Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kingdom Hearts 2.5 HD Remix

kaczor donald goofy

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Kazuo Napisany 15 grudnia 2014 - 16:01

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 au3Gwgp.gif

 

 

 

MBrgni9.jpg

 

 

lpbEjIZ.jpg

 

Jl5vwsz.jpg

 

PzQdCSI.jpg

 

48B7588.jpg

 

igahN90.jpg

 

 

Wspomnienia odżywają :please: Dwie mega dopakowane gry (KH2, Birth by Sleep) + długaśny film (Re:Coded), a to wszystko na jednej płytce. SE nie dało dupska, giereczki zostały odpowiednio podciągnięte graficznie, przez co nawet pomimo wielu latek na karku, wciąż prezentują się ŚLICZNIE (zwłaszcza druga część), wszystko po prostu tonie w przepięknych kolorkach. Tym razem robienie platyn to będzie czysta przyjemność, skupiono się na samym mięsku (nie trzeba przechodzić oddzielnie na każdym poziomie trudności, nie ma żadnych durnych speedrunów), także brawo. Ja teraz szybciutko kończę inne zaczęte gierki i zacieram już łapska na święta, bo będzie mnóstwo pięknego grania :)


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 15 grudnia 2014 - 16:04

  • 2

#2 Rudolf Napisany 15 grudnia 2014 - 16:35

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

Mam 13h i mi się bardzo średnio podoba, jedynka jak na razie dużo lepsza. Poza zamkiem Bestii żaden świat mi dupy nie urwał jak na razie, a dodatkowo walka jakby taka jakaś gorsza  :mellow: Co najbardziej mnie rozwaliło to na te 13h gameplay'u to było chyba z 3h filmików :fp:


Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 15 grudnia 2014 - 16:35

  • 0

#3 Kazuo Napisany 15 grudnia 2014 - 17:56

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dla mnie jedyna wada KH2, to mniejsze niż w jedynce światy. Niektóre są wręcz miniaturowe. Z drugiej strony design to nadrabia (światy z Trona albo Piratów z Karaibów po prostu ociekają klimatem).


  • 0