Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miesięczny rozkład jazdy: Monthly Most Wanted Games for X360


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
290 odpowiedzi na ten temat

#1 Texz Napisany 29 października 2006 - 22:19

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Zakładam temat, którego mi naprawdę brakowało. Wiadomo, rzecz nie jest nowa, że miesięcznie na ten świetny sprzęt wychodzi masa rewelacyjnych, lub też mniej rewelacyjnych tytułów. Problem rodzi się natomiast z prostej przyczyny, czyli braku gotówki. Normalne przecież, że nie każdy żyje na poduszkach pełnych "kapuchy" więc fachowe doradztwo forumowiczów i ciekawa dyskusja, może wiele osób nakierować na wiele ciekawych tytułów, które nie koniecznie muszą być najnowsze, a warte każdej wyłożonej złotówki.

Tak więc skrócając, tu można rozpocząć dyskusję, oraz przedstawić własne przygotowania finansowe na przyszłe tytuły gier, które będą miały w najbliższym czasie premierę. Ktoś chce się podzielić spostrzeżeniem, na co będzie polował w niedalekiej przyszłości? Droga wolna.

Moja sprawa:
Zaczynamy od konfrontacji przewidzianej na 17 listopada. Gears Of War oraz nowy Tony Hawks Pro Skater: Project 8. :hmmm: Zapowiadają się w mojej opinii dwa rewelacyjne tytuły. Zastanawiam się jednak, czy nie poczekać z premierą Tonego i nie zwalać tego na jeden termin. Może na allegro cena spadnie do 150 zeta iblr wtedy nabyć?

Gears Of War - to pewniak. 2 dobrze wydane stówy. Już kumuluję gotówkę w oczekiwaniu na ten tytuł. Pytańsko, brać przez jakiś sklep internetowy wysyłający wraz z premierą, czy czekać na być może dobre oferty na Allegro?
A może atakować zestaw kolekcjonerski za 3 stówy? Chyba nie. Mam chrapkę na Tonego i zastanawiam się nad nim też.

W międzyczasie F.E.A.R i NFS:Carbon. Ten drugi IMO zawodzi na całej lini, więc chyba nic z tego nie wyjdzie.

A Call Of Duty 3 przewidziany na 10 listopada? Oj, serio. Z uwagi na GoW, albo poczekam na późniejsze ceny poniżej 150 zeta na Allegro, albo po prostu okres świąteczny i tym samym jakiś tytuł do szarpania z czerwonym klownem.. ech, Santa Clausem.

A wy na czym w tym miesiącu chcecie położyć swoje wyczerpane szarpaniem na X360 łapki?
  • 0

#2 wrog Napisany 29 października 2006 - 22:41

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
W najbliższym czasie planuję zaatakować FIFA 07, demko bardzo mnie wciągnęło. W przyszłym miesiącu pewniakiem jest GoW (limited) i Viva Pinata. Możliwe, że po drodze wpadnie CoD3 albo coś jeszcze, ale ze względu na to, że ostatnio nie narzekam na nadmiar wolnego czasu, to różnie może być. Poza tym staram się inwestować teraz w tytuły typowo offline'owe, bo necik zbyt słaby.
  • 0

#3 PomezZ Napisany 30 października 2006 - 00:06

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
W ciągu najbliższego miesiąca planuje kupić dwie gry. Gears of War i Gears of War. Po co dwa razy? Cholera, sam nie wiem. Tak na wszelki wypadek.
  • 0

#4 MaxVarEmreis Napisany 30 października 2006 - 00:47

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Cóż, ja w tym roku jestem o tyle w komfortowej sytuacji, ze zdobyłem sporo różnych stypendiów na uczelni .

Poczatek listopada to F.E.A.R. Nigdy w tą gre na PC nie grałem, wiec jest to bardzo łakomy konsek. Szczególnie po dobrych ocenach w IGN ( zobaczymy jak to dalej sie ułoży). Niestety demo nie zachwycało od strony graficznej, dlatego sie wahałem w pewnej chwili.

Potem mamy CoD3. Tutaj mam sytuacje o tyle komfortową, że moj ojciec uwielbia WWII FPP i to on wyłoży kase na gre :D.

GoW to jasna sprawa. Limitka juz zamówiona.

Kolejnym obowiązkowym zakupem będzie R6:Vegas. GRAW to jedna z lepszych gier, a R6 bardzo ją przypomina. Nie wiem czy tylko odrazu po premierze ja zassać. W tym czasie bede miał GoWa i CoD3. Szkoda wydawac 250 zł na gre, która bedzie leżała na półce i czekała na swoja kolej.

Viva Pinata bardzo mnie intryguje. Jesli gameplay nie okaże sie jakis zwalony maksymalnie, a gra nudna i wtórna, to z całą pewnościa i ta pozycja znajdzie sie w mojej tegorocznej kolekcji. Ale to już chyba rozwazania na grudzien, bo w Europie premiera, o ile dobrze pamietam, 1 grudnia.

Na miesiąc listopad to i tak chyba za duzo :)
  • 0

#5 ACZ Napisany 30 października 2006 - 01:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 149 Postów:

Cóż, ja w tym roku jestem o tyle w komfortowej sytuacji, ze zdobyłem sporo różnych stypendiów na uczelni .

Za co masz te stypendia?
Chodzi o to, że w grupie jesteś tym, który ma trudną sytuację finansową w rodzinie i dlatego te stypendium dostałeś?
I wydajesz to na gry? To było trzeba zrezygnować z tej kasy, aby ktoś kto naprawdę ma trudną sytuacją finansową z tej kasy skorzystał na studia, a nie robisz szwindle, aby tylko kasę dostać i wydawać je na gry.
Wredny pasożycie ;]
  • 0

#6 MaxVarEmreis Napisany 30 października 2006 - 01:30

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Cóż, ja w tym roku jestem o tyle w komfortowej sytuacji, ze zdobyłem sporo różnych stypendiów na uczelni .

Za co masz te stypendia?
Chodzi o to, że w grupie jesteś tym, który ma trudną sytuację finansową w rodzinie i dlatego te stypendium dostałeś?
I wydajesz to na gry? To było trzeba zrezygnować z tej kasy, aby ktoś kto naprawdę ma trudną sytuacją finansową z tej kasy skorzystał na studia, a nie robisz szwindle, aby tylko kasę dostać i wydawać je na gry.
Wredny pasożycie ;]


Akurat tak sie składa, ze nie dostaje zadnego stypendium socjalnego ( a dostaja o wiele bardziej dziani ludzie odemnie....)
Wszytko co dostaje z uczelni ( a jest tego nie mało :P ), dostaje za wyniki w nauce. Gdyby nie to, X360 i PS3 co najwyzej mogłbym w magazynie poogladac ( a LCD nie wspominając :P ).

Tak wiec Czesław domagam sie przeprosin, za tego pasozyta i szwindle, bo inaczej napisze skarge do moderatora :]

Sorry za offtop.
  • 0

#7 syon Napisany 30 października 2006 - 07:51

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Przez Cześka przemawia zazdrość :lol: , napewno nie chciał cię urazić. Ja już zamówiłem GoW limitke oraz CoD3. Pierwszej gry nie wypada nie mieć tak już się przyjęło, a drugą po prostu uwielbiam od pierwszego wejrzenia. Uwielbiam tą serie; CoD to coś czego zawsze mi brakowało w grach wojennych, zwłaszcza po crapowatych Medalach od EA na PS2. W tym roku chciałbym jeszcze rzucić się jeszcze na N3 i THP8. N3 w grudniu powinno być do łyknięcia za stówke z hakiem, a na THP8 będę musiał pewnie gdzieś zarobić. Na szczęście moja dzielnica to wylęgarnia leni i bejów, więc mniejsza konkurencja w szukaniu dorywczej roboty, a poza tym mam jeszcze praktyki w Ministerstwie Obrony to może pare teczek uda mi się wynieść i opchnąć komu trzeba :lol:
  • 0

#8 Texz Napisany 30 października 2006 - 08:18

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Viva Pinata bardzo mnie intryguje. Jesli gameplay nie okaże sie jakis zwalony maksymalnie, a gra nudna i wtórna, to z całą pewnościa i ta pozycja znajdzie sie w mojej tegorocznej kolekcji. Ale to już chyba rozwazania na grudzien, bo w Europie premiera, o ile dobrze pamietam, 1 grudnia.

:hmmm: Też się zastanawiałem nad tym tytułem. Szczerze mówiąc to jedna, wielka niewiadoma. Teoretycznie coś nowego, lecz w założeniach typowo Simsowych. W sumie chyba poczekam na więcej głosów krytyki na necie w recenzjach, które zapewne pod koniec listopada będą się pojawiać. Dla mnie to gra z potencjałem, lecz co z tego wyjdzie zapewne dowiem się za jakiś czas. Zastanawiam się czy za taką popierdółkę dawać pełną cenę 200 złociszy. Inna sprawa że M$ Poland (:D) planuje w pełni spolszoną wersję. To już jest gigantyczny plus.

CoDIII zapewne u mnie się strasznie obsunie w czasie. Kurcze.

_________________
Dodany obrazek
  • 0

#9 Ryan Napisany 30 października 2006 - 09:38

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Taki bonus wyssany z Team Xbox. :) Lista gier i dat startu
2006 FIFA World Cup                      Sports                        4/24/2006
ACONY Untitled Online FPS                First Person Shooter          To Be Announced
Alan Wake                                Action/Adventure              Q1 2007
All Points Bulletin                      MMO                           2007
Alone in the Dark                        Survival/Horror               Mar. 2007
Amped 3                                  Sports                        11/15/2005
Armored Core 4                           Action/Shooter                2007
Army of Two                              Action                        2007
Assassin's Creed                         Action/Adventure              2007
Astropop                                 Xbox Live Arcade              3/22/2006
Banjo-Kazooie                            Platformer                    To Be Announced
Bankshot Billiards 2                     Xbox Live Arcade              11/22/2005
Battlefield 2142                         First Person Shooter          To Be Announced
Battlefield 2: Modern Combat             First Person Shooter          4/11/2006
Battlefield: Bad Company                 First Person Shooter          2007
Battlestations: Midway                   Shooter                       Q4 2006
Bejeweled 2                              Xbox Live Arcade              11/22/2005
Big Bumpin'                              Action                        11/19/2006
Bionicle Heroes                          Action                        To Be Announced
BioShock                                 Action/Shooter                Q2 2007
Blazing Angels Squadrons of WWII         Flying                        3/23/2006
Blitz: The League                        Sports                        10/30/2006
Blue Dragon                              Action                        To Be Announced
Bomberman Act:Zero                       Action/Strategy               Q3 2006
Brian Lara International Cricket 2007    Sports                        Mar. 2007
Brothers In Arms Hell's Highway          First Person Shooter          Q4 2006
Bullet Witch                             Action                        2007
Burnout Revenge                          Racing/Driving                3/7/2006
Cabela's African Safari                  Action/Shooter                Nov. 2006
Cabela's Alaskan Adventures              Action/Shooter                9/19/2006
Call of Duty 2                           First Person Shooter          11/15/2005
Call of Duty 3                           First Person Shooter          11/7/2006
Cars                                     Action                        10/23/2006
Castle Wolfenstein                       First Person Shooter          To Be Announced
CellFactor                               First Person Shooter          2007
Chromehounds                             Action/Shooter                7/11/2006
Cipher Complex                           Action/Shooter                To Be Announced
Clive Barker's Jericho                   Survival/Horror               To Be Announced
Cloning Clyde                            Xbox Live Arcade              Q3 2006
College Hoops 2K6                        Sports                        3/13/2006
College Hoops 2K7                        Sports                        11/20/2006
Command & Conquer 3                      Real Time Strategy            2007
Condemned: Criminal Origins              Action                        11/15/2005
Crackdown                                Action                        Q1 2007
Crossfire                                Action                        To Be Announced
Crysis                                   Action/Shooter                To Be Announced
Crystal Quest                            Xbox Live Arcade              Dec. 2005
Dance Dance Revolution Universe          Music/Dance                   Q4 2006
Dark Sector                              First Person Shooter          2006
Dead or Alive 4                          Fighting                      12/29/2005
Dead or Alive: Xtreme 2                  Extreme Sports                11/20/2006
Dead Rising                              Action                        8/8/2006
Def Jam 3                                Fighting                      To Be Announced
Def Jam: Icon                            Fighting                      Mar. 2007
Demonik                                  Action/Adventure              2006
Demons of Mercy                          Action/Shooter                To Be Announced
DIRT: Colin McRae Off-Road               Racing/Driving                2007
DogTag                                   Action/Shooter                2006
Doom                                     Xbox Live Arcade              9/27/2006
Dynasty Warriors 5 Empires               Action/Strategy               3/28/2006
Elveon                                   Action/RPG                    Q2 2007
Enchanted Arms                           RPG                           Q3 2006
Eragon                                   Adventure                     11/14/2006
Eternal Sonata                           RPG                           2007
Everyparty                               Party                         To Be Announced
F.E.A.R.                                 First Person Shooter          11/7/2006
Fable 2                                  RPG                           2007
Fall of Liberty                          First Person Shooter          To Be Announced
Fantasy Lab                              Other                         To Be Announced
Far Cry Instincts Predator               First Person Shooter          3/28/2006
Far East of Eden Ziria                   RPG                           To Be Announced
Feeding Frenzy                           Xbox Live Arcade              3/15/2006
FIFA Soccer 06: Road to FIFA World Cup   Sports                        11/15/2005
FIFA Soccer 07                           Sports                        10/31/2006
Fight Night Round 3                      Sports                        2/22/2006
Final Fantasy XI                         RPG                           4/18/2006
Football Manager 2006                    Sports                        Q2 2006
Football Manager 2007                    Sports                        Dec. 2006
Forza Motorsport 2                       Racing/Driving                Q4 2006
Frame City Killer                        Action                        8/1/2006
Frogger                                  Xbox Live Arcade              Q3 2006
Frontlines: Fuel of War                  First Person Shooter          To Be Announced
Full Auto                                Racing/Driving                2/14/2006
Fuzion Frenzy 2                          Party                         11/7/2006
Galaga                                   Xbox Live Arcade              Q1 2006
Gauntlet - Xbox Live Arcade              Xbox Live Arcade              11/22/2005
Gears of War                             Action/Shooter                11/7/2006
Geomerics                                Other                         To Be Announced
Geometry Wars Evolved                    Xbox Live Arcade              Nov. 2005
Golden Axe                               Action/Adventure              To Be Announced
Grand Raid Offroad                       Racing/Driving                To Be Announced
Grand Theft Auto IV                      Action/Adventure              Oct. 2007
GTR                                      Racing/Driving                Q1 2007
Guitar Hero II                           Music/Dance                   To Be Announced
GUN                                      Action/Shooter                11/15/2005
Half-Life 2                              First Person Shooter          Q2 2007
Halo 3                                   First Person Shooter          2007
Halo Wars                                Real Time Strategy            To Be Announced
Hardwood Backgammon                      Xbox Live Arcade              12/8/2005
Hardwood Hearts                          Xbox Live Arcade              12/8/2005
Hardwood Spades                          Xbox Live Arcade              12/8/2005
HAZE                                     First Person Shooter          Q1 2007
Hellboy                                  Action                        2007
Hexic HD                                 Xbox Live Arcade              11/22/2005
Hitman: Blood Money                      Action/Stealth                5/30/2006
HoopWorld                                Xbox Live Arcade              Q2 2006
Huxley                                   MMO                           Q4 2006
Import Tuner Challenge                   Racing/Driving                9/26/2006
Indiana Jones                            Action/Adventure              Q1 2007
INFERNAL                                 Action/Shooter                Q4 2006
Joust - Xbox Live Arcade                 Xbox Live Arcade              11/22/2005
Just Cause                               Action                        9/27/2006
Kameo: Elements of Power                 Action/Adventure              11/9/2005
Kane & Lynch: Dead Men                   Action/Shooter                2007
Kingdom Under Fire: Circle of Doom       Action/RPG                    To Be Announced
L.A. Noire                               Action                        To Be Announced
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy  Action/Adventure              9/12/2006
Llamasoft Visualiser                     Other                         Q4 2005
LMA Manager 2006                         Sports                        Mar. 2006
LMA Manager 2007                         Simulation                    Sep. 2006
Lost Odyssey                             RPG                           To Be Announced
Lost Planet                              Action/Shooter                Q1 2007
Lumines Live!                            Xbox Live Arcade              10/18/2006
Mad Tracks                               Xbox Live Arcade              Q2 2006
Madden NFL 06                            Sports                        11/15/2005
Madden NFL 07                            Sports                        8/30/2006
Major League Baseball 2K6                Sports                        4/11/2006
Marble Blast Ultra                       Puzzle                        1/26/2006
Marvel MMOG                              MMO                           To Be Announced
Marvel Universe Online                   MMO                           To Be Announced
Marvel: Ultimate Alliance                Action/RPG                    10/24/2006
Mass Effect                              Action/RPG                    To Be Announced
Medal of Honor Airborne                  First Person Shooter          Q4 2006
Mercenaries 2: World in Flames           Action/Shooter                Q4 2006
Metronome                                Action/Adventure              To Be Announced
Mobile Ops: The One Year War             First Person Shooter          Q4 2006
Monster Madness                          Action                        2007
MotoGP '06                               Racing/Driving                6/14/2006
Mutant Storm Reloaded                    Xbox Live Arcade              11/22/2005
NBA 2K6                                  Sports                        11/15/2005
NBA 2K7                                  Sports                        9/25/2006
NBA Live 06                              Sports                        11/15/2005
NBA LIVE 07                              Sports                        9/25/2006
NBA STREET 4                             Sports                        Q2 2007
NCAA Football 07                         Sports                        7/18/2006
Need for Speed Carbon                    Racing/Driving                10/31/2006
Need for Speed Most Wanted               Racing/Driving                11/15/2005
NHL 07                                   Sports                        9/12/2006
NHL 2K6                                  Sports                        11/21/2005
NHL 2K7                                  Sports                        9/12/2006
Ninety-Nine Nights                       Action                        2006
Open Season                              Action/Adventure              To Be Announced
Operation Darkness                       RPG                           To Be Announced
Outpost Kaloki X                         Xbox Live Arcade              11/22/2005
Over G Fighters                          Flying                        6/29/2006
Overlord                                 Action/Adventure              To Be Announced
Pac-Man                                  Xbox Live Arcade              2006
PARABELLUM                               First Person Shooter          2007
Perfect Dark Zero                        First Person Shooter          11/16/2005
Peter Jackson's King Kong                Action/Adventure              11/21/2005
Phantasy Star Universe                   Action/RPG                    10/24/2006
Pimp My Ride                             Racing/Driving                11/14/2006
Pirates of the Caribbean 3               Action/Adventure              To Be Announced
Possession                               Survival/Horror               To Be Announced
POSTAL III                               Action/Shooter                2008
Prey                                     First Person Shooter          7/10/2006
Pro Evolution Soccer 6                   Sports                        Q4 2006
Project Gotham Racing 3                  Racing/Driving                11/14/2005
Project Gotham Racing 4                  Racing/Driving                To Be Announced
Project Offset                           First Person Shooter          To Be Announced
PROJECT SYLPHEED                         Action/Shooter                2007
QUAKE 4                                  First Person Shooter          11/18/2005
Rayman Raving Rabbids                    Action/Adventure              10/14/2006
Resident Evil 5                          Survival/Horror               2006
Ridge Racer 6                            Racing/Driving                11/22/2005
RoboBlitz                                Xbox Live Arcade              Q2 2006
Robotron: 2084                           Xbox Live Arcade              12/20/2005
Rockstar Games Presents Table Tennis     Sports                        5/22/2006
Rogue Warrior                            First Person Shooter          Q4 2007
Rumble Roses XX                          Wrestling                     3/28/2006
Saints Row                               Action/Shooter                Sep. 2006
Samurai Warriors 2                       Action                        9/19/2006
Scramble                                 Xbox Live Arcade              9/13/2006
SEGA Rally Revo                          Racing/Driving                To Be Announced
Senko No Ronde                           Fighting                      7/27/2006
Sensible Soccer                          Xbox Live Arcade              To Be Announced
Shadowrun                                First Person Shooter          To Be Announced
Shaun White Snowboarding                 Sports                        To Be Announced
Shrek The Third                          Action                        May. 2007
Smash TV                                 Xbox Live Arcade              11/22/2005
Sonic The Hedgehog                       Platformer                    11/14/2006
Spider-Man 3                             Action/Adventure              5/4/2007
Star Trek: Legacy                        Action/Adventure              11/7/2006
Stargate Worlds                          MMO                           To Be Announced
Stranglehold                             Action/Adventure              Q1 2007
Street Fighter II: Hyper Fighting        Fighting                      Q2 2006
Strike Force Red Cell                    First Person Shooter          To Be Announced
Superman Returns: The Videogame          Action                        11/20/2006
Tenchu Senran                            Action                        To Be Announced
Test Drive Unlimited                     Racing/Driving                9/5/2006
Texas Hold 'em                           Xbox Live Arcade              8/23/2006
The Club                                 Action/Shooter                2007
The Darkness                             Action/Adventure              2006
The Elder Scrolls IV: Oblivion           RPG                           3/20/2006
The Godfather                            Action/Adventure              9/19/2006
The History Channel Civil War            Action/Shooter                11/14/2006
The House of the Dead 4                  First Person Shooter          To Be Announced
The Lord of the Rings The Battle for Middle-Earth II  Action/Strategy  7/7/2006
The Lord of the Rings, The White Council              Action/RPG       To Be Announced
The Outfit                               Action/Shooter                3/13/2006
The Outsider                             Action/Adventure              To Be Announced
The Outsider                             Action                        To Be Announced
The Precursors                           RPG                           2007
The Shadow of Aten                       Action/Adventure              Q2 2008
The Siege of Khe Sanh                    Action/Shooter                Q4 2006
The Wheelman                             Action/Adventure              2007
Tiger Woods PGA Tour 06                  Sports                        11/15/2005
Tiger Woods PGA TOUR 07                  Sports                        10/17/2006
TimeShift                                First Person Shooter          To Be Announced
Tokyo Extreme Racer                      Racing/Driving                To Be Announced
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas           First Person Shooter          11/14/2006
Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent  Action/Stealth                10/17/2006
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter          Action/Shooter   3/7/2006
Tomb Raider: Legend                      Action/Adventure              4/11/2006
Tony Hawk's Project 8                    Sports                        11/7/2006
Tony Hawk's American Wasteland           Extreme Sports                11/15/2005
Too Human                                Action/Shooter                4/2/2006
Top Spin 2                               Sports                        3/29/2006
TotemBall                                Xbox Live Arcade              10/4/2006
TRANSFORMERS                             Action/Shooter                7/4/2007
Turok Next-Gen                           Action/Shooter                To Be Announced
Two Worlds                               RPG                           Q4 2006
Ultimate Mortal Kombat 3                 Xbox Live Arcade              Nov. 2006
UNO                                      Xbox Live Arcade              May. 2006
Unreal Tournament 2007                   First Person Shooter          To Be Announced
Virtua Tennis 3                          Sports                        Q2 2007
Viva Pinata                              Simulation                    11/12/2006
Voodoo Nights                            Action/Adventure              To Be Announced
WarDevil                                 Action/Adventure              To Be Announced
Wik: The Fable of Souls                  Xbox Live Arcade              12/14/2005
World Championship Poker "All In"        Card/Casino                   Q4 2006
World Series of Poker: Tournament of Champions        Sports           9/19/2006
World Snooker Championship 2007          Sports                        To Be Announced
WWE SmackDown vs. RAW 2007               Wrestling                     11/14/2006
X-Men: The Official Game                 Action/Adventure              5/16/2006
Xbox Live Arcade Unplugged               Compilations                  9/5/2006
Zuma Deluxe                              Xbox Live Arcade              11/22/2005
Może komuś to ułatwi wybór. ;> Kurcze, aż 250 pozycji. :/ W październiku kupię GoWa i tylko jego. Czemu? Nie mam jeszcze 360, a czekają mnie ważniejsze (nie bijcie!) wydatki. :(
  • 0

#10 syon Napisany 30 października 2006 - 09:48

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No tak, tyle że to lista wydań na USA i to w dodaktu jakaś stara, bo kilkanaście gier już wyszło :cojest:
  • 0

#11 BeSOS Napisany 30 października 2006 - 09:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja natomiast do końca roku nabędę GoW limitkę, V.Pinatę (130 zł na DVD :)) i DOAx2 :) Jak zdobędę kasę to jeszcze SC:DA, FEAR i R6 (ale to juz zapewne next year):)
  • 0

#12 Ryan Napisany 30 października 2006 - 09:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
syon: jak to wyszło? To lista wszystkich gier a nie tych, co wyjdą. Mogę wyfiltrować te "stare", ale nikt nie powiedział, że ktoś z nas nie może chcieć w listopadzie kupić np. PGR3. Jak pojawi się w Platinum Edition za $30, to wezmę z miejsca. Podobnie PDZ. Konsolkę natomiast pewnie kupię dopiero po świętach. :( Najgorszym wydatkiem w najbliższym czasie jest zakup samochodu. Ech...

A co do mojej listy "Must Have" to są na niej obok GoW:
Assassin's Creed, C&C3, DoA4, DoA:X2 (boobies! :lol:), Dead Rising, Doom, Elveon, F.E.A.R., Halo 3, Halo Wars, Lost Odyssey, Lost Planet, NFS:MW, MFS:Carbon, N3, PGR3, PGR4, ST:Legacy, SF II:HF, TDU, Oblivion, LotR2, Zuma. Oznacza to, że w styczniu chciałbym (ale na chęciach się pewnie skończy) wsysnąć z 15 gier. :ninja: No can do.
  • 0

#13 MaxVarEmreis Napisany 30 października 2006 - 10:53

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

, napewno nie chciał cię urazić.


Wiem :). Przecież ja też zartowałem z tym przepraszaniem i skargami :].

No to jak jest z tym tematem. Rozmawiamy o zakupie gier na najblizszy miesiac, czy nie ma ograniczeń ??
  • 0

#14 syon Napisany 30 października 2006 - 10:57

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Rozmawiamy o zakupie gier na najblizszy miesiac,


Nie inaczej.
  • 0

#15 ACZ Napisany 30 października 2006 - 12:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 149 Postów:
Przepraszma Maxiu, nie chciałem Cię urazić ;]
  • 0

#16 Gość__* Napisany 30 października 2006 - 13:40

Gość__*
  • Goście
:hmmm: Ja kupie konsole z 4 grami( 3 z pierwszego X i jedna z 360 ) w grudniu no a 5 stycznia urodziny wiec jakas kasa od babć bedzie :P Obowiazkowo GoW i bede chcial gdzies dorwac NGB ;) A moj brat probuje przekonac mame do Kameo :hurra:
  • 0

#17 Gość__* Napisany 30 października 2006 - 15:50

Gość__*
  • Goście
t3xz, jakbym nie rzucił gdzieś "skad ludzie biorą kase na te wszystkie gry", to byś nie wadł na pomysł z tematem :P
1. Fajnie by było moim zdaniem(i pewnie nie tylko) przykleić ten temat
2. Pomysł z tematem jest świetny (Sonyboje załóżcie coś takiego u siebie po premierze Plejstejszon sri)
3. Rath, z tego co wiem NG Black można we tej chwili kupić tylko w jednym sklepie w Polsce- Menago (http://www.menago.pl). Zamawiałem tam ostatnio, wszystko bylo bezroblemowo
4. Moim zdaniem, aby nie było bałaganu, to podawajmy listy na dany miesiąc, a nie mi tu Ryan wyskakuje z jakimś Shadow of Aten na 2008 rok :D :P
  • 0

#18 Texz Napisany 30 października 2006 - 15:51

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Rozmawiamy o zakupie gier na najblizszy miesiac, czy nie ma ograniczeń ??

Jeżeli będziesz miał w kalendarzu Luty 2007, to w temacie napiszesz, że interesuje cię zakup ot Halo3 ;). Bieżące rozrachunki przede wszystkim. Nie o to chodzi, żeby narobić listy do 2010 roku i dać sobie spokój.

Dodany obrazek
  • 0

#19 Gość__* Napisany 30 października 2006 - 15:53

Gość__*
  • Goście

Gears Of War - to pewniak. 2 dobrze wydane stówy. Już kumuluję gotówkę w oczekiwaniu na ten tytuł. Pytańsko, brać przez jakiś sklep internetowy wysyłający wraz z premierą, czy czekać na być może dobre oferty na Allegro?
A może atakować zestaw kolekcjonerski za 3 stówy? Chyba nie. Mam chrapkę na Tonego i zastanawiam się nad nim też.

Atakuj Gekon. Tam dostaniesz kolekcjonerska za 269 zł( w porównaniu z ultimą 2 dychy różnicy)
  • 0

#20 Gość__* Napisany 30 października 2006 - 15:58

Gość__*
  • Goście

można we tej chwili kupić tylko w jednym sklepie w Polsce- Menago



Juz chyba nie mozna ;) Przynajmniej ja nie widze
  • 0

#21 Gość__* Napisany 30 października 2006 - 16:01

Gość__*
  • Goście
Jak zwykle z pomocą przychodzi Gekon. Przed momentem sprawdzilem :D
  • 0

#22 Gość__* Napisany 30 października 2006 - 16:08

Gość__*
  • Goście

Jak zwykle z pomocą przychodzi Gekon. Przed momentem sprawdzilem




Dzieki a kupowales cos u nich nie miales zadnych problemow :D ?
  • 0

#23 Gość__* Napisany 30 października 2006 - 16:14

Gość__*
  • Goście
A odezwiesz sie do mnie w końcu na GG? Tam pogadamy, żeby offtopa nie było. Nie kuowałem, ale zamówiłem wczoraj Gearsy limitkę i kontakt był bardzo dobry. A nie.. czekaj, kupiłem tam Zestaw Eye Toy i było wszystko wporządalu
  • 0

#24 Gość__* Napisany 30 października 2006 - 16:34

Gość__*
  • Goście
only Gears of War, nic innego mnie nie interesuje.
  • 0

#25 f5k Napisany 30 października 2006 - 16:51

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Pasuje łyknąć CoD III bo przy CoD II na PC był świetny wiec must have.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 30 października 2006 - 17:10

Gość__*
  • Goście
W listopadzie na 100% bede miec Gears of War (Limited Edition) i Viva Pinata. Jak dobrze pojdzie to na polce stanie rowniez PES6.
  • 0

#27 Ney Napisany 30 października 2006 - 18:03

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Wy tu o nowościach, a ja dopiero teraz kupuje X360 i będe nadrabiał PeDeZety,PeGieRy i inne doa'y... :)
Z nowości oczywiście GoW i PES6...
  • 0

#28 filip Napisany 31 października 2006 - 14:53

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

3. Rath, z tego co wiem NG Black można we tej chwili kupić tylko w jednym sklepie w Polsce- Menago (http://www.menago.pl). Zamawiałem tam ostatnio, wszystko bylo bezroblemowo


Kupiłem tam nówke NGB a dostałem używaną i jeszcze dłuuugo przyszło mi czekać :( Nie polecam
  • 0

#29 Gość__* Napisany 31 października 2006 - 15:28

Gość__*
  • Goście
Dla kazdego fana gier online wybor jest prosty:
PHANTASY STAR UNIVERSE. Dwa tryby gry offline i online, powrot znajomych z Dreamcasta ras i jobow w znacznie ulepszonej formie. Tryb online dla maxymalnie 6 osobowej druzyny.
Termin (OBY) 24 XI 2006!!!
  • 0

#30 ACZ Napisany 31 października 2006 - 15:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 149 Postów:
Caspian, ale co Ty polecasz? Przecież graficznie Universe jest od udźwignięcia przez poczciwą PS2. Wersja na X360 wygląda żałośnie, jak na moc sprzętu.
  • 0