Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tekken 7

Bandai Namco PS4 XONE PC Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
366 odpowiedzi na ten temat

#241 Hanz Napisany 14 listopada 2017 - 10:18

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:
:|
  • 1

#242 Kazuo Napisany 14 listopada 2017 - 19:08

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Następną postacią będzie Crash :olo:
  • 0

#243 Danteusz Napisany 14 listopada 2017 - 19:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Następną postacią będzie Crash :olo:

Jeszcze trochę i dadzą małego, mangowego dinozaura
  • 2

#244 kowal Napisany 14 listopada 2017 - 23:58

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
No właśnie. Chyba nie ma co narzekać bo przecież mogło być gorzej...
  • 0

#245 Chewie Napisany 15 listopada 2017 - 00:07

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

ale ze wywalili kangurka i dali za niego taliba to powinni sie trzasnac w pysk i ci obroncy zwierzat tez


  • 0

#246 nole Napisany 25 listopada 2017 - 21:55

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Chyba najbardziej spektakularny powrót w historii Turniejów Króla Żelaznej Pięści, od 0-4 do 5-4!

 

 


  • 0

#247 nole Napisany 12 grudnia 2017 - 10:20

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Lada dzień paczyk mający za zadanie uporać się z lagiem:

 

https://segmentnext....responsiveness/


Ten post był edytowany przez nole dnia: 12 grudnia 2017 - 10:22

  • 0

#248 Hanz Napisany 12 grudnia 2017 - 21:00

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:
Ktoś reflektuje na „połatkowy” pojedynek?
  • 0

#249 kowal Napisany 14 grudnia 2017 - 16:31

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

możesz na mnie zapolować w godz. wieczornych aczkolwiek nic nie obiecuję. nie grałem od dawien dawna i musiałbym się przestawić z Wieśkowego machania mieczem


  • 0

#250 Hanz Napisany 15 grudnia 2017 - 17:58

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:
Łatka działa! Nie jest to może poziom Tekkena 7 PC z wyłączonym vsynciem, ale jest okej.

@kowal chętnie pogram w weekend jakby co
  • 0

#251 Sotaku Napisany 07 września 2018 - 00:12

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Wow Negan w Tekken 7 :shock: ...jeszcze Lei, ale Lei nikogo
  • 0

#252 oranje Napisany 07 września 2018 - 17:07

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Płatni zawodnicy?
  • 0

#253 Sotaku Napisany 07 września 2018 - 22:19

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
jako season 2, więc pewnie płatni...ciężko będzie Negana odpuścić...
  • 0

#254 Hanz Napisany 07 września 2018 - 23:33

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:
Odbijanie przeciwnika od ściany wyglada turbo beznadziejnie...
  • 0

#255 kowal Napisany 02 listopada 2018 - 18:44

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
Tydzień temu wróciłem do T7 i muszę przyznać, że wszelkie niedogodności związane z online play zostały wyeliminowane niemal do zera.
Ja przestałem już sam siebie oszukiwać, że wrócę do którejś z starych postaci lub nauczę się nowej... Lenistwo, brak czasu i chyba już za stary jestem ;) I tak pewnie będę katował Paula do śmierci, jego lub mojej ???? Gram niemal tylko w ranking match, doszedłem do rangi Fighter i od 3 dni nie mogę się przebić wyżej. Już byłem w zagrodzie i witałem się z gąską... A wszystko dlatego, że jestem uparty jak osioł i kiedy trzeba odpuścić to walczę "o honor" o kończę pojedynek z bilansem 2-8 i dwie rangi niżej. Aż się dziwię, że mam 50% wygranych. W sumie to nawet nie wiem czy to mało czy dużo?
Anyway, jeśli ktoś ma ochotę na sparing to zapraszam (Hanz?)
  • 0

#256 Hanz Napisany 02 listopada 2018 - 22:20

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:
Bardzo chętnie zagram. Może jutro wieczorem?
  • 0

#257 Sotaku Napisany 03 listopada 2018 - 10:35

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Nie graj z hanzem...skończysz bez honoru ;)
  • 0

#258 Kazuo Napisany 03 listopada 2018 - 11:59

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Wczoraj odpaliliśmy sobie tego Tekkena na domówce u znajomych i jak dla mnie przez rage arts (czy jak się nazywają te gówniane ciosy zbijające na raz 50% hp) gra jest kompletnie niegrywalna. Można to jakoś wyłączyć w opcjach? 


  • 0

#259 kowal Napisany 03 listopada 2018 - 12:21

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
Nie. A ja rage arts nawet polubiłem. A konkretnie rage drive. zabójczy w combo i praktyczne nie karalny. Ogólnie dodają pikanterii gdy w końcowej fazie pojedynku masz przeciwnika na strzał ale jeden fałszywy ruch i runda w dupę. Jednak mało kto potrafi to dobrze wykorzystać i dla wielu graczy to po prostu panic button.
Z Hanzem już grałem także wiem na co się piszę. Czasami wygrywasz, a czasami się uczysz. A jak się uczyć to od (naj)lepszych.
  • 0

#260 Kazuo Napisany 03 listopada 2018 - 18:02

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nie. A ja rage arts nawet polubiłem. A konkretnie rage drive. zabójczy w combo i praktyczne nie karalny. Ogólnie dodają pikanterii gdy w końcowej fazie pojedynku masz przeciwnika na strzał ale jeden fałszywy ruch i runda w dupę. 

 

Właśnie to jest kretyńskie i czyni nowego Tekkena grą dla lamerów. Nie uważam się za wymiatacza, nie gram w Tekkena regularnie, ale zawsze potrafiłem kleić fajne comba i nawet juggle ładnie mi wychodziły. Wczoraj grałem ze znajomymi, którzy są kompletnymi casualami, ale potrafili korzystać z rage drive i używali tego w każdej walce, ja przez długi czas się opierałem, bo się po prostu tym brzydziłem. Znajomki-niedzielniacy wygrywali 80% partyjek, to chyba mówi samo za siebie dla jakiego targetu jest przeznaczony ten tytuł. 

 

Takie coś to może i pasuje do mashingowych gierek pokroju Dragon Ball czy Mortal Kombat, a nie do tak złożonej bitki jak Tekken, w której zawsze liczył się skill i dobra znajomość sterowanej postaci. Formuła najwyraźniej się wyczerpała, skoro developer zaczyna ładować brednie skopiowane z innych gier, kompletnie nie pasujące do całości. Nie wierzę, że ktokolwiek grający w Tekkena na poważnie (czyli chociażby ktoś uczestniczący w turniejach) jest zadowolony z takich "patentów".

 

Cóż, na tę chwilę seria jest do zaorania, mam nadzieję, że jak wyjdzie nowa odsłona to będzie bardziej przypominać T3 albo T5. 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 03 listopada 2018 - 18:07

  • 0

#261 Shinigami Napisany 03 listopada 2018 - 18:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Specjale są wrzucone właśnie dla ludzi pokroju twoich znajomych, żeby sobie odpalili grę i się dobrze bawili. Sztuką jest nie dać się złapać lepem na ślepo albo nie dać im w ogóle go wyprowadzić.


  • 1

#262 Nyjacz Napisany 03 listopada 2018 - 18:23

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

No ale gierka ma chyba słaby balans jeśli nie ma równych szans mimo, że Kazek był lepszy, bo gierka zagrała na korzyść słabszych.


  • 0

#263 Kazuo Napisany 03 listopada 2018 - 18:24

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

 

Sztuką jest nie dać się złapać lepem na ślepo albo nie dać im w ogóle go wyprowadzić.

 

Nie sądzę, to raczej ruletka na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Handicap takiego kalibru w grach nigdy nie był dobry, przypomina mi to granie w gry wyścigowe pokroju Mario Kart, gdzie osoba na ostatnim miejscu dostaje najlepsze dopałki, żeby chamsko sobie wygrać przed metą z osobą, która od samego początku się starała. Tutaj starać się nie trzeba, wystarczy trochę pomashować, na końcu uderzyć specjalem i cieszyć się bardzo "sprawiedliwą" wygraną. 


  • 0

#264 Hanz Napisany 03 listopada 2018 - 18:30

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:
Nyu, a może Kazek nie jest aż tak lepszy w Tekkena od „zwykłego każuala”?
  • 0

#265 Nyjacz Napisany 03 listopada 2018 - 18:33

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Zawsze możesz tego używać tak samo jak znajomi, więc to połączenie + jakiś tam skill dadzą Ci 95% wygranych. Skoro to tylko gierka imprezowa, to też nie ma co się przejmować.


  • 0

#266 Hanz Napisany 03 listopada 2018 - 18:37

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:

Rage art można zablokować. Zdecydowana większość jest łatwa do pokarania wybitką. Trochę nie rozumiem problemu.


  • 0

#267 kowal Napisany 03 listopada 2018 - 18:38

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
Pograłbyś tydzień i zmieniłbyś zdanie. W casualowym graniu w Tekkena mało kto zaprząta sobie głowę obroną, zazwyczaj jest to atak za atak, a że aktywowany rage art absorbuje uderzenia to często wchodzi jak w masło. Zablokowany wystawia nas jak na tacy. Są też takie bezpieczne na bloku ale można ich uniknąć kucnięciem lub podskokiem. Pooglądaj kilka walk z Evo, czasami w całym pojedynku nikt tego nie używa ani razu.
W sumie to czuję Twój ból bo tak samo klnąłem jak zrobili ściany. Ale jak chce się grać to nie ma co płakać tylko trzeba nauczyć się wykorzystywać to na swoją korzyść.
  • 2

#268 Shinigami Napisany 03 listopada 2018 - 18:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Polecam obejrzeć finały Evo.


  • 0

#269 Kazuo Napisany 03 listopada 2018 - 18:54

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Pograłbyś tydzień i zmieniłbyś zdanie. W casualowym graniu w Tekkena mało kto zaprząta sobie głowę obroną, zazwyczaj jest to atak za atak, a że aktywowany rage art absorbuje uderzenia to często wchodzi jak w masło. Zablokowany wystawia nas jak na tacy. Są też takie bezpieczne na bloku ale można ich uniknąć kucnięciem lub podskokiem. Pooglądaj kilka walk z Evo, czasami w całym pojedynku nikt tego nie używa ani razu.
W sumie to czuję Twój ból bo tak samo klnąłem jak zrobili ściany. Ale jak chce się grać to nie ma co płakać tylko trzeba nauczyć się wykorzystywać to na swoją korzyść.

 

No ok, teraz jak to napisałeś, to brzmi to trochę lepiej. Niemniej naprawdę nie obraziłbym się jakby dali możliwość wyłączenia tego bajeru, wtedy wszyscy byliby zadowoleni. 


  • 0

#270 Nyjacz Napisany 03 listopada 2018 - 19:17

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

No to temat zamknięty, pozostaje tylko czekać na post Szrota, że haha, Kazek jest no-skillem i pokonują go najebani Janusze.


  • 0



Inne z tagami: