Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miesięczny rozkład jazdy: Monthly Most Wanted Games for X360


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
290 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 23 marca 2007 - 14:22

Gość__*
  • Goście

Z cała pewnością nie jest region free.

Popsułeś mi humor, how could you :nie: . A swoją drogą dostałem mail od ultimy, ze będą mieli 6 kwietnia....Oby
  • 0

#122 Texz Napisany 06 kwietnia 2007 - 14:36

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
hm... kwiecień. Miesiąc w którym wiele osób zapewne zaopatrzy się w Guitar Hero 2, co mnie specjalnie nie dziwi z prostego powodu, że też poluję na tą pozycję.
Przeglądam obecnie serwis allegro.pl i cieszy mnie, że już można nabyć "Lost Planet" za ludzkie pieniądze. Może nie ma tego obecnie, lecz mi udało się za 129 zeteł zgarnąć nówkę, a jeszcze wczoraj w aukcji "kup teraz" za tą samą cenę była foliowana nówka. R6 Vegas to samo, schodzi już za ok 110 zeteł, co jest fenomenalne patrząc na możliwości tej gry podczas rozgrywki po sieci.
Crackdown z kluczem do bety Halo 3 za ok. 130 zeteł. Co się dzieje na tym świecie oO.
Generalnie na kwiecień przewidziałem Lost Planet (które już zagrywam offline w salonie), BBR na XBLA i może jakąś starszą gierkę ala. NFSMW, Kameo czy licho wie co jeszcze.
  • 0

#123 117 Napisany 06 kwietnia 2007 - 17:18

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
nie kupujcie earth defense forces 2017
  • 0

#124 Godot Napisany 13 kwietnia 2007 - 09:36

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
w kwietniu bylo wielkie NIC...

za to maj zapowiada sie smakowicie: C&C i Forza :D bedzie sie dzialo!
  • 0

#125 117 Napisany 25 kwietnia 2007 - 02:56

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
tak sie napalalem na maj... i juz karty zaczalem zapelniac (yeah, right) gruby zielonymi... a tu tak naprawde to za duzo nie wychodzi...
wprawdzie 8 maja w dzien zwyciestwa!! jest C&C TW i to moj must have, na ktorego wale preordera, a potem niby jest forza 2, ale nie jest pewny czy ja kupie. Bo okaze sie, ze lamom jestem i bede musial wbic na college ze gunem w reku :/

Poza tym nie wiem co sie dzieje z gameinformerem, ale chyba napisze im niemilego maila... bo co chwila sypia zlymi premierami gier... teraz w numerze z artykulem o GTA IV napisali, ze the darkness pojawi sie 1 maja :/ a na gamestop.com jest czerwiec... nikomu nie mozna ufac...

nie wiadomo w koncu co z two worlds, ale nie wierze, ze gra sie pojawi w maju... do tego ostatni trailer wcale nie kreci... graficznie slabiej niz oblivion, jedynie animacja postaci jest fajna...
nie wspomne, ze Gameinformer nic nie pisze o premierze Forzy 2 lol pisze maila...
shreka nie kupie, i piratow z karaibo tyz nie.. ale za to do kina ide na pajeczaka i na johnego pirata...
reasumujac maj slaby... max 3 tytuly... pewnie okaze sie, ze 1 :/
moze cos zaoszczedze :ninja:

w czerwcu mial byc mass effect...:/ co w ogole w czerwcu ma wyjsc? jest cos pewnego?
  • 0

#126 Texz Napisany 25 kwietnia 2007 - 11:07

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Czerwiec w USA? Na 5 czerwca 2007 zapowiedziany jest Call of Juarez, dalej Fantastyczna czwórka, Hour of Victory...
19 czerwca Dirt i Transformers The Game - może być ciekawie. Choć imho powinni przenieść Dirt na po wakacjach, razem z premierą wersji na PS3. Forza Motosport 2 wychodzi 3 tygodnie wcześniej i ludziom może się po niej nie chcieć kupować kolejnego racera.
  • 0

#127 Matrox Napisany 25 kwietnia 2007 - 12:11

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
W maju mozliwe, ze zainwestuje w C&C, w czerwcu kupie Forze 2 i na razie nic wiecej nie planuje.
  • 0

#128 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2007 - 12:28

Gość__*
  • Goście
Ja już tak sie gubie, ze ch**. Nie wiem kiedy ME, kiedy Bioshock, kiedy FMS2. Ma ktos jakis plan wydawniczy do końca wakacji?
  • 0

#129 Texz Napisany 25 kwietnia 2007 - 12:52

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Take it easy, horny boy :lol:
http://www.gamefaqs....0/releases.html

Widzę, że GTA4 będzie mieć premierę w USA planowaną na 16 października. Około 15 zapewne powstanie recka, 16stego jak zawsze filmiki z pierwszych minut gameplayu, 19sty wypada w piątek, więc jak nic nie będzie stać na drodze, 20stego w sobotę kurier przywiezie przesyłkę i do końca listopada nie ma mnie na uczelni... NICE :D :ninjadance:

edit; kurcze już się nie mogę doczekać, po co poruszałem ten temat :sciana:
  • 0

#130 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2007 - 13:05

Gość__*
  • Goście
Szkoda, ze nie ma daty wydania Bioshocka w EU :( . No coż, w taki razie na samym poczatku maja ląduje u mnie Crackdown, a potem w czerwcu kupuję C&C 3 i FMS2
  • 0

#131 117 Napisany 25 maja 2007 - 05:27

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
w czerwcu... a raczej pod koniec maja i w czerwcu kupie na bank
Shadowrun
Tenchu Z
zastanawiam sie nad forza ktora jesli kupie to z kolkiem (cena spadla do 129.99 :ninjadance: )...
i nad Dirt...

do tego Call of Juarez, ale to chyba odpuszcze...
Hour of Victory... musze obakac demko, bo mam dosc po CoD3 II w ś

jezeli the darkness wychodzi w czerwcu to kupuje, ale cos mi sie zdawalo ze przeniesli na lipiec...
i co jest z overlord?
http://www.gamestop....oduct_id=200310
blad gamestop? jesli nie, to kupuje na bank...

ponadto niby w lipcu w US wychodzi project sylpheed i to po 40$ na bank kupie...

poki co w czerwcu kupie pewnie z 4-5 gier... i zas nic nie skoncze... w domu mialem dalej 12 tytulow ... ale zrobilem postep i 4 dzis na ebayu wystawilem...
GRAW 2 (1000/1000), Samurai Warrior 2(900/1000), Lego Star Wars II (malo ale gre skonczylem), NBA LIVE 06 (1000/1000)

zostalo mi Earth defense forces 2017
Vegas
CoD3
LOTR II
Armored Core 4
Star Trek Legacy
NBA 2k7
C&C TW
Blazing Angeles

Ridge Racer 6 i Crackdown, ale w te 2 nie bede gral..
  • 0

#132 Godot Napisany 25 maja 2007 - 06:47

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zeratul, Tenchu to dno! zassaj sobie z japonskiego marketu demko, przejdzie ci ochota na ta gre :) (i tak, jestem, a raczej bylem, maniakiem Tenchu)
  • 0

#133 BeSOS Napisany 25 maja 2007 - 08:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dla mnie czerwiec=Forza 2. Może pod koniec miesiąca jeszcze Colina łyknę (o ile demo mi przypasuje, nadal się ściąga o_O) :king:
  • 0

#134 wrog Napisany 25 maja 2007 - 09:05

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
U mnie Forza, może Colin i Call of Juarez.
  • 0

#135 117 Napisany 25 maja 2007 - 12:33

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
Overlord na 95% wychodzi w czerwcu przynajmniej w US. Obadajcie sobie jak ktos o nim nie slyszal...

http://www.codemasters.com/overlord/

co w Tenchu Z jest slabe?? nie gralem w demo...
  • 0

#136 Texz Napisany 25 maja 2007 - 12:45

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
W czerwcu tylko Forza Motorsport 2, wątpię żebym po wydatku na limitkę przed wakacjami miał jeszcze jakąś kasiorę na coś więcej.
Shadowrun - obadam demko. Jak mi przypadnie do gustu, może gdzieś na lipiec / sierpień.
I tak prawdziwe żniwa zbiorę na jesień (Halo 3, Mass Effect, GTA 4)
  • 0

#137 Gość__* Napisany 25 maja 2007 - 13:29

Gość__*
  • Goście
Ja chcę w końcu dorwac tego zasranego DDR w PALu. Oprócz tego lada dZien składam pre ordera na Limitę Forzy 2, obadam demko Shadowruna (dokopie kumplom PCtowcom). Nad Colinem i Call of Juarez sie pomyśli
  • 0

#138 117 Napisany 25 maja 2007 - 13:52

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
moge wiedziec... na cholere wy limitki kupujecie? Wszyscy narzekaja, ze gry drogie i pieniedzy nie maja... ale limitke kazdy musi kupic... _-_
nie pojmuje
  • 0

#139 Gość__* Napisany 25 maja 2007 - 14:03

Gość__*
  • Goście
Lansik :jeee: .A tak poważnie to fajnie to na pólce wygląda, chociaż..... moze kupie zwykłą, we'll see
  • 0

#140 Godot Napisany 25 maja 2007 - 14:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
zeratul, poczytaj watek o tenchu w dziale ps2, tam opisalem wrazenia o demku tenchu z
a czemu limitki? kupuje forze limitowana bo a) jest ksiazeczka b) jest 150stronicowa ksiazka c) byla tansza niz normalna wersja :D
  • 0

#141 Gość__* Napisany 25 maja 2007 - 14:45

Gość__*
  • Goście
Ale takoiego Bioshocka MUSZĘ mieć limitę
  • 0

#142 fingus Napisany 25 maja 2007 - 14:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
O tak, tak. Też ją łykam dla figurki Big Daddy'ego. A co ma być w limitce Mass Effect? Chyba nie było jeszcze żadnych oficjalnych informacji? A w Assassin's Creed figurka Altaira? Z kolei limitka Gearsów była maksymalnie nędzna. Jakieś głupie blaszane pudełko, które za nic nie pasuje do reszty na półce i marne ochłapy na dodatkowej płytce, czym prędzej wymieniłem ją na zwykłą. :ninja:
  • 0

#143 Texz Napisany 25 maja 2007 - 17:36

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

moge wiedziec... na cholere wy limitki kupujecie? Wszyscy narzekaja, ze gry drogie i pieniedzy nie maja... ale limitke kazdy musi kupic... _-_
nie pojmuje

Logika.
Wersja zwykła kosztuje oryginalnie: 249 złotych (płytka, instrukcja, pudełko i buziaczek na drogę - to chyba wszystko)
Wersja wypasiona kosztuje oryginalnie: 299 złotych (płytka, druga płytka (hiba), instrukcja, wypas (150 stron) książeczka, metalowe pudełko )
Sama książeczka to
Edycja limitowana zawiera 156-cio stronicową książkę opisującą:


historię firm produkujących marki samochodów występujących w grze 
specyfikacje techniczne i opisy samochodów 
kurs efektywnego prowadzenia samochodu ze wskazówkami od prawdziwych, zawodowych, sportowych kierowców 
wywiady z twórcami gry

Pyndżytciąt zuyłytych ryżnyczy, w momencie kiedy decydujemy się już wydać te 2 i pół stówy, a co dostajemy ekstra w zamian?
  • 0

#144 Danteusz Napisany 25 maja 2007 - 17:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 838 Postów:
50zł za 150-stronową książeczkę to dużo, reszta bonusów to drobiazgi.
  • 0

#145 Texz Napisany 25 maja 2007 - 17:45

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

50zł za 150-stronową książeczkę to dużo, reszta bonusów to drobiazgi.

Metalowe pudło, nie zapominaj o metalowym pudle.
+ w samej grze pojawią się dodatkowe fury, które są NIEDOSTĘPNE w normalnej wersji gry.
  • 0

#146 117 Napisany 26 czerwca 2007 - 18:49

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
Zbliza sie lipiec, wiec czas na moj comiesieczny update, ktory nikogo i tak nie obchodzi :)

podsumowujac czerwiec.

kupilem ( z czerwcowych premier)
- forza 2
- shadowrun
- call of juarez
- the darkness (dzisiaj)

odpuszczam dirt i tenchu z

w lipcu wychodzi na szczescie malo, wiec bedzie mozna zaoszczedzic troche kasy bo reszta roku zapowiada sie obficie.
Kupuje natomiast
- overlord (premiera w czerwcu, ale kupie w lipcu)
- project sylpheed
- vampire rain ( o ile wyjdzie)
plus czekam na info albo i premierze flatout w US, albo ze jest region free
nic godnego uwagi wiecej w lipcu nie zauwazylem.
  • 0

#147 Texz Napisany 26 czerwca 2007 - 22:46

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Tu jest dobry motyw - gry na lato:
http://polygamia.pl/gry-na-lato

Po wymienionych tam tytułach widzę, że całe lato spędzę jednak przy Forzie 2 (pewnie ją ukończę) i grając w jakieś starsze tytuły ala Fight Night 3 czy znowu zaczynająć Dead Rising...
Do czasu Halo 3 i GTA4 nie planuję nic kupować. Ma mi w tym pomóc DS i PSP.
Ewentualnie Mass Effect jeżeli spełni oczekiwania. Lecz już piszę, że limitka odpada ze względów finansowych... zakup podczas premiery też. Trzeba kombinować kasę na jesień.
  • 0

#148 fingus Napisany 26 czerwca 2007 - 22:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

Tu jest dobry motyw - gry na lato:
http://polygamia.pl/gry-na-lato

Po wymienionych tam tytułach widzę, że całe lato spędzę jednak przy Forzie 2 (pewnie ją ukończę) i grając w jakieś starsze tytuły ala Fight Night 3 czy znowu zaczynająć Dead Rising...
Do czasu Halo 3 i GTA4 nie planuję nic kupować. Ma mi w tym pomóc DS i PSP.
Ewentualnie Mass Effect jeżeli spełni oczekiwania. Lecz już piszę, że limitka odpada ze względów finansowych... zakup podczas premiery też. Trzeba kombinować kasę na jesień.

Wzięli przykład z http://xbox360.ign.c...8/798537p1.html?
Dla mnie z kolei pozycje obowiązkowe to Mass Effect i Bioshock. Za to jesień będę miał spokojną, bo GTA i Halo olewam ze spokojnym sercem, a pewnie nikt inny nie będzie miał odwagi startować przy tych dwóch, więc następny wysyp nowości spodziewany jest dopiero w okolicach świąt. :lol:
  • 0

#149 Matrox Napisany 04 lipca 2007 - 10:44

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
Ja juz mam liste zakupow opracowana prawie do marca 2008r ;)

Gry ktore chce sobie sprawic najpierw to:
C&C3 (nadal)
Blue Dragon
Bioshock
Eternal Sonata
Mass Effect
GTAIV
Halo3

W tej chwili jedzie do mnie (w koncu) Lost Planet
  • 0

#150 Gość__* Napisany 06 lipca 2007 - 15:19

Gość__*
  • Goście
a wie ktos moze kiedy wyjdzie fable 2 ? konsoli jeszcze nie mam ale na ta gre juz bede sie powoli przymierzal
  • 0