Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gierce dla dwóch osób


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#1 Nyjacz Napisany 29 sierpnia 2014 - 16:17

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

I wcale nie mam na myśli split-screena i innych cudów. Szukam gier na PC dla jednego gracza, w które zajebongo pyka się we dwóch, rozwiązuje zagadki, wciąga w historię itd. Ostatnio Amnesia spełniła moje oczekiwania. Co jeszcze pochłonie dwie osoby tak, że oleją świat?


  • 0

#2 Rudolf Napisany 29 sierpnia 2014 - 16:24

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

Walking Dead i Wolf Among Us?


  • 0

#3 Nyjacz Napisany 29 sierpnia 2014 - 16:27

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Walking Dead mnie zanudził, niestety (jestem w czwartym odcinku pierwszego sezonu). Spróbuję Wolfa. Głównie chciałbym takich gier jak Slender: The Arrival, Amnesia, Penumbra, tylko niestrasznych, bo wśród tych już przekopałem chyba wszystko, co ciekawe, a chętnie sprawdzę takie FPP przygodówki.


  • 0

#4 Rudolf Napisany 29 sierpnia 2014 - 16:34

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

A Amnesia 2? :olo:


  • 0

#5 Aleks Napisany 29 sierpnia 2014 - 16:51

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

Outlast może sprawdź.


  • 0

#6 Nyjacz Napisany 29 sierpnia 2014 - 17:08

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Mówię, że wśród tych creepy już ogarnąłem większość. No, te co wymieniliście tak.


  • 0

#7 burnstein Napisany 29 sierpnia 2014 - 17:50

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

Kup sobie 2 tanie pady i ściągnij emulator snesa, a nie próbujesz zmusić pieca do czegoś do czego się nie nadaje.


  • 0

#8 Nyjacz Napisany 29 sierpnia 2014 - 18:02

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Trzeba mieć smutne życie (gracza), żeby nie wciągnąć się w dobrą gierkę singylplejerową z dobrą fabułą z rodziną, przyjacielem czy tam dziewczyną u boku.


  • 0

#9 Rudolf Napisany 29 sierpnia 2014 - 18:31

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

Ja z byłą grałem w GTA V :pf:


  • 0

#10 fingus Napisany 29 sierpnia 2014 - 18:36

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Chodzi o granie "jedno gra, drugie się patrzy"? To może Civilization? :D
  • 0

#11 torq314 Napisany 29 sierpnia 2014 - 19:43

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 484 Postów:

Trzeba mieć smutne życie (gracza), żeby nie wciągnąć się w dobrą gierkę singylplejerową z dobrą fabułą z rodziną, przyjacielem czy tam dziewczyną u boku.

Trzeba mieć smutne życie (gracza), żeby w dobre gierki musieć grać z rodziną, przyjacielem czy tam dziewczyną u boku.
  • 0

#12 Hellmans Napisany 29 sierpnia 2014 - 21:05

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

453213328_68d486acc6.jpg


  • 4

#13 Aleks Napisany 29 sierpnia 2014 - 23:18

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

a jak w nie w ogóle grasz? monitorek 19 cali, ty na krześle obrotowy, a kolega na taborecie obok?


  • 0

#14 Schrodinger Napisany 30 sierpnia 2014 - 01:06

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
da fak w ogóle granie z kimś? rozumiem w splita pocisnąć, zawsze osom ale jeden gra a drugi obserwuje to karwa mega durne
  • 0

#15 Nyjacz Napisany 30 sierpnia 2014 - 09:26

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Wy tak serio? Serio? Nigdy nie pykaliście, nie wiem, w Residenta z kimś obok?


  • 0

#16 torq314 Napisany 30 sierpnia 2014 - 09:43

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 484 Postów:

Wy tak serio? Serio? Nigdy nie pykaliście, nie wiem, w Residenta z kimś obok?


Chodzi o to że jak to Ty trzymasz pada to jeszcze ujdzie, ale wyobraź sobie że to ktoś trzyma pada, a Ty się patrzysz.

Mnie by diabli wzięli.

Play-buddy więc odpada.

Dziewczyna - to siedzi przez uprzejmość, tak naprawdę w ogóle jej nie zależy i najchętniej robiłaby coś innego, tak samo jak Ty kiedy ona ogląda jakiś nie wiem, musical albo nie wiadomo co. Tak po 10 latach związku przymus siedzenia z grzeczności mija i nie ma w tym żadnego faux paus jak ona Ci mówi szczerze ze idzie poczytać bo ją te ludziki na ekranie nudzą.

Najwdzięczniejszymi towarzyszami grania bywają dzieci, ale z kolei pula gier w które można z nimi grać jest wąska, jak czytam że ludzie w Dark Souls grywają z 6 latkami, w gta, a ostatnio czytałem że jakiś debil w tlou grał, to sie we mnie instynkt pracownika socjalnego budzi, takiego co to wnioskuje o odbieranie ludziom dzieci.

No i dzieci najszybciej się niecierpliwią.
  • 0

#17 Nyjacz Napisany 30 sierpnia 2014 - 10:20

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

OK, jestem z innej planety. Lubię się powymieniać padem w czasie grania, pokombinować razem nad zagadkami i chłonąć z kimś fabułę. Poszukamy gdzieś indziej.


  • 0

#18 torq314 Napisany 30 sierpnia 2014 - 10:24

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 484 Postów:

OK, jestem z innej planety. Lubię się powymieniać padem w czasie grania, pokombinować razem nad zagadkami i chłonąć z kimś fabułę. Poszukamy gdzieś indziej.


Z ciekawości - z kim grasz w taki sposób?
  • 0

#19 burnstein Napisany 30 sierpnia 2014 - 10:24

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

Ergo: potrzebujesz kogoś kto będzie ci przechodził trudniejsze momenty i tłumaczył fabułę.


  • 0

#20 erzetPL Napisany 30 sierpnia 2014 - 10:28

erzetPL

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 961 Postów:

No chyba, że jakieś przygodówki point n click, jak lubicie razem rozwiązywać zagadki. :)


  • 0

#21 Nyjacz Napisany 30 sierpnia 2014 - 11:04

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

OK, jestem z innej planety. Lubię się powymieniać padem w czasie grania, pokombinować razem nad zagadkami i chłonąć z kimś fabułę. Poszukamy gdzieś indziej.


Z ciekawości - z kim grasz w taki sposób?

Kiedyś z tatą, z kumplami, dziewczyną. Niektóre gry wciągają jak filmiacz, a przecież te da się oglądać w kilka osób. W Residenty tak grałem, w Crashe co życie czy poziom, dużo tego było. Myślałem, że to normalna sprawa, ale w takim razie wolę nie być normalny  ;).


  • 0

#22 torq314 Napisany 30 sierpnia 2014 - 11:07

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 484 Postów:



OK, jestem z innej planety. Lubię się powymieniać padem w czasie grania, pokombinować razem nad zagadkami i chłonąć z kimś fabułę. Poszukamy gdzieś indziej.

Z ciekawości - z kim grasz w taki sposób?


Kiedyś z tatą, z kumplami, dziewczyną. Niektóre gry wciągają jak filmiacz, a przecież te da się oglądać w kilka osób. W Residenty tak grałem, w Crashe co życie czy poziom, dużo tego było. Myślałem, że to normalna sprawa, ale w takim razie wolę nie być normalny  ;).


w takim razie może źle zadajesz pytanie.

w takim "filmowym" sensie to sporo gier ma potencjał na granie pasywne przez kogoś z boku. właściwie każde action-adventure, nowy Tomb, The Last of Us, Uncharted 1-3, Assassin's Creedy, skradanki typu Metal Gear Solid, Thiefy, Dishonored, ...

jest tam fabuła na tyle niezobowiazująca że można ją śledzić i mniej lub więcej się dzieje takiego że od biedy dałoby się oglądać.
  • 0

#23 Nyjacz Napisany 30 sierpnia 2014 - 11:10

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

No i w takie szpile zwykłem grać z ziomami, a teraz potrzeba nam jakiejś rewelacyjnej gry przygodowej, której fabuła i postacie zjedzą nasze mózgi (a w tych znajomość jestem nieziemsko słaby)! Nie chodzi o pasywne oglądanie z boku, a wciągającą grę na maks + wymienianie się padem.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 30 sierpnia 2014 - 11:11

  • 0

#24 torq314 Napisany 30 sierpnia 2014 - 11:35

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 484 Postów:

No i w takie szpile zwykłem grać z ziomami, a teraz potrzeba nam jakiejś rewelacyjnej gry przygodowej, której fabuła i postacie zjedzą nasze mózgi (a w tych znajomość jestem nieziemsko słaby)! Nie chodzi o pasywne oglądanie z boku, a wciągającą grę na maks + wymienianie się padem.

Jak wyczytałeś zapewne z mojego poprzedniego posta, jako plejslejw neofita nie mam pojęcia w co współcześnie przygodowo ciekawego grywa się na pecetach.

Szczerze mówiąc więc, brak odzewu forumowych blachożerców uważam za niepokojący.

To tyle wojujemy, a jak przychodzi co do czego i ktoś, jak Ty teraz, konkretnie pyta i byłaby okazja żeby zniszczyć system i pokazać w ile to fajnych gier można na pecetach pograć, to się okazuje że wszyscy się pochowali i jedynie jakiś plejslejw ciągnie temat.

Acha, był jeden strzał ślepakiem w Outlast, bo przecie w pierwszym poście napisałeś, że horrory już masz ograne.

A może Fez? Limbo? Journey? Czyli takie platformówki z zacięciem do kombinowania?
  • 0

#25 Nyjacz Napisany 30 sierpnia 2014 - 11:52

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Limbo ograne, w Journey nie pogram, bo nie mam już PS3. Teraz nadrabiamy Fahrenheita.


  • 0

#26 Otacon Napisany 30 sierpnia 2014 - 12:21

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:


Szczerze mówiąc więc, brak odzewu forumowych blachożerców uważam za niepokojący.

To tyle wojujemy, a jak przychodzi co do czego i ktoś, jak Ty teraz, konkretnie pyta i byłaby okazja żeby zniszczyć system i pokazać w ile to fajnych gier można na pecetach pograć, to się okazuje że wszyscy się pochowali i jedynie jakiś plejslejw ciągnie temat.

Uspokój się to nie wojny ;) nie każdy fag pecetowy z automatu jest znawcą przygodowek.
Ney do plp bij, on ogarnia nowe przygodowki
  • 0

#27 Tawotnica Napisany 30 sierpnia 2014 - 12:34

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 110 Postów:
albo do xella, on się mocno jara point & click (ostatnio serią Blackwell się podniecał), więc powinien być w stanie pomóc.
  • 0

#28 Kradziej Napisany 30 sierpnia 2014 - 12:44

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Szczerze mówiąc więc, brak odzewu forumowych blachożerców uważam za niepokojący.

To tyle wojujemy, a jak przychodzi co do czego i ktoś, jak Ty teraz, konkretnie pyta i byłaby okazja żeby zniszczyć system i pokazać w ile to fajnych gier można na pecetach pograć, to się okazuje że wszyscy się pochowali i jedynie jakiś plejslejw ciągnie temat.

Nie widzę kompletnie związku, tym bardziej, że mało kto najwyraźniej gra jak Nyu (a już na pewno nie na PC - siedzenie z kimś przy jednym biurku raczej jest mniej wygodne niż razem na kanapie przed TV i konsolą).
 

Ney do plp bij, on ogarnia nowe przygodowki

albo do xella, on się mocno jara point & click (ostatnio serią Blackwell się podniecał), więc powinien być w stanie pomóc.

Zdecydowanie do xella. Pylypy kupuje budżetowe wydania indie przygodówek sprzed trzech lat, xell śledzi scenę indie gier na PC.
  • 0

#29 Kurzy Napisany 30 sierpnia 2014 - 15:09

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Wy tak serio? Serio? Nigdy nie pykaliście, nie wiem, w Residenta z kimś obok?

Ja w niektóre gry gram z dziewczyna do śmierci/checkpointa ale wspólne granie co op to jest 100 razy lepsze.

Nigdy tylko tak ze ktoś obserwuje tylko...
  • 0

#30 Nyjacz Napisany 30 sierpnia 2014 - 18:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Szczerze mówiąc więc, brak odzewu forumowych blachożerców uważam za niepokojący.

To tyle wojujemy, a jak przychodzi co do czego i ktoś, jak Ty teraz, konkretnie pyta i byłaby okazja żeby zniszczyć system i pokazać w ile to fajnych gier można na pecetach pograć, to się okazuje że wszyscy się pochowali i jedynie jakiś plejslejw ciągnie temat.

Nie widzę kompletnie związku, tym bardziej, że mało kto najwyraźniej gra jak Nyu (a już na pewno nie na PC - siedzenie z kimś przy jednym biurku raczej jest mniej wygodne niż razem na kanapie przed TV i konsolą).

Duży monitor + pad, ziombel. Konsola.

 

Ja w niektóre gry gram z dziewczyna do śmierci/checkpointa ale wspólne granie co op to jest 100 razy lepsze.

No wiadomo, bwoy, ale dobre single też wkręcają dwie osoby. Ja tam przegierzyłem Alone in the Dark 4, Heavy Rain, a nawet Crasha i zawsze bawiliśmy się git.


  • 0