Skocz do zawartości

Zdjęcie

Twoja kupka wstydu

zakurzone nie skończone

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
105 odpowiedzi na ten temat

#1 Arasz Napisany 26 października 2011 - 00:10

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Czyli gry, które z różnych względów nie skończyliście lub pod wpływem zakupowego rage kupione zostały hurtem i teraz leżą na półce i złowieszczo na was dybią śmiejąc się wam w twarz, a konsola przytakuje im porozumiewawczo.... *, lub gry w których Calaczkotyna jest na wyciągnięcie ręki ale... no właśnie.


Enslaved - Dziarsko zacząłem na hardzie i się przejechałem w połowie gry (rzucanie padem do rozsypki included) - czeka na dostawę valium.
Demon Souls - Mam wersje NTSC, na którą mój "tymczasowy" TV ma focha...
Eye Pet - wychowywanie stworka z browarem w tle zakończyłem na braku chęci na 20 raportów... blach.
Undead Nigtmare - narajałem się na dodatek i chyba za bardzo bo troszkę czegoś innego oczekiwałem.
Fallout New Vegas - Grając na hardkorze walczę jak dotychczas z odwodnieniem nie ze złem post apokaliptycznego świata... Poczeka na posuchę.
Infamous - Shardy, brakowało 5... i stunt lista jako zły jest abstrakcyjna.





*Pani z polskiego była by dumna za takie uosobienie...

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 08 września 2014 - 11:59

  • 0

#2 ACZ Napisany 26 października 2011 - 00:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 129 Postów:
juz jest taki temat
  • 0

#3 Daddy Napisany 26 października 2011 - 00:36

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:
:clown:

Bayonetta :raikoh: - na szczęście pożyczona, nie podeszła jak :raikoh:

Star Ocean The Last Hope - włączam baję, jaki trudny system walki - myślę - rozkminiając tutorial i dostaję wiadomość od Kolocza69 ( :cry:) na PSN, żebym w to nie grał, nie popełniał jego błędu, po czym przez 20 minut piszemy na niewygodnym PSN jaka ta gra jest zbójowa, aż wyłączyłem i oddałem kumplowi od razu. Była oczywiście pożyczona :ass: Dzięki, Kielecki :kwiatek:, jeśli kiedykolwiek to przeczytasz... na tym jednym multikoncie, które na pewno sobie zostawiłeś, cichy trollu :olo:

To tak na szybko :kratos: Coś się doda z czasem.
  • 0

#4 Arasz Napisany 26 października 2011 - 02:28

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:

juz jest taki temat


links or dydynt hapend. Czych nie bądź taki daj mi założyć raz na 100 lat temat ;(
  • 0

#5 117 Napisany 26 października 2011 - 03:09

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
nie podoba mi sie sformulowanie kupka wstydu. Poza tym nie wstydze sie tego ze w jakas gre nie gram... durny temat. Gram w to co mi sprawia frajde
  • 0

#6 Arasz Napisany 26 października 2011 - 03:45

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
"gry, które mam w kolekcji ale z pewnego powodu w nie nie gram i piętrzą się na stosie" nie mieściło się w nazwie tematu.
  • 0

#7 Matt Napisany 26 października 2011 - 05:04

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Ale 'Kupka Wstydu' jest trademarkiem Cubitussa - no chyba, że ktoś inny wymyślił to sformułowanie przed nim. Na mojej kupce wstydu jest wszystko, z wyjątkiem gier lego i trzeciej forzy :)
  • 0

#8 keogh Napisany 26 października 2011 - 06:33

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Tak na już, to żałuje strasznie pierwszego Alien Breeda (drugi był jakiś zdupy, a w trzeciego nie grałem).
Mega fajny oldskulowy tytuł, przesiąknięty Amigą po szyje. Problem chyba w tym, że zacząłem od razu na hardzie i gdzieś w 3/4 gry zrobiłem sobie przerwę na inny tytuł i tak już nie wróciłem. A tylko dlatego,że boje się poziomu trudności, tego, że jak dobrze pamiętam miałem na osttanim sejwie zerowe stany amunicji, pieniężne a do przejścia jakiś trudny odcinek... szkoda.

Źle na mnie patrzy Pacific Rift, ale on doskonale wie, że będzie się jeszcze kulał - coś mu obiecałem.. ;]
  • 0

#9 Druciak Napisany 26 października 2011 - 06:43

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Pożyczona Bayonetta okazała się słaba, dobrze, że pożyczona. :hihi:
  • 0

#10 Nexus Napisany 26 października 2011 - 12:20

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
M: Pacific Rift - późniejsze trasy nie na moje nerwy i zasób czasu ale jeszcze kiedyś to zmogę. Jakoś. Chyba.
Dead Space - jakoś tak zaciąłem się i poszło na półkę.
  • 0

#11 Cudak Napisany 26 października 2011 - 13:11

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Brutal Legend, chyba jedyna gra jaką olałem posiadając w kolekcji. Potężnie nudna.
  • 0

#12 torq314 Napisany 26 października 2011 - 13:15

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 463 Postów:
Red Dead Redemption.

to fantastyczna gra, spędziłem z nią jakieś 10 (?) godzin, polizałem, pojeździłem wszerz i wzdłuż i kompletnie nie mam ochoty robić kolejnych misji fabularnych, przez co nie posuwam się dalej.

gra leży i czeka, nawet ją włączę od czasu do czasu, ale niestety ciągle z czymś przegrywa. niestety, nawet z dobrą książką.
  • 0

#13 burnstein Napisany 26 października 2011 - 13:26

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 112 Postów:
Mam na półce kilkadziesiąt gier których nawet nie zacząłem ogrywać bądź zacząłem, ale z różnych przyczyn jeszcze nie skończyłem. Na PC (w tym Steam), PS2, NGC, Wii (pomijam SMD i SNES). Tytułów wymieniać mi się nie chce, zresztą z pamięci i tak nie dam rady.
  • 0

#14 Sotaku Napisany 26 października 2011 - 13:29

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:

M: Pacific Rift -
Dead Space -


MGS4
FFXIII
Resistance 2
  • 0

#15 Koksiak Napisany 26 października 2011 - 13:53

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
metro 2033 (PC)
two wrolds II (PC)
ME 2 (PS3) nie przeszedłem na ps3 ,bo jakoś ochoty nie miałem :olo:
F3AR ,jestem już na ostatniej (lub przed ostatniej) misji ,ale nie moge się zabrać i dokończyć
The Beatles rock band ,nie mam ani gry ani gitary :cf:
AC:B robię ostatnią misje z desmondem ,ale dokańczać mi się nie chce
BFBC2 słaby single
  • 0

#16 iluck85 Napisany 26 października 2011 - 16:34

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Red Dead Redemption- wielki hajp,kupiona w dniu premiery,ogrywane ostro i ....... cos ucichlo po 2 miescie.
Enslaved- raz po raz wpadnie w czytnik, ale brak pier**l**cia do ukonczenia.
Splinter Cell Conviction- ogralem tutorial, troche 1 misji i out na allegro.
GOW 3- jak RDR.

U mnie sprawdza sie kupowanie na pale- o, to moze byc fajne... kupuje i cisne az do koncowych napisow. A ostatnio w ogole odpuscilem sobie calakowanie i inne udziwnienia tej gen. Odpalic, grac i sie cieszyc z gry i tyle, tylko do koncowych napisow.
  • 0

#17 Gość_Taikun_* Napisany 26 października 2011 - 17:01

Gość_Taikun_*
  • Goście
Prince of Persia - ten pierwszy na nextgeny - bylo wspanialem, za***iscie i czegos potem mi zabraklo i olalem, stoi na polce do dzis
Blue Dragon - zaczalem grac jak juz przeszedl mi hajp na jrpgi i nie mam sily do grindowania
Tales of Vesperia - j.w.
Lost Odyssey - pierwsza gra na X360, i gra dla ktorej kupilem konsole ... pierwsze dwie plyty istny geniusz, trzecia slaba, a czwarta byla uwalona ... kupilem po roku ponownie tym razem dzialajaca ale juz jrpgi sie mi przejadly ;D
Fable 2 - po tym jak sie ozenilem i kupilem dom zaczela mnie nudzic i stoi czekajac na lepsze czasy
NFS:HP kupilem jakoś z dwiema innymi grami i nie chce mi sie teraz do niej wracac
  • 0

#18 GrzesiekMB Napisany 26 października 2011 - 22:23

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
gta iv - nigdy nie skonczylem ostatniej misji
batman AA - nie rozwalilem jokera na koncu
  • 0

#19 Daddy Napisany 26 października 2011 - 23:25

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:

po tym jak sie ozenilem i kupilem dom

Ło :o




























:o


























:cf:

SW TFU USE - stoi na misja Vadera :cf:, ale na pewno to ruszę :ass:
  • 0

#20 cwany-lis Napisany 27 października 2011 - 16:11

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:
the Lost Odyssey - 3 płyta karva od czerwca i **** - wrócę do gry w grudniu jak bedę miał więcej czasu i dokończę - JRPG ku*a jego mać
  • 0

#21 Druciak Napisany 27 października 2011 - 17:04

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

the Lost Odyssey - 3 płyta karva od czerwca i **** - wrócę do gry w grudniu jak bedę miał więcej czasu i dokończę - JRPG ku*a jego mać


Dlatego w je nie gram. :ass:
  • 0

#22 Cr0ss2500 Napisany 27 października 2011 - 17:16

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
Too Human, może złe podejście miałem do tej gry, ale po prostu jej nie skończyłem... bo mnie zirytowała ciągłymi deadami :P tu i tam (początki konsolowca, może dlatego, a teraz nie chce mi się jej zaczynać bo ... nie mam czasu) :P

Black Ops na Veteran, po prostu straciłem nerwy do tego chorego trybu... jak czwórkę i MW2 wymęczyłem na calaka, tego po prostu miałem już dość.

Two Worlds 2 - po prostu znudziła mnie ta gra 2 chapter ... spodziewałem się lepszego gothica :P

---- DEAD SPACE 2 ---- zaciąłem się w ostatnim chapterze, ale wierzę, że jeszcze wrócę do tej gry i ją skończę, bo warto, gra jest w pytkę i niesamowita, ale jakoś nie miałem ostatnio czasu - za dużo gier wychodzi hehe
  • 0

#23 Daddy Napisany 27 października 2011 - 18:28

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:
Nie bardzo czaję systemu zatrzymywania się na ostatniej misji. Rozumiem na początku, w środku, ale na końcu? Nie wiem jak Wy macie, ale ja uwielbiam "zaliczać" :olo: gry, mieć świadomość, że coś skończyłem, dlatego nie chciałbym się zatrzymywać na końcu. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy np. trzeba się dopakowywać długo na ostatniego szefa (jRPGi) - może rzeczywiście się nie chcieć.

A propos przepakowywania - zaciąłem się tak ok. w połowie FF3 na DS i nie chce mi się pakować przed Krakenem. Poza tym gra mnie nie wciąga, nie ma ciekawej fabuły, tylko walki i walki.

A, i OoT - pisałem już o tym w odpowiednim temacie.
  • 0

#24 torq314 Napisany 27 października 2011 - 18:39

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 463 Postów:

Fable 2 - po tym jak sie ozenilem i kupilem dom zaczela mnie nudzic i stoi czekajac na lepsze czasy


musiałem to aż dwa razy przeczytać, żeby w końcu upewnić się, że dobrze to rozumiem ;)
  • 0

#25 Sotaku Napisany 29 października 2011 - 10:45

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:

Nie bardzo czaję systemu zatrzymywania się na ostatniej misji. Rozumiem na początku, w środku, ale na końcu? Nie wiem jak Wy macie, ale ja uwielbiam "zaliczać" :olo: gry, mieć świadomość, że coś skończyłem, dlatego nie chciałbym się zatrzymywać na końcu.


Też mnie to dziwi
  • 0

#26 Druciak Napisany 29 października 2011 - 11:14

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Ja w ogóle dziwię się ludziom, którzy grają w jedną grę, zatrzymują w połowie i biorą sie za drugą. Takim sposobem wątpię czy skończą poprzednie. :olo:
  • 0

#27 Gość_Taikun_* Napisany 29 października 2011 - 11:15

Gość_Taikun_*
  • Goście


musiałem to aż dwa razy przeczytać, żeby w końcu upewnić się, że dobrze to rozumiem ;)


skąd wiesz czy dobrze zrozumiałeś ? :cf:
  • 0

#28 Sotaku Napisany 29 października 2011 - 11:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 676 Postów:

Ja w ogóle dziwię się ludziom, którzy grają w jedną grę, zatrzymują w połowie i biorą sie za drugą. Takim sposobem wątpię czy skończą poprzednie. :olo:


Ja bym chyba miał ciężko wrócić do kiedyś rozpoczętej gry w której doszedłem do połowy...
  • 0

#29 iluck85 Napisany 29 października 2011 - 11:42

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Wraca sie latwo, ale najgorsze pierwsze odpalenie po przerwie:
-ku**a pod jakim to bylo guzikiem
- tu skok,a gdzie bieg ?

:cf:
  • 0

#30 Kalafior Napisany 29 października 2011 - 12:53

Kalafior

    Pikachu

  • Narybek
  • 66 Postów:
Właśnie to głównie erpegi mam niedokończone: lost odyssey - wiszę gdzieś na 4-ej płycie,
Fallout 3 - syndrom obliviona w końcu dał o sobie znać i leży niedokończony odłogiem.
Nie ukończyłem też ninji gaiden czego najbardziej żałuję - na jakimś bossie się zawiesiłem.
Ale po tylu śmierciach w dark souls, to chyba niedługo do niej wrócę, bo już powtarzanie leveli tak nie boli :mrgreen:
  • 0