Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pokken Tournament DX

Pokemon Bandai Namco Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
71 odpowiedzi na ten temat

#31 funditto Napisany 23 sierpnia 2015 - 19:36

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Teoretycznie tak, ale w tym roku dużo siana idzie na ślub i wydatki związane z całym tym miesiącem (w końcu miesiąc miodowy, to miesiąc, a nie tydzień :D ) także dopiero po nowym roku będzie luźniej z kasą...

 

Nie zdziwię się jak Pokken wyjdzie w maju (tak jak Splatoon, a prędzej chyba Mario Kart), więc zdążę odłożyć hajs


Ten post był edytowany przez funditto dnia: 23 sierpnia 2015 - 19:37

  • 0

#32 Damian Napisany 31 października 2015 - 17:31

Damian

    Link

  • Forumowicze
  • 298 Postów:

Mroczny Mewto?

 


  • 0

#33 lukaszSA Napisany 31 października 2015 - 17:50

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Każdy Mewtwo jest mroczny ;)


  • 0

#34 funditto Napisany 03 listopada 2015 - 22:17

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Już potwierdzono, że to Shadow Mewtwo. Nowy trailer:

 


  • 0

#35 Damian Napisany 15 grudnia 2015 - 12:45

Damian

    Link

  • Forumowicze
  • 298 Postów:

Pojawił się kolejny trailerek z Nippon, tym razem z dedykowanym zestawem konsoli.

 


  • 0

#36 funditto Napisany 08 stycznia 2016 - 09:31

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Pewnie jestem jedyną osobą na tym forum, która będzie to brać na premierę (chyba, że recki będą bardzo słabe), ale jakby kogoś to interesowało: 15 stycznia zapowiedzą kolejnego poka, którym będzie można walczyć


  • 0

#37 Schrodinger Napisany 08 stycznia 2016 - 09:35

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
ja to bym wolał jakby ktoś wskrzesił Pokemon Stadium albo ktoś w Nintendo się ogarnął i zrobił w końcu Poki (nawet jakiś remake) w pełnym 3D, tpp, smiganie po trawach i szukanie pokemonów, bez random encounterów, wszystkie poki widoczne, ahhh ohhh uhhh moje marzenie z dzieciństwa :cry: przecież taka gierka sprzedałaby każdą konsolę nawet WiiU
  • 0

#38 lukaszSA Napisany 08 stycznia 2016 - 09:40

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Pograłbyś 2 godziny i by ci się znudziło.

 

Były pseudo tradycyjne Pokemon Colloseum i XD. Szału nie zrobiły, GCNa nie sprzedały. Stadium nie mają sensu w czasach gdy walki w częściach głównych są w 3D. 


  • 0

#39 Schrodinger Napisany 08 stycznia 2016 - 09:47

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
No ale chodzi o ambitny projekt kierwa, a nie jakieś popierdółki. Najlepiej robiony przez Retro czy kto tam teraz jest najlepszy w Nintendo, na pewno nie gamefreak bo oni nawet 3DS nie potrafili ogarnąć
  • 0

#40 lukaszSA Napisany 08 stycznia 2016 - 09:49

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Pokemon Company lubi pieniądze. Jeśli nie chcą inwestować w taki projekt, to pewnie wiedzą co robią. Prędzej by zrobili ambitny projekt na komórki


  • 0

#41 funditto Napisany 13 stycznia 2016 - 09:48

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Cococoro ujawnił trzy nowe postacie, którymi będzie można walczyć w Pokkenie (ale tylko na WiiU - arcade tych trzech nie dostanie) i jest to świetna trójeczka: Braixen (ewolucja Fennekina - ognistego startera z X/Y), zwykły Mewtwo ! i Garchomp !!

 

Mewtwo i Garchomp byli bardzo wysoko na liście fighterów, których chciałem zobaczyć w Pokkenie.

 

Oprócz tego 15 stycznia ma być zapowiedziana kolejna postać, którą będzie można walczyć i ma być to pok, który będzie również w wersji arcade, więc będzie już szesnastka.

 

Przy okazji: Nie było tutaj info, że miesiąc temu zapowiedzieli Sceptile'a wraz z trailerem:

 


  • 0

#42 funditto Napisany 15 stycznia 2016 - 11:54

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Wiem, że na tym forum mało kogo ta gra interesuje, ale spójrzcie chociaż na 5 punkt z nowych informacji jakie pojawiły się na temat Pokkena, bo tego na WiiU chyba nie było:

 

1) Zgodnie z zapowiedzią ogłoszono dzisiaj nowego fightera, a jest nim Chandelure.. Totalnie się go nie spodziewałem, ale ponoć w Japonii jest to najpopularniejszy Pokemon z V generacji

 

2) Cztery nowe supporty: Sylveon, Croagunk, Pachirisu i przede wszystkim Magikarp :D

 

3) W trybie Single Battle będą do wyboru 3 poziomy trudności

 

4) W lokalnym multiplayerze (pewnie z powodu dwóch różnych obrazów) będzie 30 FPSów zamiast 60 

 

5) Będzie opcja zlinkowania 2 konsol WiiU przez kabel LAN - wtedy taki multiplayer będzie mieć 60 FPS

 

6) Będzie tryb online podzielony na Friendly Matches i Ranked Matches - nazwy chyba wszystko wyjaśniają

 

7) 31 stycznia pojawi się nowy trailer (ma pokazać Chandelure'a, ale sądząc po wcześniejszych trailerach pokażą też nowe supporty)

 


  • 0

#43 Kaxi Napisany 15 stycznia 2016 - 12:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Dobry ruch pod esport czy ogólnie turnieje, ale w praktyce to opcja śladowa, bo Wii U nie ma wejścia na taki kabel, trzeba kupić LAN adapter.


  • 0

#44 funditto Napisany 15 stycznia 2016 - 12:16

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

To fakt, ale może być jak z podobnym trybem w Mario Kart: Double Dash - prawie każdy fan Nintendo chciał tego kiedyś spróbować


  • 0

#45 Kaxi Napisany 15 stycznia 2016 - 12:21

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

I prawie nikt nie chciał specjalnie dla 1 gry dokupywać przystawki ;)

 

Grałem w MKDD na 8 osób, ale tylko dzięki Zlotom Nintendo.


  • 0

#46 Damian Napisany 15 stycznia 2016 - 12:53

Damian

    Link

  • Forumowicze
  • 298 Postów:

Wiem, że na tym forum mało kogo ta gra interesuje

Przepraszam, ja kupuję na premierę :blush:
 

- Będzie opcja zlinkowania 2 konsol WiiU przez kabel LAN - wtedy taki multiplayer będzie mieć 60 FPS
- Dobry ruch pod esport czy ogólnie turnieje

Może trochę offtop, ale również Splatoon w trybie Private Battle pozwala na organizowanie własnych lokalnych turniejów przy użyciu maksymalnie 8 konsol Wii U i gier na jednym połączeniu internetowym (podłączonych do jednego routera z dostępem do internetu).
Widać więc, że Nintendo widzi w tej dziedzinie pewien potencjał.


  • 0

#47 funditto Napisany 15 stycznia 2016 - 16:05

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

No to chociaż z jednym ziomkiem z forum będę mógł walczyć online :) kim planujesz grać ?


  • 0

#48 funditto Napisany 15 stycznia 2016 - 17:19

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Sory, że drugi post z rzędu, ale podali datę dla Europy. 18 marca ! :D Pewnie na dniach pojawią się preordery


  • 0

#49 Damian Napisany 15 stycznia 2016 - 19:02

Damian

    Link

  • Forumowicze
  • 298 Postów:

kim planujesz grać ?

Nie będę się jakoś ograniczać :D. Dopiero w ruchu okaże się, którą postacią będzie walczylo się najprzyjemniej/najefektywniej. No, ale na pewno pierwszeństwo w próbach będą miały pokemony z pierwszej generacji: Pikachu, Charizard, Mewto, Gengar, czy Machamp. 
 

Coś mnie niepokoi jednak... okładka.

CYxXS-WWQAADxpJ.jpg

Ta notka "amiibo card included" szpeci mocno.

To standardowy boxart, czy jakiejś edycji specjalnej?


  • 0

#50 funditto Napisany 15 stycznia 2016 - 19:06

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Wg rozpiski Conquesta tylko wersja z amiibo będzie w Polsce. Myślę że podobnie będzie w całej Europie

Ten post był edytowany przez funditto dnia: 15 stycznia 2016 - 19:09

  • 0

#51 lukaszSA Napisany 15 stycznia 2016 - 20:56

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Aleź ta gra ma paskudne logo


  • 0

#52 funditto Napisany 15 stycznia 2016 - 21:54

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Walić logo: Dla samej walki Mewtwo z Suicunem czy Garchompem, w której jako support będę mógł rzucić Magikarpa day one ! Sam nie wierzę, ale hype mi się nakręcił niesamowity
  • 0

#53 funditto Napisany 15 lutego 2016 - 08:13

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Pojawiło się sporo nowych informacji:
1. Sześć nowych pokemonów supportujących: Espeon, Umbreon, Cubone, Diglett, Magneton i Quagsire

2. Będzie tryb Ferrum League czyli tryb ze zdobywaniem odznak za wygrane walki. Chyba będzie to coś z fabułą bo trenerzy mają mieć w nim przypisane poki

3. Tryby Practice Mode, Free Training i Combo Dojo - tryby do nauki. Pierwszy to walki bez limitów czasu i zdrowia, drugi to normalny trening, a w trzecim będą chyba podawane listy combo do nauki

4. Będą opcje customizacji trenera którym grasz, a później wygrywania mu rzeczy i przebierania w My Town

5. Jakaś Nia będzie pomagać w poruszaniu się po świecie gry. Jeśli dobrze rozumiem to będzie kimś takim jak Brock i Misty którzy w anime wędrowali z Ashem
  • 1

#54 Kaxi Napisany 15 lutego 2016 - 10:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Brzmi ciekawie dość. Gdyby jeszcze jarał się Pokami, to bym się jarał ;)


  • 0

#55 funditto Napisany 15 lutego 2016 - 14:27

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Jeszcze dwie ważne informacje: 1. Nie planują DLC 2. Ferrum Region to aż 4 ligi
  • 0

#56 funditto Napisany 19 lutego 2016 - 00:07

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Kolejne informacje i gameplaye wypływają. Najważniejsze info to jeszcze cztery supporty (prawdopodobnie ostatnie, ale naprawdę świetne) : Yveltal, Latios, Reshiram oraz Cresselia
  • 0

#57 erzetPL Napisany 19 lutego 2016 - 13:50

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:
No, bardzo intersująco to brzmi. Ta gra mocno mnie jara, aż zachciało mi sie odkurzyć AS na 3ds. :)
  • 0

#58 funditto Napisany 19 lutego 2016 - 14:28

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Krąży też info, że są 4 wolne miejsca wśród fighterów także jest szansa na kolejne zapowiedzi
  • 0

#59 Damian Napisany 19 lutego 2016 - 14:46

Damian

    Link

  • Forumowicze
  • 298 Postów:

Nie planują DLC


Na ten moment... Pewnie wszystko zależy od popularności jaką zdobędzie gra. W teorii połączenie dynamicznych walk Tekkena ze światem Pokemon nie powinno się nie udać, jednak po komentarzach wnioskuje, że dużo graczy nadal zastanawia się nad tą pozycją. (Ja tam biorę w ciemno - od zawsze ciekawiło mnie jak sprawdziłyby się nie-turowe potyczki pokemonów na przykład w takim Pokémon Colosseum). Co do samego DLC - myślę, że jeśli nadarzy się okazja - to nie będą mieli żadnych hamulców (patrz: Super Smash Bros, Hyrule Warriors). Prawdopodobnie pokemonowe figurki amiibo również by wypaliły (patrz: Pikachu i Mewtwo z SMB), choć tu mogą pójść na łatwiznę w postaci kart amiibo... No ale to już wszystko zależy od sukcesu Pokkéna.
 
A na koniec kolejna zajawka dla niezdecydowanych :


  • 0

#60 funditto Napisany 14 marca 2016 - 16:00

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Przypominam, że w piątek premiera. Do gry oprócz karty amiibo będzie też dodawana skórka na gamepada. 


  • 0



Inne z tagami: