Skocz do zawartości

Zdjęcie

Och jak dobrze, że nie mam currentgena!

ps3 x360 pegazus wii kazuo

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
124 odpowiedzi na ten temat

#61 fingus Napisany 28 lutego 2015 - 11:27

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

*
POPULARNY POST!

Ja kupiłem ps4 i naprawdę nie narzekam na granie - Majora's Mask, Ocarina of Time, A Link Between Worlds, potem może 3D Land. Powinno wystarczyć do maja, gdy łykam House of Wolves. :sir:
  • 10

#62 michalmarek77 Napisany 28 lutego 2015 - 11:32

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Turowki może i sensownie można by przenieść ale RTSy? Te, jakkolwiek dobrze by tego nie zrobiono, na padach zawsze będą mniej wygodne w sterowaniu, a kontrola w tych grach jest najważniejsza...
  • 0

#63 iluck85 Napisany 28 lutego 2015 - 11:33

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Ja kupiłem ps4 i naprawdę nie narzekam na granie - Majora's Mask, Ocarina of Time, A Link Between Worlds, potem może 3D Land. Powinno wystarczyć do maja, gdy łykam House of Wolves. :sir:

 

 

A Wiiu zbiera kurz :u2: 


  • 0

#64 torq314 Napisany 28 lutego 2015 - 13:15

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Ja kupiłem ps4 i naprawdę nie narzekam na granie - Majora's Mask, Ocarina of Time, A Link Between Worlds, potem może 3D Land. Powinno wystarczyć do maja, gdy łykam House of Wolves. :sir:


Mam podobnie, aktualnie pochłania mnie Super Mario Galaxy 2.
  • 0

#65 Texz Napisany 28 lutego 2015 - 20:17

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Ten temat to beka bez popity. 

 

Argumentacje ludzi, których nie stać na nowe konsole - beka w ch. 


  • 2

#66 iluck85 Napisany 28 lutego 2015 - 20:22

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Dałbym minusa. 


  • 0

#67 Kazuo Napisany 01 marca 2015 - 03:34

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

.


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 12 marca 2015 - 16:17

  • 0

#68 michalmarek77 Napisany 01 marca 2015 - 08:50

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Może i crapiaste, Kazuo, ale zabawne, że fan survival horrorów marnuje czas w tym wątku a nie gra w najlepsza, od bardzo,bardzo dawna, grę w tym gatunku...a sorry, przecież na past-ganach jej nie ma :cf:
  • 0

#69 Texz Napisany 01 marca 2015 - 09:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Dałbym minusa. 

 

Możesz mi dać. Nie obrażę się. 


  • 0

#70 Druciak Napisany 01 marca 2015 - 11:07

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Może i crapiaste, Kazuo, ale zabawne, że fan survival horrorów marnuje czas w tym wątku a nie gra w najlepsza, od bardzo,bardzo dawna, grę w tym gatunku...a sorry, przecież na past-ganach jej nie ma :cf:

Tak się zastanawiam jaka to gra, ale nic nie przychodzi mi do głowy, bo raczej wątpię aby to chodziło o Dying Light. :lol2:


  • 0

#71 iluck85 Napisany 01 marca 2015 - 11:13

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Dałbym minusa. 

 

Możesz mi dać. Nie obrażę się. 

 

 

-1

 

Ceny nowych konsol nie zabijają, a jak ktoś ma zaległości, to nie wiem po co ma kupować nową konsole. Dla lepszej grafiki w kilku grach multi?  Nie ma też żadnego exa który skłania do kupna konkretnej konsoli.


  • 0

#72 torq314 Napisany 01 marca 2015 - 11:23

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Nie ma też żadnego exa który skłania do kupna konkretnej konsoli.


Mizogejmizm = (gr. miseo = nienawidzę, ang. gaming = granie w giereczki) pojęcie ogólne oznaczające niechęć do gier komputerowych. Objawia się m.in. niechęcią do wyrażania pozytywnych emocji dotyczących gier komputerowych, racjonalizowaniem braku konieczności zakupu sprzętu komputerowego umożliwiającego granie w gry komputerowe, a także odczuwaniem niechęci, a czasem wręcz wrogości do osób które mają nastawienie pozytywne.
  • 1

#73 burnstein Napisany 01 marca 2015 - 11:46

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Nie ma też żadnego exa który skłania do kupna konkretnej konsoli.


Mizogejmizm = (gr. miseo = nienawidzę, ang. gaming = granie w giereczki) pojęcie ogólne oznaczające niechęć do gier komputerowych. Objawia się m.in. niechęcią do wyrażania pozytywnych emocji dotyczących gier komputerowych, racjonalizowaniem braku konieczności zakupu sprzętu komputerowego umożliwiającego granie w gry komputerowe, a także odczuwaniem niechęci, a czasem wręcz wrogości do osób które mają nastawienie pozytywne.

Ale przecież w przytoczonym cytacie on pisze o braku exów skłaniających do wyboru konkretnej kąsoli, a nie braku gier w ogóle, jesteś strasznie złośliwy torq tak intencjonalnie misinterpretując czyjeś wypowiedzi żeby tylko pocisnąć i postawić na swoim.


