Skocz do zawartości

Zdjęcie

FIFA 15

PS3 PS4 X360 XONE 3DS Vita PC FIFA EA Wii

• Zaloguj się by odpowiedzieć
85 odpowiedzi na ten temat

#61 leplutorius Napisany 30 październik 2014 - 00:32

leplutorius

Link

• Forumowicze
  • 323 Postów:

Konsolę masz podpiętą po kablu czy WIFI? Zalecam kabel albo power adapter.  Gra co chwilkę łączy się z usługą sieciową nawet jeśli grasz mecz offline i potrafi zrobić takie niespodzianki, mimo, że u mnie nigdy to nie wystąpiło. 

polecam sprawdzić rozwiązanie poniżej, może się przyda:

http://www.reddit.co...n_ps4_solution/

• 0

#62 Kurzy Napisany 30 październik 2014 - 00:34

Kurzy

#hasztag_440%

• Forumowicze
  • 13169 Postów:
W sumie watpie...bo router mam z 10 cm od konsoli...ale zobacze. Fajnie by bylo...dzieki!
  • 0

#63 leplutorius Napisany 30 październik 2014 - 00:39

leplutorius

Link

• Forumowicze
  • 323 Postów:

Odległość odległością, PSN jest znane z tego, że dyskryminuje graczy z połączeniem bezprzewodowym. Zrób test prędkości z kablem i bez, niebo a ziemia. Druga rzecz, sprawdź czy to samo się dzieje, gdy jesteś wylogowany z PSN i testuj na jakimś zwykłym meczu towarzyskim. Jeśli to nie pomoże, to pozostaje Ci usunąć pliki gry i zainstalować od nowa. Innym podobno pomogło. 

• 0

#64 Kurzy Napisany 30 październik 2014 - 00:43

Kurzy

#hasztag_440%

• Forumowicze
  • 13169 Postów:
A takie pytanie odnosnie gry jeszcze, jak do cholery mozna zaladowac cala taktyke i formacje do sezonów online jesli mam ja np. w karierze? Da sie?
  • 0

#65 leplutorius Napisany 30 październik 2014 - 00:46

leplutorius

Link

• Forumowicze
  • 323 Postów:

Sprawdzę jutro, czy to możliwe, ale obstawiam, że dla trybu sezonów musisz sobie taki zapis wykonać sam w tym właśnie trybie i dla danej drużyny z osobna oczywiście. 

• 0

#66 ACZ Napisany 30 październik 2014 - 17:35

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 31199 Postów:

mamy zmiane warty. za rok to fifa musi sie zmienic na lepsze zeby pobic pesa.

• 0

#67 Pico Napisany 20 listopad 2014 - 22:07

Pico

• Forumowicze
  • 9707 Postów:

nie na tyle by przebolec braki w licencjach. 

Licencje nikogo. Tzn. fajnie, jeśli są. Ale liczy się to, co na boisku. A jak w tej kwestii jest z FIFĄ - nie wiem.

• 0

#68 Raikoh Napisany 21 listopad 2014 - 00:56

Raikoh

Dark Hollywood

• Forumowicze
  • 16218 Postów:

Obie pilki sa dobre i u mnie decydujace znaczenie maja licencje, bo nie chce mi sie grac dziwnymi nazwami. 

• 0

#69 Pico Napisany 21 listopad 2014 - 10:08

Pico

• Forumowicze
  • 9707 Postów:

Masz przecież patche w sieci, jeśli Ci to przeszkadza :). Ja w tamtym roku z takiego korzystałem i byłem zadowolony.

• 0

#70 Marbel Napisany 10 grudzień 2014 - 21:29

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 7833 Postów:
Gra nabrała nieco rumieńców jak człowiek przestawił się z poprzednich części. Zacząłem karierę Arsenalem i całkiem niezłe mi idzie, po początkach bardzo słabych. Ale zaledwie mam 10 meczy w sezonie i dostałem już kilka propozycji poprowadzenia reprezentacji. Wow, nieźle, tego nie było poprzednio (ostatnia moja fifa to 12). Ale dziwnie szybko mam te propozycje... Da radę prowadzić i reprę i klub równolegle?? Rozumiem, że spokojnie mogę dobrać sobie zawodników z całego swiata?

Próbuję też ogarnąć nieco tryb Ultimate team. Rozumiem, że może to wciągnąć. Bo to praktycznie cała gra osobna.
  • 0

#71 terra Napisany 10 grudzień 2014 - 21:36

terra

Demigod

• Forumowicze
  • 9619 Postów:

Tak, możesz prowadzić jednocześnie reprezentacje i klub. A Ultimate Team to bezsprzecznie najlepsza rzecz jaka mogła przytrafić się Fifie, nie odpalam żadnych innych trybów w grze.

• 0

#72 Marbel Napisany 10 grudzień 2014 - 22:03

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 7833 Postów:
O to ekstra, to chyba skorzystam z jakiejś oferty.
  • 0

#73 Cudak Napisany 13 grudzień 2014 - 13:04

Cudak

witam

• Forumowicze
  • 23571 Postów:

No Ultimate wciąga. Podchodziłem już kiedyś w FIFA13 ale mi nie pasowało, ale teraz jak się wciągnąłem to... Ten tryb ma wszystko, wspaniałe emocje, frustracje, że chcesz rzucić padem w ekran. :olo: Szkoda tylko, że coinsy tak wolno wpadają, a najlepsi piłkarze kosztują, a żeby w paczce coś dobrego trafić to trzeba albo mieć szczęście albo się ich nakupować.

• 0

#74 terra Napisany 13 grudzień 2014 - 14:14

terra

Demigod

• Forumowicze
  • 9619 Postów:
Albo tradeowac na rynku.
  • 0

#75 Cudak Napisany 13 grudzień 2014 - 15:17

Cudak

witam

• Forumowicze
  • 23571 Postów:

Czyli?

• 0

#76 terra Napisany 13 grudzień 2014 - 16:34

terra

Demigod

• Forumowicze
  • 9619 Postów:

W tę środę była niesamowita sytuacja czyt. w TOTW był Zlatan (!!!) i Ronaldo (!!!!!) jako napastnik (!!!!!!!!). Należało we wtorek swoje składy sprzedać i w środę wieczorem/czwartek kupić jeszcze raz, np:

Masz Rooneya, sprzedajesz go we wtorek za 20k, w środę kupujesz za 10-13k. Wszystkie karty automatycznie tanieją bo ludzie jak widzą co znajduje się w paczkach kupują jak pojebani, potem chcą sprzedać, ceny na rynku gwałtownie spadają i można naprawdę mnóstwo hajsu ukręcić.

• 1

#77 Cudak Napisany 13 grudzień 2014 - 16:42

Cudak

witam

• Forumowicze
  • 23571 Postów:

Ooo, nie znałem tego myku. Dzięki. :)

• 0

#78 terra Napisany 13 grudzień 2014 - 16:50

terra

Demigod

• Forumowicze
  • 9619 Postów:

Tylko musisz być czujny bo nie za każdym razem trafia się tak kozacka drużyna tygodnia. Na konsolach nie jest aż tak źle, przecież na PC ceny są 2x wyższe za 3/4 zawodników przez trainerów.

Trainer - osoba, która wykorzystuje specjalny program i za jego sprawą wchodzi do meczu po czym szybko się rozłącza - Tobie mecz przepada, swoiste no contests, a jemu zalicza normalnie wygraną i daje coinsy. Coinsy potem lecą na allegro, ceny wariują.

• 1

#79 Mauro Napisany 29 maj 2015 - 23:11

Mauro

RS

• Forumowicze
  • 5121 Postów:

Gra ktoś w tom gre na platformie PC ?

• 0

#80 Marbel Napisany 29 maj 2015 - 23:24

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 7833 Postów:
Tu jesteś ;)
Ja gram na XOne i kocham tą grę jak Szrot i Deddi Destiny. Gram od listopada. Chyba z 5 sezonów za mną. I w sumie w nic innego nie gram bo nie mam czasu a chciałoby się może jakąś fabułę popchać do przodu.
Tylko nie wiem jak na PC. Kiedyś przy epoce X360 fifa na kompie była ciagle opóźniona o rok-dwa co do silnika/mechaniki gry. Nie wiem w sumie jak jest teraz... Z drugiej strony czytałem opinie, że 14 była lepsza. Nie wiem, grałem na X360 w Fife 10, 11, 12, dodatek EURO2012, World Cupa 2014 i teraz na nowe generacji 15 i uważam, że jest najlepsza, ale miałem 2 lata przerwy od głównej serii. Poguglaj czy na PC teraz jest to samo, bo IMO wtedy warto.

BTW nie wiem jak to jest ale czasem porównujac tryb kariery nieraz uważam, że niektóre elementy, np. kartki były lepiej ciągle rozwiązane w starusienkim SWOSie :hurra: :cry:
  • 0

#81 terra Napisany 30 maj 2015 - 06:56

terra

Demigod

• Forumowicze
  • 9619 Postów:

Gra ktoś w tom gre na platformie PC ?

Aktualnie nie gram, grałem na koncie kumpla który postanowił znowu zacząć grać a mi nie chcę się kupować gry na 3 miesiące, kupuję 16. na premierę. Co sądzę o FIFIE 15 na PC? Przede wszystkim OGROMNY skok pod względem silnika gry. W końcu blaszaki dostały silnik Ignite który jest na PS4/XO i gra wygląda tak samo na nextgenach. Skok pomiędzy 14 a 15 jest naprawdę bardzo duży. Marbel chyba pisze o karierze offline, co do tego się nie wypowiem gdyż w ostatnich 4-5 edycjach spędziłem w tym trybie nie więcej niż 5 minut. Dla mnie FIFA to tylko i wyłącznie online(ew. jakaś posiadówa z kumplami), Ultimate Team o którym w tym temacie już na pewno pisałem <3 Strasznie dużo się pozmieniało, wprowadzili widełki cenowe co imho wyszło grze na dobre. Jak masz jakieś konkretne pytania to wal.

• 0

#82 Marbel Napisany 30 maj 2015 - 14:02

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 7833 Postów:
Tym razem online gram mało. Kiedyś nie miałem golda i w każdym momencie grałem. Dzis sam jestem dziadkiem... w sumie nie mam czasu by jeszcze online bo tv musze się dzielić a online pauzy nie włączysz :/ UT mnie nigdy nie wciągnął, jednak tym razem spróbowałem.
  • 0

#83 Marbel Napisany 30 maj 2015 - 14:21

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 7833 Postów:

W tę środę była niesamowita sytuacja czyt. w TOTW był Zlatan (!!!) i Ronaldo (!!!!!) jako napastnik (!!!!!!!!). Należało we wtorek swoje składy sprzedać i w środę wieczorem/czwartek kupić jeszcze raz, np:
Masz Rooneya, sprzedajesz go we wtorek za 20k, w środę kupujesz za 10-13k. Wszystkie karty automatycznie tanieją bo ludzie jak widzą co znajduje się w paczkach kupują jak po**bani, potem chcą sprzedać, ceny na rynku gwałtownie spadają i można naprawdę mnóstwo hajsu ukręcić.

Sorry za post pod postem... ale o co w ut chodzi z tym totw? Karty tych graczy są taniej czy jak? Tyle co odkryłem na szybko to można z nimi zagrać swoją drużyną.
  • 0

#84 terra Napisany 30 maj 2015 - 14:31

terra

Demigod

• Forumowicze
  • 9619 Postów:

TOTW - Team of the Week - drużyna tygodnia - 18 zawodników co tydzień dostaje specjalne karty które można trafić w paczkach przez tydzień, dostają te karty za świetne występy w weekendowych meczach. Karty mają wyższy overall, lepsze statystyki i mają czarny kolor. A co do tego co pisałem to:

Masz drużynę wartą np. 40k i w niej m.in. Rooneya który jest wart załóżmy 10k. EA ogłasza nowy TOTW w którym są bardzo, bardzo rzadkie karty (wtedy był Ibrahimović i Ronaldo jako napastnik, czyli coś co się nigdy wcześniej nie zdarzyło bo CR7 można ustawić tylko na skrzydle) i do przewidzenia jest, że ludzie będą masowo otwierać paczki. Szansa na trafienie Ibry i CR7 są praktycznie zerowe ale będzie im z paczek wypadał m.in Rooney, którego będą chcieli sprzedać. Rooneyów będzie się nawarstwiało na rynku a co za tym idzie jego cena będzie spadać:

Rooney w poniedziałek - 20k

środa - ogłoszenie TOTW

Rooney w sobotę - 8-10k

W ten sposób można zarabiać na rynku UT.

Przykładowy TOTW.

http://www.futhead.com/15/totw/totw37/

Ten post był edytowany przez terra dnia: 30 maj 2015 - 14:33

• 0

#85 Mauro Napisany 30 maj 2015 - 16:03

Mauro

RS

• Forumowicze
  • 5121 Postów:

Kupiłem 15tke (PC), także jakby ktoś chciał pograc to chętnie pykne.

• 0

#86 ACZ Napisany 31 maj 2015 - 00:38

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 31199 Postów:

w 16 będą kobiety.

• 0

Inne z tagami: