Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krapy, krapy, cztery krapy


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
108 odpowiedzi na ten temat

#61 Kazuo Napisany 22 października 2014 - 19:16

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Z Ubi tylko Raymany  Splinter Cell / Prince of Persia . Reszta piec

 


 

seria Assassin's Creed, mimo że w ani jedną część jeszcze nie grałem.

 

Nic nie straciłeś.


  • 0

#62 bartezoo Napisany 06 listopada 2014 - 17:15

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Z Ubi tylko Raymany  stare Splinter Cell / stare Prince of Persia . Reszta piec

 


fix'd

 

conviction i blacklist raczej crapy, w pop 2008 grałem i po 2h mnie znudziła a tego ostatniego nawet nie ruszałem, ubi i gry przy których nie pracuje Ancel to straszne krapy dla cażuali niestety


  • 0

#63 Schrodinger Napisany 06 listopada 2014 - 17:21

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

blacklist to krap? :clown: huehuehuehue


  • 0

#64 Kazuo Napisany 06 listopada 2014 - 17:25

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

O k*rwa :clown:


  • 0

#65 michalmarek77 Napisany 06 listopada 2014 - 17:33

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Podoba mi się prowo trolling bartezoo...:hmmm:


  • 0

#66 bartezoo Napisany 11 listopada 2014 - 11:17

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Dobra krap to może za dużo powiedziane, ale zrobienie z tej gry Splinter Creeda mi nie odpowiada w ogóle, etapy w dzień też pasują jak pięść do oka. Szczerze to tylko jeden level mi się podobał w tej grze o początku do końca (ten w Guantanamo) gdyż był zbliżony do oryginalnej trylogii. Do tego brak Ironsida i misje w których musisz strzelać i wybić iluś tam zołnieży żeby pchnąć progress dalej to jest żenada a nie Third Echelon ( o fabule, która przez to, że Conviction miało dwa zakończenia się nie wypowiem bo Ubisoft sam nie miał na to pomysłu).
  • 0

#67 Kazuo Napisany 12 listopada 2014 - 00:46

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Przez całą grę były może ze 3 momenty, gdzie faktycznie trzeba było wdać się w otwartą walkę, całą resztę można przejść skradając się. Etapy w dzień? Chyba w każdym Splinterze jakieś się trafiły, nawet w tych najstarszych. Brak Ironside'a faktycznie boli, ale to jest tak naprawdę jedyny poważny minus tej gry, cała reszta to stary dobry Splinter Cell, tylko jeszcze bardziej grywalny, bo o ile sobie przypominam to jeszcze w żadnej części nie było takiej swobody działania. Po dziwnym Conviction ta część to piękny powrót do korzeni.


  • 0

#68 twilitekid Napisany 12 listopada 2014 - 08:05

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Etapy w dzień? A grałeś w Double Agent (swoją drogą wersja z Xa to dla mnie najlepsza -równo z CT- odsłona SC). Przecież tamta gra zaczynała się etapem w dzień :D. Zgodze się - misja w samolocie była trochę słaba, ale przecież ją też można było przejść na skradankę. Było to trudne, ale wymiany ognia ze strony Fishera nie trzeba było przeprowadzać. Blacklist może nie jest wybitną grą, ale jest mimo wszystko bardzo dobry i przede wszystkim jest bardzo dobrym Splinterem. A przy okazji jest iskierką nadziei na to, że Ubisoft jeszcze potrafi zrobić świetną grę AAA, która nie będzie traktowała gracza jak debila.


  • 0

#69 bartezoo Napisany 12 listopada 2014 - 10:37

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Najlepszy Splinter Cell DA to był na pastgenach wtedy (ps2,xbox) next genowego mocno pozmieniali i trochę kupy się nie trzymał, ale wyglądał ok (mimo, że framerate to prawie cały czas coś koło 25 fps) i tak skończyłem 2 razy i jak dla mnie to był poczatek końca serii. Chaos Theory był najlepszy i nigdy już nie zrobią tak dobrej gry. A blacklist jest totalnym przeciętniakiem, bez iskry geniuszu jak stare części i totalnie scasualowany dla wspólczesnego odbiorcy tak samo jak Conviction. Skrypy, cinematic action, pełno jakiś strzałek na ekranie, uproszczony system wykrywania (ciemno nie widzi, jasno widzi) oraz zrobienie z starego Sama totalnej małpy która przechodzi po rurkach jak burza też mi nie odpowiada. Jak CT dla mnie to 9/10 tak Blacklist to max 6+/10.


  • 0

#70 twilitekid Napisany 12 listopada 2014 - 11:57

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Na jakim poziomie trudności grałeś? Bo na tym realistic czy jakoś grało się w to niemalże tak jak w stare odsłony serii.


  • 0

#71 xell Napisany 12 listopada 2014 - 19:07

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 230 Postów:
Taki piękny temat, a ja jeszcze nic nie napisałem. :hihi: Jedziemy z koksem:
-kampanie singlowe w Call of duty - The finest hour było zdecydowanie największym gównem, ale nawet tak chwalony Modern Warfare 1 było niesamowicie słabe
-GTA - brak jakiegokolwiek szacunku dla czasu gracza i tego, że gry mają mieć dobry gejmplej, a nie służyć twórcom do brandzlowania się nad własnym geniuszem satyrycznym (poprzez powtarzanie dokładnie tych samych gagów w każdej pozycji) czy też ilością gównianych minigierek
-Final Fantasy - podobnie, totalny brak szacunku dla czasu gracza, debilne scenariusze i kiepskie i płytkie systemy walki
-MGS - kiepski jako skradanka, głupie AI, soundtrack skradziony od radzieckich kompozytorów, debilny scenariusz i jeszcze głupie poczucie humoru

Ten post był edytowany przez xell dnia: 12 listopada 2014 - 19:09

  • 0

#72 bartezoo Napisany 13 listopada 2014 - 02:59

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Na jakim poziomie trudności grałeś? Bo na tym realistic czy jakoś grało się w to niemalże tak jak w stare odsłony serii.

 

Zarówno Conviction jak i Blacklist na realisticku.


  • 0

#73 Godot Napisany 14 listopada 2014 - 22:25

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Taki piękny temat, a ja jeszcze nic nie napisałem. :hihi: Jedziemy z koksem:
-kampanie singlowe w Call of duty - The finest hour było zdecydowanie największym gównem, ale nawet tak chwalony Modern Warfare 1 było niesamowicie słabe
-GTA - brak jakiegokolwiek szacunku dla czasu gracza i tego, że gry mają mieć dobry gejmplej, a nie służyć twórcom do brandzlowania się nad własnym geniuszem satyrycznym (poprzez powtarzanie dokładnie tych samych gagów w każdej pozycji) czy też ilością gównianych minigierek
-Final Fantasy - podobnie, totalny brak szacunku dla czasu gracza, debilne scenariusze i kiepskie i płytkie systemy walki
-MGS - kiepski jako skradanka, głupie AI, soundtrack skradziony od radzieckich kompozytorów, debilny scenariusz i jeszcze głupie poczucie humoru


A gdzie Okami? :(
  • 2

#74 xell Napisany 15 listopada 2014 - 01:55

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 230 Postów:
I jeszcze Jak 2, też megacrapiszcze :potter:
  • 0

#75 Kazuo Napisany 15 listopada 2014 - 04:12

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nie zapomnijcie o Gejlo i o Mario.


  • 0

#76 Danteusz Napisany 15 listopada 2014 - 10:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 840 Postów:


I jeszcze Jak 2, też megacrapiszcze :potter:


Dobrze pamietam że Burnout, SSX i RE4 to też crapy?
  • 0

#77 Aleks Napisany 15 listopada 2014 - 20:42

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

dark souls to crap nad crapami, beznadziejna i odrzucająca grafika, do tego jakimś cudem ta sraka ciągle gubi animację, fabuły tam nie ma kompletnie, a sama walka to jeszcze większa bieda i nuda. Ta gra nie ma kompletnie nic do zaoferowania, każdy element tu leży. Jak ktoś chce się porzygać, to śmiało może odpalać.


  • 0

#78 torq314 Napisany 15 listopada 2014 - 21:02

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

dark souls to crap nad crapami, beznadziejna i odrzucająca grafika, do tego jakimś cudem ta sraka ciągle gubi animację, fabuły tam nie ma kompletnie, a sama walka to jeszcze większa bieda i nuda. Ta gra nie ma kompletnie nic do zaoferowania, każdy element tu leży. Jak ktoś chce się porzygać, to śmiało może odpalać.

jak daleko doszedłeś?
  • 0

#79 Aleks Napisany 15 listopada 2014 - 21:06

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

wiedziałem, że zaraz ktoś wyskoczy, że niby za trudna jest. To jedyny argument za tym crapem jest? bo wszędzie tylko o tym.  :ziewa:


  • 0

#80 Godot Napisany 15 listopada 2014 - 21:08

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Trudność wynikała z gównianej kamery, a respawny po śmierci były tak upierdliwe, że nie dało się w to grać

Jak II to crap
  • 0

#81 torq314 Napisany 15 listopada 2014 - 21:11

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

wiedziałem, że zaraz ktoś wyskoczy, że niby za trudna jest.

pudło, chodzi mi o to jak dużo widziałeś żeby oceniać.

ona wcale nie jest trudna i to mówię ja - casual.

po prostu oceniasz coś, w co nie chcesz powiedzieć jak długo grałeś.
  • 2

#82 Aleks Napisany 15 listopada 2014 - 21:13

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

może z godzinę grałem

 

chyba, że dopiero po godzinie robi się ta gra piękna, płynna, fabuła rozwija skrzydła, a system walki diametralnie się zmienia  :hmmm:


  • 0

#83 Kazuo Napisany 15 listopada 2014 - 21:50

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Karwa narzekać na króla siódmej generacji... Aleks osiągnął nowe dno :kult:


  • 2

#84 Druciak Napisany 15 listopada 2014 - 23:32

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Akurat DkS nie był trudny tylko gra karała Cię za swoją nieostrożność.


  • 2

#85 Kurzy Napisany 16 listopada 2014 - 16:45

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Escape Plan - jawiła mi się jako ciekawa gra w dobrej stylistyce - a tu krapiszoooon.

 

Na razie uciekłem z więzienia ale gra jest naprawdę denna.


  • 0

#86 Aleks Napisany 17 listopada 2014 - 16:22

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

Karwa narzekać na króla siódmej generacji... 

 

 

króla crapów


Ten post był edytowany przez Aleks dnia: 17 listopada 2014 - 16:22

  • 0

#87 Druciak Napisany 17 listopada 2014 - 16:25

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Chyba Cie poyebało dziewczynko. :reggie:


  • 1

#88 Aleks Napisany 17 listopada 2014 - 16:27

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

ale czym się ta gierka broni? wysokim poziomem trudności przez denne sterowanie i spadkami fps? serio nie macie jakichś większych wymagań?


  • 0

#89 Kazuo Napisany 17 listopada 2014 - 17:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Tak, tak, idź sobie pograj w Gówno of Duty: Adwanced Shitfare, albo Assassin Kupa X i ciesz się tym "wspaniałym", wałkowanym tysiąc razy gameplayem, toną skryptów, prowadzeniem za rączkę od początku do końca i robieniem z gracza debila. Gierki idealne dla Ciebie, a Soulsy zostaw prawdziwym HC graczom :tak:


  • 1

#90 michalmarek77 Napisany 17 listopada 2014 - 17:30

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Od kiedy CoD czy AC przeszkadza w czerpaniu radochy z DkS ?

Nie podoba się Aleksowi DkS bo mu się nie podoba...Po cholerę to tłumaczyć ? Ma prawo do własnego zdania synek, i tyle. A to, że może się mylić ? Co z tego. To tylko giereczki dla dzieci...

 


  • 1