Skocz do zawartości

Zdjęcie

Overwatch

Blizzard PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
758 odpowiedzi na ten temat

#271 Shinigami Napisany 03 sierpnia 2016 - 08:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Jakie zasady?
  • 0

#272 Hellmans Napisany 03 sierpnia 2016 - 09:20

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Takie Rocket League, tylko każdy gra jako Lucio. Event ma trwać do 22 sierpnia, olimpijskie lootboxy można zdobyć. Sądząc po ekranie tytułowym konkurencji będzie więcej. Raczej popierdółka, ale kilka meczy ograłem.


  • 0

#273 Hellmans Napisany 09 sierpnia 2016 - 09:20

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Za tydzień koniec pierwszego sezonu. Utknąłem na 54/55lv competetive, a od 56 wpadnie 120CP zamiast 80. Czyli i tak za mało na cokolwiek, ale spróbuję dobić.

 

https://rankedboost....season-rewards/


  • 0

#274 Shinigami Napisany 09 sierpnia 2016 - 10:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
U mnie podobnie. Trudno się wyżej przebić.
  • 0

#275 Hellmans Napisany 10 sierpnia 2016 - 14:00

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Z9B7SXx.jpg

 

AAEAAQAAAAAAAATnAAAAJDFhOTExOGVjLTllOTYt

 

No to nie dotykam już competetiva do rozdania fantów.


  • 0

#276 Hellmans Napisany 12 sierpnia 2016 - 00:32

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

 

fin

 

 

a tego uciekiniera też ktoś dobił :reggie:


  • 0

#277 Shinigami Napisany 16 sierpnia 2016 - 10:13

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Propsy :D

 

Wczoraj nareszcie pociorałem kilka godzinek po dwutygodniowej przerwie. Oj, robi :^^: Gra nawet mnie nagrodziła 150G za przerwę i olewanie z pieniędzmi przy poprzednich kilku loot boxach. Jeszcze tylko 30 nieszczęsnych monet i kupię nareszcie kostium dla Hanzo.

 

A później pewnie dostanę go za darmo w następnym pudełku.


  • 0

#278 Hellmans Napisany 17 sierpnia 2016 - 18:50

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Nowa mapa będzie:

 


  • 0

#279 Hellmans Napisany 18 sierpnia 2016 - 12:31

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Jest drama, bo sporo graczy się skarży na brak nagród za sezon pierwszy. U mnie wyskoczyło podsumowanie, że rozegrałem 0 meczy i osiągnąłem 0 poziom :reggie: Dostałem rysunek i CPki, ale coś ewidentnie nie zadziałało jak należy.

 

Tymczasem w sezonie drugim będzie sporo zmian:

 

 

Here are the biggies:

  • The skill rating system is getting turned on its head. Instead of a 1-100 ranking system, it’ll soon be 1-5000. That way, you’ll be moving up and down in whole numbers, hopefully leading to a less confusing progression.
  • Skill ratings will also be divided into tiers. There will be seven total. Some of the ones mentioned include gold, diamond, master, and grandmaster. “We don’t want that number to be the thing you associate with you as a competitive player more than anything else,” Kaplan explained. “We want you to realize that the skill rating is naturally gonna go up or down as you play competitive matches... We want to focus you more on ‘I’m a gold player.’ Sometimes my skill rating goes up or down, but I think of myself as a gold player.”
  • Even if you fall below the numerical rating of the highest tier you’ve earned, you won’t fall out of that tier (unless you’re in the top two tiers).Kaplan explained that he doesn’t want competitive mode to be a disheartening slog, and if you slip, you should have some time to pick yourself back up again.
  • Sudden death is dead. So is its reviled sidekick, the coin toss. Ties will happen, but Kaplan believes they’ll be very rare. For instance, the only way a tie might be able to happen on a payload map is if nobody on either team pushes the payload at all. “That seems exceedingly rare,” said Kaplan.
  • Competitive points are being multiplied by ten. You’ll get ten times more, weapons will cost ten times more, and anything you have right now will be given the times ten treatment. Why? Kaplan didn’t really explain. Big fuckin’ numbers are cool, I guess.
  • The time bank system, currently present on assault maps, is coming to hybrid and payload maps. Say you push the payload all the way to the end and have three minutes left. You’ll then get another round to see how far you can push the payload.
  • Players will get a decent number of competitive points for a tie. Not as many as for a win, but it won’t feel like a loss, either.
  • Players with wildly different skill ratings will not longer be able to group up. If you want to be in the same competitive group, you’ll soon have to be within 500 skill rating points of each other, per the new system. Blizzard wants people to be able to play with their friends, but they don’t want to leave a loophole open for exploits.
  • The top three skill rating tiers (diamond, master, and grandmaster) will be subject to skill rating decay. If you don’t play for seven days, you’ll start losing 50 skill rating points every 24 hours. Kaplan explained that this is because he wants top players to really earn their spots. However, he doesn’t want competitive mode to be overbearing. “We’re not asking you to play 20 hours a day,” he said. “We’re just making sure you’re checking in with the system.”
  • To break into the top 500, you’ll need to have played at least 50 competitive matches in a season. This is to ensure that people don’t place into/near the top 500, stop playing, and hold a spot so they can reap the competitive point rewards.

 

http://kotaku.com/ov...haul-1785307217

 

 


  • 0

#280 Hellmans Napisany 18 sierpnia 2016 - 18:38

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

:cry:

 


  • 0

#281 Hellmans Napisany 24 sierpnia 2016 - 11:33

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Niech już rusza ten drugi sezon, bo jak widzę 2-3 genji w szybkiej grze, to mnie ch*j strzela. 

 

https://playoverwatc...3886#patchnotes

 

 

Mei

 
Blizzard
The Blizzard projectile now pierces barriers
Radius has been increased from 8 meters to 10 meters

:takjest:

 


  • 0

#282 Shinigami Napisany 24 sierpnia 2016 - 11:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Wczoraj odpaliłem, graliśmy w Nepalu. Moja drużyna fajnie różnorodna, u nich trzech Reinhardtów. Zaplakałem.

Drugi sezon powinien odpalać od razu po pierwszym.
  • 0

#283 Inuki Napisany 01 września 2016 - 19:19

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

W dniach 9-12 września szykuje się próbne granie w pełną wersję na PS4 i X1. 

 

https://www.facebook...?type=3


  • 0

#284 Hellmans Napisany 02 września 2016 - 14:12

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Na PC i One podobno jest już pacz, PS4 na dniach. Nowa mapka i drugi sezon, yey :^^:


  • 0

#285 Shinigami Napisany 02 września 2016 - 17:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
6 Overwatch sex moves ;)

http://www.dorkly.co...watch-sex-moves
  • 0

#286 Hellmans Napisany 03 września 2016 - 09:18

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

2610 po 11 meczach. Genji trafił się tylko w jednym meczu, a po paczu nadziewa się na pułapki Junkrata. Nareszcie. Nowa mapa jest śliczna. Zagrałem ledwie dwa meczyki, ale wizualnie to już moja ulubiona mapa. Pacz dodał też masę nowych animacji. Graaam,


  • 0

#287 Shinigami Napisany 03 września 2016 - 10:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Nowe animacje?

W Eichenwaldzie zagrałem raz i naprawdę to ładniutkie. Nawet wygraliśmy mecz dzięki mojej nieugietej obronie ostatniego punktu Reinhardtem. Zatrzymałem ładunek dosłownie kilka metow przed końcem i przez kilka długich minut nie dałem nikomu przejść, oczywiście wspomagany przez zmobilizowana przeze mnie drużynę. Nigdy wcześniej nie miałem medyka tak bardzo na każde zawołanie "I need healing" jak teraz :D Jak padłem i złole podjechali na ostatni metr, to podesrany byłem, że to już koniec, ale dobiegłem do nich i zaliczyłem 5 zabić w ciągu trzech sekund, wygraną dla nas i play of the game :banderas:
Tylko później źle wcisnalem zagrywanie i nie udało się uchwycić tego wiekopomnego momentu.

A w eliminacjach do competitive zdobyłem trzy wygrane z rzędu... i 7 porażek. Masakra.

Hell, wrzuć tu jakieś pacznoty.
  • 0

#288 Hellmans Napisany 03 września 2016 - 10:13

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Miałem na myśli emoty. W eliminacjach miałem 6 zwycięstw, remis i 3 porażki (z czego jedna druzgocąca).

 

"Thanks To New Emotes, Overwatch Players Are Sitting Through Matches" :olo:

http://kotaku.com/th...-thr-1785476137

 

y7yubqqozhd63czq58xr.gif

 

 

Zmiany:

PC/ONE

PS4


  • 0

#289 Shinigami Napisany 03 września 2016 - 23:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ja pierdolę, mecze gdzie wychodzi dwóch graczy z jednej drużyny powinny być automatycznie przerywane i osłabiona drużyna nie powinna ponosić strat za przegranie :fp: Teraz miałem cud akcję. W Tempie of Anubis ziomek uciekł w trakcie naszego ataku w pierwszej rundzie. Kiedy się skończyła uciekł drugi. Siłą rzeczy zajęli nam super szybko pierwszy punkt w drugiej rundzie i wtedy uciekło dwóch następnych, czyli zostałem ją i jeden typ :fp: Oczywiście przegraliśmy i spadły mi punkty ligowe.

Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 03 września 2016 - 23:11

  • 0

#290 Shinigami Napisany 06 września 2016 - 09:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Kierwaszcze. Nie wiem czy to ja mam takiego pecha czy co. Raz że od początku sezonu wyszukiwanie meczy to jakaś parodia, za każdym razem muszę czekać powyżej minuty. Dwa - wszyscy jakoś dziwnie grają, większość meczy przerypałem przez niezgranie drużyny i ludzi, którzy trzymają się kurczowo jednej postaci zamiast dostosować do sytuacji. Trzy, ze świecą szukać Reinhardtów :blink: Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji, by nikt nie chciał go wybierać, a facet jest przecież podporą praktycznie każdej drużyny. Kurde, jak nigdy nim nie grałem wcześniej, to teraz praktycznie co mecz muszę cisnąć rycerzem, bo wszyscy tylko Genji, Reaper i inne tego typu dekle. Inna sprawa, że Reinhardt okazał się naprawdę przyjemną postacią i ekspresowo zdobyłem oba jego trofiki, ale to mimo wszystko nie jest preferowany przeze mnie styl gry.


  • 0

#291 Hellmans Napisany 06 września 2016 - 12:05

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

aoPOw4a.jpg

 

Jak już mi się trafił wczoraj dobry team, to przeciwnik miał mocniejszy :reggie: Tony zadanych obrażeń i epickich opon Junkratem i chuj. Na pocieszenie dwa wygrane mecze Zenyattą i jeden Mei. Ból.


  • 1

#292 Shinigami Napisany 06 września 2016 - 12:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Czyli nie tylko u mnie tak źle [']


  • 0

#293 Hellmans Napisany 08 września 2016 - 13:14

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

IDYI1Mk.jpg

 

No no, wracam do gry! Zenyattą po paczu gra mi się teraz jeszcze lepiej. Jak mam dzień, to miękkie cele padają hurtem. Najgorzej, jak kitram się za moją drużyną spamując atakiem i buffami, a nagle za plecami słyszę "bombs away!".

 

Siedząca emotka Tracer  :please:


  • 0

#294 Shinigami Napisany 08 września 2016 - 13:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Dżizys, a u mnie bez zmian. Jak coś wygram, to następny mecz w plecy. I wiem, że nie można w tej grze zrzucać wszystkiego na drużynę, ale kurwęs, jednak czasem trzeba. Mam teraz rating coś koło 1960 i czuję, że im niżej, tym trudniej jest się wybić, bo ludzie grają jak debile. Normalnie jakieś błędne koło, a wydawało by się, że podskoczyć z tego pułapu powinno być dosyć łatwo. Samemu meczu nie wygram, szczególnie kiedy zjeby nie zmieniają postaci i rzucają się do walki bez tanków i medyków :fp:


  • 0

#295 BeSOS Napisany 10 września 2016 - 08:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

W weekend mozna tego crapa ograc za free na PSN/XBL. gdyby kogokolwiek bo wiadomo kto jest mesjaszem.


  • 0

#296 Hellmans Napisany 10 września 2016 - 10:31

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Trafiłem złotego skina dla Zenyatty i w kolejnym meczu 40 zabójstw na 3 zgony :banderas:

 

LFualQF.jpg


  • 1

#297 Schrodinger Napisany 10 września 2016 - 10:35

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

ten skin :banderas:


  • 0

#298 Zeus-Nelson Napisany 10 września 2016 - 15:04

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

O ile wcześniej mnie ta giereczka kompletnie nie interesowała, tak z ciekawości pobrałem na darmowy weekend i muszę przyznać że fun jest całkiem niezły ;) Mimo że jestem "dzieckiem COD'ów i BF'ów" jeśli chodzi o strzelanie online, tak mnogość i różnorodność postaci w Overwatch potrafi wciągnąć. Jedynie tryby gry dla mnie trochę słabe...

 

Jakieś forumkowe granie ekipą wieczorem?:>


  • 0

#299 fingus Napisany 10 września 2016 - 15:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Nie licząc dwóch razy, kiedy grałem z kimś z forum, na żadne "forumkowe granie" nigdy nie udało mi się trafić, dlatego srodze zawiedzion giereczkę olałem i sprzedałem. :sadcf:
  • 0

#300 Shinigami Napisany 10 września 2016 - 15:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Bo dwa razy grę włączyłeś. Jak będą ludzie to wbijać, bo ja gram dziś.
  • 0



Inne z tagami: