Skocz do zawartości

Halo Wars


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
271 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 27 września 2006 - 19:16

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek

Filmik Pokazali na sam Koniec dzisiejszego X06 :)

Niedlugo wiecej info :)

http://www.halowars.com/


Dodany obrazek

Ensemble Studios sa znani z takich gier jak :

Age of Empires III
The Titans
Age of Mythology
The Conquerors
Age of Empires II
The Rise of Rome
Age of Empires


Czyli Szykuje sie nam RTS

http://www.bungie.ne... ... ungieatx06


TRAILER:

http://www.halowars.com/trailer.html


Q: What is “Halo Wars”?

A: “Halo Wars” is the next big real-time strategy game from Ensemble Studios, creators of Age of Empires. Designed exclusively for the Xbox 360, “Halo Wars” allows you to take charge of the human UNSC armies and see the Halo universe from a totally new perspective.

Q: Where does “Halo Wars” take place in the Halo timeline?

A: “Halo Wars” takes place before Halo 1 during the UNSC’s first deadly encounters with the Covenant.

Q: Can you reveal anything about “Halo Wars” storyline?

A: Players will lead the crew of the UNSC’s “Spirit of Fire” from initial skirmishes to an all out war against the evil Covenant.

Q: Will I be able to play as the Covenant?

A: Stay tuned.

Q: Why is “Halo” being made into an RTS game?

A: Warthogs are cool. Scorpions are cool. Controlling lots of Warthogs and Scorpions and sending them into battle is really, really cool.

We’ve been big fans of Halo for years at Ensemble Studios, and when we sat down to discuss our next project we thought Halo would be absolutely perfect as an RTS on the Xbox 360.

Q: When will “Halo Wars” be available?

A: Stay tuned.

Q: Is the trailer pre-rendered?

A: Yes, and it's based around our world concepts and uses lots of ingame models. Props to our friends at Blur for bringing it all together and making it really shine.

Q: Other RTS games that have transitioned to console have had issues with controls, how will “Halo Wars” improve on the formula?

A: “Halo Wars” was created for the Xbox 360 from the ground up, which meant we didn't have to make compromises or shoe-horn in artifacts from a Windows PC game. We were able to take all the best aspects of RTS games, make them work perfectly on the Xbox 360, and exclude the rest.

Q: Where can I learn more about other Halo games?

A: Our friends at Bungie, the creators of the Halo Universe, have lots of information about Halo. Check them out here: http://www.bungie.net.


  • 0

#2 Gość__* Napisany 27 września 2006 - 19:36

Gość__*
  • Goście
Szczerze powiedziawszy sram na ta gre ... nienawidze RTSow a tu mi z czyms takim wyskakuja zamiast trailera Halo3 :rower:
  • 0

#3 Ryan Napisany 27 września 2006 - 19:41

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Typowy konsolowiec. Może wreszcie konsole dostaną dobrego RTSa.
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#4 Matrox Napisany 27 września 2006 - 19:45

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

Szczerze powiedziawszy sram na ta gre ... nienawidze RTSow a tu mi z czyms takim wyskakuja zamiast trailera Halo3 :rower:


A ja wrecz przeciwnie, dobrych RTSow nigdy zawiele.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 27 września 2006 - 19:46

Gość__*
  • Goście
No i co z tego ... jedyna strategia, ktora mi sie podobala byl Starcraft ... ale ... Halo ... RTS ... na padzie ... niech sobie z GTA strategie zrobia :bue:
  • 0

#6 MaxVarEmreis Napisany 27 września 2006 - 19:46

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Ja jestem bardzo podekscytowany ta gra. Brakuje, oj brakuje RTS'ów na konsole. A tu nie dośc, że otrzymujemy ciekawe universum, to jeszcze gre robią ludzie ktorzy znaja się na robieniu dobrych RTS'ów. Jak nic bedzie hit :)
  • 0

#7 Matrox Napisany 27 września 2006 - 19:51

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

No i co z tego ... jedyna strategia, ktora mi sie podobala byl Starcraft ... ale ... Halo ... RTS ... na padzie ... niech sobie z GTA strategie zrobia :bue:


EA potrafilo zrobic grywalnego RTSa na pdzie to niby czemu Ensemble Studios ma nie dac rady. Moim zdaniem universum HALO nadaje sie na RTSa jak malo ktore.

Marudzisz i tyle :P
  • 0

#8 Gość__* Napisany 27 września 2006 - 19:58

Gość__*
  • Goście
No marudze marudze ;]

Po prostu jak dla mnie to niewypal, centralnie chyba wszystko by mi pasowalo oprocz strategii =/ Jezeli to sie sprzeda to tylko czekac na Halo Tag Team Racing i Halo Singstar (tak, wiem, pierdziele glupoty :^^: )
  • 0

#9 BeSOS Napisany 27 września 2006 - 19:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja równiez sram na Halo Wars :D
  • 0

#10 MaxVarEmreis Napisany 27 września 2006 - 20:11

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Dziz, ale marudzicie. Przecież Halo az prosiło sie o takiego spin-off'a. Świetnie, ze chca zrobić coś innego, nowego. Coś, czego brakuej na konsolach. Nie lubicie RTS'ów ?? Jakie to smutne :pociesza: . Sa jednak ludzie, którzy wolą RTS'y, a nie lubią gier FPP. Jednak nie przychodza do tematu PDZ i nie marudza tam, tak jak Wy tutaj :P
  • 0

#11 Insane_Girl Napisany 27 września 2006 - 20:37

Insane_Girl

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
Filmik zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, był naprawdę świetny...ale co z tego skoro to ma być RTS, a ja poprostu nie znoszę strategii :/
  • 0

#12 Matrox Napisany 27 września 2006 - 20:47

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
Przeciez HALO 3 tez sie robi, wiec co wam przeszkadza, ze powstaje tez RTS. Gra nie zajmuje sie Bungie wiec HALO3 na tym nie ucierpi. Niech jeszcze kilku przyjdzie sie tu wyproznic to trzeba bedzie zmienic nazwe tematu na "toaleta"...
  • 0

#13 Ryan Napisany 27 września 2006 - 20:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Matrox: dokładnie, jak dla mnie najważniejsze, że Bungie nie rozmienia się na drobne i jedyne co "oddało" to świat. Dzięki temu nie ma obaw o Halo 3 a, co ważne także dla miłośników jedynego-słusznego-Halo -- możemy liczyć na potrójną promocję: dwie gry i film.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 27 września 2006 - 20:55

Gość__*
  • Goście

Przeciez HALO 3 tez sie robi, wiec co wam przeszkadza, ze powstaje tez RTS.

Nie przeszkadza, wyrazamy swoja opinie i tyle.

Gra nie zajmuje sie Bungie wiec HALO3 na tym nie ucierpi.

Nawet nie wiesz jak sie z tego powodu ciesze :^^:

Niech jeszcze kilku przyjdzie sie tu wyproznic to trzeba bedzie zmienic nazwe tematu na "toaleta"...

Marudzisz :)
  • 0

#15 Nexus Napisany 27 września 2006 - 20:58

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:
Panowie którzy marudzą... dajcie sobie siana, co? Prawda jest taka że sa ludzie którzy bardzo chętnie zobaczą dobrego RTS-a na konsoli. Filmik jest zawodowy, tego rodzaju gier mi brakowało na konsolach. tyle.
  • 0

#16 Insane_Girl Napisany 27 września 2006 - 21:02

Insane_Girl

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:

Przeciez HALO 3 tez sie robi, wiec co wam przeszkadza, ze powstaje tez RTS. Gra nie zajmuje sie Bungie wiec HALO3 na tym nie ucierpi. Niech jeszcze kilku przyjdzie sie tu wyproznic to trzeba bedzie zmienic nazwe tematu na "toaleta"...

To co, człowiek nie może juz wyrazić własnej opini?

Panowie którzy marudzą... dajcie sobie siana, co? Prawda jest taka że sa ludzie którzy bardzo chętnie zobaczą dobrego RTS-a na konsoli. Filmik jest zawodowy, tego rodzaju gier mi brakowało na konsolach. tyle.

No ja jestem ciekawa co z tego wyniknie, może zacznę lubić strategie...ale narazie ta informacja wcale mną nie wstrząsneła i nie wywołała zachwytu
  • 0

#17 Matrox Napisany 27 września 2006 - 21:07

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

Nie przeszkadza, wyrazamy swoja opinie i tyle.



Wiem, ale mozna to wyrazic bez srania :P

Nawet nie wiesz jak sie z tego powodu ciesze :^^:


Ja takze sie ciesze z tego powodu :^^:

Marudzisz :)


Ja tylko dbam aby tu nie smierdzialo ;)
  • 0

#18 MaxVarEmreis Napisany 27 września 2006 - 21:07

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Przeciez HALO 3 tez sie robi, wiec co wam przeszkadza, ze powstaje tez RTS. Gra nie zajmuje sie Bungie wiec HALO3 na tym nie ucierpi. Niech jeszcze kilku przyjdzie sie tu wyproznic to trzeba bedzie zmienic nazwe tematu na "toaleta"...

To co, człowiek nie może juz wyrazić własnej opini?


