Skocz do zawartości

Zdjęcie

Overwatch

Blizzard PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
758 odpowiedzi na ten temat

#121 burnstein Napisany 02 czerwca 2016 - 14:06

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

Na ch*j mi ten crap?


  • 0

#122 leon Napisany 02 czerwca 2016 - 19:03

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Podobno mają nerfić typa z last wordem.

Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • 0

#123 Starh Napisany 02 czerwca 2016 - 20:38

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Ano jest op :/
  • 0

#124 Schrodinger Napisany 02 czerwca 2016 - 22:41

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

10 lvl wbity, co za gra, co za gra :banderas: Tracer :oops: 


  • 0

#125 Starh Napisany 02 czerwca 2016 - 23:05

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Przeglądam reddita i niektóre akcje to sztosik :banderas:

https://gfycat.com/S...idEquatorialCur

https://gfycat.com/B...myArchaeopteryx

https://gfycat.com/MajesticUnfitBasil

https://gfycat.com/MajesticUnfitBasil

https://gfycat.com/F...MessyBoilweevil

https://gfycat.com/T...sFlyingsquirrel

 

 

Sama gra dobiła do 7 milionów graczy

https://twitter.com/...468561245638657


Ten post był edytowany przez Starh dnia: 02 czerwca 2016 - 23:07

  • 0

#126 fingus Napisany 02 czerwca 2016 - 23:07

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Zostawiłem konsolę kilka godzin temu w stanie czuwania, myślałem że pobierze tego nieszczęsnego pacza, a tu włączam - jeszcze 5 godzin. :yao: Więcej patcha niż danych na płytce, bo zainstalował 7 giga, a teraz pobiera 9. :lol2:
  • 0

#127 Schrodinger Napisany 02 czerwca 2016 - 23:15

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

słaby net, mi to pobrało w 50 minut :olo:

 

edit, ta akcja lucio :banderas:


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 02 czerwca 2016 - 23:20

  • 0

#128 fingus Napisany 02 czerwca 2016 - 23:28

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Słaby PSN, zapauzowałem, wznowiłem i pokazało 20 minut. ;)
  • 0

#129 oranje Napisany 03 czerwca 2016 - 07:19

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Oglądam te niby mega akcje i tylko się przekonuję, że to niw dla mnie gra. Jeszcze żaden tytuł blizzarda mi się nie podobał
  • 0

#130 Ney Napisany 03 czerwca 2016 - 08:07

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Mi się podoba to co widzę, ale póki co olewam bo Mirror's Edge aka gra generacji zaraz wychodzi  i do tego Mistrzostwa Europy każdego dnia przez miesiąc (:banderas: ), ale nie wykluczam, że w lipcu/sierpniu zapoluje gdzieś na angielską wersję.


  • 0

#131 Schrodinger Napisany 03 czerwca 2016 - 08:11

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Tylko angielska. Ja nie wiem jak można grać bez tego boskiego akcentu Tracer :oops:
  • 0

#132 fingus Napisany 03 czerwca 2016 - 08:16

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
To w tej grze są jakieś dialogi lub chociaż przerywniki filmowe? Czy tylko ten jeden z małpiszonem na samym początku?
Spoiler

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 03 czerwca 2016 - 08:18

  • 0

#133 Kazuo Napisany 03 czerwca 2016 - 08:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Przydałby mi się jakiś dobry tytuł do multiplayera, przynajmniej póki U4 się nie rozkręci. Trochę mi się to kojarzy z Time Splitters (szybka rozgrywka, wesoły klimacik, zróżnicowane lokacje, jajcarskie postacie), a tam multi rządziło niesamowicie. Ile tu jest trybów gry? Są jakieś ciekawsze czy raczej standardowo deathmatch, flagi, bazy itp? Mają coś dodawać z czasem? Gra jest dobrze zbalansowana? Nie nudzi po kilku meczach?


  • 0

#134 fingus Napisany 03 czerwca 2016 - 14:37

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Na razie zagrałem dwa meczyki (plus jeden z "tutoriala"), wybierałem szybki mecz, więc nie wiem co mi się trafiało, nie wiem nawet czy walczyłem z ludźmi przeciw ludziom, czy może przeciw botom, w każdym we wszystkich byłem po stronie zwycięskiej :uff: a w dwóch nawet wyróżniono moja akcję. Blizzard stara się dopieszczać nowych graczy. ;) Grałem Bastionem (kto nie zna: taki spory, kanciasty robot, który umie rozstawić się i stać stacjonarnym działem albo zamienić na kilka sekund w czołg) i jest całkiem fajnie, choć strzelanie i ruszanie się to nie destiny (ani doom), ale pewnie po części to kwestia postaci. Widzę, że nie za wiele mocy mają do dyspozycji postacie - raptem jeden lub dwa ataki, dwa skille i jeden specjal. W controls jest opisane "krzyżak w prawo - zmiana broni", ale nie zauważyłem aby coś to zmieniało. Nie do końca ogarniam po co są levele - to tylko miernik tego jak bardzo paskudnym nerdziochem jesteś? Czy cokolwiek z nich wynika? I o co chodzi z plusowaniem postaci po meczu?
  • 0

#135 Starh Napisany 03 czerwca 2016 - 14:43

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Przydałby mi się jakiś dobry tytuł do multiplayera, przynajmniej póki U4 się nie rozkręci. Trochę mi się to kojarzy z Time Splitters (szybka rozgrywka, wesoły klimacik, zróżnicowane lokacje, jajcarskie postacie), a tam multi rządziło niesamowicie. Ile tu jest trybów gry? Są jakieś ciekawsze czy raczej standardowo deathmatch, flagi, bazy itp? Mają coś dodawać z czasem? Gra jest dobrze zbalansowana? Nie nudzi po kilku meczach?

Odpowiadam Ci już drogi waszmości iż te cudo rozdające każdemu z osobna wiele radości ujęłoby Cie swą perfekcyjnością już po pierwszym starciu. Rodzajów zabawy znajdziesz tu wiele poczynając od anihilacji kolejnych wrogów, konwojowania pojazdów, a kończąc nad zaciętą obroną placówek bojowych. Herosi ach Herosi to prawdziwi bohaterowie z krwi i kości. Clint, Gundam, Raiden, kuszący okularek, Raynor, Pan wieżyczka, Pan od smoków, Auriel i rzesza wielu innych. Słowem kamracie nudzić się nie będziesz, czasem tylko spluniesz pod nosem na widok pana wieżyczki i lecącego kungfu smoka. 


  • 1

#136 Ney Napisany 03 czerwca 2016 - 15:46

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Fingus kupił grę pvp only, bez kanapowego co-opa, koniec świata :) Jak Taikun i Ty wytrzymacie do lipca to też może dołącze do strzelania.


  • 0

#137 Hellmans Napisany 03 czerwca 2016 - 15:54

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Ile tu jest trybów gry? Są jakieś ciekawsze czy raczej standardowo deathmatch, flagi, bazy itp?

Gra sprowadza się do pchania wagonika i kontroli punktu. Czyli w praktyce są 2 tryby, w teorii 4, gdzie pozostałe 2 to mieszanina poprzednich. 4 tryby x 3 mapy = 12 map. Jest też tryb, gdzie co tydzień zmieniają się zasady, np. w becie po zgodnie dostawało sie losową klasę postaci. Tyle.

Mają coś dodawać z czasem?

Mają i podobno za darmo, co ma zrekompensować zaporową cenę gry. Kupować można jedynie skrzynki z pierdołami do wyglądu (takie same jak te, co się dostaje za level up).

Gra jest dobrze zbalansowana?

Mapy i balans to najwyższa liga. Mistyczny OP Bastion czy McCree są na 2-3 rakiety Fary obciągary, mojej ulubionej postaci :cf:

Nie nudzi po kilku meczach?

Jak orałeś w enemy territory czy jakiegoś team fortressa, to to ten gatunek gier. W multi raczej się nie nudzą, o nie odrzuci Cie mechanika.

 

//

 

Fingusie bronie można zmieniać tylko u niektórych postaci, np. Mercy oprócz leczenia ma też pistolet, co dla większości ludzi jest szokiem i po jego użyciu można dostać PMki typu "skąd masz pistolet?".


  • 1

#138 BeSOS Napisany 03 czerwca 2016 - 16:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No patrzę na tą gierkę i podoba mi się design i humor....i aż łezka kręci się w oku że kiedyś tego typu FPSy były normalką (patrzę na ciebie Timesplitters 2 :((((() i miały do tego singla i tonę bonusów i kanałowe multi i grało sir w to miesiącami i ciągle było co robić.

Overwatch, wydaje mi się, przez brak confentu będzie typowa gra do pogrania przez max kilka tygodni dla odprężenia się ale z racji braku contentu ludzie szybko ją odstawia na półkę.
  • 0

#139 Kazuo Napisany 03 czerwca 2016 - 20:01

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dzięki za odpowiedź Starh i Hellmans ;) w sumie wydaje mi się tego trochę mało tego wszystkiego, ale raczej na 99% i tak kupię, za mocno to hajpujecie.


  • 0

#140 fingus Napisany 03 czerwca 2016 - 20:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

już po pierwszym starciu

Nie, wcale to tak nie działa. Gierka nie wywołuje efektu wow, a i po paru meczach nie ma specjalnego zakochania. Na razie widzę tyle: jak się trafi sensowny team, to jest przyjemnie i odchodzą fajne akcje, ale jak team jest bezsensowny i np. zamiast pilnować celów łazi gdzieś po mapie lub próbuje grać w deathmatcha (albo np. czterech na sześciu weźmie sobie tę panienkę z okładki, boczemubynie) to gra przestaje sprawiać frajdę a męczy. Sama podstawa mechaniczna (strzelanie, ruchy, moc) nie jest na tyle rajcująca, aby bawiła sama w sobie. Ciekawie robi się dopiero na poziomie taktycznym. Trzeba więc włożyć nieco wysiłku w poznanie map, poznanie postaci i ich mocy (tego jak mogą ze sobą współgrać, etc.). Dlatego czarno widzę granie w to z randomami, to jest jednak wyższy poziom złożoności niż jakiś tam destinowy control. Ale w pełnym teamie zgranych, dogadanych gości, którzy się komunikują i współpracują, na pewno jest super.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 03 czerwca 2016 - 20:18

  • 0

#141 Schrodinger Napisany 03 czerwca 2016 - 20:42

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Fingus kupił grę pvp only, bez kanapowego co-opa, koniec świata :) Jak Taikun i Ty wytrzymacie do lipca to też może dołącze do strzelania.


Ja to traktuje jak zajebista odskocznią, pyk pyk i gramy a gra się zajebiscie. Akurat mam mniej czasu na granie obecnie więc wieska nawet nie odpalam.
  • 0

#142 Hellmans Napisany 03 czerwca 2016 - 20:44

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Swoją drogą - kiedy w drużynie jest więcej niż jedna Tracer, to nawiązują między sobą ciekawe dialogi :olo: Detal, a cieszy.

 

Co do randomów to prawda, czasem jest chujnia, ale randomy randomom nierównie, już niejeden mecz wygrałem razem z drużyną nieogarów, która w ostatniej minucie nagle dostaje olśnienia, zmienia klasy na wymagane i jakimś cudem zamyka przeciwników na respie. Czasem wystarczy też wskrzeszenie medyka w dobrym momencie. Przy ilości postaci kombinacji akcji do zobaczenia jest dużo i na pewno gra się szybko nie znudzi.


  • 0

#143 leon Napisany 05 czerwca 2016 - 15:15

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

W grze są prywatne mecze. Można się dzielić jak się chce na 2 teamy i ustalać zasady gry. Jak by się na forum uzbierało 8 osób to by można było przynerdzić.

Pobiegałem z last wordem

Rozjebałem w pizdu cały team! :banderas:

 

Tak wiem polski dubbing. Trudno.


  • 5

#144 fingus Napisany 05 czerwca 2016 - 15:54

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
O, w końcu ktoś wrzucił jakieś naprawdę dobre akcje. :cf:
  • 0

#145 Daddy Napisany 05 czerwca 2016 - 17:51

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
"Heja", "Brawo ja"? :why:
  • 1

#146 Hellmans Napisany 05 czerwca 2016 - 17:55

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

2 minuty :banderas:

 

lACK83I.jpg


  • 1

#147 BeSOS Napisany 05 czerwca 2016 - 18:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
"znerfcie to!" - rozjebal mnie ten tekst :banderas:
  • 0

#148 Starh Napisany 05 czerwca 2016 - 18:55

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Widzę, że gra się przyjęła :banderas:


  • 0

#149 Schrodinger Napisany 05 czerwca 2016 - 23:41

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

leon ślij invite jak będziesz następnym razem grał


  • 0

#150 Kradziej Napisany 06 czerwca 2016 - 11:37

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Jest 37 minut po 12.

Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 06 czerwca 2016 - 11:37

  • 0



Inne z tagami: