Skocz do zawartości

Zdjęcie

Like I Care [LIC] - DESTINY 2 - kulturalne rozmowy dżentelmenów

Destiny Blame Daddy Nakurwiam salto Japsko w kapsko

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
13818 odpowiedzi na ten temat

#13741 Ney Napisany 21 października 2017 - 10:31

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Z vaultem na pewno coś zrobią, przecież jest gorszy niż ten z year one :)
  • 0

#13742 burnstein Napisany 27 października 2017 - 06:53

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

https://kotaku.com/b...g-to-1819893861

 

  • New systems and rewards to give our most engaged players additional, optional pursuits.
  • Better incentives for players who complete challenging Prestige activities.
  • Better rewards and replay value for strikes, adventures, and Lost Sectors.
  • Private matches for the competitive community (we are targeting early 2018).
  • Crucible tuning like adjusted Supremacy scoring and better spawning rules.
  • Better incentives for completing Crucible matches (and penalties for quitting competitive games).
  • Continued improvements to Iron Banner and Faction Rallies, including uniqueness of rewards.
  • Changes to make the mod economy more interesting and impactful.
  • Ongoing improvements to Exotics, including adjustments to reduce instances of duplication.
  • New ways to spend surplus currency and materials (looking at you Legendary Shards).
  • An emote interface that allows players to equip Salty, Spicy Ramen, Six Shooter, and Flip Out all at the same time.

  • 0

#13743 Ney Napisany 27 października 2017 - 07:13

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

To teraz ja zapytam, a gdzie coś o vaulcie?:)

 

 

Z tymi zmianami będzie jak z jedynką, z DLC na DLC co raz lepiej, a przy odpowiedniku Taken Kinga dojdą już do perfekcji.


  • 0

#13744 burnstein Napisany 27 października 2017 - 07:21

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Jeśli chodzi o vault to mi wystarczy sortowanie alfabetycznie bez resetu jak sprawdzę jakąś broń, a nawet nie musiałbym wchodzić do tych broni jakby bez tego było widać czy pukawka ma fioletowego moda.


  • 0

#13745 Hellmans Napisany 27 października 2017 - 11:25

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Fajnie, że widzą problem i coś zmieniają. Jak za 2 lata będę ogrywać complete edition, to to będzie zupełnie inna gra.


  • 0

#13746 burnstein Napisany 27 października 2017 - 11:28

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Ale nadal z MIDĄ.


  • 0

#13747 Ney Napisany 27 października 2017 - 11:31

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Ja sobie gram 2-3 mecze w multi dziennie to na Midę już w zasadzie nie trafiam. Teraz submachiny są na topie.


  • 0

#13748 burnstein Napisany 27 października 2017 - 11:33

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Na przykład MIDAmini-tool?


  • 0

#13749 Ney Napisany 15 listopada 2017 - 22:18

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
W DLC lajt podniesiony do 335, zwykły level do 25 (po co to? dają drzewko do subklasy?). Leviatan rozbudowany o nowe pomieszczenia i bossa - taki zupełnie odrębny raid w znanej lokacji, a w wiosennym dodatku rozwiną to o jeszcze kolejny. Bedzie nowy gear oczywiście. W sumie niezły pomysł, taka miejscówka zasługuje na coś więcej. Raid ma być zaskakujący i zupełnie inny od podstawowego.
Patrol na Merkurym wygląda prześlicznie, jest tam też najwiekszy public event w historii D, no i fajny patent z czasem (wersja planety z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości). Za tydzień stream, który pokaże nowe rzeczy do roboty, oby zmian z endgame bylo trochę...Na upgrade vaulta czekam :( Ogólnie szału się nie spodziewam, ale na tydzień wspólnego grania pewnie będzie ;)

Ten post był edytowany przez Ney dnia: 15 listopada 2017 - 22:20

  • 0

#13750 fingus Napisany 15 listopada 2017 - 22:21

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
patenty z czasm? czyli vog2
  • 0

#13751 Schrodinger Napisany 16 listopada 2017 - 02:17

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Brzmi dobrze, liczę na sparka co bym mógł drugą postać wylewelować szybko dla trofika i platyny :cf:
  • 0

#13752 Schrodinger Napisany 16 listopada 2017 - 02:24

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
chyba nie było :gusta:


  • 0

#13753 Ney Napisany 02 grudnia 2017 - 09:14

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Ktoś zebrał na reddicie. Małe kalendarium na grudzień, nie wiem czy jeszcze tu kogoś:

 

5.12

- preload we wtorek o 18 (na godzinę przed startem :fp: ), na PS4 trzeba mieć 88GB wolnego miejsca, gierka i download tyle nie zajmie, ale konsola musi mieć tyle zarezerwowane nie wiadomo po co ( :fp:

- DLC (max level 335, nowy miniaturowy patrol zone, tona gearu,  6 misji, 2 strajki, świeży kilkuetapowy public event, questy po skończeniu story i nowa, lekko randomowa lokacja „inifinite forest” - za każdym razem ma inny układ, ale wejście do niej tylko przez kampanię, adventures i questy.)

- początek sezonu 2 ze zmienionymi nagrodami za levele. Like I Care dostanie jakiś banner za max level pierwszego sezonu.

- wymienione Brighty, a w nich nowy set armora, nowe egzotyczne emoty,  statki, dodane szejdery itd. Wszystkie poprzednie egzotyczne emoty i jakieś inne rzeczy mają być już nie zdobycia. 

- patch cz1 – dopakowane egzotyki, które były słabe (i pewnie osłabione te dobre ;) ), zmiany balansu w cruciblu, dodane ornamenty do już posiadanych i nowych armorów (wpadają za wykonanie różnych zadań), możliwość kupowania gearu u vendorów i sporo innych zmian typu quality of life, pełne patch notes we wtorek. Oby było coś z vaultem... 

- HDR na ps4

 

8.12

- triasy z nowym gearem.

- dodany „raid lair” z nowym gearem

 

12.12.

- patch cz2, wprowadzona blokada ograniczająca trochę duplikaty z exotic engrams, dodany nowy tier broni „master works” (posiadane legendarki można do tej klasy ulepszyć), u Xura dodany tzw fated engram, który gwarantuje egzotyk jakiego nie mamy,  do tego inne zmiany.

 

19.12 Event Dawning

- prawdopodobnie specjalny gear do zdobycia tylko w trakcie eventu, sparrow racing league i inne niespodzianki

 

1.2018

- dodane nowe, specjalne nagrody za aktywności typu prestige

 

Na papierze krok w dobrą stronę, będzie trochę nowych rzeczy do zrobienia/zdobycia, może nawet dadzą argument do zaorania prestige raidu…Ornamenty IMO kapitalny pomysł, master works też, oba te patenty dadzą trochę powodów do orania, ale czuć, że to dopiero faza wstępna tych rozwiązań.

Na pewno muszą mocno dopakować mody, tu jest potencjał na setki randomowych perków co w wyraźny sposób ulepszą postać.  Brakuje mi też jakiegoś trybu hordy, przecież o to aż się prosi i mają wszystko żeby to zrobić dosłownie w 5 minut  :dunno:  W cruciblu powrót do 6VS6 i jakiś mayhem też bybły mile widziany...

 

Na „raida” w przyszły weekend ktoś się pisze? 


Ten post był edytowany przez Ney dnia: 02 grudnia 2017 - 09:16

  • 0

#13754 Schrodinger Napisany 02 grudnia 2017 - 09:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Nie wiem, mam tyle dobrych gierek do ogrania ... Bedzie spark podbijajacy do lvl bo mi dwóch postaci do platyny brakuje a nie chce mi sie tego grac
  • 0

#13755 Ney Napisany 02 grudnia 2017 - 09:21

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Akurat Ty to kończ Wolfa w przerwach od Xeno lepiej.

 

Sparka jak nie teraz to na pewno we wrześniu dadzą, cierpliwości, platyna nie ucieknie.


  • 0

#13756 Schrodinger Napisany 22 lutego 2018 - 15:07

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

co znalazłem ... te czasy już nie wrócą, z momentu jak poszedł patch na atheona i zaczął się inaczej kręcić to było chyba zaraz na drugi tydzien jak zrzucilem go pierwszym razem i moment gdy wypadło mi monte :banderas: 

 

Y2PPPV2.png


  • 2

#13757 fingus Napisany 22 lutego 2018 - 15:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Nostalgia i żebranie o plusy. Dobry kandydat na napis pod logo.
  • 0

#13758 Wezyr Napisany 22 lutego 2018 - 15:25

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 408 Postów:

Po co jarać się starymi dobrymi skoro przyszło nowe i lepsze?  :blink:


  • 0

#13759 leon Napisany 22 lutego 2018 - 15:33

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Po co jarać się starymi dobrymi skoro przyszło nowe i lepsze?  :blink:

Lepsze? :wat:


  • 0

#13760 Wezyr Napisany 22 lutego 2018 - 15:45

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 408 Postów:

Jedynę co słyszę z tych postów jakie to D1 było zajebiste, a D2 jest do niczego to nostalgia.


  • 0

#13761 filip Napisany 22 lutego 2018 - 15:47

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Nieee. Posłuchaj się kolegów w temacie gry, w którą mają przejebane tysiące godzin i nie próbuj być tu mądrzejszy :u2:


  • 0

#13762 Schrodinger Napisany 22 lutego 2018 - 15:47

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

spokojnie, wezyr sobie zbiera na bana :cf: 


  • 0

#13763 Wezyr Napisany 22 lutego 2018 - 15:52

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 408 Postów:

Nieee. Posłuchaj się kolegów w temacie gry, w którą mają przejebane tysiące godzin i nie próbuj być tu mądrzejszy :u2:

 

Czasem dobrze jest przełknąć dumę i przynać komuś rację zamiast brnąć w zaparte, wiesz?

 

edyta: w nawiązaniu do tego posta fingusa: w przeciwieństwie do pierwszego Destiny w dwójce nie widzę powodu do grindu, jak widocznie wielu innych co tłumaczy nikłą popularność tytułu, ale to wciąż najlepsze FPS PvP jakie może zaoferować PS4. Ja sieciówki lubię, gra dopiero co wystartowała także żyję nadzieją na poprawę.


Ten post był edytowany przez Wezyr dnia: 22 lutego 2018 - 16:08

  • 0

#13764 fingus Napisany 22 lutego 2018 - 16:10

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
To post filipa, a nie mój.
  • 0

#13765 Wezyr Napisany 22 lutego 2018 - 16:12

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 408 Postów:

Chodziło mi o post nt. gównotrollingu, mało merytorycznych postów typu "chooyowe" etc. Dla zabawy gram w nostalgiafagów jak w skrzypce, ale wciąż uważam forum za moje główne źródło wiedzy nt. gier.

 

Więc jak zmieniać na lepsze to najlepiej zacząć od siebie, nie?


  • 0

#13766 fingus Napisany 22 lutego 2018 - 16:16

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
To nie jest temat o Destiny ani o Destiny 2, tylko o losach klanu Like I Care. Proszę ograniczyć offtop.
  • 0

#13767 Wezyr Napisany 22 lutego 2018 - 16:19

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 408 Postów:

Rzeczywiście, zmylił mnie temat.  :spoko:  EoT.


  • 0

#13768 filip Napisany 22 lutego 2018 - 16:33

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

 

Nieee. Posłuchaj się kolegów w temacie gry, w którą mają przejebane tysiące godzin i nie próbuj być tu mądrzejszy :u2:

 

Czasem dobrze jest przełknąć dumę i przynać komuś rację zamiast brnąć w zaparte, wiesz?

 

 

 

 

 

eee, co? jaką dumę?

 

wyjaśnię, że to nie siebie stawiam tu w roli autorytetu, tylko Neya i innych hardkorów. + nei było chyba niczego na yt o d2, gdzie nie wspomniano by jakie jest chujowe w porównaniu do 1


  • 0

#13769 fingus Napisany 29 maja 2018 - 13:35

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Klan ożył po wejściu nowego dodatku, ciekawe na jak długo.
Nie jestem pewien czy poprzedni sprawiedliwie został oceniony na "gówno obesrane". Przeszedłem niedawno fabułkę i wydaje się ok jak na standard do jakiego przyzwyczaiło nas bungie. Ale może to brak dodatkowych aktywności które wciągnęłyby na dłużej był istotniejszy w pozyskaniu takiej łatki. W nowym mamy jakieś hordy, ciągnące się przez kolejne tygodnie serie questów, niedawno uruchomiono iron banner - gdyby nie to, pewnie też umarłby mniej więcej w momencie gdy piszę te słowa, bo sam mam już lighta na tyle wysokiego że dalszemu go podbijaniu bliżej do pracy niż rozrywki. No ale może uda się pocisnąć od czasu do czasu jakieś aktywności z klanem. Minus z tego taki, że inne giereczki poszły w odstawkę (a mam ich parę nie pokończonych).
  • 0

#13770 BeSOS Napisany 29 maja 2018 - 13:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
To pewnie jedyny post klanowy więc potwierdzam - klan zdechł :hihi:
  • 0