i tak trochę frustracji mnie spotkało :/

No, ale jak już przypomniałem sobie, co i jak, to idzie płynniutko, właśnie szukam Navarre i jest fajnie, podczas przerwy świąteczno-noworocznej gra pęknie :)
  • 0

#62 Kaxi Napisany 19 stycznia 2015 - 11:45

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Będzie w promocyji.

 

http://www.gonintend...-earth-and-more


  • 0

#63 Tawotnica Napisany 16 lutego 2015 - 12:54

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Znowu będzie w promocji:

Shin Megami Tensei IV (ATLUS) - €12.99/£11.69 (Ends February 26, regular price €19.99/£17.99)


  • 0

#64 burnstein Napisany 16 lutego 2015 - 13:24

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Jako, że nie grałem przez ponad miesiąc, to dzisiaj w pociągu zacząłem zabawę od nowa. I utwierdziłem się w przekonaniu, że samiuteńki początek - te pierwsze kilka questów w Naraku - jest po prostu beznadziejny. Umrzeć jest super łatwo, a rozmowy z demonami nie mają sensu. Koszmar. Ja już raz miałem to za sobą, a i tak trochę frustracji mnie spotkało :/

No, ale jak już przypomniałem sobie, co i jak, to idzie płynniutko, właśnie szukam Navarre i jest fajnie, podczas przerwy świąteczno-noworocznej gra pęknie :)

I jak, pękła gra czy ty?


  • 0

#65 Schrodinger Napisany 16 lutego 2015 - 13:30

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
gierka wyraźnie chce żebym ją kupił skoro ciągle w tej promocji :olo:
  • 0

#66 SennseJ Napisany 16 lutego 2015 - 13:36

SennseJ

    Mega Man

  • Forumowicze
  • 136 Postów:

Jak chce coś kupić to promocje beznadziejne. Jak mam w co grać to wtedy dają i wszystko leci do kupki zaległości do ogrania bo albo nie pamiętam, albo premiera jakaś nowa. Muszę się oduczyć kupować na zapas :/ Ale mam nadzieję, że o następnej promocji też przypomnicie :P

 

To jest chyba dobra część na początek nie? Bo wszystkie gry z tego uniwersum czyli i SMT i Persony nie są powiązane ze sobą. Dobrze kojarzę?


  • 0

#67 Tawotnica Napisany 16 lutego 2015 - 13:39

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Dobrze kojarzysz, można bez obaw zaczynać od SMTIV. 


  • 0

#68 Kradziej Napisany 17 lutego 2015 - 11:48

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:


Jako, że nie grałem przez ponad miesiąc, to dzisiaj w pociągu zacząłem zabawę od nowa. I utwierdziłem się w przekonaniu, że samiuteńki początek - te pierwsze kilka questów w Naraku - jest po prostu beznadziejny. Umrzeć jest super łatwo, a rozmowy z demonami nie mają sensu. Koszmar. Ja już raz miałem to za sobą, a i tak trochę frustracji mnie spotkało :/

No, ale jak już przypomniałem sobie, co i jak, to idzie płynniutko, właśnie szukam Navarre i jest fajnie, podczas przerwy świąteczno-noworocznej gra pęknie :)

I jak, pękła gra czy ty?


Zdecydowanie ja. Po tamtym poście jeszcze pograłem drugie tyle i nawet zacząłem czaić jak się tym bawić itd, ale jakoś woli żeby pchać dalej nie ma. Ostatnio grałem jakoś 3 stycznia :(
  • 0

#69 Tawotnica Napisany 23 marca 2015 - 11:17

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
i gierka znowu w przecenie od czwartku:

Shin Megami Tensei IV (Atlus) - €9.99/£8.99 (Ends April 9, regular price €19.99/£17.99)


  • 0

#70 nole Napisany 27 lipca 2015 - 21:35

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Atlus poinformował, że sprzedało się 600 tysięcy sztuk gry na świecie. Wynik zacny, ale z tego co widzę powyżej to dzięki ciągłym promocjom.  :cf:


  • 1

#71 Starh Napisany 27 lipca 2015 - 22:51

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Wiadomo już czy Devil 2 wyjdzie w EU?


  • 0

#72 Tawotnica Napisany 28 lipca 2015 - 02:49

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Wiadomo już czy Devil 2 wyjdzie w EU?

 

30. października, published by NISA. 


  • 0



Inne z tagami: