Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tenchu


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
372 odpowiedzi na ten temat

#31 phsx Napisany 02 maja 2007 - 08:53

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Szkoda ze bedziemy tworzyli postac, ja Rikimaru i spolke zawsze lubilem. A co-op, no niewiem, wprawdzie w SC bylo to dobrze zrobione, a jesli bedzie dobry system walki, mozna zorganizowac jakis DM. Juz to sobie wyobrazam pojedynek 1vs1 w malej planszy, z ciemnymi miejscami i dachami gdzie mozna sie przyczaic i obserwowac wroga :D
  • 0

#32 Kleksandra Napisany 02 maja 2007 - 10:05

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

ja Rikimaru i spolke zawsze lubilem.

Ja również ale prawdę pisząc jakoś to przeżyję :D
Trailer mi się podobał, ino modele postaci jakieś takie strasznie plastikowe, mam nadzieję, że to ulegnie zmianie, choć ogólnie rzecz biorąc Tenchu nigdy nie zabijało super grafiką, za to miało świetny gameplay (no może poza Fatal Shadows XD), a ten IMO liczy się najbardziej :)
Jedną z nowości jest kupowanie przedmiotów, fajny patent, bo ich zdobywanie nie ogranicza się już tylko do przeszukiwania ciał. Poza tym podoba mi się pomysł z tym, że przeciwicy są wrażliwi na zapachy, czy słyszą wyjmowanie broni. Kolejna fajna sprawa to zabijanie przez papierowe ściany :ninjadance:
Szykuje się świetna zabawa, tylko why na "frisiksti"? :cry:
Aha... Co z fabułą... :niepewny:
  • 0

#33 Kyo Napisany 02 maja 2007 - 10:11

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Tak powinny wyglądać Tenchu na PS2. Jak na X360 ta gra wygląda po prostu tragicznie :? . Animacja też do bani. Muzykę pewnie nie skomponowował Noriyuki Asakura od pierwszych trzech części (słychać to w tym preview i trailer'ach).

Natomiast podobają mi się pokazane w tym preview miejscówki, które wydają się nieźle zaprojektowane i duże (dlaczego tak nie było z Tenchu na PS2 :? ? ). Customize'owanie to spoko motyw. System wydaje się trochę lepszy, bardziej rozbudowany, ale tak skradanie się w Tenchu powinno wyglądać już dawno temu.

Ogółem - pewnie będzie to drugie z kolei (po Kurenai), żałosne Tenchu. Ech, ale i tak bardzo chcę w to Tenchu Z zagrać....

EDIT:

Aha... Co z fabułą...


Mówią, że jest szczątkowa. Ale to dobrze, przynajmniej goście z K2 zaoszczędzą nam żenady, jaką zaserwowali w przypadku Tenchu 3 i Fatal Shadows (choć to w dużym stopniu była wina beznadziejnego tłumaczenia, obecnego już zresztą od pierwszej części, w którym fragmenty scenariusza momentami kompletnie zmieniono albo po prostu wycięto O_o ).
  • 0

#34 Kleksandra Napisany 02 maja 2007 - 10:15

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Ogółem - pewnie będzie to drugie z kolei (po Kurenai), żałosne Tenchu. Ech, ale i tak bardzo chcę w to Tenchu Z zagrać....

Może nie będzie aż tak tragicznie, w sumie nowe patenty powinny wnieść powiew świeżości. W sumie to właśne one zawsze były najmocniejszą chyba stroną serii.

System wydaje się trochę lepszy, bardziej rozbudowany, ale tak już w Tenchu powinno wyglądać dawno temu.

O, sam widzisz :)
  • 0

#35 Kyo Napisany 02 maja 2007 - 10:30

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Może nie będzie aż tak tragicznie, w sumie nowe patenty powinny wnieść powiew świeżości. W sumie to właśne one zawsze były najmocniejszą chyba stroną serii.


Może rzeczywiście tragicznie nie będzie, ale nie spodziewam się większych ocen niż 6/10, 7/10 ... Natomiast jakby gra dostała jakimś cudem wyższe notowania, to cóż, trzeba będzie od razu po jej wydaniu kupić X360 :^^: .
  • 0

#36 phsx Napisany 02 maja 2007 - 10:47

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja tam do FF nie ciagne, bo nie bede sobie psul wizerunku serii, tym gniotem, (chociaz w opinii niektorych gra nie byla taka zla). Zobaczymy jak to bedzie, ale 'have faith' jesli bedzie chociaz taka jak T3 - to juz bedzie COS. :) Juz nawet brak fabuly przeboleja byle naprawde odj***ali motywy skradankowe.
  • 0

#37 baudolino Napisany 02 maja 2007 - 10:57

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
ludzie, porzućcie wszelką nadzieję - od tej gry [Tenchu Z] na kilometr trąci crapowatością.
  • 0

#38 Scorpio Napisany 02 maja 2007 - 12:06

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Tak powinny wyglądać Tenchu na PS2

Na początku myślałem, że to właśnie na PS2 jest ... :P

A co oznaczo to Z ktoś wie w ogóle?
  • 0

#39 Kleksandra Napisany 02 maja 2007 - 12:23

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

A co oznaczo to Z ktoś wie w ogóle?

Zcrapowany? :o

ludzie, porzućcie wszelką nadzieję - od tej gry [Tenchu Z] na kilometr trąci crapowatością.

Nawet jeśli... To i tak wychodzi na 360 więc raczej w nią nie zagram XD
  • 0

#40 Shinigami Napisany 02 maja 2007 - 13:08

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

A co-op, no niewiem, wprawdzie w SC bylo to dobrze zrobione, a jesli bedzie dobry system walki, mozna zorganizowac jakis DM. Juz to sobie wyobrazam pojedynek 1vs1 w malej planszy, z ciemnymi miejscami i dachami gdzie mozna sie przyczaic i obserwowac wroga :D

To wszystko już było w T3 i prezentowało się bardzo dobrze :) Było tam tylko 6 aren, a spędziłem w trybie coop i versus naprawdę duuuuużo czasu :)

Ja również ale prawdę pisząc jakoś to przeżyję
Trailer mi się podobał, ino modele postaci jakieś takie strasznie plastikowe, mam nadzieję, że to ulegnie zmianie, choć ogólnie rzecz biorąc Tenchu nigdy nie zabijało super grafiką, za to miało świetny gameplay (no może poza Fatal Shadows XD), a ten IMO liczy się najbardziej
Jedną z nowości jest kupowanie przedmiotów, fajny patent, bo ich zdobywanie nie ogranicza się już tylko do przeszukiwania ciał. Poza tym podoba mi się pomysł z tym, że przeciwicy są wrażliwi na zapachy, czy słyszą wyjmowanie broni. Kolejna fajna sprawa to zabijanie przez papierowe ściany
Szykuje się świetna zabawa, tylko why na "frisiksti"?

Moje odczucia są takie same ;) Postaci troche plastikowe i jakby się deczko ślizgały, ale po pewnym czasie już nie zwraca się na to aż tak postaci.

Strasznie fajnie zapowiada się edytor postaci, rzeczywiście dostaniemy coś fajnego, a nie badziew z jakim mamy styczność w wielu mordoklepkach...

Mówią, że jest szczątkowa. Ale to dobrze, przynajmniej goście z K2 zaoszczędzą nam żenady, jaką zaserwowali w przypadku Tenchu 3

Tu się z Tobą nie zgodze, bo IMO fabuła Tenchu 3 była niczego sobie :) Może czasami za bardzo podobna do tej z jedynki, ale była całkiem fajna.

A co oznaczo to Z ktoś wie w ogóle?

Have no idea. Ten tytuł jest jakiś taki... dziwny. Już wolałem ten poprzedni, choć nie pamiętam jak to było XD
  • 0

#41 Scorpio Napisany 02 maja 2007 - 13:29

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Mam teorię ... która może nie być najlepsze, ale zawsze :P Może Z jak w DragonBall Z ... że niby taka hiper w porównaniu do poprzednich? :D
  • 0

#42 Shinigami Napisany 02 maja 2007 - 13:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Mam teorię ... która może nie być najlepsze, ale zawsze :P Może Z jak w DragonBall Z ... że niby taka hiper w porównaniu do poprzednich? :D

A może Z jak w Gundam Z? Co analogicznie prowadzić będzie do Tenchu ZZ? :P
  • 0

#43 Kyo Napisany 02 maja 2007 - 13:54

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Tu się z Tobą nie zgodze, bo IMO fabuła Tenchu 3 była niczego sobie Może czasami za bardzo podobna do tej z jedynki, ale była całkiem fajna.


Ja nie dostrzegam żadnych znacznych podobieństw między fabułą jedynki i trójki, może poza misją "Punish the Evil Merchant" i kilkoma innymi pierdółkami, które mają służyć jako fanserwis.

Zaś co się tyczy fabuły trójki - Jak na mój gust była zbyt umagiczniona i taka... nijaka :cojest:.

Jakieś z d**y wyjęte magiczne-techniki-nindzia - motyw z Cieniem Rikimaru był lipnie poprowadzony i kompletnie niepotrzebny, ale patent z Dohjutsu - uber-fakin-ninja-magic-technique mieszczącym się ... w rozciętym (ale jak się później okazuje, wcale nie rozciętym :trup: ) oku Riki'ego mnie już konkretnie rozwalił. Co za bzdura. Jeszcze te teksty Tatsu, kiedy Rikimaru pada podczas walki z Tenrai'em "Use the force/dohjutsu, Rikimaru!" :trup: . O właśnie, sam powrót Tatsu, choć przyznam, że się nieźle zaskoczyłem, tak później wydał mi się równie bezsensowny - pozabijajmy wszystkich, a później ich ożywimy, zupełnie jak w Dragon Ball'u. To po kiego te dramatyczne sceny ich śmierci (to się w sumie tyczy też Riki'ego) w poprzednich częściach :? ? Już wolę nawet nie drążyć o tym, że Siostrzane Dzwoneczki okazały się jakimś magicznym artefaktem ( :rower: ), czy że Onikage z chłodnego, żądnego krwi drania, zmienił się w totalnego pajaca :trup: . Można by jeszcze długo wymieniać. Hehe, ja bym napisał lepszy scenariusz :P .


Fabuła w Fatal Shadows była IMO lepsza. Nie była żenująca. Po prostu była do d**y :pijak: ...

To wszystko już było w T3 i prezentowało się bardzo dobrze Było tam tylko 6 aren, a spędziłem w trybie coop i versus naprawdę duuuuużo czasu


Ja też, choć niektóre plansze były kiepściutko zaprojektowane. Najfajniejsza była chyba ta, w której (w Co-op'ie) musieliśmy przeprowadzić księcia Gohdę. Szkoda, że żadnego jej odpowiednika (była to też jedyna misja rozgrywająca się za dnia) nie było w Story Mode...
Ogółem to co mnie najbardziej zawiodło w Tenchu 3, to bardzo mała ilość okropnie liniowych (choć długich) plansz... Ponadto uważam, że powinni byli wydać T3 na PS2 w takiej formie, jak na X-Box'a.... Ale o tym już chyba pisałem :hmmm: ...
  • 0

#44 Shinigami Napisany 02 maja 2007 - 15:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
W większości się z Tobą nie zgadzam, ale szanuje to, że masz swoje zdanie ;)

Obejrzałem właśnie drugi raz rewiev z GT. Rzuciły mi się w oczy dwie rzeczy (co prawda zauważyłem to już za pierwszym razem, ale o tym zapomniałem XD), mianowicie: wskaźniki rodem ze Splinter Cella, czyli hałas i widoczność. Moim zdaniem bardzo dobry patent :) Natomiast druga rzecz kompletnie mi się nie spodobała. Fajnie, że strażnicy reagują teraz choćby na dźwięk wyciągania miecza, ale dlaczego są aż tak ślepi, że nie widzą ninjasa przechodzącego obok nich?! To zdecydowanie trzeba poprawić.
  • 0

#45 Lady Luck Napisany 02 maja 2007 - 17:32

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Fabuła w Fatal Shadows była IMO lepsza. Nie była żenująca. Po prostu była do d**y ...


:lol: :hurra: :lol:
Zawsze mnie intrygowało po co napchali tylu członków tego klanu (Kuroya...? ), skoro pojawiali się praktycznie po 2-3 scenki, mówili 3-4 zdania, a potem padali jak kawki jako bossowie _^_

Tu się z Tobą nie zgodze, bo IMO fabuła Tenchu 3 była niczego sobie Może czasami za bardzo podobna do tej z jedynki, ale była całkiem fajna.


Tru. Mogli sobie darować motyw z cieniem Rikimaru i mocą w jego oku (łotafak :blah: ). I szkoda, że Tatsu pojawiał się w tak beznadziejny sposób... :(


  • 0

#46 Kyo Napisany 02 maja 2007 - 18:03

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Zawsze mnie intrygowało po co napchali tylu członków tego klanu (Kuroya...? ), skoro pojawiali się praktycznie po 2-3 scenki, mówili 3-4 zdania, a potem padali jak kawki jako bossowie _^_


Najgorsze jest to, że K2 w pierwszych zapowiedziach wspominali o rozbudowanych historiach i relacjach między tymi bohaterami. Najlepsze jest, że w ostatecznej wersji nie mają żadnej przeszłości, a relacje między nimi są znikome (w dodatku inne, niż jak kiedyś zapowiadano w ich profilach). Oh yeah, Juzo to chyba najbardziej żałosny antagonista w serii - jak to świetnie ujął Grabarz, Juzo to gość "o twarzy tak smutnej, że wycisnęłaby łzy z kamienia" :rower: ....

Inna sprawa, że sam design postaci w Fatal Shadows był naprawdę niezły, momentami świetny....

A co do Tatsu...

... heh, pojawił się właściwie tylko po to, żeby zginąć. Znowu :rower: ..... psuje to IMO teraz odbiór bardzo dramatycznej zresztą sceny jego śmierci w dwójce...


Ech, gdyby Tenchu pozostało w łapach Acquire (a ci zostaliby też odpowiednio dofinansowani), to byłbym kontent.....
  • 0

#47 Kleksandra Napisany 02 maja 2007 - 20:10

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

A co do Tatsu...

Cytat:
... heh, pojawił się właściwie tylko po to, żeby zginąć. Znowu ..... psuje to IMO teraz odbiór bardzo dramatycznej zresztą sceny jego śmierci w dwójce...

Tu się zgadzam, bardzo polubiłam tą postać w dwójce i żałuję, że jego kolejny występ był tak słaby :/
  • 0

#48 phsx Napisany 03 maja 2007 - 12:09

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Po obejrzeniu trailera - moze nie bedzie tak zle :ninjadance:
Postacie plastikowe, juz w T3 mi sie bardziej podobaly.
  • 0

#49 Kyo Napisany 03 maja 2007 - 12:23

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
INTRO:

http://www.gametrail... ... ov&pl=game
http://www.gametrail... ... ov&pl=game - w HD

Meh, jest słabiutkie. Kiepskie wykonanie, muzyka zupełnie jak NIE z Tenchu..... Chyba zrezygnowali z zespołu Addu'a i Yui Murase, która zaśpiewała wszystkie z dotychczasowych piosenek do serii :/ .
Fajnie nawet wyglądają postacie, z wyjątkiem tego bishonena w płaszczu, będącego jakby kopią Tatsumaru.... A może to jest Tatsumaru :rower: ? ..... :trup:

Heh, oglądam filmiki z gameplay'u.... Grafika i animacja to jakiś nieudany żart, muzyka na poziomie FS, czyli jak na Tenchu - beznadziejnie. Ale, szlag by to, jest klimat...... Na serio chciałbym sam w to zagrać :ninja: ....
  • 0

#50 Kleksandra Napisany 03 maja 2007 - 13:27

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

INTRO:

http://www.gametrail...ype=mov&pl=game

Nieciekawe i to bardzo :( Ta seria przyzwyczaiła mnie to dobrych wstępów, ze świetną muzyką i kliamtem, tu niestety brak jednego i drugiego. Zaś grafika jest wybitnie plastikowa - porażka tymbardziej, że tytuł wychodzi na nową generację :ninja:
  • 0

#51 baudolino Napisany 03 maja 2007 - 13:43

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
muzyka jest po prostu żałosna - IMHO to właśnie ona niszczy doszczętnie to intro. samo w sobie nie jest przecież takie znowu tragiczne, choć ta podróbka Tatsumaru rzeczywiście woła o pomstę do nieba...

Heh, oglądam filmiki z gameplay'u....

weź nic nie mów... gameplay wygląda po prostu koszmarnie - tak się nie powinno robić gier. z drugiej jednak strony:

Na serio chciałbym sam w to zagrać

, gdyż to jednak Tenchu - może i klimat właściwy T1, 2 i po części 3 wyparował, ale klimat feudalnej Japonii, siłą rzeczy, nadal jest tutaj obecny.
  • 0

#52 Kleksandra Napisany 03 maja 2007 - 14:07

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Cytat:
Na serio chciałbym sam w to zagrać
, gdyż to jednak Tenchu - może i klimat właściwy T1, 2 i po części 3 wyparował, ale klimat feudalnej Japonii, siłą rzeczy, nadal jest tutaj obecny.

Dokładnie.
Też bym chętnie w to zagrała ale raczej u kogoś, bo po tym co widziałam - szkoda inwestować samemu :/

samo w sobie nie jest przecież takie znowu tragiczne

Gdyby gra była robiona na past geny, to bym się zgodziła ale od obecnej generacji jednak powinno się wymagać znacznie więcej.
  • 0

#53 Shinigami Napisany 03 maja 2007 - 17:37

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Gdyby gra była robiona na past geny, to bym się zgodziła ale od obecnej generacji jednak powinno się wymagać znacznie więcej.

Baudowi chyba chodziło o to, co się tam dzieje, a nie grafike ;) I moim zdaniem to rzeczywiście nie jest aż takie złe. Od biedy i ta pioseneczka daje rade. Aczkolwiek nie przypomina to poprzednich intr serii :? Poza tym, to jest stary filmik. Był dostępny już dawno temu, no i widnieje tam jeszcze stary tytuł - Senran. Nie wiem czy do tego czasu coś się z intrem zmieniło czy nie, ale mogłoby.
  • 0

#54 Kleksandra Napisany 03 maja 2007 - 17:53

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Baudowi chyba chodziło o to, co się tam dzieje, a nie grafike

Może, ale mi chodzi o całokształt i tak czy siak mogłoby być lepiej :]
  • 0

#55 baudolino Napisany 03 maja 2007 - 18:21

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Baudowi chyba chodziło o to, co się tam dzieje, a nie grafike

dokładnie - chodziło mi reżyserię.

Nie wiem czy do tego czasu coś się z intrem zmieniło czy nie, ale mogłoby.

to intro z wersji japońskiej. nie chce mi się jednak wierzyć w to, że wersja amerykańska będzie miała inne...
  • 0

#56 Gość__* Napisany 05 maja 2007 - 10:39

Gość__*
  • Goście
Witam. To moja pierwsza wypowiedź na tym forum, i cieszy mnie fakt, że dotyczyć ona będzie jednej z moich ulubionych gier. Nowe tenchu.No cóż, zdecydowanie odechciało mi się nextgenowej kontynuacji, po tym, co zobaczyłem na trailerze. Oczekiwałem przede wszystkim poprawy sztucznej inteligencji przeciwników. Sam klimat i muzyka tu nic nie wniosą, jeżeli przeciwnicy będą tak bezmyślni, jak do tej pory. To przecież oni muszą stanowić dopełnienie historii i klimatu.
  • 0

#57 Kyo Napisany 05 maja 2007 - 10:44

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Witam. To moja pierwsza wypowiedź na tym forum, i cieszy mnie fakt, że dotyczyć ona będzie jednej z moich ulubionych gier. Nowe tenchu.No cóż, zdecydowanie odechciało mi się nextgenowej kontynuacji, po tym, co zobaczyłem na trailerze. Oczekiwałem przede wszystkim poprawy sztucznej inteligencji przeciwników. Sam klimat i muzyka tu nic nie wniosą, jeżeli przeciwnicy będą tak bezmyślni, jak do tej pory. To przecież oni muszą stanowić dopełnienie historii i klimatu.


Heh, witaj na forum :) . Zgadzam się z tym co napisałeś. Szczerze ta sztuczna inteligencja w Tenchu to jakiś żart. Już w trójce i Fatal Shadows powinno być wszystko na poziomie, a tymczasem przeciwnicy są momentami głupsi niż w jedynce... Damn, przecież w Thief'ie z 1998 roku przeciwnicy mieli stokrotnie bardziej dopracowane SI. Tenchu po prostu zamiast się rozwijać, to stoi w miejscu... A raczej robi kroki do tyłu :/ .
  • 0

#58 Sylvan Wielki Napisany 05 maja 2007 - 12:00

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Tenchu....
Pamiętam jak dziś. Strasznie mnie kaszaniastą grafiką ta gra odrzuciła , animacja bohatera oraz sterowaniem jako takim . Po godzinie chciałem dać ocenę góra 2/10 ....

A później utonąłem w tejże pozycji . Do dziś dzień uważam pierwsze Tenchu za jedną z najlepszych gier nie tylko na PSX , ale w jakie grałem tak w ogóle .

Do dziś pamiętam,że zanim nie zdobyłem na każdej z plansz rangi "grad master" w czytniku mych konsol inna gra nie zagościła. Coś niesamowitego :ninjadance:

Onikage .
  • 0

#59 onikage7 Napisany 06 maja 2007 - 09:28

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:
Eh, jakoś faktycznie czarno widzę to nowe Tenchu Z.
Intro jakieś takie nijakie, muzyka też jakoś mi nie podeszła. A ten kolo z kosą z tyłu i bujną czupryną, coś mi się widzi, że to jednak niestety Tatsumaru. Po intrze wnoszę, że fabuła nie będzie najmocniejszą stroną tej gry.
A gameplay. No nie da się ukryć, że plastikowo jakoś się wszystko prezentuje, ale jeśli tylko grafika będzie słabym punktem tej gry to jakoś to zdzierżę. Za to ciekaw jestem jak będzie wyglądał co-op i versus. Nie ukrywam, że w vs. w Wrath of Heaven bardzo mi przypasował i liczę że może cos podobnego ev. lepszego będzie w "Z" Z drugiej strony boję się czy np. twórcy nie "oleją" sobie trybu dla jednego gracza i fabuły i nie zrobią z Tenchu jakiejś tępej i do tego sieciowej nawalanki. Szczegołnie że narrator w gamplayu wspomina, że nie będzie za dużo "story" i ma być 50 misji......Eeeee, no nie wiem. Mam nadzieje że to cale "story" to nie będzie coś w stylu:"Masz tu Riki pięć dych i idź zabij złego samuraja, tylko niech cię nikt nie zobaczy. Nara."
OK, tak prawdę mówiąc to jeśli "Z" będzie exclusivem na 360 to raczej sobie nie pogram. No i najważniejsze, gdzie jest Onikage? Mam nadzieje że ktoś go wskrzesi pod koniec...... :ninja:
  • 0

#60 Kyo Napisany 06 maja 2007 - 09:37

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

OK, tak prawdę mówiąc to jeśli "Z" będzie exclusivem na 360 to raczej sobie nie pogram. No i najważniejsze, gdzie jest Onikage? Mam nadzieje że ktoś go wskrzesi pod koniec......


Errr... Gdzieś tam kiedyś było powiedziane, iż Onikage, w końcu będący demonem, nie może ot tak zginąć, przynajmniej na razie.... Wystarczy sobie przypomnieć zakończenie dwójki (po przejściu gry jako Tatsu), czy trójki ;) ...

Mam nadzieję, że w ostatnim Tenchu goście z K2 nie wpadną na pomysł w stylu, żeby Rikimaru wessał Onikage do swojego magicznego oka, tym samym osiągając Dohjutsu lv.10 :hmmm: .......
  • 0