Skocz do zawartości

Zdjęcie

Och jak dobrze, że nie mam currentgena!

ps3 x360 pegazus wii kazuo

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
124 odpowiedzi na ten temat

#31 fingus Napisany 21 lutego 2015 - 11:10

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
No skoro wybrał (żeby nie kupować), to skąd to gadanie, że nie może wybrać? Nie jest to wybór na całe życie, mostów za sobą nie spalił, taki rodzaj wyboru każdy z Was dokonuje niejeden razy każdego dnia - przypuszczam nawet, że większość z Was więcej rzeczy nie kupuje, niż kupuje (nie licząc może Sylvana). Sam nie umiałbym nawet wymienić wszystkich tych rzeczy, jakich nie kupiłem w tym tygodniu. :dunno:
  • 0

#32 Kazuo Napisany 21 lutego 2015 - 15:29

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

.


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 12 marca 2015 - 16:25

  • 4

#33 lukaszSA Napisany 21 lutego 2015 - 15:36

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Dlaczego mija się z celem? Moje PS4 od tygodnia elegancko zbiera kurz i brzydko prezentuje się na półce.

 

A chwila, już rozumiem


  • 0

#34 Druciak Napisany 21 lutego 2015 - 15:37

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Kazik, Wiedźmin 3 Cie nie przekonuje? ;) Bloodborne? Jakiś Batek będzie? 


  • 0

#35 Hellmans Napisany 21 lutego 2015 - 15:45

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Ciągle czekam na Fallouta!


  • 2

#36 Kazuo Napisany 21 lutego 2015 - 15:48

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No nie zaprzeczam, że w tym roku coś już zaczyna się dziać, a na Bloodborne jestem napalony mocno :) (na Batka i Wiedźmina średnio). To cały czas mało, ale już będzie przynajmniej jakiś powód do zakupu nowej zabawki, także pod koniec roku, kiedy uzbierze się kilka dobrych gier chyba będę w końcu wystarczająco przekonany, żeby wydać kasę. A tymczasem... wolę spokojnie poczekać, pozaliczać zaległości i splatynować ostatnie giereczki z pastgenów, żeby później z czystym sumieniem przejśc na nowy sprzęt.


  • 0

#37 Sotaku Napisany 21 lutego 2015 - 17:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:


Oj pico nie rozumiesz i sie czepiasz;(

Oj Kurzuś, droczę się z Tobą ;*


My kupimy PS4 najpóźniej na jesień, wraz z nowym PESem i drugim padem. Po prostu by konsola faktycznie była używana. A może i wcześniej dla Bloodborne? Zobaczymy. Na razie nie widzę zbytnio gier dla których spieszyłbym się z zakupem PS4.
Ja też najwcześniej na pesa na razie nadrabiam zaległości i półka ciągle pełna
  • 0

#38 Psycho-Mantis Napisany 21 lutego 2015 - 17:26

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Ciągle czekam na Fallouta!

 


Ależ bym w nowego Fallouta pograł. :please:


  • 0

#39 Sotaku Napisany 21 lutego 2015 - 17:30

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:


Ciągle czekam na Fallouta!


Ależ bym w nowego Fallouta pograł. :please:
Ja tam prawie odpaliłem 3
  • 0

#40 Psycho-Mantis Napisany 21 lutego 2015 - 17:37

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Ja bym chętnie odpalił 3 Remastered. :please:


  • 0

#41 Texz Napisany 21 lutego 2015 - 18:13

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Musieliby dodać opcjonalne mody. Bez nich niewiele giera by zyskała względem wersji na PS3.
  • 0

#42 Shinigami Napisany 21 lutego 2015 - 20:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Ja kupiłem białego limitowanego Xbone'a, bo mogę, choć na nim nie gram :sir:


  • 0

#43 torq314 Napisany 21 lutego 2015 - 23:50

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 491 Postów:

pod koniec roku, kiedy uzbierze się kilka dobrych gier chyba będę w końcu wystarczająco przekonany, żeby wydać kasę. A tymczasem... wolę spokojnie poczekać, pozaliczać zaległości i splatynować ostatnie giereczki z pastgenów, żeby później z czystym sumieniem przejśc na nowy sprzęt.


Nie rozumiem tego, co za różnica kiedy kupisz currentgena i jaki to ma związek z platynowaniem ostatnich giereczek i czystym sumieniem?

To tłumaczenie nie trzyma się gejmingowej kupy (albo może nomen omen trzyma się jej zbyt mocno).

Zwyczajnie kupujesz ps4 w marcu, wpadasz w szał bloodborne, w kwietniu odstawiasz ps4 do szafy na pół roku i w tym czasie sobie platynujesz co tylko chcesz, włącznie z niewinnościami koleżanek z pracy.

Przecież konsola nie sparcieje ani nic innego złego się jej nie stanie od tego że trochę kurzu pozbiera. A sam pisałeś że Cię stać.

W tym Twoim wariancie jest bowiem jeden, cholernie duży minus - w czasie kiedy wszyscy będą grać w bloodborne, jedyne co Tobie pozostanie to platynowanie tych koleżanek z pracy ;)
  • 0

#44 Kazuo Napisany 22 lutego 2015 - 00:11

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

.


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 12 marca 2015 - 16:24

  • 0

#45 iluck85 Napisany 22 lutego 2015 - 00:16

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Ja kupiłem białego limitowanego Xbone'a, bo mogę, choć na nim nie gram :sir:

 

 

LOL 

 

1500 byś nie dał. 


  • 0

#46 Druciak Napisany 22 lutego 2015 - 00:25

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Jak zabawnie to wygląda jak torq namawia do zakupu nextgena, bo myśli, ze Kazuo będzie grał w jakieś asasiny, ordery czy inne średniaki jak on. :olo:


  • 0

#47 fingus Napisany 22 lutego 2015 - 00:28

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Kazuo będzie z nami platynował Destiny. :burn:
A zatem powiadasz, że lubisz wyzwania? :cf:

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 22 lutego 2015 - 00:28

  • 0

#48 lukaszSA Napisany 22 lutego 2015 - 00:31

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

w tym czasie sobie platynujesz co tylko chcesz, włącznie z niewinnościami koleżanek z pracy.

 


Nie poznaję Torqa :pf:


  • 1

#49 twilitekid Napisany 22 lutego 2015 - 00:35

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Dlaczego mija się z celem? Moje PS4 od tygodnia elegancko zbiera kurz i brzydko prezentuje się na półce.

A chwila, już rozumiem

Moje od miesiecy z krotkimi przerwami.
  • 0

#50 Kazuo Napisany 22 lutego 2015 - 01:03

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

.

 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 12 marca 2015 - 16:24

  • 0

#51 Sotaku Napisany 22 lutego 2015 - 04:02

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:

Ubi zawsze daje dupy :deb:


  • 0

#52 Kazuo Napisany 22 lutego 2015 - 04:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Po tym co zrobili z Watch Dogs i z ostatnim Asasynem średnio wierzę im w cokolwiek. Kiedyś ten deweloper miał u mnie ogromne pokłady szacunku (głównie za serie Prince of Persia oraz Splinter Cell, jeszcze za czasów ps2), ale dzisiaj widać, że poza dojeniem kasy nic innego ich nie interesuje, a już na pewno nie wysoki poziom swoich gier. Byle tylko wydać jak najwięcej szajzu w jak najszybszym czasie i jak najwięcej zarobić. Mimo wszystko na Division liczę strasznie, bo sam koncept zabawy bardzo do mnie przemawia (hardkorowy MMO TPS z elementami RPG? z takim klimatem i otoczką? fak yaaaah) i nawet obowiązkowy (bo to przecież Ubi) downgrade grafiki mnie tu nie zniechęci. Nadzieja matką głupich, jeżeli ten tytuł nie wypali, to już nigdy więcej nie kupię od nich żadnej gry. Ale jak wyjdzie hicior... no to będę miał bardzo poważny powód do zakupu current gena. I bardzo chętnie pogram wtedy z forumowiczami, bo teraz to niestety nic się według mnie nie nadaje do kooperacji (poza Residentami :hihi: ).


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 22 lutego 2015 - 04:20

  • 0

#53 Raikoh Napisany 22 lutego 2015 - 04:51

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Ja nie rozumiem. Przeciez Kazuo w multi gry tez bys gral na currencie z duzo lepszym efektem. Dojdzie wiecej ciekawych gier na 100%, wiec po co czekac? A i tak na czasie BB.


  • 0

#54 Kazuo Napisany 22 lutego 2015 - 05:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Napisałem wcześniej. Może do tego czasu zanim zdecyduję się na zakup Sony zdąży wydać jakiś ulepszony model ps4 (jakoś nigdy nie ufałem premierówkom), może będzie jakaś choćby minimalna obniżka ceny, a może uda mi się trafić na jakąś dobrą promocję i chapnę plejaka o stówkę czy dwie taniej. Poczekam, nie pali się, a może się opłaci.To raz. Dwa - tych multiplatform wcale nie ma aż tak dużo, a ja bardziej skupiam się na zaległych starociach. Z multi grałem tylko w The Evil Within, Inkwizycję, no i teraz wleci nowy Resident. Nie kupię nowego sprzętu specjalnie po to, żeby grać w trochę ładniejsze wersje tych samych gier, w które mogę pograć na ps3, bo to w dalszym ciągu NIE SĄ next-genowe tytuły i poza kosmetyką nie ma żadnej różnicy w graniu (co najwyżej lekka poprawa doznań wizualnych). Trzy - wkurzałaby mnie świadomość, że sprzęt, który kupiłem za 1.5 kafla leży mi pod TV i zbiera kurz, bo... bo co? Bo nie mam w co grać. Nie mówię, że w ogóle nie ma nic do grania, mówię że ja nie miałbym nic do grania poza zaledwie kiloma multiplatformami, bo te wszystkie dotychczasowe exy, to jak dla mnie żal i bieda, nie wiem czy nawet za darmo chciałoby mi się grać w takiego inFejmusa czy Kilzołna. Cztery - na Bloodborne czekam mocno, jednak to w dalszym ciągu tylko jeden tytuł. A co z resztą? Wiedźmin mnie nie kręci, Batek też nie. Division nawet nie wiadomo czy wyjdzie w tym roku. Silent Hills? Final Fantasy XV? Tomb Raider 2? Gdzieś tam niewyraźnie majaczą na horyzoncie. Spoko, fajnie że sobie już wszyscy gracie na nowych konsolkach i nie bierzcie zbyt dosłownie mojego hejtu, trochę sobie robię jaja z kondycji current-genów (ja zawsze piszę pół-żartem, pół-serio) cieszę się, że chociaż Wy macie w co grać ;)  od siebie tylko chciałem napisać, że ostatnio i tak coraz mniej gier mnie interesuje i na nową generację na tę chwilę nie mam żadnego, najmniejszego nawet ciśnienia. Dlatego nie kupuję nowej konsolki. Kasa nie stanowi problemu, problemem są dla mnie gry, mam nadzieję, że do końca roku coś się w tym temacie zmieni :gwizdek:


  • 1

#55 tomasz Napisany 22 lutego 2015 - 08:31

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:
3dsa kup z MH4U -- gejmplejowy masakrator, hardkor i najlepszy na świecie koop.
  • 0

#56 iluck85 Napisany 22 lutego 2015 - 08:37

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Co za wątek  :leo:

 

Nie kupuje nowych konsol i dobrze robi. Nie ma jeszcze żadnej gry wartej wydania 1600zł. Jak masz co ograć/platynować na starej, to ciśnij. 

XO z grami aktualnie wygląda lepiej. Ale Ms to nie Twoja bajka. 

The order będzie królem w tabelce największe rozczarowanie.  Jedynie BB może coś zmienić po stronie PS4. 

 

Gdybym nie miał chęci, kasy, ciśnienia na nowe zabawki, to bym grał dalej na 360. Inna para kaloszy taki wrog który gra w prawie wszystko na bieżąco więc przesiadka na One była następstwem tego grania. Jak ktoś ma zaległości, to może olać temat. Taki Stan np olewa nowe Ps4. 

 

 

 

Tomasz dobrze radzi- może zmień totalnie obóz, bo na 3DS jest już ładna lista gier do ogrania. Zajęcie do końca roku będzie. 

No chyba że tak samo jak z MS, nie Twoja bajka.  

Nawet można się postarać o wyrwanie wiiu i ograć te kilka gierek. Wtedy na bank już powinno być lepiej na nowych konsolach. Chociaż nie zanosi się na jakąś rewelacje. Jedna z gorszy generacji. Rok posuchy po premierze ok, ale tu już 2 rok idzie i powinny być jakieś wybory na jednym jak i drugim sprzęcie. A na chwile obecną wojna toczy się o to na której konsoli jest więcej chmurek w MGS i która szybciej instaluje gry  :wariat:

 

 

EDIT

 

Raikoh nie rozumie  :dunno:

Wydał 300 czy więcej funtów na konsole żeby grać w Obcego i NBA... Nie rozumiem po co kupowałeś nową konsole. Dla tych gier? No to ładnie albo beka. 

Nie wylatuj z argumentem, że nie gram. Ja w dniu zakupu pisałem że kupiłem w zasadzie dla samego posiadania, a nie grania. 

Nie pisz też farmazonów o highlife :yao:

Kupiłeś XO i grasz w NBA wiedząc, że za rogiem BB.....

 

:infamous:


Ten post był edytowany przez iluck85 dnia: 22 lutego 2015 - 08:43

  • 0

#57 fingus Napisany 22 lutego 2015 - 09:42

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Pewnie jak Shini, nie słuchał Szrota i załapał się na tę wersję za 700 zyka.
  • 0

#58 Shinigami Napisany 22 lutego 2015 - 11:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Ja kupiłem białego limitowanego Xbone'a, bo mogę, choć na nim nie gram :sir:

 

 

LOL 

 

1500 byś nie dał. 

Oczywiście, że nie :yao:


  • 0

#59 Raikoh Napisany 22 lutego 2015 - 19:22

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Kupilem, bo Micro jest dla mnie lepsza teraz konsola pod kazdym wzgledem plus bedzie kilka exow ktore bede chcial ograc jak QB. Na kloca mam 5 gier i wszystkie multi. XOne to lepsze centrum multimedialne rowniez i dlatego rowniez kupilem ta konsole - Netflix i tez rzeczy. W marcu lykam ps4 i BB i przeskakuje juz w 99% na konsole Sony.


  • 0

#60 Sylvan Wielki Napisany 28 lutego 2015 - 11:08

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Patrząc na swoją kolekcję, nie napisałbym, że nie ma w co grać. Jak ktoś teraz kupi PS4/XO, raz, że będzie miał przynajmniej naście świetnych tytułów za niewielkie pieniądze, dwa - potencjalne hity za rogiem. Jasne, można poczekać kolejne miesiące, kupka wstydu nigdy nie zostanie naruszona w pełni wówczas.

Niemal z każdego gatunku coś ciekawego się znajdzie. Szkoda tylko, że pozycje jak Cyvilizacja i inne Starcrafty na konsole nie ukazują się.


  • 2



Inne z tagami: