Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forumowa retrospekcja 2014


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
53 odpowiedzi na ten temat

#31 torq314 Napisany 25 listopada 2014 - 18:38

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 391 Postów:
GOTY 2014 zostaje Tawot, bez sensu jest głosować na jakieś tytuły gier.

przez aklamację proponuję, znaczy - przy braku sprzeciwów, przegłosowane.
  • 3

#32 Razel Napisany 25 listopada 2014 - 20:10

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 405 Postów:

Sprzeciw, a na dodatek jakiś ananas usunął mi posta.


  • 0

#33 Ryan Napisany 25 listopada 2014 - 20:12

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nikt nic nie usuwał. Same fakty!
  • 0

#34 Razel Napisany 25 listopada 2014 - 20:14

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 405 Postów:

Same fakty!?

Czyli torq mianował Tawota zwycięzcą w konkursie Gay of the Year? To nie jest miłe z jego strony :(


Ten post był edytowany przez Razel dnia: 25 listopada 2014 - 20:15

  • 0

#35 torq314 Napisany 25 listopada 2014 - 20:24

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 391 Postów:

Same fakty!?
Czyli torq mianował Tawota zwycięzcą w konkursie Gay of the Year? To nie jest miłe z jego strony :(

tamto było dżentelmeńskie i dyskretne, ale jak wolisz warna z przytupem to proszę
  • 1

#36 Razel Napisany 25 listopada 2014 - 20:25

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 405 Postów:

Wolę żebyś mi jebnął banem na miesiąc.


  • 1

#37 Ryan Napisany 25 listopada 2014 - 20:52

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dziewczynki, dość.
  • 0

#38 Godot Napisany 25 listopada 2014 - 21:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Takich warnów to nawet ja nie dawałem :king:
  • 0

#39 Ryan Napisany 25 listopada 2014 - 21:52

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
To działa w dwie strony: w sytuacjach, w których Ty dawałeś, torq by nie dał. :P
  • 0

#40 GrzesiekMB Napisany 25 listopada 2014 - 23:11

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
48 plusow za dwa posty, to chyba rekord forumingu.
Anywyaz tawot napisales ze ci z umiejetnoscia hype resistance wstrzymaja sie z zakupem currenta do marca. A dlaczeguz to akurat do marca?
  • 0

#41 torq314 Napisany 25 listopada 2014 - 23:28

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 391 Postów:

Takich warnów to nawet ja nie dawałem :king:


Och, tam. Za każdego Gay of the Year po jednym punkcie, w sumie dwa.

Ty byś dał za każdego po 7, łącznie 14 ;)
  • 0

#42 burnstein Napisany 25 listopada 2014 - 23:32

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Nazwanie kogoś gejem jest obraźliwe? A kominiarzem bądź serbem?

Żartuję, popieram moderatora torq, homosie na stos!!!!!

Ukryta emota :prododziffki:


  • 0

#43 nole Napisany 25 listopada 2014 - 23:33

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 717 Postów:

Anywyaz tawot napisales ze ci z umiejetnoscia hype resistance wstrzymaja sie z zakupem currenta do marca. A dlaczeguz to akurat do marca?

A co sympatyczny kolego, zamierasz odpuścić te wszzystkie zajebiste gierki wychodzące na PS4 w okolicach marca właśnie? min: Bloodborne, The Order 1866, Witcher 3, Batman Arham Knight, Dying Light.

Ten post był edytowany przez nole dnia: 26 listopada 2014 - 00:31

  • 1

#44 Tawotnica Napisany 26 listopada 2014 - 01:58

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 049 Postów:

Anywyaz tawot napisales ze ci z umiejetnoscia hype resistance wstrzymaja sie z zakupem currenta do marca. A dlaczeguz to akurat do marca?

A co sympatyczny kolego, zamierasz odpuścić te wszzystkie zajebiste gierki wychodzące na PS4 w okolicach marca właśnie? min: Bloodborne, The Order 1866, Witcher 3, Batman Arham Knight, Dying Light.

 

i jeszcze Final Fantasy Type-0! (a Batman w czerwcu dopiero tak btw :( ) pod warunkiem, że ww gierki dostarczą to ciężko będzie się obejść bez next-gena po pierwszym kwartale, jeżeli się lubi hajpowane nowości.   


  • 0

#45 lukaszSA Napisany 26 listopada 2014 - 07:10

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 889 Postów:

Ciekawe jak bardzo zawiodą dwa lutowe hity czyli Order i Wiedźmin :olo:


  • 1

#46 szczudel Napisany 26 listopada 2014 - 11:42

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

...i jeszcze Final Fantasy Type-0! 

No ja to tylko o  FFT0 pomyslałem. Mnie nie oszukaja biore PS4 na premiere (Slim ^ FF15).  


  • 0

#47 michalmarek77 Napisany 02 grudnia 2014 - 08:44

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Nie mogę być gorszy od Fingusa :hmm:

 

2k14 – pierwsza platyna, Imperium Kontratakuje i next genowe przeznaczenie…rok PlayStation

 

Jaki, gamingowo, był dla mnie ten rok ? Hmmm...

/Poniżej przedatwię tylko gry, które skończyłem, ewentualnie z pewnych względów sądzę , iż warto o niech wspomniec, gier w które grałem na przestrzeni roku jest zbyt wiele.../

 

STYCZEŃ – sponsorem miesiąca jest słówko „remaster”

 

Niesamowite, ale po iluś latach grania na PS3 w końcu dochrapałem się mojej pierwszej platyny! :olo:

Generalnie nie jara mnie „kończenie” gier wg zasad osób projektujących trofiki do danej gry. Na ogół kończę przygodę z grą po zakończeniu fabuły, ewentualnie po którymś jej ograniu /bardzo, bardzo rzadko/...Uwielbiam trofiki, acz tylko do pewnego stopnia. Męczenie się /niejednokrotnie/ z grą, bo np, jakiś tam pucharek/osiągnięcie wymaga takiego a nie innego podejścia do gry, raczej mnie odrzuca niż zachęca do takiej zabawy z grą...Jeśli kontakt z grą przestaje być frajdogenny – po cholerę się męczyć ?

To tak w ramach dygresji...

MGS 3 HD. Jasny gwin, jak ja kocham tę grę. Pod każdym względem. Tak abrdzo, że po prostu musiałem ją „scalakować”...I co zabawne, wymagania do calaka w tej grze nie są w żaden sposób przekombinowane. Tak powinno się projektować trofiki.

Jeden z najprzyjemniejszych calaków /obok tego z Fallout 3/ i gra, którą sumarycznie /ps2 +ps3/ kończyłem częściej niż każdą inną.

 

Jako, że to miesiąc sponsorowany, nie było wyjścia i trzeba było odświeżyć klasyka „Jak&Daxter: Precursor Legacy” – nic a nic się nie zestarzała. To ciągle świetna gra, która w wersji na PS3 tylko zyskuje. No i druga platynka w karierze. Choć ta wpadła jakby przypadkiem :P

 

A i jeszcze coś – kupiłem Lost Planet 3. Po raz pierwszy, nie ostatni. Dobra gra.

 

LUTY –remastery i zaskakujący opór

 

God Of War : Chains of Olympus i Ghost of Sparta w peestrójkowej wersji pochłonęły większość growego czasu w tym miesiącu. Świetne gry, które w wersji na stacjonarną maszynkę spokojnie można nazwać „definitywnymi”.  

W końcu, bez przekonania, po przeciętnej i męczocej dwójeczce, zabrałem się za Resistance 3. I kurde bele, co za gra, Panowie, co za gra...

Scenariusz może i sztampowy, ale wykonanie, gameplay i to co nas czeka podczas grania w kampanię singlową to top FPSó na PS3. Genialnie się bawiłem. Nadspodziewanie dobra gra i jedno z największych pozytywnych growych zaskoczeń tego roku.

 

Grałem też w pierwszy epizod TWAU. Całkiem okej. Pierwszy epizod nie zwiastował miałkiego story i gry, która bez wątpienia jest, dla mnie, największym growym zawodem 2k14

 

MARZEC– Guybrush, braciki i objawienie

 

 Odświeżyłem sobie Monkey Island 1 i 2 na PS3, któ®e dopadłem w pudełkowej wersji...Wersji, któ®ej poza aspektem kolekcjonerskim, nie polecam nikomu – każde uruchomienie gry, to zrzucanie iluś gigabajtów gry na dysk PS3, co trwa wieki...

No jak można to było tak zdupczyć :fp: Pomijając ten nieistotny fakt,  scalakowanie tych gier to był dla mnei mus nie mniejszy niż ten w MGS 3. Absolutnie ubostwiam je pod każdym względem. Mistrzostwo śiwata i powód, dla którego ołtarzyk poświecony dla Rona Gilberta na zawsze będzie obecny w mym domu.

W ramach PS+, subskrybenci tej jakże ŚWIETNEJ usługi dostali Brothers : A tale of two sons. Dzieło sztuki, które scalakowałem tuż po premierze giereczki na X360. Calaczek na PS3 to kaprys, i wymówka by ponownie zatopić się w magii tej gry...Coś niesamowitego

 

Marzec to chyba premiera/okolice premiery DkS 2...Hype na nikogoforum popchął mnie by zakupić Dark Souls:Prepare to Die Edition i zmierzyć się, bez przekonania, raz jeszcze z tą wielbioną giereczka, w któ®a nie potrafiłem grać...

Trochę poczytałem, trochę się rozeznałem no i uruchomiłem...

 

O KUR@AWA. Doznałem olśnienia niczym ślepiec, któ®y pierwszy raz przejrzał na oczy. Zrozumiałem Dark Souls. Zacząłem w to grać...

 

Kwiecień – Mrok dusz...

 

Dark Souls rozybane. Ależ przygoda...

Gramy dalej.

 

Maj – platyna, której być nie powinno.

 

Platyna w Dark Souls :sir: Nie wierzę. Po trzydziestu latach instensywnego grania, spotkało mnie coś , co nie powinno miec miejsca.  W końcu trafiłem na grę idealną. Perfekcyjną. Pieprzone absolutorium. „Imperium kontratakuje” giereczek video.

Nic już nie będzie takie samo.

 

Premiera TWD:Season 2 . Nie spodziewałem się aż takiego yebnięcia. Zdecydowanie polecam sezon. Sezon, który bije na łeb swój pierwowzór. Zaskakująco dobrze to wyszło, po porażce zwanej TWAU :cf:

 

Dark Souls 2. gramy dalej...

 

 

Czerwiec – kolejny miesiąć , kolejna platyna , a dusze rządzą wszechświatem.

 

Platynka w Dark Souls 2. Genialna gra, któ®a jest dla mnei pewniakiem jeśli chodzi o GOTY 2k14...Ma swoje wady, ma zalety, które tak na serio „nikogo”...Być może to trochę nad wyraz, być może nie aż tak wysoki poziom, ale naginając mogę się pokusic o porównanie  - tak, Dark Souls 2 to giereczkowe „Powrót Jedi”

 

Na zagrychę wpadł  Another World w playstationowej wersji. Nigdy nie byłem fanem gameplayu w tej giereczce, acz doceniałem ją za fabułe, albo raczje głownie, za to jak gra ją przedstawiała i podawała graczowi. Nędzna gameplayowo – fenomenalna tempem i widowiskowością. Calaczek :olo:

 

No cóż innego mogło wpaść na tapetę jak nie Demons Souls. Gramy

 

 

 Lipiec – Bogowie i Demony

 

Skończyłem DeS. Nie zrobiłem platyny. Jeszcze.

To fenomenalnagra, aczkowliek IMO pozbawiona grama geialności, ktrymi obdarzonę sa Dark Solusly...Nieoszlifowany diament. Coż, może po prostu rozpoczynając przygodę z serią od :imperium kontratakuje” trudno stawiać za wzór „ Nową nadzieję” ?

 

Oszołomiony DkS/DeS, próbowałem innych giereczek. Większośc powodowała jedynei niedosyt. Za wyjątkiem God of War: Ascension. Świetna, choć nie tak dobra gra jak God of War 3. Zajebiście się bawiłem, grafika, której nie powstydziłyby się next geny i tony, frustrującej czasem, przyjemności...

 

No i dodatkowo, jako retro_pixelowy zj**, splatynowałem Sega Mega Drive:Ultimate Collection. Tona switnych giereczek, w jedynych prawilnych NTSCowych wersjach. Dla fanów /czytaj: nie dla Taikuna/

 

Sierpień : Forza Batmanie! Dawaj w Nexus! X360 nie daje za wygraną

 

Kurde, olałem PS3 i wróciłem do X’a :P

 

Froza Horizon pompowała paliwo w me growe żyłska. Co z gra, co za gra. Najlepsze wyścigi z jakimi miałem do czynienia. Okej, może i jestem noobem w teamacie, ale na przestrzeni lat, trochę wyścigów spróbowałem. Żadne nawet nie zbliżają się do klasy tej giereczki. :bowdown:

 

Batman:Arkham Origins Dla wielu crap, gówno, popłuczyny – dla mnie hołd złozony „Killing Joke” i fantastyczna odsłona serii z najlepszymi bossami w jej historii.

Kto psioczy na giereczkę ten powinien zmienic hobby :sir:

 

Ratchet&Clank:Into Nexus. PS3 nie daje za wygraną. Niby pierdółka, a frajdy mnóstwo. No i platynka.

 

Wrzesień 9.IX.2014 – next genowe przeznaczenie

 

PS4. Destiny i początki mani, która zaaowocowała ponad stustronicowym tematem na forum i wywołała manię wspólnego forumowego grania. No i bez niej nie było by „destinowców”

 

Październik – Próbuję zmienić swe przeznaczenie

 

Kupa giereczke ląduje w mym posiadaniu, w żadną nie potrafię grać – przeznaczenie nie pozwala...

Po 100h+ w końcu wyrywam się z nałogu , kończąc CoD:Ghost.

Kodzik z pewnymi wadami, szarpiącą niamacją i przyjemnością czerpaną z grania. Zaskakująco dobra gra, fenomenalnie wyglądająca na PS4.

 

Listopad – Zaawansowane pole bitwy zawstydzone odległym krzykiem

 

CoD:AW tak mnei zahajpował, że wrzuciłem go Day 0. I nie zawiódł. Najlepszy CoD od lat i jeden z najlepszych w serii. Warty tej tony pieniędzy, któ®ą ActiVision zyczy sobie za mniej niż 10h grania. Mutli ? :reggie: Mutli to Destiny.

 

Battlefield 4. Dzizas faking krajst. No jak można było tak spieprzyć singla. Świtny engine, genialne, czasem, wizualia i kampania, którą projektówał jakiś niedouczony udup. Zero szacunku, DICE.

 

Far Cry 4. A tak kupiłem, bez przekonania w sumie. Po szitstormie jaki wywołał AC:U nie dawałem szans giereczce...A tu jebut! Brylant, najlepsza gra 2k14 i pierwszy prawdziwie next genowy tytuł. Gra, która zniewala gameplayem, zapiera dech obrazem i zawstydza detalami. Mesjasz, zwiastujący fantastyczną przyszłośc dla naszych current genów...

 

 

Grudzień  ?????

 

Zobaczymy. Zakupy już chyba porobilem, mnóstwo gier czeka w kolejce na ogranie.

 

To był świetny gamingowo rok, który jedynie zawiodł grami wydanymi w 2k14. Lekko...

Choć gdybym miał WiiU pewnie uwialbiałbym ten rok – jeden z leopszych i zdecydowanie wygrany pod względem lineupu przez firmę z Kyoto.

 

Gratulacje dla Nintendo i od gwiazdki nadrabiam zaległości na najlepszej „past-next genowej konsoli”...Mam nadzieję, że do marca się wyrobię, bo potem już tylko Bloodborne...

 


Ten post był edytowany przez michalmarek77 dnia: 02 grudnia 2014 - 08:47

  • 5

#48 BeSOS Napisany 02 grudnia 2014 - 08:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Dla mnie 2014 to rok Destiny i Dark Souls 2....na plus poczytuje tez moj flirt z 3DSem - SM3DL, Zelda, Steamworld i Luigi to jedne z najlepszych giereczek w jakie gralem od dawna :tak: Gdyby nie te gierki to 2014 bylby bardzo slaby.


  • 0

#49 Spuczan Napisany 02 grudnia 2014 - 20:06

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 941 Postów:

.:Styczeń:.

Można powiedzieć, że rok 2014 zacząłem całkiem nieźle bo od zakupu 3DSa. Długo się do tego nie przygotowałem i postanowiłem skorzystać z promocji na darmową grę którą udało się dostać dzięki Tawotowi  :kwiatek: . Liste musthaveów miałem przygotowaną wcześniej dzięki postom innych użytkowników. Praktycznie cały miesiąc minął mi z nową konsolką Nintendo i Mario 3D Land w slocie.

 

.:Luty:.

Nie będzie zaskoczeniem jeżeli napiszę, że w luty zakupiłem kolejną grę na 3DSa czyli Luigi's Mansion 2. A jako, że z grami od Nintendo miałem bardzo długą przerwę to LM2 wchłonąłem bez popitki. Tym razem udało mi się jeszcze pograć w dwie gry na PS3 czyli Grid 2 który ostatecznie pozostawił niesmak oraz postanowiłem ukończyć porzuconego wcześniej Metal Gear Rising Revengeance. W tym miesiącu udało mi się jeszcze dobić targu z Jedynem i wyrwałem 3DS XL. Porównałem sobie obie konsolki, ukończyłem świetne SteamWorld Dig i wybrałem classica. To była dobra decyzja.

 

.:Marzec:.

Ten miesiąc zamknąłem kończąc Luigi's Mansion 2, zaczynając Pokemon X/Y oraz ogrywając najdroższe demo w historii czyli Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.

 

.:Kwiecień:.

To mega pozytywne zaskoczenie czyli South Park: Kijek Prawdy. Szczerze powiedziawszy nigdy się tak nie uśmiałem grając w grę. Polecam każdemu kto uwielbia absurdalny humor. Ktoś w ogóle jeszcze w to nie grał?

 

.:Maj:.

W maju naszło mnie na wymasterowanie DuckTales: Remastered co też uczyniłem bez większych problemów. Chociaż bugi w tej grze dały mi się we znaki nawet przez chwilę nie myślałem o porzuceniu gry. 

 

Trzeba też napisać, że całkiem fajnie grało mi się w turniej PES 2014 chociaż zachowanie niektórych użytkowników wołało o pomstę do nieba. Było to moje pierwsze tak emocjonujące doświadczenie od czasu porzucenia gier muliplayer czyli od czasu StarCraft BroodWar na studiach. Bawiłem się przednio i mam nadzieję, że uda się uzbierać zgraną ekipę w 2015.

 

.:Czerwiec:.

Na wygnaniu popykałem sobie trochę w FEZa. Do tej pory nie udało mi się gry ukończyć. Trzeba będzie to zmienić wkrótce.

 

.:Lipiec:.

Bardzo krótka przygoda z Sly Cooper: Złodzieje w Czasie.

 

.:Sierpień:.

Mimo iż kolejny raz na wygnaniu to tym razem udało mi się zacząć i skończyć Kirby Triple Delux, dziubnąć trochę The Legend of Zelda: A Link Between Worlds i ukończyć genialne StarCraft ][ Heart of The Swarm. Nie mogę się już doczekać dodatku z kampanią protosjańskich pierożanów.

 

.:Wrzesień:.

To przede wszystkim koniec najlepszej gry na 3DSa czyli The Legend of Zelda: A link Between Worlds oraz wydarzenie roku czyli zakup PlayStation 4 i Diablo ]I[ Reaper of Solus Ultimate Evil Edition. Porządnie na Diablo nakręcił mnie Fingus jak jeszcze siedziałem na pustyni. A nakręcił mnie tak bardzo, że grę kupiłem za chorą cenę w empiku od razu po powrocie do Polski.

 

.:Październik:.

Najbardziej w tym roku czekałem na The Evil Within dlatego właśnie zgarnąłem ją na premierę. Suma summarum gra mi się spodobała. Dostałem właśnie to na co liczyłem.

 

.:Listopad:.

Zacząłem zakupione wcześniej Fire Emblem: Awakening, w między czasie skończyłem porzucone kiedyś Metro Last Light (które nie okazało się jednak aż tak słabe), Brothers: A Tale of Two Sons (której największą wadą i zaletą jednocześnie jest sterowanie). W którymś momencie zakupiłem PS Vitę z paroma grami i udało mi się ukończyć Resistance Burning Skies oraz Rayman Legends którego wciąż masteruję.

 

.:Grudzień:.

Czas pokaże ale już teraz mam parę planów. Przede wszystkim chcę zacząć i skończyć jeszcze w tym roku Killzone Shadow Fall, Wolfenstein The New OrderCall of Duty Advanced Warfare. Trzy krótkie sztrzelanki w sam raz na urlop i święta  :ninjadance: .


  • 5

#50 burnstein Napisany 03 grudnia 2014 - 00:04

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

styczeń-sierpień

nie pamiętam, coś tam chyba pykałem w drugie dark soulsy i dishonored, pewnie też jakieś szajsy z plusa, coś tam na vicie (persona 4 nieskończona bodajże)

 

wrzesień-nadal

napie*dalando w destiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • 0

#51 twilitekid Napisany 03 grudnia 2014 - 00:07

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Styczeń zacząłem od kończenia Luigi's Mansion 2. O ile byłem zachwycony pierwszą połową gry, potem trochę spadł poziom, ale ogólnie jest to świetna giereczka. Potem postanowiłem ruszyć Demon's Souls. Przeszedłem świat 1-1 nawet bez jednej śmierci za pierwszym razem. Spodobało mi się, ale bez szału (jeszcze nie rozumiałem fenomenu tych gier) i ostatecznie brakło motywacji by ruszyć dalej. Wciąż czeka. Za to ograłem Yakuzę 4 - dobry kawałek gry, ale trójka lepsza.

 

Luty zacząłem od kupna PSP. Pobawiłem się chwile, ale poszło w odstawkę. Potem korzystając z chorobowego zaliczyłem po raz drugi rewelacyjne Portal 2 i zacząłem przygodę z Ni no Kuni, która to przygoda z przerwami trwa do dzisiaj. Skończyłem też XCOM: Enemy Unknown. Bardzo dobra gra, ale nie biłem pokłonów.

 

Marzec minął pod znakiem skradanek. Bardzo dobre Splinter Cell: Blacklist oraz świetne Metal Gear Solid: Ground Zeroes.

 

W kwietniu spróbowałem Dark Souls i wreszcie pojąłem, o co chodzi w grach z serii Souls. Pograłem parę godzin, ale potem zrobiłem sobie przerwę na dokończenie Skyrim, w które grałem regularnie od jesieni 2012.

 

Maj należał do Skyward Sword. Przeszedłem z tą grą wszystkie etapy od zachwytu do załamania. Ale ostatecznie wspominam bardzo pozytywnie, jednak nie obeszło się bez kilkutygodniowej przerwy, kiedy...

 

W czerwcu spróbowałem Max Payne 3, ale znudziła mnie w połowie i olałem. Spróbowałem też powrócić do zarzuconego w połowie Far Cry 3, ale nie byłem w stanie w to grać i odpuściłem na wieki. Pobawiłem się za to solidnie Forza Motorsport 4, ale ostatecznie brakło jej w moich oczach głębi i porzuciłem.

 

Lipiec to zabawa ze średnio udanym Batman: Arkham Origins oraz chwilowy romans z całkiem fajnym Tomb Raider: Anniversary. Dokończyłem też Zeldę, a potem wróciłem na parę godzin do Dark Souls, ale przerwałem zabawę kończąc miesiąc kupnem PlayStation 4.

 

W sierpniu ograłem bardzo dobrego kotleta z PS3 w panierce 1080p60 czyli The Last of Us. Potem padło mi PS4 zaraz po ograniu bardzo ciekawego dema P.T. Wróciłem też do Ni no Kuni i Soulsów.

 

Wrzesień to chwilowy romans z ubicrapami pokroju Assassin's Creed IV: Black Flag i Watch Dogs. Poza tym dalej bajeczka od Ghibli/Level5 oraz kilka godzin z fajnym Metroid: Fusion.

 

Październik minął mi na solidnym powrocie do Dark Souls, grałem prawie cały miesiąc na ile pozwalał mi czas. Wieczorami do snu pękła całkiem fajna, ale bez szału Zelda: The Minish Cap.

 

W listopadzie więcej się działo. Miesiąc zacząłem od rajdowania w Gran Turismo 6, które okazało się być rewelacyjnym fixem do GT5 i dla mnie w tej chwili najlepszym racerem ever. Potem zrobiłem przerwę na Infamous: Second Son, które pozytywnie zaskoczyło. Aha i zrobiłem sobie powrót do Red Dead Redemption - doszedłem do Meksyku to na tyle :). Pod koniec miesiąca wzięło mnie przeziębienie, więc do łóżka zabrałem Metal Gear Solid z PSXa - przejście pewnie trzydzieste któreś, ale pierwsze od 3-4 lat. Dla mnie się to nie zestarzało. Kontynuując wątek Kojimy zacząłem bardzo dobre Policenauts z fanowskim tłumaczeniem. A następnie zacząłem Alien: Isolation, które mnie miażdży.

 

W grudniu planuję przejść Aliena, ale pograć też w The Long Dark. Pojeżdżę w GT6, może wrócę do Dark Souls? Chyba że zdecyduję się na Elite: Dangerous. Na święta planuję SNES-combo: Super Metroid oraz Zelda: A Link to the Past.


Ten post był edytowany przez twilitekid dnia: 03 grudnia 2014 - 00:35

  • 3

#52 Spuczan Napisany 27 grudnia 2014 - 23:36

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 941 Postów:

.:Grudzień:.

Czas pokaże ale już teraz mam parę planów. Przede wszystkim chcę zacząć i skończyć jeszcze w tym roku Killzone Shadow Fall, Wolfenstein The New OrderCall of Duty Advanced Warfare. Trzy krótkie sztrzelanki w sam raz na urlop i święta  :ninjadance: .

 

Grudzień prawie za pasem więc należy dopisać ostatni rozdział w tym roku. Nie udało mi się zagrać w Call of Duty za to zdążyłem porządnie ograć nowego Killzone'a i Wolfa. Dodatkowo zaliczyłem bardzo przyjemny powrót do Wiedźmina. Można powiedzieć, że to jeden z lepszych miesięcy w 2014 pod względem grania.


  • 0

#53 Schrodinger Napisany 27 grudnia 2014 - 23:38

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 947 Postów:

styczeń-sierpień

nie pamiętam, coś tam chyba pykałem w drugie dark soulsy i dishonored, pewnie też jakieś szajsy z plusa, coś tam na vicie (persona 4 nieskończona bodajże)

 

wrzesień-nadal

napie*dalando w destiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

u mnie tak samo


  • 0

#54 keogh Napisany 27 grudnia 2014 - 23:39

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

JEZUS MARIA!!!  ALE TEMAT !!!

 

 

o czym?


  • 0