Skocz do zawartości

Zdjęcie

new 3DS / new 3DS XL


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
609 odpowiedzi na ten temat

#601 Aki Napisany 11 stycznia 2017 - 15:08

Aki

    Blanka

  • Forumowicze
  • 223 Postów:

 

 

Kiedy kupiłeś konsolę? Ja mam na swoim n3DSie nabite około 450 godzin a kupiłem go na premierę. Jak zawiasy? Zmieniałeś już folię na ekranach? U mnie folia była od samego początku ale trochę już jest porysowana a zawiasach pojawił się niewielki luz co mnie wkurza.

Zaczynam się zastanawiać na zakupem 2DS lub n3DS XL jeżeli jest lepiej wykonany niż podstawowa wersja. Ze zwykłym 3DS miałem to samo a od samego początku trzymam go w twardym etui.

 

Obecnie używanego new 3DS XL kupiłem w maju zeszłego roku, zawiasy od samego początku chodzą "głośno" ale nie zaobserwowałem z nimi żadnych problemów, niestety miejsce na rysik już jest nieco luźne i łatwo go przypadkiem wysunąć. (tak jak sumuję to wychodzi mi ok 1100-1200h na obecnie posiadanej konsoli w 2016).

Bateria nadal daje radę tak jak przy nowości (ok 4-5h grania zanim zapali się pomarańczowa dioda (tylko się świeci a nie mruga panicznie), przy jasności 3 z włączonym wifi). Unikam jak ognia rozładowywania się konsoli do stanów krytycznych/całkowitego wyłączenia oraz zawsze ładuję nintendowską ładowarką (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale myślę warto wspomnieć)

Konsolkę już na starcie wpakowałem w przeźroczyste sylikonowe etui i do tego w hardpoucha, a na ekranach ofc folia (z allegro, jakaś podróbka hori). Sama folia na dolnym ekranie jest już nieco porysowana (widać parę miejsc gdzie są ryski) ale jeszcze nie na tyle by była utrudnieniem i potrzebowała wymiany.

C-stick to niestety słaba strona tych konsol,  w mojej obecnie zaczyna już się robić on dość miękki i czasem nie reaguje tak dobrze jakbym chciał (no ale ja spędziłem setki godzin na monster hunterach, a także trochę na Xenoblade Chronicles i Metroidzie FF). 

 

No ale ja trochę dziwny jestem i o sprzęt staram się dbać (nawet swoją chińską komórkę za jakieś 300zł uzbroiłem w szkło hartowane na ekran oraz sylikonowe etui - o dziwo udało się znaleźć dedykowane - i nosze wsunięte w futerał).

 


  • 0

#602 Pico Napisany 17 stycznia 2017 - 11:02

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
Pytanko do znawców tematu:
Gdzie polecacie (jakiś sklep w necie) zakupić nowego New 3DS lub XL? Tak by sklep był pewniakiem i by była dobra cena. Może być nawet w zestawie z jakąś grą.
  • 0

#603 lukaszSA Napisany 17 stycznia 2017 - 11:04

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

HD Market :sir: 


  • 1

#604 Schrodinger Napisany 17 stycznia 2017 - 11:09

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

a po co Ci new? jeśli olewasz xenoblade to bierz zwyklego 3dsa za 350 zł


  • 0

#605 Pico Napisany 17 stycznia 2017 - 11:12

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:
To nie dla mnie - pytam dla kumpla. No i on raczej Xeno nie olewa.

A w tym HD Market, jeśli napisane jest "brak towaru", to wiadomo, że brak na pewno, czy lepiej się z nimi skontaktować?
  • 0

#606 lukaszSA Napisany 17 stycznia 2017 - 11:17

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Brak towaru to na pewno brak towaru. Możesz się skontaktować i spytać kiedy spodziewają się dostawy 


  • 1

#607 cybercotlet Napisany 17 stycznia 2017 - 20:29

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

To nie dla mnie - pytam dla kumpla. No i on raczej Xeno nie olewa.

A w tym HD Market, jeśli napisane jest "brak towaru", to wiadomo, że brak na pewno, czy lepiej się z nimi skontaktować?

konsoleigry albo powerplay
  • 0

#608 cybercotlet Napisany 08 sierpnia 2017 - 14:04

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

Wyciągacze pieniędzy z nyntendo - dlaczego oni to robią?! :why:

 

https://twitter.com/...891031409250306


  • 0

#609 lukaszSA Napisany 08 sierpnia 2017 - 14:08

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Żeby wyciągnąć pieniądze!


  • 0

#610 cybercotlet Napisany 08 sierpnia 2017 - 14:14

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

poczekam na limited edition słicza z metroidem :challenge:


  • 0