Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tenchu


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
372 odpowiedzi na ten temat

#91 Shinigami Napisany 06 maja 2007 - 19:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Tatsumaru i Onikage

Oprócz podstawowej trójki chyba najlepsze postaci w versus. No, jest jeszcze Jinnai, ale on nie ma combo-chwytu Tatsu i 7-ciosowego combosa Onikage :D
  • 0

#92 onikage7 Napisany 06 maja 2007 - 19:24

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:

Oprócz podstawowej trójki chyba najlepsze postaci w versus. No, jest jeszcze Jinnai, ale on nie ma combo-chwytu Tatsu i 7-ciosowego combosa Onikage

Jinai ma za to duży zasięg dzieki konkretnej kosie i fajny nieblokowany atak z "efektem świeczki" O tak, Onikage(czyli ja) vs. Tatsumaru lub Jinai (mój kumpel). Gramy w tego versusa chyba już ze dwa lata. IMO tryb vs. jest świetny dzięki zróżnicowany postaciom i zaciekłym, tępawym ale działającym zespołowo roninom ktorzy czasami robią takie akcje, że padamy z kumplem ze śmiechu. Świetna zabawa.
  • 0

#93 baudolino Napisany 06 maja 2007 - 19:33

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Rikimaru - "Tenrai! Tell me! What is this secret invention!"
Tenrai - "The secret invention!? Mwahahahahahaha...! It's .... TOILET PAPER!"
Rikimaru - " NOOOOOOOO!!!"
Tenrai - "YEEEEES!"

OMFG... nic dziwnego, że ludzie z K2 nie potrafili stworzyć porządnego scenariusza do T3 i T: FS, a w TZ dali sobie z fabułą spokój... :trup:

Gramy w tego versusa chyba już ze dwa lata. IMO tryb vs. jest świetny dzięki zróżnicowany postaciom i zaciekłym, tępawym ale działającym zespołowo roninom ktorzy czasami robią takie akcje, że padamy z kumplem ze śmiechu. Świetna zabawa.

:ninja: życie nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać... no cóż, liczy się tylko to, że czerpiesz z tego radość... w końcu o gustach się nie dyskutuje...

BTW, onikage - grałeś w Ninja Gaiden na x-pudle?
  • 0

#94 onikage7 Napisany 06 maja 2007 - 19:41

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:

życie nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać... no cóż, liczy się tylko to, że czerpiesz z tego radość... w końcu o gustach się nie dyskutuje...

....spoko, zdecydowanie nie wszystkim ten tryb pasuje, tak jak cała gra z resztą. Dokładnie, kwestia gustu.

BTW, onikage - grałeś w Ninja Gaiden na x-pudle

Niestety nie. Zawsze chciałem ale ani ja ani nikt ze znajomych X nie mieliśmy i nic z tego nie wyszło.
  • 0

#95 Kyo Napisany 06 maja 2007 - 20:14

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

OMFG... nic dziwnego, że ludzie z K2 nie potrafili stworzyć porządnego scenariusza do T3 i T: FS, a w TZ dali sobie z fabułą spokój...


Nie, to akurat amerykańscy lektorzy robili sobie jaja :? . W japońskiej wersji niczego takiego nie ma (ogółem japońska wersja jest ponoć trochę bardziej dopracowana...).

Ja również sporo czasu poświęciłem na VS i Co-op w Tenchu 3 :ninja: . Żeby nie było - bawiliśmy się ze znajomymi przednio :ninjadance: . Dopiero jak ktoś kupił VF4:Evo i SC2, zupełnie jakby zapomnieliśmy o Tenchu3 ;) ....
  • 0

#96 Shinigami Napisany 06 maja 2007 - 20:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Ja również sporo czasu poświęciłem na VS i Co-op w Tenchu 3 :ninja: . Żeby nie było - bawiliśmy się ze znajomymi przednio :ninjadance:

To są naprawde fajne tryby :) Szczególnie coop. Zawsze z kuzynem dopracowywaliśmy co się dało, mieliśmy wyznaczone ścieżki którymi chodzimy, kogo zabijamy itp. Czasami się tym zamienialiśmy, coś zmienialiśmy, zawsze było wciągająco i zabawnie. Do tego wreszcie można się pobawić zabijając przeciwników kopnięciem po odbiciu się od ściany, czy "złamaniem kręgosłupa" używając Mind Control Rikimaru (walnięcie łokciem na mid) :)
  • 0

#97 baudolino Napisany 06 maja 2007 - 20:43

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Niestety nie. Zawsze chciałem ale ani ja ani nikt ze znajomych X nie mieliśmy i nic z tego nie wyszło.

naprawdę powinieneś zagrać w NG (może już na PS3?). swoją drogą, chyba właśnie uświadomiłem sobie, dlaczego teraz bieg postaci w Tenchu wydaje mi się taki wolny - ostatnio pogrywam często w NG właśnie, a postaci w tej grze ruszają się jakieś 3 razy szybciej...

Nie, to akurat amerykańscy lektorzy robili sobie jaja :? .

OK, ale to nie amerykańscy lektorzy dołączyli te wygłupy do gry... :niepewny:

Dopiero jak ktoś kupił VF4:Evo i SC2, zupełnie jakby zapomnieliśmy o Tenchu3 ;) ....

otóż to, Tenchu 3 to naprawdę bardzo skaszaniona od strony technicznej gra, której broni muza i mimo wszystko klimat. oczywiście, można zawsze stwierdzić, że to "taka skradanka o głuchoniemych", ale i tak pewne jej wady na dłuższą metę są wprost nie do zniesienia (a właśnie - system walki jest płytki jak kałuża).
  • 0

#98 Shinigami Napisany 06 maja 2007 - 20:58

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

a właśnie - system walki jest płytki jak kałuża

Co racja, to racja. Tenchu 2 było pod tym względem bardziej rozwinięte. Choć na strzał z bara Rikimaru nie ma mocnych :ninjadance:
  • 0

#99 Kyo Napisany 06 maja 2007 - 20:58

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

OK, ale to nie amerykańscy lektorzy dołączyli te wygłupy do gry...


No nie, ale to też nie wina K2 raczej... Ja bym obstawiał na Activision :? .

(a właśnie - system walki jest płytki jak kałuża).


Na ten aspekt powinni akurat poświęcać najmniej uwagi :P (jak na mój gust, to nawet za dużo było tych hiper-ciosów. Właściwie całość można było przejść bez problemu, w ogóle się nie skradając :? ... ). Tenchu 3 to podobno jest skradanka :P . No właśnie... podobno :? ...
  • 0

#100 baudolino Napisany 06 maja 2007 - 21:00

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

No nie, ale to też nie wina K2 raczej...

nie wiesz tego, ja również - możemy tylko gdybać. sądzę jednak, że ludzi odpowiedzialnych za fabułę T3 mógł rozbawić ten dialog o srajtaśmie, ponieważ niektóre akcje z T3 są mniej więcej w tym samym, debilnym stylu... ;/

Choć na strzał z bara Rikimaru nie ma mocnych

he, he - powiedzmy. ;)

Na ten aspekt powinni akurat poświęcać najmniej uwagi :P (jak na mój gust, to nawet za dużo było tych hiper-ciosów. Właściwie całość można było przejść bez problemu, w ogóle się nie skradając :? ... ). Tenchu 3 to podobno jest skradanka :P . No właśnie... podobno

Kyo, nie o to chodzi, żeby zrobić z tego chodzoną bijatykę. po prostu - skoro czasami walczyć trzeba, choćby z bossami, to powinni się postarać, żeby system miały ręce i nogi. inna sprawa, że gdyby się nad tym zastanowić, to... ludzie z K2 chyba rzeczywiście więcej czasu poświęcili tym hiper ciosom (i deep-sleep ninja technique :rower: ), niż elementom skradankowym... :niepewny:

BTW - wyobraźcie sobie, panowie drodzy, wspólny projekt Team Ninja i ludzi odpowiedzialnych za pierwsze Tenchu... wiem, niemożliwe, ale gdyby coś takiego powstało... :ninja:
  • 0

#101 onikage7 Napisany 06 maja 2007 - 21:01

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:

Zawsze z kuzynem dopracowywaliśmy co się dało, mieliśmy wyznaczone ścieżki którymi chodzimy, kogo zabijamy itp.

Niezłe były też wspólne stealth-kille np. Rikimaru i Ayame.
Fajny był też tryb co-op gdzie walczyło się z kolejnymi bossami, jeden po drugim. Pamiętam, że był dość trudno i trzeba się było zdrowo napocić żeby wybić wszystkich bossów. Szczególnie pod koniec, gdy na arenę wskakiwało 2 Onikage albo 2 Tenraiów.

naprawdę powinieneś zagrać w NG (może już na PS3?).

.....Jeśli tylko kiedyś stanę się szczęśliwym posiadaczem PS3(a w końcu pewnie się stanę, tylko kiedy??) to w NG zagram na 100%.

(a właśnie - system walki jest płytki jak kałuża).

.... nie jest tak źle. Przy odrobinie praktyki można składać fajne combosy niektórymi postaciami(np. Onikage) albo nawet proste juggle robić(Rikimaru)
  • 0

#102 Kyo Napisany 06 maja 2007 - 21:03

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

BTW - wyobraźcie sobie, panowie drodzy, wspólny projekt Team Ninja i ludzi odpowiedzialnych za pierwsze Tenchu... wiem, niemożliwe, ale gdyby coś takiego powstało...


Hehehe :ninja: ... Marzenia :cry: . Ale rzeczywiście Tenchu wspięłoby się na wyżyny...
System rozgrywki/skradania na takim poziomie, jak system walki w Ninja Gaiden ;).... Techniczne wykonanie również top-notch... Design i klimat niczym z Tenchu 1.... Wielowątkowy scenariusz ukazany z różnych perspektyw, jak w Tenchu 2.... Powrót Noriyuki Asakury, jako głównego kompozytora.... To by było coś....

Niezłe były też wspólne stealth-kille np. Rikimaru i Ayame.


Zgadzam się :D .
  • 0

#103 Shinigami Napisany 06 maja 2007 - 21:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

BTW - wyobraźcie sobie, panowie drodzy, wspólny projekt Team Ninja i ludzi odpowiedzialnych za pierwsze Tenchu... wiem, niemożliwe, ale gdyby coś takiego powstało... :ninja:

Powiedzmy, że mamy namiastkę tego w Shinobido. Autorzy pierwszych Tenchu stworzyli gre z wieloma patentami, które w Tenchu być powinny. Do tego gra jest dynamiczna, walczymy, rzucamy przedmiotami, skaczemy po ścianach, skradamy się itp. ;) Gra nie jest zła, ma swoje wady, ale także dużo zalet.
  • 0

#104 baudolino Napisany 06 maja 2007 - 21:18

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Powiedzmy, że mamy namiastkę tego w Shinobido.

dobrze to ująłeś - namiastkę. faktem jest jednak, że Shinobido to całkiem ciekawa gra. niestety, wiele waletów przeplata się w niej z wieloma zadami... ;/
  • 0

#105 Kyo Napisany 06 maja 2007 - 21:44

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

dobrze to ująłeś - namiastkę. faktem jest jednak, że Shinobido to całkiem ciekawa gra. niestety, wiele waletów przeplata się w niej z wieloma zadami... ;/


Racja. Wnioskując po recenzjach, niestety wady ma spore (zaczynając od okropnej wręcz grafiki...), choć też sporo zalet, jak bardzo otwarty system, czy ten jeden aspekt, w którym przygniata Tenchu 3 do gleby - Shinobido bowiem ma ponoć naprawdę DOBRĄ i oryginalną fabułę :ninja: .... To prawda, Shini ;) ?
  • 0

#106 baudolino Napisany 06 maja 2007 - 21:48

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Wnioskując po recenzjach, niestety wady ma spore (zaczynając od okropnej wręcz grafiki...), choć też sporo zalet, jak bardzo otwarty system, czy ten jeden aspekt, w którym przygniata Tenchu 3 do gleby - Shinobido bowiem ma ponoć naprawdę DOBRĄ i oryginalną fabułę

grafika jest naprawdę okropna, aż dziwi bierze, że ta gra powstała w 2005 roku... reszta też się zgadza, przy czym fabuła jest po prostu dobra - ani wybitna, ani beznadziejna. ot, przemyślana i bez żadnych deep-sleep ninja power-wafel, że o portalach czasowych nie wspomnę, chociaż... [hide]motyw z uwięzeiniem wspomnień głownego bohatera w magicznych kryształach fajny nie jest...[/hide] :niepewny:
  • 0

#107 Shinigami Napisany 06 maja 2007 - 21:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

grafika jest naprawdę okropna, aż dziwi bierze, że ta gra powstała w 2005 roku... reszta też się zgadza, przy czym fabuła jest po prostu dobra - ani wybitna, ani beznadziejna. ot, przemyślana

Popieram. Reszta zalet to między innymi strasznie rozbudowany system przedmiotów - jest ich dużo i są do wszystkiego. Do tego można rzucać dosłownie wszystkim co się ma, nic nie stoi na przeszkodzie żeby rzucić podniesioną miksturką, roślinką, pieniążkiem itp. No i wymiatają stealth kille. Jest ich naprawdę dużo i są dostosowane do terenu. Jeśli stoimy w wodzie, to przeciwnik zostanie utopiony, jak Goh zwisa na krawędzi, a nad nim jest strażnik to go ściągnię i efektownie skręki nogami kark, można także zabijać w sposób, który Tenchu powinno mieć od początku - jak przylegamy do ściany i ktoś akurat przechodzi to nic nie stoi na przeszkodzie żeby go zaciągnąć w miejsce gdzie stoimy i zabić :) Do tego można to robić także przez papierowe drzwi, na sposoby znane z Tenchu i tak dalej...

Co do ukrytej wiadomości, znowu się czepiasz. Ja np. lubie wszelkie umagicznianie ninja i opieranie się na mistyce, a nie na logicznym myśleniu jak w T2. W tej części już nie pojawiły się wszelkie magiczne scrolle i demony z jedynki, a szkoda. Choć i bez tego gra była dobra, to jednak mistycyzm powinna zachować.
  • 0

#108 baudolino Napisany 06 maja 2007 - 22:09

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Co do ukrytej wiadomości, znowu się czepiasz.

blah - nie czepiam się, tylko wyrażam swoją opinię. magiczne kryształy, w których umieszczono pamięć głównego bohatera (po namyśle doszedłem do wniosku, że to żaden spoiler - przecież to sam początek gry), to według mnie totalnie żałosny patent - dla Ciebie może to być szczyt geniuszu.

Do tego można rzucać dosłownie wszystkim co się ma, nic nie stoi na przeszkodzie żeby rzucić podniesioną miksturką, roślinką, pieniążkiem itp.

szkoda tylko, że rzucanie tymi przedmiotami wygląda padacznie, trochę jak w Way of the Samurai.

zgodzę się z tym, że stealth kills jest dużo i są zróżnicowane (moje ulubione to przebijanie przez shoji, co zostało zresztą zerżnięte przez ludzi z K2), ale nie przesadzajmy - jeśli ktoś grał w Tenchu, to orgazmu na widok stealth kills w Shinobido nie dostanie. poza tym - jak w Tenchu - detekcja kolizji ssie i nie połyka.

najfajniejsza, przynajmniej dla mnie, była w Shinobido nieliniowość rodem z Way of the Samurai. problem polega jednak na tym, że gra nie była w stanie przyciągnąć mnie do ekranu długie godziny i w ogóle nie chciało mi się badać wszystkich ścieżek...
  • 0

#109 Kyo Napisany 07 maja 2007 - 12:43

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
A ja właśnie sobie obejrzałem długi, hmm, trailer z Shinobido na youtube i... damn, ta gra jest wprost okropna graficznie na tle innych gier z tego okresu, ale mimo to, jak cholera chcę ją sprawdzić :ninja: . Klimatu pierwszego Tenchu może nie ma, ale feudalną Japonię się czuje, że się tak wyrażę :ninja: . To jedno żenuła z tymi kryształami mnie nie powstrzyma, zwłaszcza że i to można dobrze przedstawić (a w tym filmiku co widziałem, jakoś mnie to specjalnie nie zraziło). Mam nadzieję tylko, że nie ma tam żadnych elo-motywów w stylu Oni4 :blah: ..... W każdym razie, dla mnie wystraczy, żeby fabuła była po prostu dobrze przemyślana i bez żadnych ninja-deep-sleep-eye-laser-missile-technique ...

BTW główny bohater Shinobido wydaje mi się taki "damn cool" :ninja: .......

Ja np. lubie wszelkie umagicznianie ninja i opieranie się na mistyce, a nie na logicznym myśleniu jak w T2. W tej części już nie pojawiły się wszelkie magiczne scrolle i demony z jedynki, a szkoda. Choć i bez tego gra była dobra, to jednak mistycyzm powinna zachować.


Żeby nie było - ja także wprost uwielbiam mistycyzm w Tenchu 1. Demony, Król Piekieł, czy inne dziwaczne, na wskroś japońskie istoty... Problem w tym, że o ile w T1 zachowano odpowiedni umiar z tym wszystkim, tak T3 w moim mniemaniu była wręcz zbyt umagiczniona. Ponadto wszystko to wydawało mi się w T3 takie jakby... kiczowate :hmmm: . Już te magiczne-techniki-ninja(nieobecne w poprzednikach), ukazane w stylu jakichś ostro zrytych anime także do mnie nie przemówiły... Uczynienie z Rikimaru i Ayame jakichś super-bohaterów-terminatorów naprawdę nie przypadło mi do gustu :? ...
  • 0

#110 Gość__* Napisany 11 maja 2007 - 22:25

Gość__*
  • Goście
Najgorszą rzeczą, jaką można spotkać w Tenchu 3, to przeciwnicy. Żałosny poziom S.I. Cała trudność w ich likwidacji polega na ich rozstawieniu. Żaden wysiłek. Potrzeba tylko cierpliwości. I nie, żebym się naśmiewał. Absolutnie. Szkoda, że twórcy gry nie dopracowali tego elementu. Szkoda. Ale za to muzyka... Tworzy tak niesamowity klimat w połączeniu z wykreowanymi poziomami. Właśnie dlatego ciągle wracałem do tej pozycji. Z nadzieją patrzę na możliwości ps3 i mam nadzieję, że zostaną w pełni wykorzystane. Mam nadzieję, choć to, co zobaczyłem na trailerze ... eee! Szkoda słów.
  • 0

#111 Kleksandra Napisany 13 maja 2007 - 10:59

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Z nadzieją patrzę na możliwości ps3 i mam nadzieję, że zostaną w pełni wykorzystane. Mam nadzieję, choć to, co zobaczyłem na trailerze ... eee! Szkoda słów.

Najnowasza część Tenchu powstaje póki co na X360 więc jest nadzieja, że na PS3 wydadzą coś lepszego - inna wersja/odsłona... :ninja:
  • 0

#112 Sylvan Wielki Napisany 15 maja 2007 - 13:29

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
A ja bym tak chciał pierwsze Tenchu z oprawą godna obecnej generacji - taki remake :^^:
  • 0

#113 Kyo Napisany 15 maja 2007 - 14:43

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Ja też. Pod warunkiem, że nie robiliby tego goście z K2 :ninja: .
  • 0

#114 Gość__* Napisany 15 maja 2007 - 17:22

Gość__*
  • Goście
Wstyd się przyznać ... ale nie grałem. A zagrałbym. Grywałem trochę w dwójkę, choć to chyba nie to samo. Jaka była jedynka w porównaniu z trójką? Jakie są zasadnicze różnice między tymi dwoma pozycjami?
  • 0

#115 Kyo Napisany 15 maja 2007 - 17:39

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Jakie są zasadnicze różnice między tymi dwoma pozycjami?


Zasadnicza różnica jest taka, że T3 to shit przy T1 :ninja: .

A tak na serio - w tym tkwi problem, że Tenchu z biegiem lat niemal zupełnie się nie rozwinęło od czasów jedynki.... Ale wymienię to co mi wpada akurat do głowy:

- w jedynce sterujemy tylko krzyżakiem, nasze postacie obracają się wg własnej osi, jak np. w Resident'ach
- mniejsza ilość stealth kill'i - w Tenchu 1 są tylko 3, ale to wystarczy (swoją drogą w T2 było 7, a w T3 - 6)
- w T1 mamy o wiele większe i nieliniowe plansze (z wyjątkiem treningowej i ostatniej) w przeciwieństwie to T3 i Fatal Shadows
- bardzo fajny, choć niewybitny scenariusz - angażujący, klimatyczny i przede wszystkim nie żenujący. Niestety, IMO tłumaczenie z japońskiego na angielski wyszło średnio, niektóre fragmenty fabuły powycinano, niektóre zostały zmienione... Mimo tego i tak jest dobrze.
- ponadto jedynka jest bardziej realistyczna, kiedy trójka przypomina bardziej jakieś elo-ninja-crazy-super-hero-anime. Chodzi tu mi o brak w jedynce jakiś ninja-deep-sleep-technik i innych bzdet. Starojapoński mistycyzm jest w jedynce obecny i bardzo dobrze.

Jak coś sobie przypomnę, to nie omieszkam dodać.

W każdym razie - jak nie sprawdzałeś jeszcze T1, a T3 się Tobie podobało - czym prędzej nadrób zaległości :ninja:
  • 0

#116 Shinigami Napisany 15 maja 2007 - 20:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

W każdym razie - jak nie sprawdzałeś jeszcze T1, a T3 się Tobie podobało - czym prędzej nadrób zaległości :ninja:

Pamiętaj tylko żebyś nie zwracał uwagi na grafike, to nie będzie przeszkadzała ;) No i po przesiadce może doskwierać mała ilość SK, bo ludzie lubią być rozpieszczani.
  • 0

#117 Kyo Napisany 15 maja 2007 - 20:53

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Pamiętaj tylko żebyś nie zwracał uwagi na grafike, to nie będzie przeszkadzała No i po przesiadce może doskwierać mała ilość SK, bo ludzie lubią być rozpieszczani.


Hehe, ja się grafiką w T1 zachwycam do dziś. Ale ja jestem fanboy :ninja: .........

Mała ilość animacji SK mi nie przeszkadzała, tak szczerze :P . Tutaj nawet ciche zabójstwo zrobione z pchnięcia - góra, góra, kwadrat - wygląda fajnie :ninja: .

Ale prawdziwą sztuką jest przejść bez zbędnego zabijania i to na Grand Master......
  • 0

#118 Shinigami Napisany 15 maja 2007 - 21:00

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Ale prawdziwą sztuką jest przejść bez zbędnego zabijania i to na Grand Master......

Daje rade w trójce, jak jest w jedynce nie wiem, bo nie grałem od baaaaaaardzo dawna ;) I żebyś mi nie pisał, że w trójce przeciwnicy są do dupy, na hardzie mają całkiem niezły wzrok i potrafią wypatrzeć ninjasa z daleka.
  • 0

#119 Lady Luck Napisany 15 maja 2007 - 21:01

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Nie wiem, ja pomimo wielkiej sympatii do Tenchu i jeszcze większych chęci po prostu nie dałam rady w to grać. Pierwsza część jest dla mnie już zbyt archaiczna, niestety :? W drugą pogrywam czasami, głównie z senstymentu, hehe. Podobała mi się ta historia z młodymi ninja i klanem Kagami :)
I muzyka.... do dziś nie znalazłam z OSTa niczego poza openingiem ( :( ), który jest IMO najlepszy, że wszystkich.
  • 0

#120 Kyo Napisany 15 maja 2007 - 21:07

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Nie wiem, ja pomimo wielkiej sympatii do Tenchu i jeszcze większych chęci po prostu nie dałam rady w to grać. Pierwsza część jest dla mnie już zbyt archaiczna, niestety


Cóż, myślę, że nie ma sensu się zmuszać. Choć szkoda, że nie możesz się już dziś do tej gry przekonać ;) .

I muzyka.... do dziś nie znalazłam z OSTa niczego poza openingiem ( ), który jest IMO najlepszy, że wszystkich.


Opening najlepszy w dwójce, ale IMO OST jako całość, to najlepszy jest w jedynce :) . Ja też niestety nigdzie nie mogę znaleźć muzyki z T2, choć utwory z filmików były niezłe. Trochę jak ze starych filmów japońskich... Ogółem muzyka w T2 była jakby bardziej typowo japońska....
  • 0