Skocz do zawartości

Zdjęcie

Judas Code

free2play tri-Ace RPG shooter cardbattle

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 nole Napisany 24 lipca 2014 - 17:50

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 727 Postów:

AAA ex na Vitę. Free2play i na razie zapowiedziany tylko w Japoni.

Ma to być "dramatic battlefield RPG". Miks szczelanki (singiel) i karcianki (multi)

Developer: tri-Ace

 

http://gematsu.com/2...as-code-ps-vita

 

Judas-Code_Fami-shot_07-16-14_001.jpg
Judas-Code_Fami-shot_07-16-14_002.jpg
Judas-Code_Fami-shot_07-16-14_004.jpg
Judas-Code_Fami-shot_07-16-14_005.jpg

 


  • 0

#2 Sotaku Napisany 24 lipca 2014 - 17:56

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:
wygląda nieźle...gdzieś już to widziałem :hmmm:
  • 0

#3 Tawotnica Napisany 25 lipca 2014 - 00:11

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 103 Postów:

wygląda nieźle...gdzieś już to widziałem :hmmm:

może ci się kojarzy z Valkyria Chronicles? Wygląda trochę jak futurystyczne VC. That's a good thing. Szkoda, że karciankaa. Jak w ogóle trafi do nas to chętnie sprawdzę. Po Destiny of Spirits i Steel Diver Sub Wars jestem dosyć pozytywnie nastawiony f2p na handheldach.
  • 0

#4 cybercotlet Napisany 25 lipca 2014 - 09:39

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 595 Postów:

 


wygląda nieźle...gdzieś już to widziałem :hmmm:

może ci się kojarzy z Valkyria Chronicles? Wygląda trochę jak futurystyczne VC. That's a good thing. Szkoda, że karciankaa. Jak w ogóle trafi do nas to chętnie sprawdzę. Po Destiny of Spirits i Steel Diver Sub Wars jestem dosyć pozytywnie nastawiony f2p na handheldach.

WvekQ29.gif


  • 0

#5 Tawotnica Napisany 25 lipca 2014 - 13:03

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 103 Postów:

Coś nie tak ze Steel Diverem? Dobry przykład multiplayera, który użytkownikom płacącym nie daje przewagi w rozgrywce, a jedynie większą różnorodność. Pay2win to akurat największy śmierdziel w modelu f2p, więc jak inne gry na konsole pójdą przykładem tej śmiesznej gierki o u-bootach Miyamoto to może się nawet zaprzyjaźnię z darmowymi giereczkami. 


  • 0

#6 cybercotlet Napisany 25 lipca 2014 - 13:08

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 595 Postów:

Coś nie tak ze Steel Diverem? Dobry przykład multiplayera, który użytkownikom płacącym nie daje przewagi w rozgrywce, a jedynie większą różnorodność. Pay2win to akurat największy śmierdziel w modelu f2p, więc jak inne gry na konsole pójdą przykładem tej śmiesznej gierki o u-bootach Miyamoto to może się nawet zaprzyjaźnię z darmowymi giereczkami. 

Może w samym modelu SD nie ma nic złego bo jest tak jak piszesz, ale sama gra to ewidentny niedorobiony crap. Dla mnie wzorem f2p jest Dota 2, ale to nie na handheldy.


  • 0



Inne z tagami: