Skocz do zawartości

Zdjęcie

Overwatch

Blizzard PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
758 odpowiedzi na ten temat

#91 burnstein Napisany 31 maja 2016 - 22:56

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 112 Postów:

Ja będę szukał gdzie indziej.


  • 0

#92 Daddy Napisany 31 maja 2016 - 23:01

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:

Jak mi sprzedacie (albo sprawdzę na necie, jak mi nie sprzedacie) to pewnie kupię :ok:


  • 0

#93 fingus Napisany 31 maja 2016 - 23:06

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Tak się ma do D, że nie ma strajków, rajdów, story missions, areny, bountików, grindu, ani w ogóle niczego co ma D, tylko same teamowe deathmatche. Co kto lubi.
  • 0

#94 Daddy Napisany 31 maja 2016 - 23:08

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:

Chodzi mi o tzw. "gunplay" przede wszystkim, co można robić to sprawa drugorzędna, aczkolwiek tyż ważna.


  • 0

#95 Starh Napisany 31 maja 2016 - 23:13

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Ej, o czym w ogóle jest ta gra? Bo widziałem pierwszy bajkowy trailer, potem widzę Hellmansa masującego do tej Tracer, ale tak w skrócie - jak się to ma do D? Oczywiście mogę sobie sprawdzić na necie, ale wolę opinię ziomeczków, których znam :sir:

 

Ale plusy za każde kupione O daję, taka sytuacja :dad:

Co do porównań do destiny - to są całkowicie inne gry. Destiny jest bardziej oparte na grindzie i ciągłym boostowaniu gearu. Tutaj cała magia tkwi w nieustannej naparzance i czerpaniu z tego ogromnej frajdy. Nawet z randomami idzie się dobrze bawić, ale z ekipą to jest po prostu sztos :uff: Każda postać różni się od siebie diametralnie, każdą idzie wygrać i się dobrze bawić. 

 

Imo nie ma obecnie lepszego FPSa do multi, bo tu jest wszystko:

- Świetna optymalizacja

- Świetny design postaci i mapek

- ogromne community już przed premierą gry (na zachodzie)

- blizz będzie tę grę wspierać LATAMI, bo za dużo już w nią władowali aby od tak ją sobie zostawić

- Tak miodnego gameplayu nie ma nic innego


  • 1

#96 fingus Napisany 31 maja 2016 - 23:15

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Skąd Wam się to "od tak" wzięło? Już nie uczą partykuł w szkole?
  • 0

#97 Daddy Napisany 31 maja 2016 - 23:27

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:

Starh, kupiłeś mnie, to i ja powinę grę w odpowiednim czasie :ok:


  • 0

#98 Starh Napisany 31 maja 2016 - 23:28

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Fingus pijesz do mnie? Jeśli tak to pragnę wyjaśnić, ze nie uczylem sie ojczystego jezyka przez wiele lat.

Ten post był edytowany przez Starh dnia: 31 maja 2016 - 23:29

  • 0

#99 fingus Napisany 01 czerwca 2016 - 00:15

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
A przez ile?
  • 0

#100 Hellmans Napisany 01 czerwca 2016 - 01:47

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

31h za mną. Krew i Wino (i życie) musi poczekać, aż mi przejdzie, bo gierka mnie pochłonęła totalnie. Nawet mi żal nagrywać filmiki/robić screeny, kiedy drużyna ginie na punkcie  :why:  Dzisiaj pograłem McCree - dobry na control pointy, flanka, pułapka i seria w plecy jakiegoś samotnika. Nie zgadzam się z tymi internetowymi rankingami postaci, bzdury tam wypisują straszne. Każda postać ma jakiś moment na mapie, gdzie może zabłysnąć, zawsze jest jakaś kontra. Kto nie widział 5 małp z medykiem, ten nic nie wie :banderas:


  • 0

#101 Otacon Napisany 01 czerwca 2016 - 03:56

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
Fingusa boli bo wtopil z bloodbornem
  • 0

#102 fingus Napisany 01 czerwca 2016 - 06:08

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Wiedziałem co biorę, w splicie gra się bardzo fajnie, choć nie wiem jak będzie z jej żywotnością, za wcześnie oceniać. Jak w którymś patchu dodadzą do Overwatcha splitscreena i story mode, to też kupię. Ale brać gierkę dla samego pvp? No wai. :yao:
  • 0

#103 Starh Napisany 01 czerwca 2016 - 07:14

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
No tak, bo w destiny nie bylo samego multi xD
  • 0

#104 burnstein Napisany 01 czerwca 2016 - 07:19

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 112 Postów:

Po pierwsze kolega fingus napisał pvp, a nie multi. Po drugie, w Destiny całe story można było ograć solo  :dunno:


  • 0

#105 Starh Napisany 01 czerwca 2016 - 07:21

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
No mozna bylo tak samo jak w division. Nie zmienia to faktu, ze overwatch to lepsza gra pod względem gameplayu.
  • 0

#106 fingus Napisany 01 czerwca 2016 - 09:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Z tym się nie kłócę. Po prostu nie tego szukam.
  • 0

#107 Hellmans Napisany 01 czerwca 2016 - 09:55

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Jak komuś nie podeszła beta, to spokojnie może grę olać, bo od ostatniej bety prawie nic się nie zmieniło. Mnie troszkę dziwi mój poziom podjarki, bo byłem pewny, że szybkie i skillowe multiki to już nie dla mnie, tylko Battlefront i te sprawy, ale tutaj jak nie idzie to i tak zaciskam zęby i walczę do ostatniej sekundy, jest jakaś magia.


  • 0

#108 Starh Napisany 01 czerwca 2016 - 15:41

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

 

Ryuu ga waga teki go fuck yourself 


  • 2

#109 Schrodinger Napisany 01 czerwca 2016 - 15:45

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 968 Postów:
Starh grasz na ps4?
  • 0

#110 Starh Napisany 01 czerwca 2016 - 16:26

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Starh grasz na ps4?

Na PC, ale wersje na ps4 zapewne kupie za jakiś czas.


  • 0

#111 Kradziej Napisany 01 czerwca 2016 - 17:48

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Overwatch nijak się ma do Destiny, bo to zupełnie inne gry (poza faktem, że dwa FPS-y).
Trochę zabawne jest, że przez to jak wyewoluowały strzelanki i gry online przez ostatnie lata wielu osobom ciężko jest wytłumaczyć, czym jest Overwatch.

Bo to po prostu sieciowa drużynowy, nastawiony na cele drużynowy FPS. Myślcie: Enemy Territory, Team Fortress 2.

Co Overwatcha wyróżnia to fakt, że ma 21 klas postaci, bardzo barwnych i bardzo zróżnicowanych. Co go różni od większości dzisiejszych szuterów to praktycznie brak bicia levelu. Owszem, zdobywamy expa, a za kolejne levele dostajemy skrzynki z losowymi przedmiotami, ale są to przedmioty stricte kosmetyczne (bez wyjątków). I tyle. Nie odblokowujemy spluwek ani skilli - wszystko jest dostępne od początku.

Czy gra może forumowym zjebiszonom zastąpić Destiny? W życiu. Destiny to de facto Diablodi zmiksowany z kurewsko zajebistym FPS-owym feelingiem. Bije się level, łapie loota, a co jakiś czas jest zastrzyk nowego contentu albo evencik. Overwatch to sieciowy FPS: zbieramy ziomów (lub randomów), klikamy "Play" i łoimy kolejne mecze.

Wielu ludzi dzisiaj to nie jara, co widać po tym, że jednym z zarzutów stawianych Battlefrontowi było "mało contentu" w sensie: mało rzeczy do odblokowania. Mi się odblokowywać chciało jeszcze w CoD4 i MW2, ale teraz wszystko to widzę jako strasznie puste, jako psychologiczną zagrywkę mającą mnie uzależnić od gry.
  • 1

#112 Schrodinger Napisany 01 czerwca 2016 - 17:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 968 Postów:

Mam w dupie odblokowywanie wizualnych pierdół, po prostu fajnie się strzela, nie wiem jak długo ale dzisiaj cały dzień myślałem żeby odpalić gierkę, a Wiedźmin ciągle czeka :D


  • 0

#113 Starh Napisany 01 czerwca 2016 - 18:27

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Mam w dupie odblokowywanie wizualnych pierdół, po prostu fajnie się strzela, nie wiem jak długo ale dzisiaj cały dzień myślałem żeby odpalić gierkę, a Wiedźmin ciągle czeka :D

I to jest właśnie cała magia tej gry. Poszukaj sobie jakiś ludków do naparzania, to jeszcze bardziej się do niej przekonasz :)


  • 0

#114 Kradziej Napisany 01 czerwca 2016 - 22:02

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Mam w dupie odblokowywanie wizualnych pierdół, po prostu fajnie się strzela, nie wiem jak długo ale dzisiaj cały dzień myślałem żeby odpalić gierkę, a Wiedźmin ciągle czeka :D

Mnie jarają wizualne pierdoły, bo jaram się projektami postaci - Tracer to IMO pod względem "ikoniczności" niemalże poziom największych superboahterów (co akurat działa na niekorzyść jej alternatywnych kostiumów - domyślny mi się tak podoba, że tylko on mnie interesuje).
Ale nie gram po to, żeby odblokowywać nowe rzeczy, tylko dlatego, że się świetnie gra. Jak jestem w domu to co chwilę mam ochotę odpalić grę chociaż na meczyk. A jak jestem poza domem to mam ochotę wrócić do domu i pograć.

Inna sprawa, że jestem bardzo, bardzo ciekaw jak Blizzard to rozwinie. Bankowo możemy się spodziewać nowych postaci, ale czy będą one dodawane w większych dodatkach? Czy dojdzie jakiś content co-opowy, a może nawet singlowy? Czy dodadzą jakąś większą meta-grę? Gra na pewno będzie wspierana, ale mnie ciekawi jak. Nie mam żadnych konkretnych nadziei pod tym względem, tylko ciekawość.
  • 0

#115 Schrodinger Napisany 01 czerwca 2016 - 23:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 968 Postów:

Ależ ta gra jest k**ewsko dobra, design postaci i mapek to mistrzostwo świata, różnorodność rozwiązań podczas grania różnymi postaciami jest zajebista, po co zmieniać broń, zmień postać. Tracer jest świetna, Widowmaker też, grałem jeszcze trochę Goliatem i ogólnie chyba każdą postacią chociaż raz czy dwa. Rozwiązań taktycznych jest multum, co mi czasem niektóre typy robią to głowa mała, u mnie po chyba 2h gry zero skill i pewnie tak zostanie ale ciągle gra się świetnie, a jak zagranie wybiorą do Play of the Game to w ogóle petarda. A wrzucam dwa filmiki z mojego lamerstwa, kupować i oramy forumowo :tak:

 

Grałem dzisiaj w Overwatcha, potem trochę Wiedźmina i znowu odpaliłem Overwatcha, co oznacza że gierka mi się podoba modzno modzno bo nienawidzę zmieniać płyt w konsoli.

 

 

 

edit. póki co 7 lvl


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 01 czerwca 2016 - 23:31

  • 4

#116 Spuczan Napisany 02 czerwca 2016 - 09:35

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 029 Postów:

Konsolowi bracia odkryli, że Blizzard robi tylko bardzo dobre gry :tak:


  • 1

#117 leon Napisany 02 czerwca 2016 - 10:47

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Jest postać z Last Wordem?


  • 0

#118 Schrodinger Napisany 02 czerwca 2016 - 10:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 968 Postów:

jest 

 


  • 1

#119 leon Napisany 02 czerwca 2016 - 11:09

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Zajebiste :banderas:

Gierka ma potencjał.


  • 0

#120 Schrodinger Napisany 02 czerwca 2016 - 13:52

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 968 Postów:

A Ney niech nie daje plusów z ukrycia tylko kupuję grę kierwa! Burn również


  • 0



Inne z tagami: