Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miesięczny rozkład jazdy: Monthly Most Wanted Games for X360


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
290 odpowiedzi na ten temat

#91 Texz Napisany 14 stycznia 2007 - 23:24

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Czyli wychodzi na to, że 1Q 2007 roku będzie stał pod znakiem sprawdzania tytułów, na które nie mieliśmy czasu / pieniędzy z całego 2006 roku ;)
Nie powiem, chwila oddechu zaserwowana na ten okres (żeby później wyskoczyć z tytułami ala Mass Efect czy Forza2) nawet mnie cieszy.
  • 0

#92 MaxVarEmreis Napisany 15 stycznia 2007 - 10:30

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Czyli wychodzi na to, że 1Q 2007 roku będzie stał pod znakiem sprawdzania tytułów, na które nie mieliśmy czasu / pieniędzy z całego 2006 roku ;)
Nie powiem, chwila oddechu zaserwowana na ten okres (żeby później wyskoczyć z tytułami ala Mass Efect czy Forza2) nawet mnie cieszy.

Cóż, dla mnie Q1 2007 nie będzie stał pod znakiem sprawdzania tytulów, na które nie mieliśmy czasu. Z całym szacunkiem dla Grega, ale jego gust całkowicie nie pokrywa sie z moim, wiec jego opinia na temat Crackdown, wleciała jednym uchem i zaraz wyleciałą drugim :). Pozatym początek lutego to Battlestation: Midway, które dla mnie roxuje. Nie musze przypominać, że na początku marca dostaniemy GH2 ( a marzec to ciagle Q1) i najpradopodobniej GRAW2. Jesli wersja konsolowa C&C3, nie zostanie przesunięta, to jest duze prawdopodobnienstwa, ze ta gra także wyjdzie w Q1 2007.
  • 0

#93 Gość__* Napisany 15 stycznia 2007 - 18:38

Gość__*
  • Goście
Ja na styczeń szykuję sie do LP, za parę dni i tyle z gier, musze sobię kupic koszulkę z BeOW od Śledzia :D

EDIT: A w lutym to DDR? Jaka jest dokłądna data premiery? Aha, i ma ktos screeny maty?
  • 0

#94 BeSOS Napisany 15 stycznia 2007 - 21:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A ja będę grał w Okami :ninja:
  • 0

#95 Gość__* Napisany 21 lutego 2007 - 15:09

Gość__*
  • Goście
Ej, dobrzy ludzie, weźcie ustalcie tytuły, które wam podam w jakiejś kolejności od najlepszego do najgorszego ew. doradźcie coś, odradźcie:
-CoD3
-THP8
-R6:V
-VP
-Fear

Thnx z góry z pomoc
  • 0

#96 117 Napisany 21 lutego 2007 - 15:12

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
Vegas
CoD3
VP
THP 8
Fear

to IMO

ja juz kupilem Crackdown i Bullet Witch, a w marcu kupuje na bank GRAW 2, Armored Core 4, TNMT... moze cos jeszcze
  • 0

#97 MaxVarEmreis Napisany 21 lutego 2007 - 15:18

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Ej, dobrzy ludzie, weźcie ustalcie tytuły, które wam podam w jakiejś kolejności od najlepszego do najgorszego ew. doradźcie coś, odradźcie:
-CoD3
-THP8
-R6:V
-VP
-Fear

Thnx z góry z pomoc

To zalezy. Jesli multi, to Vegas poprostu zamiata. I gra w to naprawde duza liczba polaków.... nieraz trzeba czekac na swoja kolej, bo pokoje sa wypełnione po same brzegi :). W silnglu jest "tylko" dobrze. Lepiej sie bawiłem w GRAW ( wiec ewentualnie pomyślał bym o GRAW 2, tam tez multi bedzie wymiatac a i polaków do pogrania nie bedzie brakowac).
CoD3 jest dobry, multi tez. Pozatym, powinienes go za nieduze pieniądze wychaczyc.
VP jest kapitalna, ale to gra na jeden raz. Pozatym tylko singiel wchodzi w gre. Trudno tez wyrokowac czy Ci gameplay podejdzie.
FEAR to takze tylko single. Ale za to genialny.

Naprawde trudno wskazac tylko jedną gre. Co byś nie wybrał mysle, ze bedziesz zadowolony.
  • 0

#98 Ryan Napisany 22 lutego 2007 - 05:17

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
W tym miesiącu kupię jeszcze Bullet Witch i coś z listy must have. W kwietniu Mass Effect. Gdzieś w kolejce must have czekają: Rumble Roses XX, TDU, Lego Star Wars 2, F.E.A.R. i Oblivion. W dalszej przyszłości jeszcze Two Worlds, Halo 3, Forza 2, UT3, Dark Sector i The Darkness.

No i jeszcze w tym miesiącu pojawi się kilka niezbędników na Live (może wreszcie wrócę na Live w przyszłym tygodniu...).
  • 0

#99 MaxVarEmreis Napisany 22 lutego 2007 - 13:18

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

W kwietniu Mass Effect.

Ryan'ku czy my o czym nie wiemy ?? :lukam:
  • 0

#100 Ryan Napisany 22 lutego 2007 - 14:14

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
:cicho:
  • 0

#101 phsx Napisany 22 lutego 2007 - 18:52

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Mod takie posty pisze :P
  • 0

#102 skip_bastardo Napisany 19 marca 2007 - 10:55

skip_bastardo

    Toad

  • Narybek
  • 2 Postów:
A ja ostrze sobie zębiska na NBA Street Homecourt!!!
Ta giera zarządzi jeżeli będzie choćby tak dobra jak Street 3.
Poza tym ta grafika hmmmmm...
Tu naprawdę czuć nextgenową moc, EA BIG to nielicha brygada w tej dziedzinie.
  • 0

#103 Gość__* Napisany 19 marca 2007 - 15:07

Gość__*
  • Goście
popieram poprzednika :przytul: ,
ja wciaz jeszcze sie ludze ze virtua tenis tez wyjdzie dobrze :trup:
  • 0

#104 117 Napisany 21 marca 2007 - 01:59

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
po nienajgorszym marcu, nadchodzi bardzo slaby kwiecien. Poza Guitar Hero2 na ktorego i tak nie mam chrapki, wychodzi jeszcze Rapala Trophies ktore do ciekawych pozycji to nie nalezy. Jednak pozostane przy moim planie dokupienia Armored Core 4 i byc moze TMNT
  • 0

#105 Ryan Napisany 21 marca 2007 - 02:04

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dla mnie kwiecień to miesiąc nadrabiania zaległości. ;) Kupię wreszcie Obliviona i może jeszcze coś. Tylko niech mi ktoś powie gdzie się kupuje czas na granie. :ninja: Póki co maksuję NFS:MW i bawię się przy tym przednie. :) Następnie wracam do N3 i XBLA.
  • 0

#106 117 Napisany 21 marca 2007 - 02:14

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
lol MW to najgorszy racer ever ;p
nie kupisz nigdzie czasu na granie... proponuje zrobic to co ja... zredukowac czas na posilki i spanie :) po miesiacu organizm sie przyzwyczaja
  • 0

#107 Ryan Napisany 21 marca 2007 - 03:12

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie wiem czy mam z czego redukować - jem przed kompem a śpię po 3-4h/dobę (w zeszłym tygodniu zszedłem do 4h/dwie doby). Co do MW - najlepszy nobrainer ever. Przypomina mi starego dobrego Lotusa od Gremlina i za to go kocham. ;) PGR wymaga wprawy a tu się jeździ bryką i... tyle. No i filmiki z Josie Maran są. ;>

Poza tym grę przeszedłem już na piecu i to nie jest tak, że nie wiem w co się pcham. :) No i te łatwe 1000 punktów... :P
  • 0

#108 117 Napisany 21 marca 2007 - 12:43

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
zmieniles GT? bo jak tak to nie wiem czy ten stary jest sens trzymac...?

anyway wiem ze lekki OT ale zalezy ile pracujesz... ja wstaje o 7 jade do roboty wracam do domu jak siadam do konsoli jest ok 6-7 gram do 24 i lulu... chyba, ze mam cos do zalatwienia, albo szkola, albo jak teraz mam przeprowadzke na dniach to jest inaczej...
  • 0

#109 MaxVarEmreis Napisany 21 marca 2007 - 12:45

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

zmieniles GT? bo jak tak to nie wiem czy ten stary jest sens trzymac...?

.

Ryan gra w pracy.... :lol: Tak pracuje Microsoft :wink:
  • 0

#110 BeSOS Napisany 21 marca 2007 - 13:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja w tym miesiącu kupuję VT3 - o ile tylko się zdarzy ukazać :ninjadance:
  • 0

#111 MaxVarEmreis Napisany 21 marca 2007 - 13:13

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Ja w tym miesiącu kupuję VT3 - o ile tylko się zdarzy ukazać :ninjadance:

Na TeamXbox dosatła 6.8.... :/
  • 0

#112 BeSOS Napisany 21 marca 2007 - 13:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Max, takie życie:) Ja nie spodziewam sie po VT3 cudów, ma być fajna w multi i z tego co czytałem - taka jest. Zresztą, jeszcze nie nauczyłeś się, żeby gry sprawdzać na własnej skórze:)? Ja w każdym razie nie mogę się doczekać :ninjadance:
  • 0

#113 MaxVarEmreis Napisany 21 marca 2007 - 13:35

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Zresztą, jeszcze nie nauczyłeś się, żeby gry sprawdzać na własnej skórze:)?

Jasne, ze wiem o tym. Przecież sam kupuje gry, które czasto dostaja dosyc niskie oceny. Problem polega na tym, ze taka gra musi nam gatunkowo/klimatycznie bardzo pasowac. Ja ostatnio kupiłem sobie Star Trek: Legacy. Watpie aby ktoś z forum jakos szczególnie był tym zainteresowany :). Ale ja uwielbiam to uniwersum i ocena jest dla mnie sprawa drugorzędną. Ty lubisz bardzo tenis i dlatego nie przeszkadzaja Ci słabe oceny. Ja nie przepadam za tym sportem, wiec automatycznie włacza mi sie czerwona lampka w głowie :)
  • 0

#114 Ryan Napisany 21 marca 2007 - 23:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Zeratul: nie ma mnie online, bo mam kłopoty z siecią w domu. Pracuję losowo: czasem od 8 do 8, czasem od 8 do 24 a czasem od 14 jednego dnia do 20 następnego. ;)

A żeby było ontopic: dostałem dobre review od szefa, więc idę to uczcić na zakupach. ;) Kupię sobie Fable na starego Xa. :)
  • 0

#115 Texz Napisany 22 marca 2007 - 13:37

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ja może w końcu w następnym miechu dorwę Most Wanted /Kameo / Lost Planet - Boże, ale mam zaległości oO
Bo kwiecień będzie właśnie takim miesiącem. Nic w nim ciekawego nie wychodzi (który to już raz??)
Dopiero w maju C&C i Forza Motorsport 2.
  • 0

#116 MaxVarEmreis Napisany 22 marca 2007 - 13:44

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Bo kwiecień będzie właśnie takim miesiącem. Nic w nim ciekawego nie wychodzi

Coż, dla mnie Guitar Hero 2 to bardzo ciekawa pozycja.
  • 0

#117 Gość__* Napisany 22 marca 2007 - 14:41

Gość__*
  • Goście

dostałem dobre review od szefa

Niedługo staniesz sie nowym Billem Gatesem i wogóle kupisz wszystkie gry jakie mają wyjść na PS3 :) :hurra:
A zeby było OnTopic: Kurrr..... czemu nigdzie nie ma europejskiej daty premiery DDR! Albo moze mi ktoś powie czy gra jest region-free
  • 0

#118 MaxVarEmreis Napisany 22 marca 2007 - 15:00

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Albo moze mi ktoś powie czy gra jest region-free

Z cała pewnością nie jest region free.
  • 0

#119 Gość__* Napisany 22 marca 2007 - 19:59

Gość__*
  • Goście
Popieram słowa ryana mw to mega wypas i naprawdę ma klimacik lotusa!!!nawet multi jest ok ,też nadrabiam zaległości Oblivion jest potężny!Jak ktoś nie grał Lost Planet jest ok!a na multi graw2!wymiata bo hosty są imienne i umówić się można nie to co Gow
  • 0

#120 NightForce Napisany 22 marca 2007 - 20:26

NightForce

    Mokujin

  • Narybek
  • 29 Postów:

A ja ostrze sobie zębiska na NBA Street Homecourt!!!
Ta giera zarządzi jeżeli będzie choćby tak dobra jak Street 3.
Poza tym ta grafika hmmmmm...
Tu naprawdę czuć nextgenową moc, EA BIG to nielicha brygada w tej dziedzinie.


Bez kitu gra mnie zawiodła :/ kazdy zawodnik ma cztery zwykłe wsady !!!!! SKANDAL !!! co z tego ze moge je "zywczjnie "przedłuzac ja to sa tylko 4 te same !!! jeden mecz i widziałes wszystko ! co to ma być ??? kazda poprzednia czesc miała ich zatrzesienie .... a tu lipa.. nie warto naprawde lepiej popykac w starą vol 2 która była chyba najlepsza :)
  • 0