Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gadu Gadu


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
22 odpowiedzi na ten temat

#1 2dor Napisany 16 listopada 2006 - 15:47

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:
Posiadacie telefon obsługujący jave i połączenie GPRS?
Nic prostrzego:
-ściągamy Jadu-Gadu (http://jadugadu.fate...lease_0_0_9.zip) -link podany w celu informacyjnym.
-instalujemy na komórce (lub wrzucamy, jak kto woli)
-i łączymy się... :)

Połączenie:
Uwaga, Jadu-Gadu jest darmowym programem, płacimy tylko za przesyłane dane.
Z gg łączymy się poprzez połączenie GPRS!!!, dzięki czemu nie płacimy za czas połączenia, a za wysłane i odebrane dane. Ogólna opłata GPRS wynosi 1zł za 1MB, a postarajcie się wygadać miesięcznie chociaż połowe z tego ...to będzie dobrze :P

Koszty?
Baaardzo małe, wszystko zależy od operatora sieci.
Przykładowo mam (NIESTETY)Orange - firme50 i przy każdym połączeniu GPRS jest pobierane z góry 100KB za które płace 12 groszy;/ (i za każde kolejne wysłane i odebrane 100kb - 12 groszy),a połączony jestem cały. Dzienne koszty to opłata z rzędu 12/24groszy :P

Niestety program nie ma archiwów, nie można importować listy kontaktów z gg (PC),
ale program się łączy i można gadać dosłownie wszędzie i z każdym :)

Oczywiście radze wcześniej skontaktować się z operatorem i zapytać jakie DOKŁADNE opłaty ponoszone sę za połączenie GPRS.
Gadu Gadu Everywhere :P
Miłego gadania.
  • 0

#2 Texz Napisany 16 listopada 2006 - 15:50

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Przykładowo mam (NIESTETY)Orange - firme50 i przy każdym połączeniu GPRS jest pobierane z góry 100KB za które płace 12 groszy;/ (i za każde kolejne wysłane i odebrane 100kb - 12 groszy),a połączony jestem cały. Dzienne koszty to opłata z rzędu 12/24groszy

Nie orientuje się, czy tak samo jest w przypadku Plus GSM?

Sam bardzo chętnie zainteresuję się tą wersją GG.
  • 0

#3 2dor Napisany 16 listopada 2006 - 15:56

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:

Przykładowo mam (NIESTETY)Orange - firme50 i przy każdym połączeniu GPRS jest pobierane z góry 100KB za które płace 12 groszy;/ (i za każde kolejne wysłane i odebrane 100kb - 12 groszy),a połączony jestem cały. Dzienne koszty to opłata z rzędu 12/24groszy

Nie orientuje się, czy tak samo jest w przypadku Plus GSM?

Sam bardzo chętnie zainteresuję się tą wersją GG.


We wszystkich sieciach GPRS działa na takiej samej zasadzie.
Radze zadzwonić do punktu obsługi klienta, tam Ci wszystko powiedzą.

Ja mam nokie 6630 i wszystko chodzi wyśmienicie :P
  • 0

#4 Gość__* Napisany 16 listopada 2006 - 17:19

Gość__*
  • Goście
Ja mam Ere i korzystalem kiedys z Gadu-Gadu na SE T630. Ale ja laczylem sie chyba przez Ere Omnix, niczego nie sciagalem, niczego nie instalowalem. Jakie koszty, tego nie wiem, ale nie duze.

Moim zdaniem rozmawianei ze znajomymi przez gg jest nieoplacalne, poniewaz (przynajmnie w tej wersji, z ktorej ja korzystalem- przez Ere Omnix) zeby przeczytac nowa wiadomosc, trzeba odswieazac, nie pojawaiaja sie tak jak w normalnym GG. Pozatym na raz mozna rozmawiac tylko z jedna osoba. Trzeba sie przelaczac miedzy osobami, a to trwa i latwo sie pogubic przy duzej ilosci osob. Pisanie dlugich wiadomosci jest meczace :P.

JEdyny plus, to niebieskie sloneczko u osob po drugiej stronie :P/

Wg mnie to dobra opcja tylko dla prawdziwych hard corowcow, co to bez gg nie wytrzymaja dnia.
  • 0

#5 2dor Napisany 17 listopada 2006 - 13:15

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:

Moim zdaniem rozmawianei ze znajomymi przez gg jest nieoplacalne, poniewaz (przynajmnie w tej wersji, z ktorej ja korzystalem- przez Ere Omnix) zeby przeczytac nowa wiadomosc, trzeba odswieazac, nie pojawaiaja sie tak jak w normalnym GG. Pozatym na raz mozna rozmawiac tylko z jedna osoba. Trzeba sie przelaczac miedzy osobami, a to trwa i latwo sie pogubic przy duzej ilosci osob. Pisanie dlugich wiadomosci jest meczace :P.

Jadu Gadu jest zupełnie inne, nie trzeba nic odświeżać - wiadomości same przychodzą, można rozmawiać z iloma osobami się tylko chce, a sama osbługa jest banalnie prosta. Z resztą odsyłam do strony internetowej JG, tam wszystko jest opisane.
I od razu nie polecam żadnych innych programów typu Papla, Tam Tam czy oryginalne GaduGadu na komórki, bo to się nie nadaje do użytku :^^:

Wg mnie to dobra opcja tylko dla prawdziwych hard corowcow, co to bez gg nie wytrzymaja dnia.

I dla tych którzy nie posiadają internetu w domu, lub nie mają dostępu do PieCa(bo zajęty) :D (czyli ja;P)
  • 0

#6 Rinoa Napisany 18 listopada 2006 - 14:06

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Noo... chciałabym miec, ale jestem idiotką i nie wiem jak zainstalować XD trochę techniki i się gubię :P Podobno w Plusie jest tak, że 3 grosze za 100 kb wiec to chyba nieduzo ;)
  • 0

#7 2dor Napisany 18 listopada 2006 - 21:13

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:

Noo... chciałabym miec, ale jestem idiotką i nie wiem jak zainstalować XD trochę techniki i się gubię :P Podobno w Plusie jest tak, że 3 grosze za 100 kb wiec to chyba nieduzo ;)

Poproś kolege :P
3 grosze to i tak tanio. Mi w orange nie powiedzieli, że za każde połączenie jest z góry pobierane 100kB więc się łączyłem cały czas.. rachunek przyszedł 40 zł. A i bateria siada w jeden dzień, jak nic xD
  • 0

#8 Zois Napisany 12 czerwca 2009 - 11:35

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
mialem gg na omni - ale wersje z gadu-gadu.pl - za ktora po tygodniu trzeba bylo placic wiec sobie odpuscilem - moze faktycznie pomysle o takim programiku ktory obslugue gg ale jest darmowy.

cena za przesylanie danych - jesli dobrze pamietam - obecnie nie pobiera sie kasy za pakiety /ilosc przeslanych danych tylko za czas polaczenia - jak przy rozmowie telefonicznej. a moze cos mi sie myli ? musze poczytac chyba
aha mam orange
  • 0

#9 Gość__* Napisany 12 czerwca 2009 - 11:53

Gość__*
  • Goście
Kasę płacisz za wysłane i pobrane dane, też mam w Orange. Najlepiej wykupić sobie jakiś pakiet darmowych MB - piątką do GG starcza spokojnie na miesiąc, a i może gdzieś tam na Operze Mini jeszcze sobie powchodzisz.
  • 0

#10 Zois Napisany 12 czerwca 2009 - 12:11

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:
wlasnie zobaczylem ze mozna wykupic pakiet 20mb [gdzie placi sie 5gr za 100kb] za 10zl miesiecznie [30dni]

chyba jednak nie mam az takiej potrzeby uzywania mobilnego gg...a hotspotow na szczescie troche w miescie jest gdyby mnie naszla taka potrzeba :hmmm:
  • 0

#11 Otacon Napisany 14 listopada 2011 - 20:47

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
gadu gadu to syf. tego już nikt nie używa odkąd prosty programik do komunikacji zmienił się w jakieś dziwadło dopakowane mnóstwem niepotrzebnych bzdetów :(
  • 0

#12 Koksiak Napisany 14 listopada 2011 - 20:49

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
Wiele osób to używa jednakże teraz są to bardzo słabe wersje :(
  • 0

#13 Otacon Napisany 14 listopada 2011 - 21:03

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
wielu nie aktualizowało programu (w tym ja) aby korzystać ze starszych-lepszych wersji. Po czasie nie mogło się rozmawiać z nowymi numerami jak się nie miało aktualnej wersji programu. Chyba wtedy olałem temat ;)
  • 0

#14 Koksiak Napisany 14 listopada 2011 - 21:06

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
Tak,jak masz starszą wersje to nie możesz pisać z numerami które nie były w pierwszych 9 mln ( OLO) tak mi przynajmniej pisało jak pisałem do kogoś ze starej wersji
  • 0

#15 judgementcrematorium Napisany 15 listopada 2011 - 08:29

judgementcrematorium

    Mokujin

  • Narybek
  • 37 Postów:
Polecam Xfire, Mirandę, Pidgin, bo to świetne klienty!
  • 0

#16 Otacon Napisany 15 listopada 2011 - 18:57

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
miałem kiedyś przerobione gg, dzięki któremu bez ściemy widziałem kto na niewidocznym siedzi. to było coś :ass:
  • 0

#17 Kleksandra Napisany 15 listopada 2011 - 21:34

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
To się pewnie zwało PowerGG :P
  • 0

#18 Danteusz Napisany 15 listopada 2011 - 22:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Ale wiecie że to jest temat o GG na telefonach?
  • 0

#19 Otacon Napisany 15 listopada 2011 - 22:06

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

To się pewnie zwało PowerGG :P

Nie.
power gg chyba było do zassania z sieci i było mało skuteczne bo chyba przypuszczało, że ktoś może być na niewidocznym.

programik mojego znajomego w 100% pokazywał kto się ukrywa :tak:
  • 0

#20 Texz Napisany 15 listopada 2011 - 23:12

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
GG na iPadzie i iPhone daje radę.
  • 0

#21 iluck85 Napisany 16 listopada 2011 - 19:47

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
A juz wersja for ipad ? Na appie bylo gg, ale dla ajfona i na ipadzie straszna kicha- graficznie.
PowerGG srednio pokazywalo ukrywanie sie osoby- bylo trzeba zobaczyc czy sie zmienil status....
  • 0

#22 Gość_Taikun_* Napisany 16 listopada 2011 - 21:27

Gość_Taikun_*
  • Goście
nowe GG na andku daje rade jak cholera i jest w koncu w pelni darmowe i oficjalne
  • 0

#23 Texz Napisany 16 listopada 2011 - 21:35

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

A juz wersja for ipad ? Na appie bylo gg, ale dla ajfona i na ipadzie straszna kicha- graficznie.
PowerGG srednio pokazywalo ukrywanie sie osoby- bylo trzeba zobaczyc czy sie zmienil status....

Jest jest. W wersji na iPhonea napisałem w recenzji, że czekam na wersję na iPada i po kilku tygodniach się pojawiła. Obstawiam, że i bez mojej recenzji by się pojawiła, ale co tam.
  • 0