"Sram na ten tutuł"....cudowna opinia, nie ma co.
  • 0

#19 Nexus Napisany 27 września 2006 - 21:10

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:

"Sram na ten tutuł"....cudowna opinia, nie ma co.

Dokładnie, jakże głęboka i pełna sensu...
  • 0

#20 Gość__* Napisany 27 września 2006 - 21:11

Gość__*
  • Goście

"Sram na ten tutuł"....cudowna opinia, nie ma co.


Napisalem dlaczego? Napisalem. Nie musze ubierac negatywnej opinii w piekne slowa, czyz nie :)

Dobra ja juz nie wtracam sie do dyskusji (bo mnie kompletnie nie interesuje ta gra), wyrazilem opinie, a to, ze komus sie ona nie podoba to mi zwisa i powiewa :)

PS. Matrox, no zaczelo cos smierdziec, ale to akurat wasza wina :P
  • 0

#21 BeSOS Napisany 27 września 2006 - 22:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
LOL, co wy tacy wrażliwi o_O Widze, że jedno zdanko wywołało tutaj wielkie oburzenie :)
  • 0

#22 Gość__* Napisany 28 września 2006 - 02:01

Gość__*
  • Goście
rts w swiecie HALO???
Jak najbardziej jestem na TAK!!
:ninjadance:
  • 0

#23 Ryan Napisany 28 września 2006 - 15:12

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wiem, że mało kogo obchodzi jak się jaram na tą grę, ale... jaram się strasznie. Mam nadzieję, że nie będzie to taka strategia ekonomiczna jak Age of... i Ensemble silny nacisk położy na walkę. Chciałbym coś bliższego StarCraft (marzenia...) lub Total Annihilation niż Age of Empires. ;)

Poza tym to jeden z lepszych trailerów jaki w życiu widziałem. MoCap zabija większość tego, co serwowano do tej pory. Nawet jeśli tytuł będzie niegrywalny, ale filmików będzie dużo, chcę tą grę mieć. To będzie wtedy taki FF7 wśród RTSów (w czasie, gdy powstała siódemka, jedyne co mnie w niej kręciło to filmiki; teraz nie mógłbym na nie patrzeć).

// edit
do notki poniżej: też prawda Yoori. :lol:
  • 0

#24 Yoori Napisany 28 września 2006 - 15:54

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

...Nawet jeśli tytuł będzie niegrywalny...

To się sprzeda bo ma w tytule HALO :P
  • 0

#25 MaxVarEmreis Napisany 29 września 2006 - 12:29

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Wywiad z gościem z Ensemble Studios.
  • 0

#26 Ryan Napisany 30 września 2006 - 15:37

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Praca w Ensemble Studios. Ciekawa jest jedna oferta. Fragment:

Console Programmer
Xbox 360 experience in particular is desired.
Experience with Unreal Engine 3 and cutting edge graphics a plus.

Przypominam, że HW jest grą tylko na 360 a to praca dla Console Programmer a nie Programmer (jak przeważnie oznacza się ziutków od programowania na kilka platform jednocześnie). Pierwszy RTS na UE? Ciekawe...
  • 0

#27 xell Napisany 30 września 2006 - 16:02

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 230 Postów:
Nie spodobał mi się trailer. :hmmm: Z grugiej strony AoE2 to najlepszy (obok Homeworld) RTS, w jaki grałem. Zobaczymy, póki co jestem neutralny.
  • 0

#28 cwany-lis Napisany 30 września 2006 - 20:10

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
YES YES YES :lol: ostatnio wkręciłem się w rts'y a HALO WARS robią jedni z najlepszych w tej dziedzinie więc :ninjadance:
  • 0

#29 Gość__* Napisany 30 września 2006 - 23:20

Gość__*
  • Goście
Podzielam zdanie Ryana. Wolałbym, żeby ta gra była szybką strategią czasu rzeczywistego z naciskiem położonym na walkę, podobną właśnie do StarCrafta. Swoją drogą, to w traylerze, oddziały Covenant przypominają Protosów. Szczególnie ich żołnierze z ostrzami psionicznymi u rąk.
  • 0

#30 Nexus Napisany 01 października 2006 - 13:06

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:
Jak to przeczytałem przyszło mi na myśl tylko jedno pytanie: Co oni tam palą?!? Koleś z Microsoftu o Halo Wars jako grze dla Niemców:
"It's for the Germans. We think this genre of game is perfectly suited to Germany, northern and eastern Europe. It illustrates our desire to release games that are appropriate for gamers in all markets."
Potwierdzają się obiegowe opinie o pojęciu Amerykanów o świecie: Niemcy - wojna... u nas to pewnie wypuszczą wyścigi niedźwiedzi polarnych po Warszawie. Polar Bear Polish Trophy. Warsaw Circuit.
  • 0