Skocz do zawartości

Zdjęcie

Like I Care [LIC] - DESTINY 2 - kulturalne rozmowy dżentelmenów

Destiny Blame Daddy Nakurwiam salto Japsko w kapsko

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
13818 odpowiedzi na ten temat

#121 Schrodinger Napisany 08 października 2014 - 18:29

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Ja będę za 20 minut, sorry ale wróciłem z roboty i mnei choroba rozkłada i zasnąłem ... za 20 minut ready i czekam na was
  • 0

#122 michalmarek77 Napisany 08 października 2014 - 18:37

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Czekacie na mnie. Najpóźniej o 20;15 będę hot for somę crazy action...
  • 0

#123 Shinigami Napisany 08 października 2014 - 18:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Dlatego włąśnie mówiłem żeby zaczynać jak najwcześniej.


  • 0

#124 Shinigami Napisany 08 października 2014 - 18:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Z jakiegoś powodu nei mogę wysyłać zaproszeń, więc kto chętny, to niech sie do mnie dołącza.


  • 0

#125 Schrodinger Napisany 08 października 2014 - 23:17

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Nikt nic nie pisze? Nooo panowie, rozjebaliśmy :) Pierwszy czekpoint to ja nie wiem kiedy wpadł, no ale wiadomo Schrot wymyślił taktykę to musiało zadziałać :cf: Potem też tego z pancerzem jak się ogarnęło to ładnie poszło. Trzeba poczytać co teraz i jutro idziemy na ostatniego bossa bo to chyba koniec nie?

Dostałem 2 ascendant energy i jakieś rekawice fioletowe z wiekszym pancerzem wiec pewnie i light lvl bedzie wyzszy. Wbiłem teraz jeszcze na patrolu kolejny lvl new monarchy i co? i gówno, mote of light, strange coin, kaftan ten ktory mam ale z wiekszym ammo dla autorifle no ale nie bedzie mi sie chcialo tego grindowac chyba, no i opaske ... kurwa opaske ktora nic nie robi :fp: gdzie mój autorifle jebana nowa monarchio !?

Jutro od 20 albo nawet 19:00 mozna by pyknac. Za skonczenie tego jest w ogole jakas nagroda w podsumowaniu jak za nightfalla ?
  • 0

#126 Daddy Napisany 08 października 2014 - 23:24

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

 gdzie mój autorifle j**ana nowa monarchio !?
 

 

Czeka w sklepie na zakupienie za 150 CM :reggie:


  • 0

#127 fingus Napisany 08 października 2014 - 23:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Gratulacje. Co do następnych rajdów, ja jestem gotów w piątek, ale do tego czasu raczej nie bedę miał okazji podlevelować, więc wciąż będę cienkim bączkiem z niebieską bronią i 25 levelem. :ok:
  • 0

#128 Schrodinger Napisany 08 października 2014 - 23:28

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Czeka w sklepie na zakupienie za 150 CM :reggie:

Yebany gwałt na bialym człowieku, karwa, 50 marksów przygrindzić to nie takie hop siup. Liczę że wypadnie w rajdzie Monte Carle fakje :ass:
  • 0

#129 burnstein Napisany 08 października 2014 - 23:38

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

No ładnie dziś pocisnęliśmy, mi wpadły fioletowe rękawiczki i fioletowy szotgan który pod koniec ma perka, że zadaje większy demedż oraklom.

Co ciekawe większości drużyny największe problemy sprawiły elementy platformowe :cf:


  • 0

#130 Daddy Napisany 08 października 2014 - 23:39

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Czeka w sklepie na zakupienie za 150 CM :reggie:

Yebany gwałt na bialym człowieku, karwa, 50 marksów przygrindzić to nie takie hop siup. Liczę że wypadnie w rajdzie Monte Carle fakje :ass:

 

Hop siup, jak się lubi Crucible. Dziś mi dobrze szło, co widzieli burn i Pawlik, choć oczywiście na ostatni mecz mnie musiało wywalić :kaz:


  • 0

#131 Schrodinger Napisany 08 października 2014 - 23:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
AAaaaa właśnie, wyczaiłem że nie trzeba skakać w środek na te znikające, zamiast tam idę przy ścianie i schodzę niżej na takie wystające kawałki i stamtąd skok na ostatnią platformę i już koło murku się jest :olo:
  • 0

#132 Shinigami Napisany 08 października 2014 - 23:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
A ja dostałem że trzy pokeballe, dwa spirit bloomy i fajną kampę, między innymi z perkiem na większy demedż oraklom.
Tylko jestem zawiedziony, że tego nie skończyliśmy dziś, bo zostało pewnie z pół godziny gry. Wątpię bym w ogóle miał czas pograć aż do wtorku, więc najwyżej dograjcie to z kimś innym, a ja może jeszcze kiedyś skończę z kimś chętnym.

Ale wiem jedno - przejdę raida i mam na pewien czas dość Destiny.
  • 0

#133 burnstein Napisany 08 października 2014 - 23:46

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

 

Czeka w sklepie na zakupienie za 150 CM :reggie:

Yebany gwałt na bialym człowieku, karwa, 50 marksów przygrindzić to nie takie hop siup. Liczę że wypadnie w rajdzie Monte Carle fakje :ass:

 

Hop siup, jak się lubi Crucible. Dziś mi dobrze szło, co widzieli burn i Pawlik, choć oczywiście na ostatni mecz mnie musiało wywalić :kaz:

Pawlik dostał fioletowy engram :cf:


  • 0

#134 Schrodinger Napisany 08 października 2014 - 23:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Ale wiem jedno - przejdę raida i mam na pewien czas dość Destiny.

Taa ale samo granie dzisiaj to była zajebista przygoda :ass:
  • 0

#135 Daddy Napisany 09 października 2014 - 00:02

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

 

 

Czeka w sklepie na zakupienie za 150 CM :reggie:

Yebany gwałt na bialym człowieku, karwa, 50 marksów przygrindzić to nie takie hop siup. Liczę że wypadnie w rajdzie Monte Carle fakje :ass:

 

Hop siup, jak się lubi Crucible. Dziś mi dobrze szło, co widzieli burn i Pawlik, choć oczywiście na ostatni mecz mnie musiało wywalić :kaz:

Pawlik dostał fioletowy engram :cf:

 

Ciekawe co z niego wypadło, pewnie Energy jak u mnie wcześniej :cf:


  • 0

#136 wrog Napisany 09 października 2014 - 00:22

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:


Tylko jestem zawiedziony, że tego nie skończyliśmy dziś, bo zostało pewnie z pół godziny gry.

 

Żebyś się nie zdziwił :hihi:

 

U nas Raid na hard dzisiaj leciał. Doszliśmy do Gatekeeperów (przedostatni etap) i daliśmy sobie do jutra przerwę.


Ten post był edytowany przez wrog dnia: 09 października 2014 - 00:23

  • 0

#137 Ney Napisany 09 października 2014 - 05:16

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Shini, ale we wtorek się "świat resetuje" więc wtedy to by trzeba było chyba od nowa zacząć grać cały raid...No i Ty na koniec byłeś fire team leader więc bez Ciebie nie da rady kontynuować od gatekeepersów, chociaż najlepiej niech Wrog wyjaśni jak to z tym jest...

 

Ja oczywiście same ascendad shardy dostawałem :fp: Też bym chciał rękawice :( W piątek chyba kupie co się da u Xura, a potem wbijam na level 29, nie będe się męczył za 30 poziom, wolę sobie normalnie grać, tak jak dotychczas. k***a to jest pojebane już na maxa, że trzeba ten raid grindować w kółko, liczyć na farta aż cały pancerz się w nim uzbiera i dopiero wtedy można mieć cholerną "30" nad głową...Gra się przejeżdża po nerdach maksymalnie, to jakiś nerdowski koszmar ;)

 

 

Edit:

Jak się wejdzie na stronę Bungie w Legend, a potem advisors to ja mam u siebie info, że "bosses looted" w raidzie 2/4.

Wy jak macie? Mnie wywaliło (niby wróciłem na ten sam moment, ale...) więc może jakiś etap mam nie zaliczony i nie dostanę nic na koniec :( Wrogu wyjaśnił jak to z tym wszystkim jest!!!1


Ten post był edytowany przez Ney dnia: 09 października 2014 - 05:30

  • 0

#138 BeSOS Napisany 09 października 2014 - 05:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Nie znajdziesz Szynka 2-3h do konca tygodnia? Bo Ney ma racje, progress sie zresetuje we wtorek a mi w przyszlym tygodniu nie bardzo po drodze rajdowanie bo siedze w robolu do 22 :(

 

Sam pomysl na Raid super tylko my na maksa nieskupieni i nieogarnieci  :fa: Jest trudno ale skoro bossa da sie zabic bez kampienia jak na Nightfallu to nie ma dramy.


  • 0

#139 michalmarek77 Napisany 09 października 2014 - 06:08

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Tez mam dwa kwadraty jako zaliczone...

Tylko jeden boss przed nami, wiec cholera wie o co chodzi z tymi "zoltymi" kwadratami

 

Anyway...

Jacy my musielibysmy byc kiepscy , gdy pierwszy raz zmierzylismy sie z rajdem...Wczoraj zanim zaczelismy grac drzwi się otworzyły...

Jak to mozliwe , ze przeszlismy Templara - sam nie wiem. Nic, przynajmniej na poczatku, doslownie nie wskazywalo, ze go ubijemy...

Alez to bylo fajne :)

Skakanie po platformach juz jednak jakby mniej  :ok:

Przezajebiscie Bungie zaprojektowali Rajd - ma słabsze momenty, ale sedno, czyli walka o teren / walka z bossem - wymagajaca do granic mozliwosci. Przepieknie pokazuje, ze dobry team > dobrze wyposazone i rozwiniete, niezorganizowane jednostki.

 

No juz nie potrafie sie doczekac dlaszego ciagu, ktory nastapi , prawda ?

U mnie, raczej nie ma szans na "powazne" granie w tym tygodniu przed 20:30 ...

Swoja droga, jesli kazdemu z nas pasuje gra w odmiennych godzinach, moze sie poswieciec i umowic na nocne granie ?

Powiedzmy gramy od 1 nad ranem do switu i konczymy ten rajd!

Musimy to yebnąć, Panowie!

 

A, i niech kazdy zapozna sie z tym:

http://www.playstati...alkthrough.html

 

Edit

 

Dzieki za ZAJEBISTĄ gre, chlopaki. A Shini :bowdown: Zmiencie mu nicka na Captain Shinigami...

a to ponizej moze sie przydac...hmmm

 

Spoiler

 

 


Ten post był edytowany przez michalmarek77 dnia: 09 października 2014 - 06:25

  • 0

#140 BeSOS Napisany 09 października 2014 - 06:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

moze to o skrzynki chodzi, ja w Labiryncie zadnej nie otworzylem.

Juz wiem, nie dostalismy Lootu za Gorgony bo trzeba je przejsc bez zgona (niezauwazenie) :sadcf:


Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 09 października 2014 - 06:33

  • 0

#141 Pawlik Napisany 09 października 2014 - 07:10

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:



Ciekawe co z niego wypadło, pewnie Energy jak u mnie wcześniej :cf:

Legendarny hełm :olo: aż sam byłem w szoku, bo kiedyś grając z neyem i jedynem też dostałem fiolet i wyszła z niego chujowa niebieska broń :)

Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 09 października 2014 - 09:23

  • 0

#142 Shinigami Napisany 09 października 2014 - 07:44

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Nie znajdziesz Szynka 2-3h do konca tygodnia? Bo Ney ma racje, progress sie zresetuje we wtorek a mi w przyszlym tygodniu nie bardzo po drodze rajdowanie bo siedze w robolu do 22 :(

 

Dobra, to gramy jutro o podobnej porze. Będę na gorszym necie, więc mam nadzieję, że mnie nie wywali.


Gdzie sprawdzić te kwadraty?

 

moze to o skrzynki chodzi, ja w Labiryncie zadnej nie otworzylem.

Juz wiem, nie dostalismy Lootu za Gorgony bo trzeba je przejsc bez zgona (niezauwazenie) :sadcf:

 

Najśmieszniejsze jest to, że to zapowiadano jako jakiś wielki labirynt, a to jest level rodem z Tenchu :fp:

 

Ogólnie raid jest ok. Fajniejszy od jakiejkolwiek misji dotychczas, ale dupy nie urywa sam level design. Natomiast po prostu wymiata granie w 6 osób, niech Bungie dowali jakiś dodatek z kilkoma mapami na tylu graczy, to chętnie im za niego zapłacę.


  • 0

#143 BeSOS Napisany 09 października 2014 - 07:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

ok czyli w piatek po 20tej gramy i konczymy Raid  :ass:


  • 0

#144 wrog Napisany 09 października 2014 - 08:56

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

Panowie, spokojnie. Macie dwa kwadraty, bo przeszliście tylko dwa etapy... Raidowy loot, z którego mogą wypaść elementy zbroi, dostaje się za: Oracle, Templara, Gatekeeperów (tam jesteście z tego co rozumiem) oraz ubicie Atheona. A checkpointa ma każdy z Was, wystarczy najechać na Raid na mapie i dać Resume.

 

Co do dalszej taktyki, to według mnie najlepszy sposób na Normal:

- czyścicie wszystkie mobki, uważając na teleportującego się Gatekeepera (uwaga, sporo żółtych hobgoblinów);

- kiedy jest czysto (na górze będą się cały czas zwykłe gobliny respawnować, ale olać ich można po chwili), zabijacie gatekeepera;

- w tym momencie cztery osoby aktywują lewy krąg, podobny do tego z otwierania drzwi;

- otworzy się portal z lewej, wchodzą przez niego dwie mocne osoby - macie dwa uśpione gobliny przed sobą, gatekeepera oraz dwa pretoriany na górze. Biegniecie na górę schodów i chowacie się za filarami, by gatekeeper krzywdy nie zrobił, a następnie zabijacie pretorianów (bazuki, jak jest tytan to bąbla może rzucić do osłony).

- po zabiciu pretorianów walicie czym macie w gatekeepera, a kiedy padnie, pojawi się u góry z tyłu tarcza/relic. Jedna osoba podnosi ją i biegniecie do wyjścia (z tarczą można podskoczyć wysoko i spamować melee, by szybować). Po wyjściu chwilę czekacie aż tarczownik będzie mógł oczyścić z Voida siebie i kolegę;

- w czasie, gdy grupa w środku bije gatekeepera, cztery osoby na zewnątrz za wszelką cenę pilnują kręgu, by portal był aktywny - mobki wychodzą z dwóch dziur, prawej i lewej;

- po wyjściu tarczy grupa zewnętrzna się rozdziela - dwie osoby biegną na środek, gdzie pojawi się conflux do obrony, dwie lecą z grupą portalową aktywować krąg po drugiej stronie;

- powtórka: ci na zewnątrz bronią conflux i krąg, grupa w środku musi ubić gatekeepera i zabrać drugą tarczę;

- strategia dla grupy w portalu: po wejściu tarczownik wali z supera tarczy w gatekeepera i obaj lecicie na szczyt schodów, uważając na ewentualny teleport gatekeepera. Trzeba go jak najszybciej ubić, np. bazukami, mocną snajpą itp. Tarczownik pełni tutaj rolę supportu, czyszcząc, stawiając osłonę i zwracając uwagę na możliwy respawn goblinów za wami. Kiedy gatekeeper padnie, bierzecie drugą tarczę i do wyjścia;

- w tym momencie wszyscy przechodzą na środek i bronią conflux, z portali wyjdzie kilku dużych pretorianów, których można dość łatwy ubić tarczami. Po chwili koniec i czas na Atheona. michalmarek tę taktykę ze staniem na środku radzę olać w finale, strasznie z dupy jest według mnie i stwarza dodatkowe problemy :)


Ten post był edytowany przez wrog dnia: 09 października 2014 - 08:59

  • 5

#145 Schrodinger Napisany 09 października 2014 - 08:59

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
czuje rekord plusuf u wroga :)
  • 0

#146 Schrodinger Napisany 09 października 2014 - 15:21

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Panowie usiądźcie ... dwóch gości na 30 lvl przechodzi Raid :D
w godzine


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 09 października 2014 - 15:22

  • 0

#147 wrog Napisany 09 października 2014 - 15:51

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

Wrzuciłem filmik z końcówki naszego Raida (od gatekeeperów właśnie) z zeszłego tygodnia:

 

 


  • 0

#148 fingus Napisany 09 października 2014 - 16:42

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Schrot - już o tym pisałem. :deb:
  • 0

#149 michalmarek77 Napisany 09 października 2014 - 16:49

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Jakby Szynka przynerdzil to sam by pyknal :sir:
  • 0

#150 Schrodinger Napisany 09 października 2014 - 17:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
już mu tak nie spijaj
  • 0