Ten post był edytowany przez burnstein dnia: 01 marca 2015 - 11:47

  • 0

#74 torq314 Napisany 01 marca 2015 - 12:21

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
Gier na nowe konsole, które warto ograć jest tak dużo, że naprawdę trzeba ich nie lubić w ogólności żeby takie rzeczy pisać.
w tym exów.
  • 0

#75 iluck85 Napisany 01 marca 2015 - 12:25

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Główny motor tego wątku, to użytkownik Kazuo. 

Wymienił gry które są, nie interesują go. Wiec argument że go nie stać jest z dupy. 

Ja mam od pyty gier, ale czasu nie miałem :cf: Kazek woli ograć XX raz RE5, więc mu nie wciskajcie farmazonu. 

Kurzy kupił PS4 dayone, bo lepsza trawka w fifce. 

Nie wybierajcie za innych i nie zaglądajcie do odbytów w celu sprawdzenia pieczenia. 


  • 0

#76 Druciak Napisany 01 marca 2015 - 12:29

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Gier na nowe konsole, które warto ograć jest tak dużo, że naprawdę trzeba ich nie lubić w ogólności żeby takie rzeczy pisać.
w tym exów.

To czemu grasz na Wii zamiast na PS4? :hihi:


  • 0

#77 torq314 Napisany 01 marca 2015 - 12:32

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:


Gier na nowe konsole, które warto ograć jest tak dużo, że naprawdę trzeba ich nie lubić w ogólności żeby takie rzeczy pisać.
w tym exów.

To czemu grasz na Wii zamiast na PS4? :hihi:

Bekę toczyłem tam z tego wiiu ;)

Jasne źe gram na ps4, aktualnie w uwielbiany przez Ciebie The Order i Driveclub.
Mariem na wiiu tylko przegryzam.
  • 0

#78 Druciak Napisany 01 marca 2015 - 12:44

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Ale wiesz torq, że sam sobie zaprzeczasz troszkę? 

Mówisz, że gier na nextgeny jest mnóstwo, a patrząc na Twój psn id ograłeś: TR, AC4, AC:Unity, DC i Rayman Legends, Thiefa liznąłeś, Infamous: LL tak samo, FC4 w ogóle, no i ten Order. 

Na pastgenach nie ma Unity, DC, Infamousa i Ordera. Z czego można śmiało założyć, że tylko DC jest warty sprawdzenia/ogrania na PS4, a dla takiego Kazuo czy mnie nie ma obecnie nic ciekawego bo albo to co nas interesuje jest na pastgenach w przypadku Kazuo, albo na PC w moim przypadku.  

To gdzie te tytuły? Po co kupować PS4? Aby robiło za mebel? Wytłumacz. 

Ty kupiłeś PS4 bo miałeś taką ochotę, a sam pisałeś, że schowałeś PS3 z nieogranymi tytułami do szafy. Gdzie tu logika? 


Ten post był edytowany przez Druciak dnia: 01 marca 2015 - 12:45

  • 0

#79 torq314 Napisany 01 marca 2015 - 12:49

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
Wiele razy pisałem ile gram, dla mnie 5 tytułów do dużo.

Ale, nie gram w mnóstwo gier, które warto ograć, z braku czasu. Że nie wspomnę o grach, które teoretycznie wystepują na poprzedniej generacji, ale w praktyce ich ogrywanie tam mija się z celem, typu Destiny, czy Mordor.
  • 0

#80 Druciak Napisany 01 marca 2015 - 12:58

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Ano widzisz, Ty nie grasz w te gry bo nie masz czasu. A ja nie gram w te gry bo po prostu szkoda mojego czasu na tasiemce(AC, CoD, BF), gry nużące i bez pomysłu(Mordor, Destiny) czy zwykłe średniaki(Thief). O wersji beta pod nazwą pełnej wersji nie wspominając.

Moje podejście do gier się bardzo zmieniło na przestrzeni ostatnich 2 lat. Kiedyś ogrywałem wszystko jak leci, miałem zdecydowanie więcej czasu i ochoty aby grać w takiego Crysisa 2, bo i tak nie miałem nic do roboty to co mi szkodzi, lol. Gdybym mógł cofnąć czas wielu gier bym nie tknął, a ten czas przeznaczył na fajniejsze zajęcia.

Dlatego teraz nie popełniam tego błędu ponownie i gram tylko w gry, na które naprawdę czekam, a nie na te, które mają zielony kolor na MC i dostały w PSXE 9/10. No bo 85/100 to gra bardzo dobra, ale to nie znaczy, że mam w nią grać na siłę bo inaczej przyjdzie MM i powie, że nie mam pojęcia o grach i w ogóle gry to nie jest moje hobby. :reggie:


  • 0

#81 Stan Napisany 01 marca 2015 - 13:04

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

gry nużące i bez pomysłu(Mordor,

ale bzdura. 


  • 0

#82 Druciak Napisany 01 marca 2015 - 13:05

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

System Nemesis to dla mnie za mało, reszta to jest asasyn + upośledzony batman. 


  • 0

#83 Schrodinger Napisany 01 marca 2015 - 13:09

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
mordor jest bardzo fajnym zlepiem pomysłów z innych gierek, naprawdę niewiele mu zabrakło by stać się tak ciekawą pozycją jak w poprzedniej generacji było darksiders
  • 0

#84 Stan Napisany 01 marca 2015 - 13:10

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

System Nemesis to dla mnie za mało, reszta to jest asasyn + upośledzony batman. 

Grałeś? Bo jakoś nie sądzę. 


  • 0

#85 Druciak Napisany 01 marca 2015 - 13:12

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Tak, grałem. Jakieś 2h, więcej nie dałem rady bo zasypiałem. :( A sandboxy to chyba mój ulubiony gatunek. 

 

Ale specjalnie dla Ciebie mogę zagrać jeszcze raz, ale i tak pewnie napiszę to samo. :P


Ten post był edytowany przez Druciak dnia: 01 marca 2015 - 13:18

  • 0

#86 Stan Napisany 01 marca 2015 - 13:27

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

Dla mnie to ma mało wspólnego z assasynem. Z Batmanem wiecej, ale nie nazwałbym go upośledzonym. Tak samo nie nazwałbym Mordoru sandboxem, przynajmniej nie w pełni. Gra akcji z w miare otwartym światem, ale nie sandbox.    


  • 0

#87 Druciak Napisany 01 marca 2015 - 13:29

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Z asasyna ma movement postaci, wspinanie się itp. To jest żywcem wyjęte z asasyna, zresztą nawet przy grze pracowała osoba odpowiedzialna za AC2 i to widać gołym okiem. :P


  • 0

#88 Stan Napisany 01 marca 2015 - 13:32

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

No animacje ma, fakt, które tu pasują. Tyle. 


  • 0

#89 iluck85 Napisany 01 marca 2015 - 13:52

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Z Ty Mordorem pojechałeś Druciasty.


  • 0

#90 Tawotnica Napisany 01 marca 2015 - 15:51

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Postaram się ugryźć wątek od nieco innej strony, bo na temat gier lub ich braku na forum zostało już tyle napisane, że ciężko cokolwiek nowego wymyślić. Poza tym z argumentem "mam w co grać" ani z jednej ani z drugiej strony nie powalczysz.

 

Spójrzmy na konsole nowej generacji w nieco szerszym kontekście niż dostępnego line-upu. Teraz mocno jak nigdy wcześniej sprzęty kładą nacisk na różne funkcje "okołogrowe" i nie chodzi mi tu o serwisy typu netflix czy spotify tylko usługi kierowane do graczy. Kupując next-gena wkupujesz się w ekosystem danego producenta, śledzisz jego rozwój i w niektórych wypadkach możesz aktywnie uczestniczysz w kształtowaniu kierunku jaki obierze.

 

Masa pierdół takich jak Miiverse Nintendo, Share Play i streaming gier na inne urządzenie Sony albo suspend/resume Microsoftu różnicuje w sposób znaczący użytkowanie każdego ze sprzętów od poprzedniej generacji i jest samo w sobie na tyle ciekawe z punktu widzenia kogoś zainteresowanego całokształtem branży giereczek wideo, że mimo rozczarowującego line-upu na PS4 i całkowitego braku 3rd party na WiiU nie chciałbym nie mieć swoich currentów.

 

Chociażby po temacie o screenshotach widać pozytywny wpływ takiej drobnej funkcji na społeczność graczy. Możliwość okraszenia swojej wypowiedzi odpowiednim obrazkiem z gry jest tak bardzo wygodne, że boleśnie odczuwasz brak tego, jeśli lubisz dużo pisać o giereczkach.

 

Powyższe można szybko skwitować soczystym "nikogo", ale ciężko mi uwierzyć w brak zainteresowania funkcjami konsolek ludzi, którzy nie śpią po nocach, żeby obejrzeć E3, komentują każdy pierd PRowy i kłócą o paręset pikseli czy wygodę jakiegoś schematu przycisków.

 

Ja bym chętnie zobaczył jakie ujęcia w Evil Within uchwyciłby taki wyjadacz gatunku jak Kazuo, brakuje mi jednolinijkowych postów Deba w poddziałach current gen (szacun za wytrwałość w postanowieniu, ale z drugiej strony aż boli na to patrzeć, bo jako jeden z czołowych Sonyslejwów miałbyś tyle radochy z nowego pudła), z przyjemnością poczytałbym też ranty Druciaka w wojnach, zagłębiającego się w czeluści syfu systemowego PS4.

 

Piję do tego, że next-genów się za*ebiście używa i jak tak patrzę na przekrój naszych 30-40 użytkowników to każden jeden z was znajdzie sobie coś fajnego go orania i jarania, za szerokie mamy gusta (no może oprócz xella, który jest dziwny). Nie chcę nikomu narzucać zachowań konsumenckich, ale kupcie już te pieprzone next-geny. Jeśli nie dla siebie to dla nikogoforum, żeby nie było takich jałowych tematów. ;) 

 

 

 

 

 


  • 5



Inne z tagami: